Články k osobnosti

Jaroslava Pokorná

  herečka, režisérka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jaroslava Pokorná »
 

Praha: Drama u Babiše. A roztržka s novinářem

 
Výsledky hnutí ANO v Praze se začínají vylepšovat. Rýsuje se dramatický souboj ODS, TOP/STAN, Prahy sobě, Pirátů a ANO. Všechny subjekty mají 15-17 procent a jak ses čítají další okrsky, roste výsledek právě Babišova hnutí. Největší sídlištní okrsky, kde Babiš pořádal mohutnou kampaň, ještě budou přitom sečteny. Do štábu pražského ANO dorazila středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová.
06.10.2018 19:07 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (105 článků)

Babiš v Praze zatím katastrofální. A ve štábu ANO došlo na konflikt s novinářem

 
Pro hnutí ANO se volby v Praze nevyvíjí dobře. V průběžných výsledcích je Babišovo hnutí až na 5. místě, což je propadák. Andrej Babiš přitom dobrý výsledek v Praze považuje za ,,prestižní věc". Do štábu pražského ANO dorazila středočeská hejtmanka Jaroslava Jermanová-Pokorná.
06.10.2018 18:33 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14886 článků) , Jaroslava Pokorná (105 článků)

Paní Jermanová, ten podnikatel Horáček je nebezpečný, slyšela prý hejtmanka ze všech stran. Nic jsem o něm nevěděla, trvá na svém

 
Hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová má problémy. Dle MF Dnes ji upozorňovali na podezřelé podnikatelské aktivity Tomáše Horáčka vysoce postavení činitelé z krajských nemocnic. A hejtmanka přitom odmítla, že by něco o aktivitách tohoto podnikatele věděla. Ukazuje se, že ten, kdo měl regulérnost zakázek hlídat, Horáčka prosazoval, informuje MF Dnes.
01.10.2018 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (105 článků)

Michalik (STAN): Hejtmanka Jermanová tají, koho zaměstnává krajský úřad

 
Středočeská koalice ANO a ČSSD pod vedením hejtmanky Jaroslavy Pokorné Jermanové tají v rozporu se zákonem, koho úřad zaměstnává. Úřad opakovaně odmítá poskytnout zastupitelům Starostů a nezávislých, včetně předsedy kontrolního výboru Ivo Šance (STAN), úplné informace, kolik dohod o provedení práce a dohod o pracovní činnosti uzavřelo za loňský rok, a s kým smlouvy uzavřelo.
25.09.2018 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (105 článků)

Manžel hejtmanky Jermanové toho má dost. Zúčtoval s novinářem Seznamu

 
Manžel středočeské hejtmanky Jaroslavy Pokorné Jermanové Jakub Pokorný podal trestní oznámení na novináře serveru Seznam.cz Vojtěcha Blažka, viní ho ze stalkingu. Žurnalista v létě natočil reportáž o tom, že Pokorný využíval manželčino služební auto ke svým cestám do práce, napsala ČTK.
18.09.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (105 článků)

Těhotná Jermanová řešila dítě už před rokem. Jaké má obavy a bude jako Buzková?

 
Středočeské hejtmance Jaroslavě Pokorné Jermanové je 48 let. Zpráva o jejím těhotenství tak mohla mnohé překvapit. Ona sama ale o dítěti mluvila v rozhovoru pro Blesk Zprávy už před více než rokem. Jestli už tehdy tušila, že když otěhotní, zůstane po narození potomka doma manžel, jasné není. Jisté ovšem je, že to nebude první případ, co se politička vrátila do práce těsně po porodu. Například bývalá místopředsedkyně sněmovny Petra Buzková (ČSSD) si nechala do kanceláře nastěhovat postýlku a přímo v kanceláři také kojila.
09.09.2018 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (105 článků) , Petra Buzková (52 článků)

Správa státních hmotných rezerv se účastní cvičení Blackout 2018

 
Dnes začalo ve Středočeském kraji cvičení Blackout 2018. „Cílem taktického cvičení je prověřit připravenost orgánů krizového řízení a dalších vybraných subjektů a organizací na plošný výpadek dodávek elektřiny, takzvaný Blackout. Elektrická energie ale vypnuta během cvičení nebude. Občané kraje se tak nemusí ničeho obávat,“ zdůraznila hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO 2011), která je zároveň předsedkyní Bezpečností rady kraje.
04.09.2018 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (105 článků)

Hejtmanka Jermanová je v 48 letech těhotná. Na mateřské bude mladší manžel

 
Středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (48) je těhotná. I když bylo podle ní těhotenství plánované, překvapilo ji. Politička sdělila, že ve funkci chce zůstat a návrat do práce plánuje po šestinedělí.
04.09.2018 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (105 článků)

Obrovská radost i nejrizikovější období: Jermanová (48) promluvila o těhotenství

 
Dva roky po svatbě s kadeřníkem Jakubem Pokorným potvrdila hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Jermanová Pokorná (48) Blesku „sladké tajemství“. Je na konci prvního trimestru těhotenství a k jejímu již dospělému synovi tak přibude další potomek. V rozhovoru zmínila, že miminko je plánované, že doma zůstane jen v šestinedělí i to, jak na novinu reagoval předseda hnutí ANO Andrej Babiš.
04.09.2018 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14886 článků) , Jaroslava Pokorná (105 článků)

Jermanová (48) hlásí přírůstek do rodiny. S dítětem bude o 15 let mladší manžel

 
Život začíná po čtyřicítce. Ví to i středočeská hejtmanka Jaroslava Jermanová Pokorná (ANO). Právě po těchto kulatinách se jí podařil vzestup do vysoké politiky. A teď, ve svých 48 letech, čeká miminko, jak exkluzivně potvrdila Blesku.
04.09.2018 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (105 článků)

Benzín a auto Miroslavy Němcové... Politička ODS obdržela ošklivou připomínku

 
Novinář MF Dnes Miroslav Korecký tak trochu odbočil od nejzmiňovanějšího tématu posledních dní. Česko si připomíná 50. výročí počátku sovětské okupace Československa. Korecký však upřel pozornost jinam. Do trochu jiné minulosti a na čtyři české politiky. Na Miroslava Kalouska (TOP 09), na Miroslavu Němcovou (ODS), a jejího stranického kolegu Martina Kupku a na středočeskou hejtmanku Jaroslavu Pokornou-Jermanovou (ANO). Toto o nich napsal...
21.08.2018 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (105 článků) , Miroslava Němcová (1438 článků) , Miroslav Kalousek (6628 článků)

Hon na manžela hejtmanky Pokorné Jermanové nekončí. Je tu další novinka

 
Hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová má další problém. Kromě toho, že její manžel Jakub Pokorný jezdil do práce služebním superbem, terénní auto zapůjčené od mladoboleslavské Škodovky rovněž skončilo v jeho rukách. Informoval o tom server SeznamZprávy.cz.
18.08.2018 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (105 článků)

Krajským autem na fotbal: manžel hejtmanky Jermanové jezdil i kodiaqem

 
Luxusní Škoda Superb nebyla jediným služebním autem, které manžel středočeské hejtmanky Jaroslavy Pokorné Jermanové (ANO) pravidelně využíval. Podle pátečního článku serveru seznamzpravy.cz měl Jakub Pokorný více než rok k dispozici také terénní Škodu Kodiaq, kterou Středočeskému kraji zapůjčila přímo mladoboleslavská Škodovka.
17.08.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (105 článků)

Někdo ležel v křoví a natáčel ho. Šmírování! Hejtmanka Pokorná Jermanová se rozzuřila v rádiu

 
Hostem čtvrtečních Dvaceti minut Radiožurnálu byla středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová z hnutí ANO. Vyjádřila se mimo jiné k tomu, že její manžel využíval k soukromým účelům automobil hejtmanství. Když vše vyšlo najevo, manželský pár uspořádal tiskovou konferenci a manžel hejtmanky se na ní dušoval, že už to nikdy neudělá. Pokorná Jermanová se kvůli této kauze v rádiu pořádně rozzlobila.
16.08.2018 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (105 článků)

Žáci a senioři by měli od září jezdit ve středních Čechách zdarma

 
Žáci, studenti a senioři nad 65 let by měli od září jezdit ve Středočeském kraji zdarma. Tato skupina bude mít od září ze zákona slevu 75 procent z jízdného, zbylých 25 procent zpětně proplatí na žádost Středočeský kraj, řekla dnes novinářům hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO). Zprávu přinesla ČTK.
16.08.2018 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (105 článků)

„Ať nás ho zbaví.“ Manžel hejtmanky Jermanové končí s jejím služebním autem

 
Manžel hejtmanky Středočeského kraje Jaroslavy Pokorné Jermanové (ANO) Jakub Pokorný se už nedotkne žádného krajského majetku. Řekl to na dnešní tiskové konferenci, na kterou dorazil se svojí manželkou. Hejtmanka čelila podezření, že své druhé služební auto bez řidiče nechávala k soukromým cestám svému manželovi, který s ním mimo jiné jezdil do práce. Pokorný prý požádal manželku, aby je vozu „zbavila“.
13.08.2018 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (105 článků)

Garantuji vám, že už se žádného předmětu kraje ani nedotknu, řekl manžel středočeské hejtmanky. Byli jsme na zajímavé tiskovce

 
Hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová svolala na pondělní odpoledne tiskovou konferenci, aby se spolu se svým manželem vyjádřila ke kauze o používání služebního vozu Středočeského kraje pro soukromé účely. Na místě byly rovněž ParlamentníListy.cz.
13.08.2018 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (105 článků)

Novinář sledoval manžela středočeské hejtmanky i její dům. A zjistil následující

 
Manžel středočeské hejtmanky Jaroslavy Pokorné Jermanové z hnutí ANO Jakub Pokorný si umí funkci své ženy pořádně užít, píše server Seznam zprávy.cz. Ten totiž prý zjistil, že jezdí se Škodou Superb se špičkovou výbavou, kterou má hejtmanka k dispozici jako služební auto. Podle jejích slov je ale vše podle smlouvy.
08.08.2018 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (105 článků)

„Jdu do naha,“ láká hejtmanka Jermanová. A hájí manžela ve služební limuzíně

 
„Jdu do naha, nemám co skrývat.“ Tak reagovala středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO) na informaci, že její manžel jezdí služební limuzínou krajského úřadu. Hejtmanka to chápe jako benefit a hájí se, že má vše řádně zaplacené.
08.08.2018 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (105 článků)

Hejtmanka Pokorná Jermanová: Udělám vše pro to, aby lidem v Horoměřicích jejich domovy zůstaly

 
Najít účinné a definitivní řešení svízelné situace rodin, které musí kvůli rozhodnutí Nejvyššího soudu opustit během jednoho měsíce své domovy v Horoměřicích na okrese Praha-západ v souvislosti s kauzou H-systému, se rozhodla hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová.
26.07.2018 00:01 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (105 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »