Články k osobnosti

Jaroslav Vojtek

  režisér, dokumentarista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jaroslav Vojtek »
 

Muzikál Mefisto s Pepou Vojtkem v hlavní roli: Skandál s pornem!

 
Nový muzikál Mefisto, který uvádí pražská Hybernia s Josefem Vojtkem (51) v hlavní roli, je nejen příběh o lásce a touze po mládí, ale i o chtíči. Na ten už kdysi doplatil semifinalista SuperStar a dalších talentových soutěží Jaroslav Parči (36), který v muzikálu také působí. Nafotil totiž erotiku s muži!
05.11.2016 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (598 článků) , Jaroslav Parči (6 článků) , Jára Nový (125 článků) , Jaroslav Vojtek (5 článků)

Vojtek nemůže být psychicky normální, míní porodník o muži, který opustil těhotnou

 
Nad faktem, že Roman Vojtek opustil svou manželku těsně před porodem, nevěřícně kroutí hlavou snad každý. Teď se ovšem k případu vyjádřil i porodník doc. MUDr. Jaroslav Feyereisl, CSc. A to, co řekl, si Vojtek za rámeček nedá!
04.03.2015 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Roman Vojtek (553 článků) , Jaroslav Vojtek (5 článků)

Těhotná Kalivodová se vdala v kostele, hráli k tomu Svěcený i Mareš

 
Operní pěvkyně Andrea Kalivodová se o víkendu v kostele sv. Tomáše na Malé Straně provdala za Radka Tögela. Na housle jí hrál známý virtuóz Jaroslav Svěcený, který je přítelem novomanželů. Na večírku pak zpíval Roman Vojtek a muziku pouštěl Mareš.
01.07.2014 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Kalivodová (183 článků) , Jaroslav Svěcený (49 článků) , Jaroslav Mareš (22 článků) , Tomáš Mareš (23 článků) , Jaroslav Vojtek (5 článků)

Ústavní soud dostal návrh na zamítnutí termínu předčasných voleb

 
Československá strana socialistická poslala Ústavnímu soudu (ÚS) návrh na "zamítnutí termínu předčasných voleb". Poukazuje na nerovné postavení malých stran v Česku. Myslí si to předseda ústřední reprezentace strany Jaroslav Vojtek. Lidé mají vybírat nové poslance 25. a 26. října.
23.10.2013 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Vojtek (5 článků)

Jedna z malých stran poslala Ústavnímu soudu návrh proti termínu voleb

 
Československá strana socialistická poslala Ústavnímu soudu (ÚS) návrh na "zamítnutí termínu předčasných voleb". Poukazuje na nerovné postavení malých stran v Česku. "Návrh jsme poslali v úterý poštou," řekl ČTK předseda ústřední reprezentace strany Jaroslav Vojtek. Lidé mají vybírat nové poslance 25. a 26. října. 
23.10.2013 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Vojtek (5 článků)
« Předchozí 1 Další »