Články k osobnosti

Jaroslav Sykáček

  senátor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jaroslav Sykáček »
 

Západ se zbláznil a ohrožuje zájmy svých občanů, domnívá se exsenátor Sykáček

 
Až na „poškozování“ dopravních značek nápisem „Německo“ v arabštině nemá uprchlická krize na Rumburk, jenž leží v blízkosti německých hranic, žádný vliv, říká Jaroslav Sykáček (ČSSD). Přesto má ale obavy o zájmy našich občanů. Proč? Po krátké pauze se vrátil do funkce starosty, a jak prozradil naší redakci, je přesvědčen, že jeho práce má nyní opět smysl. Co plánuje ve městě nového? Řeč byla ale také o situaci v lužické nemocnici. A nejen o tom…
19.11.2015 15:01 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Sykáček (14 článků)

Šéf nemocnice v Rumburku skončil. Ve vedení bude lékař, který odhalil vraždící sestru

 
Valná hromada městské nemocnice v Rumburku v pátek vyměnila představenstvo i dozorčí radu. Členem představenstva byl nově zvolen i lékař Petr Vondráček, který loni upozornil na podezřelé úmrtí pacientky, na jehož základě policie odhalila dalších pět případů a navrhla obžalovat z vraždy zdravotní sestru, která v nemocnici působila. O změnách informoval starosta Jaroslav Sykáček (ČSSD).
13.03.2015 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vondráček (133 článků) , Jaroslav Sykáček (14 článků)

V Děčíně vyhrál souboj senátních kandidátů Linhart. Porazil Sykáčka

 
V Děčíně byl senátorem zvolen starosta Krásné Lípy Zbyněk Linhart (STAN). Ve druhém kole voleb podle propočtu ČTK porazil dosavadního senátora ČSSD Jaroslava Sykáčka.
18.10.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Sykáček (14 článků)

Kalousek má bod. Podívejte se na nechytatelnou ránu mazáckého politického kanonýra

 
Místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek se na svém facebookovém profilu strefoval do volební reklamy, která se objevila na profilu senátorského kandidáta za ČSSD Jaroslava Sykáčka. Nacházela se v ní hrubá chyba, a tak Kalousek vyzval, aby voliči raději dali hlas někomu, kdo nepropadl z českého jazyka.
13.10.2014 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Sykáček (14 článků) , Miroslav Kalousek (6707 článků)

Boj o Senát na Děčínsku: úspěšný starosta Linhart šokoval Česko

 
Úspěch, který vůbec nikdo nečekal. Tak hodnotí politologové výsledek senátních voleb v okrese Děčín, kde s naprostým přehledem zvítězil nestraník Zbyněk Linhart. Předpokládal se přitom souboj mezi ČSSD a ANO 2011. Společně s Linhartem postoupil do druhého kola s „odřenýma ušima“ dosavadní senátor Jaroslav Sykáček (ČSSD).
13.10.2014 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Sykáček (14 článků)

V Ústeckém kraji obhajují senátorské mandáty Sykáček a Chládek

 
Ve dvou obvodech v Ústeckém kraji, ve kterých se na podzim uskuteční volby do Senátu, budou své mandáty obhajovat senátoři ČSSD. V Děčíně to bude nestraník na kandidátce sociálních demokratů Jaroslav Sykáček a v Lounech ministr školství Marcel Chládek. Své kandidáty do senátních voleb staví i další hlavní politické strany s výjimkou TOP 09, která se v těchto obvodech o hlasy voličů ucházet nebude.
29.07.2014 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Marcel Chládek (609 článků) , Jaroslav Sykáček (14 článků)

Sykáček (ČSSD): Šluknovské desatero a Ústecký balíček se vrací do hry

 
Tzv. Šluknovské desatero a Ústecký balíček legislativních opatření k eliminaci sociálního napětí na Šluknovsku má nyní šanci na schválení. Je o tom přesvědčen senátor za Děčínsko a Šluknovsko Jaroslav Sykáček (ČSSD). A to díky pozitivní atmosféře ve vládě i v obou komorách parlamentu Poslanecké sněmovně.
11.05.2014 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Sykáček (14 článků)

Starosta Rumburku rezignoval. Kvůli zakázce, na kterou upozornil

 
Starosta Rumburku Jaroslav Sykáček (ČSSD) v pátek oznámil zastupitelům, že složil funkci a odejde ke 4. červnu letošního roku. K rezignaci ho údajně vedly spory s místostarostou a stranickým kolegou Darkem Švábem, který má v zastupitelstvu v poslední době víc podpory.
25.05.2012 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Sykáček (14 článků)

Foldyna o Šluknovsku: Museli jsme vyjít do ulic, aby nemluvil jen Vandas

 
Poslanec Jaroslav Foldyna se účastnil první demonstrace ve Šluknovském výběžku. Chtěl tím dát najevo, že situace je vážná a musí se začít řešit. Že čin jeho a starosty Jaroslava Sykáčka vyústil v sérii demonstrací s ultrapravicovým podtextem, to už je podle něj věc jiná.
12.09.2011 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Sykáček (14 článků) , Jaroslav Foldyna (525 článků) , Jaroslav Vandas (3 články)

Joch: V Rumburku to nezvládl starosta. Z konfliktu se udělal rasismus

 
Podle Romana Jocha, poradce premiéra v oblasti lidských práv, situaci v Rumburku nezvládla hlavně tamní politická moc. Starosta Jaroslav Sykáček a poslanec Jaroslav Foldyna se snažili na hospodské rvačce získat politické body a udělali z toho rasismus.
06.09.2011 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Sykáček (14 článků) , Jaroslav Foldyna (525 článků)

Vládní zmocněnkyně navštívila Šluknovsko. Bojí se extremistů

 
Vládní zmocněnkyně pro lidská práva Monika Šimůnková jela na Šluknovsko. Chce zde zmapovat situaci kolem tzv. nepřizpůsobivých občanů. Setkala se například se starostou Rumburku Jaroslavem Sykáčkem.
01.09.2011 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Sykáček (14 článků)

Prosil Nečase. Neberte nám policisty, zoufá si starosta Rumburka

 
Jaroslav Sykáček, starosta Rumburka zmítaného kriminalitou a spory mezi starousedlíky a tamními Romy, zaslal dopis premiéru Petru Nečasovi, ale odpověď nedostal. Prosil o jediné - neberte nám policisty.
28.08.2011 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9291 článků) , Jaroslav Sykáček (14 článků)

Romové nám otráví i psy, děsí se místní. Rumburk před demonstrací

 
Obyvatelé Šluknovského výběžku berou bezpečnost do vlastních rukou. Pořizují si zbraně, kupují psy. Prý ale zbytečně - zdejší Romové jsou totiž tak agresivní, že je otráví a drancovat budou dál. Starosta Rumburka Jaroslav Sykáček (ČSSD) se děsí toho, že "už teď je pozdě". Na páteční odpoledne by se v ulicích měla navíc odehrát demonstrace mladých sociálních demokratů, k níž se chtějí připojit i extremisté. Navíc podle posledních informací nemají Romové daleko k tomu, aby se v případě nutnosti bránili se zbraní v ruce.
25.08.2011 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Sykáček (14 článků)

Rumburské ticho před bouří. Přijdou i radikálové?

 
Rumburk v pátek zažije pouze jednu z ohlášených demonstrací. Druhou z nich radnice nedovolila s argumentem, že místo si již zamluvila sociální demokracie pro své setkání s občany. Ta si podle místního starosty a senátora za ČSSD Jaroslava Sykáčka místo zamluvila již před dvěma týdny.
25.08.2011 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Sykáček (14 článků)
« Předchozí 1 Další »