Články k osobnosti

Jaroslav Vandas

  poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jaroslav Vandas »
 

Metro, cizinci v Praze, výstavba... Další várka kandidátů na pražského primátora se sešla v Rozhlasu. Místy to vřelo

 
Málokdo pochybuje o tom, že výsledek komunálních voleb v Praze bude mít vliv i na celostátní politiku. Český rozhlas proto věnuje volbám v hlavním městě velkou pozornost a uspořádal už druhou debatu s kandidáty na primátora. Tentokrát do studia dorazili např. Michaela Chromečková bojující za práva zvířat i Pražanů, sociální demokrat Jakub Landovský nebo lídr Dělnické strany sociální spravedlnosti Tomáše Vandase Jaroslav Černý. A takhle to dopadlo...
02.10.2018 18:47 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Černý (29 článků) , Jaroslav Černý (29 článků) , Jaroslav Černý (29 článků) , Jaroslav Vandas (3 články) , Jakub Černý (10 článků) , Jakub Černý (9 článků) , Tomáš Černý (25 článků)

Foldyna o Šluknovsku: Museli jsme vyjít do ulic, aby nemluvil jen Vandas

 
Poslanec Jaroslav Foldyna se účastnil první demonstrace ve Šluknovském výběžku. Chtěl tím dát najevo, že situace je vážná a musí se začít řešit. Že čin jeho a starosty Jaroslava Sykáčka vyústil v sérii demonstrací s ultrapravicovým podtextem, to už je podle něj věc jiná.
12.09.2011 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Sykáček (14 článků) , Jaroslav Foldyna (524 článků) , Jaroslav Vandas (3 články)

Tvrdík: Úspěch Vandase u studentů je alarmující

 
Volební manažer ČSSD Jaroslav Tvrdík vyjádřil značné znepokojení nad úspěchem DSSS ve studentských volbách. Na druhou stranu uvedl, že volbu studentů považuje spíše za jeden z průzkumů.
14.05.2010 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Vandas (3 články)
« Předchozí 1 Další »