Články k osobnosti

Jason Lee

  herec, scénárista, režisér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jason Lee »
 

Jak se změnil Smith ze Sexu ve městě? Zvlhly by z něj kalhotky nejen Samantě!

 
Kdo by si nepamatoval muže, který na docela dlouhou dobu zamotal hlavu nezkrotné Samantě ze Sexu ve městě! Nejenže hrál klíčovou roli, ale navíc to byl ten největší kus chlapa, který se v seriálu objevil. A ano, uvědomujeme si, že tam hrál i pan Božský! Uplynula spousta let a Jason Lee Lewis alias Smith Jared je snad ještě více sexy, než byl předtím! Dobrou chuť, pokud právě masturbujete!
13.03.2017 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Jason Lee (4 články) , Jason Lee (3 články) , Jason Lee (4 články) , Lewis Smith (2 články) , Lee Smith (1 článek) , Lee Smith (1 článek)

Jak dnes vypadá hvězda seriálu Jmenuju se Earl? Oholil knír a jeho fanoušci ho nepoznávají!

 
Jason Lee (45) má za sebou obrovské množství větších či menších rolí, ale nic ho neproslavilo tak jako seriál Jmenuju se Earl. Role kuriózního případu pro sociální pracovníky, který začne po náhodné výhře v loterii věřit v karmu, našla nečekanou odezvu diváků z celého světa.
09.07.2015 17:31 |

podobné články

Osobnosti: Jason Lee (4 články) , Jason Lee (3 články) , Jason Lee (4 články) , Earl Lee (1 článek)

Rodinné album, které budete závidět: Jak to vypadá, když má táta originální nápady

 
Jason Lee pracuje hlavně jako svatební fotograf a jeho zákazníci na něm nejvíce oceňují nápady a kreativitu. Což jenom potvrzuje jeho rodinné album, které je úplně jiné, než by vás napadlo. Jeho dvě dcery, Kristin (8) a Kayla (5), už odmalička pózují na těch nejroztodivnějších fotkách, jaké byste našli.
12.06.2013 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jason Lee (4 články) , Jason Lee (3 články) , Kayla (8 článků) , Jason Lee (4 články)

Šestnáctiletá modelka žaluje oděvní firmu o 477 milionů

 
Teprve šestnáctiletá americká modelka Hailey Clausonová žaluje oděvní firmu Urban Outfitters za to, že na tričkách údajně nelegálně použila její "příliš odvážnou" fotografii. Chce po firmě v přepočtu 477 milionů korun. Žalobu směřuje i proti fotografovi Jasonu Lee Perrymu, který snímek před rokem pořídil, a také proti dvěma butikům.
22.08.2011 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Jason Lee (4 články) , Jason Lee (4 články)
« Předchozí 1 Další »