Články k osobnosti

Jaroslav Vokřál

  scénárista, spisovatel, novinář

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jaroslav Vokřál »
 

Gazdík na Primě: Sehrajeme roli pojistky demokracie, žádná změna ústavy přes Senát neprojde. Předseda má být důstojnou protiváhou proruskému Hradu, a to Kubera není

 
Další týden povolebního vyjednávání osobních i komplexních politických rozhodnutí je za námi. A do nedělního diskusního pořadu Partie televize Prima tentokrát zavítali místopředseda hnutí ANO Petr Vokřál, místopředseda ODS Martin Kupka a předseda hnutí STAN Petr Gazdík. Hovořili například o hlavní roli Senátu nejen v legislativním procesu, ale i o tom, zda by měl Senátu šéfovat nynější místopředseda Senátu a dlouholetý teplický primátor Jaroslav Kubera (ODS), jehož zvolení doporučoval i prezident Miloš Zeman.
21.10.2018 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1013 článků) , Petr Gazdík (958 článků) , Miloš Zeman (23499 článků) , Petr Gazdík (947 článků) , Jaroslav Vokřál (3 články)

Ministr školství Plaga už nebude zastupitelem Brna. Nahradí ho Faltýnkův syn

 
Ministr školství Robert Plaga (za ANO) se vzdal mandátu zastupitele města Brna. Nahradil ho Jiří Faltýnek, syn místopředsedy ANO Jaroslava Faltýnka. Slib složí 30. ledna, řekl novinářům primátor Brna Petr Vokřál (ANO).
16.01.2018 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Vokřál (3 články)

Lidovci opouštějí vedení Brna. Kvůli primátoru Vokřálovi z ANO

 
První náměstkyně brněnského primátora Klára Liptáková (KDU-ČSL) rezignovala v pondělí na svou funkci. Zároveň s ní odešli z rady města i další dva lidovečtí radní Jaroslav Suchý a Vít Beran.
16.05.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Vokřál (3 články)
« Předchozí 1 Další »