Články k osobnosti

Jaroslava Pokorná

  herečka, režisérka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jaroslava Pokorná »
 

Zatýkání v nemocnicích: Policie se zajímá také o sestru hejtmanky Pokorné-Jermanové

 
V týdnu zasahovali policisté v Nemocnici na Františku a v Nemocnici na Bulovce v Praze. Zajímali se mimo jiné o bývalou ředitelku Nemocnice Na Bulovce Andreu Vrbovskou. Podle informací deníku MF Dnes však v hledáčku policie skončila také sestra středočeské hejtmanky Jaroslavy Pokorné-Jermanové (ANO).
30.06.2018 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (85 článků)

Hejtmanka Jermanová: Česká republika opět získala status spolehlivého spojence

 
Hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO 2011) navštívila minulý týden Washington D.C. Navázala tak na návštěvu ministerstva obchodu z října 2017.
29.06.2018 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (85 článků)

Porno a pitomec. Ringo Čech se u Jaromíra Soukupa nekrotil ani v přítomnosti přední političky

 
Hostem talk-show Instinkty Jaromíra Soukupa byla tentokrát hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová. Řešily se především ženy, jejich práva a postavení ve společnosti. Potřebují schopné ženy feminismus, nebo Evropskou unii? Své k tomu řekl i pravidelný host pořadu, František Ringo Čech. Na přetřes se dostala i otázka platové rovnosti. Probral se i skandál Davida Ratha.
26.06.2018 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (85 článků) , David Rath (4416 článků) , František Soukup (46 článků)

Chtěl jste ČEZ prodat do Ruska, vpálila Jermanová Pokorná Kalouskovi, když před publikem zesměšňoval Babiše básničkou

 
Internetová televize DVTV slaví čtvrté narozeniny. Při této příležitosti připravila speciální sérii rozhovorů s politiky a novináři. K jednomu takovému rozhovoru proti sobě zasedli středočeská hejtmanka hnutí ANO Jaroslava Pokorná Jermanová a předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek. Jermanová hájila svého stranického šéfa Andreje Babiše takřka do roztrhání těla a připomínala Kalouskovi jeho údajné hříchy z minulosti. Kalousek na oplátku nešetřil Babiše a přidal vtip i s básničkou.
08.06.2018 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (85 článků) , Andrej Babiš (13516 článků) , Miroslav Kalousek (6480 článků)

Kalousek (TOP 09): Ukázka pomluv, které o mně Babišovo estébácké komando šíří

 
Vyjádření na facebookovém profilu k tvrzení místopředsedkyně ANO Jaroslavy Pokorné Jermanové
08.06.2018 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (85 článků)

Průzkum: Dvě političky ANO, Jermanová a Baudyšová, nejpopulárnější v zemi. Na opačném pólu dřepí Šojdrová s Udženijí

 
Agentura Phoenix research, jak informoval pondělní Blesk, měřila neoblíbenější političky České republiky. Vítězkou se v ryze dámském klání stala ředitelka nadace Naše dítě a senátorka, která kandidovala za ANO, Zuzana Baudyšová. Druhá skočila senátorka Daniela Filipiová z ODS a třetí místo získala hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová z hnutí ANO.
14.05.2018 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (85 článků) , Daniela Filipiová (44 článků)

Exkluzivní průzkum ukázal nejoblíbenější političky v Česku. Vítězku neuhádnete

 
Česko je bohatší o jeden žebříček popularity. Exkluzivní průzkum Phoenix Research si posvítil na české političky. Lidé vybírali tu nejoblíbenější z 91 jmen. A výsledek překvapil i šéfa agentury Jana Kubáčka. Mezi první pěticí totiž převažují senátorky, mediálně známější poslankyně nebo ministryně skončily s horší známkou až za nimi. Na prvním místě skončila ředitelka nadace Naše dítě Zuzana Baudyšová. Tedy senátorka, která kandidovala před čtyřmi lety za hnutí ANO. Stříbro brala senátorka Daniela Filipiová (ODS), bronz pak hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO).
14.05.2018 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (85 článků) , Daniela Filipiová (44 článků)

ROP má v květnu rozhodnout o vrácení dotace na stavbu Čapího hnízda

 
Středočeský dotační úřad (ROP) by měl mít do konce dubna k dispozici analýzu, jak dál postupovat v kauze Čapí hnízdo a případném vymáhání padesátimilionové dotace na tuto stavbu. V půlce května by pak měl výbor na veřejném jednání rozhodnout, jaké kroky budou následovat. V Otázkách Václava Moravce to dnes uvedla hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO). Zprávu převzala ČTK.
29.04.2018 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (85 článků)

Vyhrožování a nahrazení Andreje Babiše. Na ČT u Moravce padly těžko uvěřitelné informace

 
Václav Moravec přivítal tuto neděli v žižkovské věži hejtmanku Středočeského kraje Jaroslavu Pokornou Jermanovou (ANO), předsedu ČSSD Jana Hamáčka a předsedu KDU-ČSL Pavla Bělobrádka. Debatovali o vládních vyjednáváních. Bělobrádek varoval před koncem první České republiky. Moravec hned v úvodu pořadu šlápl vedle a svým přeřekem ze srdce rozesmál Pokornou Jermanovou. Moravec poté prozradil, že prezident Miloš Zeman má záložní vládní plán.
29.04.2018 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (85 článků) , Andrej Babiš (13516 článků) , Václav Moravec (458 článků) , Jan Hamáček (909 článků) , Miloš Zeman (21137 článků) , Pavel Bělobrádek (1510 článků)

Vlastivědné muzeum v Kladně přibližuje dobu před vznikem Československa

 
Ve Sládečkově vlastivědném muzeu v Kladně byla slavnostně zahájena výstava "Než vznikla republika". Záštitu nad expozicí, která součástí akcí připomínajících 100. výročí vzniku republiky, poskytla hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová.
22.04.2018 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (85 článků)

Kupka (ODS): Hejtmanka prostě nemaká

 
Komentář na facebookovém profilu k účasti hejtmanky Středočeského kraje Jaroslavy Pokorné Jermanové na jednáních
21.04.2018 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (85 článků)

„Prostě nemaká“. ODS tepe hejtmanku Jermanovou, že nechodí do práce

 
Opoziční ODS kritizuje středočeskou hejtmanku Jaroslavu Pokornou Jermanovou (ANO) za neúčast na jednáních krajské rady. Letos podle občanských demokratů chyběla v 75 procentech případů. Hejtmanka namítla, že měla jiné pracovní povinnosti, které kolidovaly s termíny jednání. Kromě toho čerpala dovolenou a řešila rodinné záležitosti, uvedla v dnešním prohlášení pro média.
20.04.2018 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (85 článků)

JCCR: Travelfest zahájily hejtmanky s nožem v ruce

 
Prvním nakrojením obřího dortu velkým cukrářským nožem zahájila v pátek dopoledne jihočeská hejtmanka Ivana Stráská se svou středočeskou kolegyní Jaroslavou Pokornou Jermanovou letošní druhý ročník nejvýznamnějšího jihočeského veletrhu cestovního ruchu Travelfest 2018.
13.04.2018 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (85 článků) , Ivana Pokorná (2 články)

Zalapat po dechu. Hejtmanka pro PL popsala, co na vlastní kůži zažila během předávání televizních cen v Berouně

 
ROZHOVOR „Nedávno jsem byla na předávání televizních cen v Berouně. Jeden z oceněných pánů ve své děkovací řeči vyzval přítomné členy hnutí ANO, aby panu Babišovi vzkázali, ať neovlivňuje média,“ uvedla v jedné ze svých odpovědí hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová. Tu samozřejmě v další části rozvedla.
01.04.2018 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (85 článků)

STAN: Hejtmanka Středočeského kraje neřesí koncepci rozvoje kraje

 
Středeční návštěvu vlády premiéra v demisi Andreje Babiše ve Středočeském kraji chce hejtmanka Jaroslava Jermanová Pokorná správně využít pro lobbování za problémy regionu, se kterými může kabinet pomoci. Snahu vlády porozumět regionálním problémům vítáme.
28.03.2018 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13516 článků) , Jaroslava Pokorná (85 článků)

Babiš vyvezl ministry po středních Čechách a odráží kritiku: „Nechceme jen slibovat“

 
Andrej Babiš (ANO) vyvezl ministry na další cestu po regionu, tentokrát volba připadla na Středočeský kraj. Po ranním přivítání s hejtmankou Jaroslavou Jermanovou Pokornou se vláda vydala na další ze svých cest, za které již bývá i kritizována. Babiš se však kritice diví a kritikům vzkazuje, že tomu vůbec nerozumí.
28.03.2018 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13516 článků) , Jaroslava Pokorná (85 článků)

STAN: Nedostatek míst v mateřských školách

 
Už loni v prosinci jsme vyzývali hejtmanku Jaroslavu Pokornou Jermanovou, aby objasnila svým spolustraníkům ve sněmovně a ve vládě, jak vážná je situaci nejen ve Středočeském kraji.
12.03.2018 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (85 článků)

Čapí hnízdo už nespadá pod evropské dotace. Zařídilo to ministerstvo financí

 
Kontroverzní projekt Čapí hnízdo, kvůli kterému policie obvinila premiéra v demisi Andreje Babiše a dalších deset lidí, vyňalo ministerstvo financí ze sedmi finančních programů EU. Oznámila to dnes hejtmanka středočeského kraje  Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO). Ministerstvo svůj krok hájí jako nejlepší řešení z hlediska rozpočtu, protože hrozilo krácení evropských dotací.
29.01.2018 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (85 článků) , Andrej Babiš (13516 článků)

Čapí hnízdo není dál věc Bruselu. Babišův problém už má jen národní rozměr

 
Ministerstvo financí vyňalo Čapí hnízdo z evropského financování, oznámila v pondělí na schůzi středočeského zastupitelstva hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO). Ministerstvo financí informaci potvrdilo. Kvůli padesátimilionové dotaci pro rekreační a konferenční areál Čapí hnízdo obvinila policie 11 lidí, mezi nimi premiéra Andreje Babiše (ANO) a místopředsedu hnutí ANO Jaroslava Faltýnka. Ministerstvo už dříve uvedlo, že z hlediska rozpočtu je vyjmutí nejlepší řešení, jinak by ČR hrozilo krácení už přidělených evropských peněz.
29.01.2018 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (85 článků) , Andrej Babiš (13516 článků)

STAN: Hejtmanka Pokorná Jermanová chce odvolat většinu zástupců opozice ve výboru regionální rady ROP

 
Zastupitelstvo Středočeského kraje bude na svém pondělním zasedání 29. ledna projednávat návrh hejtmanky Jaroslavy Pokorné Jermanové (ANO) na odvolání členů Výboru regionální rady ROP Střední Čechy za STAN, ODS a TOP 09.
24.01.2018 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (85 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »