Články k osobnosti

Jaroslava Pokorná

  herečka, režisérka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jaroslava Pokorná »
 

Nejoblíbenějším hejtmanem je Čunek, nejpopulárnější hejtmankou Jermanová. Nejhorší zástupci krajů jsou Bernard, Vondrák a Stráská, ukázal výzkum

 
Mezi nejoblíbenější hejtmany patří podle aktuálního průzkumu agentury Phoenix research Jiří Čunek z KDU-ČSL, Martin Půta z hnutí STAN a Jaroslava Pokorná Jermanová z vládnoucího ANO. Na opačné stran žebříčku najdeme Ivanu Stráskou z ČSSD, Ivo Vondráka z ANO a Josefa Bernarda z ČSSD. O poslední trojici navíc poměrně dlouhou dobu nebylo jakkoli slyšet.
21.01.2019 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (111 článků) , Jiří Čunek (739 článků) , Ivana Pokorná (3 články)

Nemocnice, která by mohla vzniknout v Letňanech, by mohla nahradit Bulovku, říká primátor Hřib

 
Nemocnice, která by mohla podle pražského primátora Zdeňka Hřiba (Piráti) vzniknout v Letňanech, by měla nahradit Nemocnici na Bulovce. Podle primátora je nevyhovující a rekonstrukce do podoby, kdy by vyhovovala moderním potřebám, je nereálná. Na dotaz ČTK to uvedla mluvčí pražských Pirátů Martina Vacková. Hřib se také spojil se středočeskou hejtmankou Jaroslavou Pokornou Jermanovou (ANO), která záměr kritizovala, a o projektu bude s krajem dále jednat.
15.01.2019 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (111 článků)

Herman (ANO): Jaroslava Pokorná Jermanová byla nominována na krajskou předsedkyni hnutí ANO

 
Silnou podporu delegátů získala Jaroslava Pokorná Jermanová pro své další politické angažmá v rámci hnutí ANO pro další období.
18.12.2018 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (111 článků)

ANO ve středních Čechách má vést hejtmanka Pokorná Jermanová

 
Hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová míří do čela středočeské organizace ANO. Vystřídat by měla dosavadního předsedu Františka Petrtýla. Rozhodnutí krajského sněmu, který se konal v sobotu v Praze, musí ještě potvrdit centrála hnutí, řekl dnes ČTK předseda klubu středočeských zastupitelů za ANO Martin Herman. Delegáti podle něj hejtmanku zároveň nominovali na první místopředsedkyni celostátní organizace.
18.12.2018 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (111 článků)

„Je Středočeský kraj prokletý?“ klade si otázku server. Zde je důvod

 
Hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO) čeká potomka. Na počátku příštího roku by se však chtěla vrátit do práce. Jenže podle serveru NášRegion.cz už se Pokorná Jermanová nemusí mít kam vrátit. Opoziční zastupitel Michael Pánek (ODS) totiž tvrdí, že se na obzoru možná rýsuje další korupční skandál, ne nepodobný tomu, který před lety politicky pohřbil jiného středočeského hejtmana Davida Ratha.
09.12.2018 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (111 článků) , David Rath (4486 článků) , Michael Michael (1365 článků)

Jermanová už ví, co se jí narodí. Bude to „jarňátko“ a jako hejtmanka dočasně skončí

 
Středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová už ví pohlaví svého druhého potomka, kterého porodí na jaře. Se svým manželem – kadeřníkem Jakubem Pokorným – jsou ale na nový přírůstek do rodiny připraveni jen z části. I přes novou životní roli ale politička nepředpokládá, že by v práci polevila. V závěru svého těhotenství se chce znovu poprat o křeslo místopředsedkyně hnutí ANO. Kvůli dítěti ale přijde na čas o hejtmanské křeslo.
04.12.2018 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (111 článků)

Praha: Drama u Babiše. A roztržka s novinářem

 
Výsledky hnutí ANO v Praze se začínají vylepšovat. Rýsuje se dramatický souboj ODS, TOP/STAN, Prahy sobě, Pirátů a ANO. Všechny subjekty mají 15-17 procent a jak ses čítají další okrsky, roste výsledek právě Babišova hnutí. Největší sídlištní okrsky, kde Babiš pořádal mohutnou kampaň, ještě budou přitom sečteny. Do štábu pražského ANO dorazila středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová.
06.10.2018 19:07 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (111 článků)

Babiš v Praze zatím katastrofální. A ve štábu ANO došlo na konflikt s novinářem

 
Pro hnutí ANO se volby v Praze nevyvíjí dobře. V průběžných výsledcích je Babišovo hnutí až na 5. místě, což je propadák. Andrej Babiš přitom dobrý výsledek v Praze považuje za ,,prestižní věc". Do štábu pražského ANO dorazila středočeská hejtmanka Jaroslava Jermanová-Pokorná.
06.10.2018 18:33 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků) , Jaroslava Pokorná (111 článků)

Paní Jermanová, ten podnikatel Horáček je nebezpečný, slyšela prý hejtmanka ze všech stran. Nic jsem o něm nevěděla, trvá na svém

 
Hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová má problémy. Dle MF Dnes ji upozorňovali na podezřelé podnikatelské aktivity Tomáše Horáčka vysoce postavení činitelé z krajských nemocnic. A hejtmanka přitom odmítla, že by něco o aktivitách tohoto podnikatele věděla. Ukazuje se, že ten, kdo měl regulérnost zakázek hlídat, Horáčka prosazoval, informuje MF Dnes.
01.10.2018 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (111 článků)

Michalik (STAN): Hejtmanka Jermanová tají, koho zaměstnává krajský úřad

 
Středočeská koalice ANO a ČSSD pod vedením hejtmanky Jaroslavy Pokorné Jermanové tají v rozporu se zákonem, koho úřad zaměstnává. Úřad opakovaně odmítá poskytnout zastupitelům Starostů a nezávislých, včetně předsedy kontrolního výboru Ivo Šance (STAN), úplné informace, kolik dohod o provedení práce a dohod o pracovní činnosti uzavřelo za loňský rok, a s kým smlouvy uzavřelo.
25.09.2018 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (111 článků)

Manžel hejtmanky Jermanové toho má dost. Zúčtoval s novinářem Seznamu

 
Manžel středočeské hejtmanky Jaroslavy Pokorné Jermanové Jakub Pokorný podal trestní oznámení na novináře serveru Seznam.cz Vojtěcha Blažka, viní ho ze stalkingu. Žurnalista v létě natočil reportáž o tom, že Pokorný využíval manželčino služební auto ke svým cestám do práce, napsala ČTK.
18.09.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (111 článků)

Těhotná Jermanová řešila dítě už před rokem. Jaké má obavy a bude jako Buzková?

 
Středočeské hejtmance Jaroslavě Pokorné Jermanové je 48 let. Zpráva o jejím těhotenství tak mohla mnohé překvapit. Ona sama ale o dítěti mluvila v rozhovoru pro Blesk Zprávy už před více než rokem. Jestli už tehdy tušila, že když otěhotní, zůstane po narození potomka doma manžel, jasné není. Jisté ovšem je, že to nebude první případ, co se politička vrátila do práce těsně po porodu. Například bývalá místopředsedkyně sněmovny Petra Buzková (ČSSD) si nechala do kanceláře nastěhovat postýlku a přímo v kanceláři také kojila.
09.09.2018 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (111 článků) , Petra Buzková (52 článků)

Správa státních hmotných rezerv se účastní cvičení Blackout 2018

 
Dnes začalo ve Středočeském kraji cvičení Blackout 2018. „Cílem taktického cvičení je prověřit připravenost orgánů krizového řízení a dalších vybraných subjektů a organizací na plošný výpadek dodávek elektřiny, takzvaný Blackout. Elektrická energie ale vypnuta během cvičení nebude. Občané kraje se tak nemusí ničeho obávat,“ zdůraznila hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO 2011), která je zároveň předsedkyní Bezpečností rady kraje.
04.09.2018 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (111 článků)

Hejtmanka Jermanová je v 48 letech těhotná. Na mateřské bude mladší manžel

 
Středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (48) je těhotná. I když bylo podle ní těhotenství plánované, překvapilo ji. Politička sdělila, že ve funkci chce zůstat a návrat do práce plánuje po šestinedělí.
04.09.2018 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (111 článků)

Obrovská radost i nejrizikovější období: Jermanová (48) promluvila o těhotenství

 
Dva roky po svatbě s kadeřníkem Jakubem Pokorným potvrdila hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Jermanová Pokorná (48) Blesku „sladké tajemství“. Je na konci prvního trimestru těhotenství a k jejímu již dospělému synovi tak přibude další potomek. V rozhovoru zmínila, že miminko je plánované, že doma zůstane jen v šestinedělí i to, jak na novinu reagoval předseda hnutí ANO Andrej Babiš.
04.09.2018 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků) , Jaroslava Pokorná (111 článků)

Jermanová (48) hlásí přírůstek do rodiny. S dítětem bude o 15 let mladší manžel

 
Život začíná po čtyřicítce. Ví to i středočeská hejtmanka Jaroslava Jermanová Pokorná (ANO). Právě po těchto kulatinách se jí podařil vzestup do vysoké politiky. A teď, ve svých 48 letech, čeká miminko, jak exkluzivně potvrdila Blesku.
04.09.2018 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (111 článků)

Benzín a auto Miroslavy Němcové... Politička ODS obdržela ošklivou připomínku

 
Novinář MF Dnes Miroslav Korecký tak trochu odbočil od nejzmiňovanějšího tématu posledních dní. Česko si připomíná 50. výročí počátku sovětské okupace Československa. Korecký však upřel pozornost jinam. Do trochu jiné minulosti a na čtyři české politiky. Na Miroslava Kalouska (TOP 09), na Miroslavu Němcovou (ODS), a jejího stranického kolegu Martina Kupku a na středočeskou hejtmanku Jaroslavu Pokornou-Jermanovou (ANO). Toto o nich napsal...
21.08.2018 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (111 článků) , Miroslava Němcová (1443 článků) , Miroslav Kalousek (6707 článků)

Hon na manžela hejtmanky Pokorné Jermanové nekončí. Je tu další novinka

 
Hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová má další problém. Kromě toho, že její manžel Jakub Pokorný jezdil do práce služebním superbem, terénní auto zapůjčené od mladoboleslavské Škodovky rovněž skončilo v jeho rukách. Informoval o tom server SeznamZprávy.cz.
18.08.2018 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (111 článků)

Krajským autem na fotbal: manžel hejtmanky Jermanové jezdil i kodiaqem

 
Luxusní Škoda Superb nebyla jediným služebním autem, které manžel středočeské hejtmanky Jaroslavy Pokorné Jermanové (ANO) pravidelně využíval. Podle pátečního článku serveru seznamzpravy.cz měl Jakub Pokorný více než rok k dispozici také terénní Škodu Kodiaq, kterou Středočeskému kraji zapůjčila přímo mladoboleslavská Škodovka.
17.08.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (111 článků)

Někdo ležel v křoví a natáčel ho. Šmírování! Hejtmanka Pokorná Jermanová se rozzuřila v rádiu

 
Hostem čtvrtečních Dvaceti minut Radiožurnálu byla středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová z hnutí ANO. Vyjádřila se mimo jiné k tomu, že její manžel využíval k soukromým účelům automobil hejtmanství. Když vše vyšlo najevo, manželský pár uspořádal tiskovou konferenci a manžel hejtmanky se na ní dušoval, že už to nikdy neudělá. Pokorná Jermanová se kvůli této kauze v rádiu pořádně rozzlobila.
16.08.2018 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (111 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »