Články k osobnosti

Jaroslava Pokorná

  herečka, režisérka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jaroslava Pokorná »
 

Manžel hejtmanky Jermanové toho má dost. Zúčtoval s novinářem Seznamu

 
Manžel středočeské hejtmanky Jaroslavy Pokorné Jermanové Jakub Pokorný podal trestní oznámení na novináře serveru Seznam.cz Vojtěcha Blažka, viní ho ze stalkingu. Žurnalista v létě natočil reportáž o tom, že Pokorný využíval manželčino služební auto ke svým cestám do práce, napsala ČTK.
18.09.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (101 článků)

Těhotná Jermanová řešila dítě už před rokem. Jaké má obavy a bude jako Buzková?

 
Středočeské hejtmance Jaroslavě Pokorné Jermanové je 48 let. Zpráva o jejím těhotenství tak mohla mnohé překvapit. Ona sama ale o dítěti mluvila v rozhovoru pro Blesk Zprávy už před více než rokem. Jestli už tehdy tušila, že když otěhotní, zůstane po narození potomka doma manžel, jasné není. Jisté ovšem je, že to nebude první případ, co se politička vrátila do práce těsně po porodu. Například bývalá místopředsedkyně sněmovny Petra Buzková (ČSSD) si nechala do kanceláře nastěhovat postýlku a přímo v kanceláři také kojila.
09.09.2018 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (101 článků) , Petra Buzková (52 článků)

Správa státních hmotných rezerv se účastní cvičení Blackout 2018

 
Dnes začalo ve Středočeském kraji cvičení Blackout 2018. „Cílem taktického cvičení je prověřit připravenost orgánů krizového řízení a dalších vybraných subjektů a organizací na plošný výpadek dodávek elektřiny, takzvaný Blackout. Elektrická energie ale vypnuta během cvičení nebude. Občané kraje se tak nemusí ničeho obávat,“ zdůraznila hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO 2011), která je zároveň předsedkyní Bezpečností rady kraje.
04.09.2018 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (101 článků)

Hejtmanka Jermanová je v 48 letech těhotná. Na mateřské bude mladší manžel

 
Středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (48) je těhotná. I když bylo podle ní těhotenství plánované, překvapilo ji. Politička sdělila, že ve funkci chce zůstat a návrat do práce plánuje po šestinedělí.
04.09.2018 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (101 článků)

Obrovská radost i nejrizikovější období: Jermanová (48) promluvila o těhotenství

 
Dva roky po svatbě s kadeřníkem Jakubem Pokorným potvrdila hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Jermanová Pokorná (48) Blesku „sladké tajemství“. Je na konci prvního trimestru těhotenství a k jejímu již dospělému synovi tak přibude další potomek. V rozhovoru zmínila, že miminko je plánované, že doma zůstane jen v šestinedělí i to, jak na novinu reagoval předseda hnutí ANO Andrej Babiš.
04.09.2018 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14035 článků) , Jaroslava Pokorná (101 článků)

Jermanová (48) hlásí přírůstek do rodiny. S dítětem bude o 15 let mladší manžel

 
Život začíná po čtyřicítce. Ví to i středočeská hejtmanka Jaroslava Jermanová Pokorná (ANO). Právě po těchto kulatinách se jí podařil vzestup do vysoké politiky. A teď, ve svých 48 letech, čeká miminko, jak exkluzivně potvrdila Blesku.
04.09.2018 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (101 článků)

Benzín a auto Miroslavy Němcové... Politička ODS obdržela ošklivou připomínku

 
Novinář MF Dnes Miroslav Korecký tak trochu odbočil od nejzmiňovanějšího tématu posledních dní. Česko si připomíná 50. výročí počátku sovětské okupace Československa. Korecký však upřel pozornost jinam. Do trochu jiné minulosti a na čtyři české politiky. Na Miroslava Kalouska (TOP 09), na Miroslavu Němcovou (ODS), a jejího stranického kolegu Martina Kupku a na středočeskou hejtmanku Jaroslavu Pokornou-Jermanovou (ANO). Toto o nich napsal...
21.08.2018 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (101 článků) , Miroslava Němcová (1413 článků) , Miroslav Kalousek (6549 článků)

Hon na manžela hejtmanky Pokorné Jermanové nekončí. Je tu další novinka

 
Hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová má další problém. Kromě toho, že její manžel Jakub Pokorný jezdil do práce služebním superbem, terénní auto zapůjčené od mladoboleslavské Škodovky rovněž skončilo v jeho rukách. Informoval o tom server SeznamZprávy.cz.
18.08.2018 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (101 článků)

Krajským autem na fotbal: manžel hejtmanky Jermanové jezdil i kodiaqem

 
Luxusní Škoda Superb nebyla jediným služebním autem, které manžel středočeské hejtmanky Jaroslavy Pokorné Jermanové (ANO) pravidelně využíval. Podle pátečního článku serveru seznamzpravy.cz měl Jakub Pokorný více než rok k dispozici také terénní Škodu Kodiaq, kterou Středočeskému kraji zapůjčila přímo mladoboleslavská Škodovka.
17.08.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (101 článků)

Někdo ležel v křoví a natáčel ho. Šmírování! Hejtmanka Pokorná Jermanová se rozzuřila v rádiu

 
Hostem čtvrtečních Dvaceti minut Radiožurnálu byla středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová z hnutí ANO. Vyjádřila se mimo jiné k tomu, že její manžel využíval k soukromým účelům automobil hejtmanství. Když vše vyšlo najevo, manželský pár uspořádal tiskovou konferenci a manžel hejtmanky se na ní dušoval, že už to nikdy neudělá. Pokorná Jermanová se kvůli této kauze v rádiu pořádně rozzlobila.
16.08.2018 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (101 článků)

Žáci a senioři by měli od září jezdit ve středních Čechách zdarma

 
Žáci, studenti a senioři nad 65 let by měli od září jezdit ve Středočeském kraji zdarma. Tato skupina bude mít od září ze zákona slevu 75 procent z jízdného, zbylých 25 procent zpětně proplatí na žádost Středočeský kraj, řekla dnes novinářům hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO). Zprávu přinesla ČTK.
16.08.2018 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (101 článků)

„Ať nás ho zbaví.“ Manžel hejtmanky Jermanové končí s jejím služebním autem

 
Manžel hejtmanky Středočeského kraje Jaroslavy Pokorné Jermanové (ANO) Jakub Pokorný se už nedotkne žádného krajského majetku. Řekl to na dnešní tiskové konferenci, na kterou dorazil se svojí manželkou. Hejtmanka čelila podezření, že své druhé služební auto bez řidiče nechávala k soukromým cestám svému manželovi, který s ním mimo jiné jezdil do práce. Pokorný prý požádal manželku, aby je vozu „zbavila“.
13.08.2018 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (101 článků)

Garantuji vám, že už se žádného předmětu kraje ani nedotknu, řekl manžel středočeské hejtmanky. Byli jsme na zajímavé tiskovce

 
Hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová svolala na pondělní odpoledne tiskovou konferenci, aby se spolu se svým manželem vyjádřila ke kauze o používání služebního vozu Středočeského kraje pro soukromé účely. Na místě byly rovněž ParlamentníListy.cz.
13.08.2018 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (101 článků)

Novinář sledoval manžela středočeské hejtmanky i její dům. A zjistil následující

 
Manžel středočeské hejtmanky Jaroslavy Pokorné Jermanové z hnutí ANO Jakub Pokorný si umí funkci své ženy pořádně užít, píše server Seznam zprávy.cz. Ten totiž prý zjistil, že jezdí se Škodou Superb se špičkovou výbavou, kterou má hejtmanka k dispozici jako služební auto. Podle jejích slov je ale vše podle smlouvy.
08.08.2018 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (101 článků)

„Jdu do naha,“ láká hejtmanka Jermanová. A hájí manžela ve služební limuzíně

 
„Jdu do naha, nemám co skrývat.“ Tak reagovala středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO) na informaci, že její manžel jezdí služební limuzínou krajského úřadu. Hejtmanka to chápe jako benefit a hájí se, že má vše řádně zaplacené.
08.08.2018 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (101 článků)

Hejtmanka Pokorná Jermanová: Udělám vše pro to, aby lidem v Horoměřicích jejich domovy zůstaly

 
Najít účinné a definitivní řešení svízelné situace rodin, které musí kvůli rozhodnutí Nejvyššího soudu opustit během jednoho měsíce své domovy v Horoměřicích na okrese Praha-západ v souvislosti s kauzou H-systému, se rozhodla hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová.
26.07.2018 00:01 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (101 článků)

Zatýkání v nemocnicích: Policie se zajímá také o sestru hejtmanky Pokorné-Jermanové

 
V týdnu zasahovali policisté v Nemocnici na Františku a v Nemocnici na Bulovce v Praze. Zajímali se mimo jiné o bývalou ředitelku Nemocnice Na Bulovce Andreu Vrbovskou. Podle informací deníku MF Dnes však v hledáčku policie skončila také sestra středočeské hejtmanky Jaroslavy Pokorné-Jermanové (ANO).
30.06.2018 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (101 článků)

Hejtmanka Jermanová: Česká republika opět získala status spolehlivého spojence

 
Hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO 2011) navštívila minulý týden Washington D.C. Navázala tak na návštěvu ministerstva obchodu z října 2017.
29.06.2018 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (101 článků)

Porno a pitomec. Ringo Čech se u Jaromíra Soukupa nekrotil ani v přítomnosti přední političky

 
Hostem talk-show Instinkty Jaromíra Soukupa byla tentokrát hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová. Řešily se především ženy, jejich práva a postavení ve společnosti. Potřebují schopné ženy feminismus, nebo Evropskou unii? Své k tomu řekl i pravidelný host pořadu, František Ringo Čech. Na přetřes se dostala i otázka platové rovnosti. Probral se i skandál Davida Ratha.
26.06.2018 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (101 článků) , David Rath (4444 článků) , František Soukup (48 článků)

Chtěl jste ČEZ prodat do Ruska, vpálila Jermanová Pokorná Kalouskovi, když před publikem zesměšňoval Babiše básničkou

 
Internetová televize DVTV slaví čtvrté narozeniny. Při této příležitosti připravila speciální sérii rozhovorů s politiky a novináři. K jednomu takovému rozhovoru proti sobě zasedli středočeská hejtmanka hnutí ANO Jaroslava Pokorná Jermanová a předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek. Jermanová hájila svého stranického šéfa Andreje Babiše takřka do roztrhání těla a připomínala Kalouskovi jeho údajné hříchy z minulosti. Kalousek na oplátku nešetřil Babiše a přidal vtip i s básničkou.
08.06.2018 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (101 článků) , Andrej Babiš (14035 článků) , Miroslav Kalousek (6549 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »