Články k osobnosti

Jason Lewis

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jason Lewis »
 

Do Kim Cattrall se pustil i její seriálový milovník ze Sexu ve městě

 
Model Jason Lewis hrál v seriálu Sex ve městě partnera Samanthy Jonesové, již ztvárnila Kim Cattrall. Ačkoli před kamerou se jim prý pracovalo výborně, přátelství mezi nimi nevzniklo. Jason měl blíž k hlavní hrdince, kterou hrála Sarah Jessica Parker. A tak se jí teď zastal v mediální přestřelce, kterou proti Parker před pár týdny zahájila Cattrall. Tu vyzval, aby raději mlčela, když neumí říct nic pěkného.
27.02.2018 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Kim Cattrall (76 článků) , Jason Lewis (7 článků) , Jessica Parker (176 článků) , Samantha Lewis (5 článků) , Jessica Lewis (2 články)

Pamatujete si na hřebce ze Sexu ve městě, který dováděl se Samanthou? Z idolu žen se stal zarostlý král džungle

 
Jason Lewis (46), který v seriálu Sex ve městě hrál jednoho z partnerů sexuální mašiny Samanthy, je stále sexy chlapík. I když se některým jeho fanynkám mohl líbit jeho předešlý vzhled více než ten současný. Herec se totiž proměnil ze sladkého blonďatého bonbonku na svalnatého a zarostlého chlapáka.
16.08.2017 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Jason Lewis (7 článků) , Samantha Lewis (5 článků)

V Hollywoodu jsem se necítil dobře, přiznala hvězda Sexu ve městě

 
Herec Jason Lewis (46) známý ze seriálu Sex ve městě s radostí opustil Hollywood a začal žít život, na který byl zvyklý jako dítě. Pozlátko falešného světa filmu už ho nelákalo a chtěl si od něj odpočinout.
14.08.2017 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Jason Lewis (7 článků)

Poznáváte hřebečka náruživé Samanthy ze Sexu ve městě? Dnes vypadá jako Tarzan

 
Americký herec a bývalý model Jason Lewis je vám podle jména možná neznámý, přitom každá milovnice seriálu Sex ve městě bude při pohledu na něj hned vědět, o koho se jedná... Na blonďatého krasavce, s nímž to nenasytná Samantha vydržela snad nejdéle ze všech svých ctitelů, byla radost pohledět až v poslední sérii seriálu, přesto v něm zanechal nesmazatelnou stopu. Z přitažlivého mladíčka je ovšem dnes už vyzrálý čtyřiačtyřicátník.
13.10.2015 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Jason Lewis (7 článků) , Samantha Lewis (5 článků)

Jason Lewis: Spím zásadně nahý

 
Herec a model Jason Lewis nesnáší pyžamo. Hvězda seriálu Sex ve městě se přiznala, že spí zásadně zcela nahá. A před spánkem si rád dopřeje horkou a voňavou koupel. V Sexu ve městě do ní lákal Samanthu Jones v podání Kim Cattrall .
15.03.2010 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Kim Cattrall (76 článků) , Jason Lewis (7 článků) , Lewis Jones (1 článek) , Samantha Lewis (5 článků)

Cameron Diaz má nového chlapa!?

 
Další chlapík do sbírky, nebo skutečná láska? Herečka Cameron Diaz byla spatřena na rande s hvězdou filmu Sex ve městě Jasonem Lewisem.
28.08.2009 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Cameron Diaz (360 článků) , Jason Lewis (7 článků)

Cameron Diaz a Jason Lewis – nový pár?

 
Podle očitých svědků byli Cameron Diaz a Jason Lewis přistiženi na společné večeři v sushi baru ve Venice Beach…že by další hollywoodský pár? „ Jason a Cameron seděli na sebe přilepení v rohu, pořád se dotýkali a nemohli ze sebe spustit oči“,  říká svědek. Jason a Cameron se znají už dlouho, ale jen jako přátelé, zdá se, že teď [...]
19.08.2009 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Cameron Diaz (360 článků) , Jason Lewis (7 článků)
« Předchozí 1 Další »