Články k osobnosti

Jaroslav Vokřál

  scénárista, spisovatel, novinář

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jaroslav Vokřál »
 

Citlivé, citlivé, citlivé: Já a policie? Nic. Co to o mně ten chlap říká?! Mluvili jsme se synem Jaroslava Faltýnka. Budete se divit, jak funguje vyšetřování údajné korupce

 
ROZHOVOR „Petr Vokřál může mít pravdu v tom, že když nebudu tolik na očích, může to pomoci minimálně tak, že nebudu takovým hromosvodem v útocích na mého otce. Neřekl bych, že zrovna moje jméno je nějakým zásadním způsobem pojeno s nešťastnou minulostí brněnského ANO,“ řekl nám Jiří Faltýnek, syn druhého nejmocnějšího muže ANO Jaroslava Faltýnka.
11.06.2020 09:26 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Vokřál (6 článků)

Faltýnek: Konec Vokřála je jako rána z čistého nebe

 
Konec bývalého primátora Brna Petra Vokřála v hnutí ANO je podle šéfa poslanců strany Jaroslava Faltýnka jako rána z čistého nebe. Doufá, že jediným důvodem není to, že prohrál bitvu o zrušení tří brněnských kandidátek. O válku podle něj nejde.
02.06.2020 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Vokřál (6 článků)

Válka v ANO: Smyšlenky Vokřála a paní Malé. Rozpuštěné organizace se nakonec rozpouštět nebudou

 
Předsednictvo ANO ve čtvrtek zrušilo rozhodnutí o rozpuštění tří brněnských buněk. Někteří členové z organizací v brněnských Židenicích, Černovicích a Starém Lískovci hovoří o „smyšlenkách a fabulaci Vokřála a paní Malé“. Syn Jaroslava Faltýnka ale stále má pozastavené členství, píše server Aktuálně.cz.
15.05.2020 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Vokřál (6 článků)

Gazdík na Primě: Sehrajeme roli pojistky demokracie, žádná změna ústavy přes Senát neprojde. Předseda má být důstojnou protiváhou proruskému Hradu, a to Kubera není

 
Další týden povolebního vyjednávání osobních i komplexních politických rozhodnutí je za námi. A do nedělního diskusního pořadu Partie televize Prima tentokrát zavítali místopředseda hnutí ANO Petr Vokřál, místopředseda ODS Martin Kupka a předseda hnutí STAN Petr Gazdík. Hovořili například o hlavní roli Senátu nejen v legislativním procesu, ale i o tom, zda by měl Senátu šéfovat nynější místopředseda Senátu a dlouholetý teplický primátor Jaroslav Kubera (ODS), jehož zvolení doporučoval i prezident Miloš Zeman.
21.10.2018 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1143 článků) , Petr Gazdík (1046 článků) , Miloš Zeman (26358 článků) , Petr Gazdík (1035 článků) , Jaroslav Vokřál (6 článků)

Ministr školství Plaga už nebude zastupitelem Brna. Nahradí ho Faltýnkův syn

 
Ministr školství Robert Plaga (za ANO) se vzdal mandátu zastupitele města Brna. Nahradil ho Jiří Faltýnek, syn místopředsedy ANO Jaroslava Faltýnka. Slib složí 30. ledna, řekl novinářům primátor Brna Petr Vokřál (ANO).
16.01.2018 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Vokřál (6 článků)

Lidovci opouštějí vedení Brna. Kvůli primátoru Vokřálovi z ANO

 
První náměstkyně brněnského primátora Klára Liptáková (KDU-ČSL) rezignovala v pondělí na svou funkci. Zároveň s ní odešli z rady města i další dva lidovečtí radní Jaroslav Suchý a Vít Beran.
16.05.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Vokřál (6 článků)
« Předchozí 1 Další »