Články k osobnosti

Jaroslav Soukup

  biatlonista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jaroslav Soukup »
 

Okamura v TV: Mažou mě. A šířili o mně lži. Česko bude v koncích, vládo, konej

 
V Aréně Jaromíra Soukupa byla tentokrát přesila SPD v podobě Jaroslava Foldyny a Tomia Okamury. Proti nim stál poslanec Pirátů Petr Třešňák. Řešila se svoboda slova a Tomio Okamura si rýpl, že společnost Facebook si zvolila server Demagog.cz, pro "fact-checking", když server o Okamurovi šířil nepravdy. A od Foldyny přišel výbuch, když se probírala kauza znásilnění nezletilé černošským migrantem. Dva roky a léčení na státní útraty připadalo Foldynovi pro "dacana" málo. Došlo i na jádro a demokracii.
25.06.2020 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2345 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků) , Jaroslav Foldyna (633 článků) , Petr Soukup (3 články)

Soukupova ex-partnerka Brožová: Škoda, že mu někdo nedal ránu...

 
Odpůrci a stoupenci Ruska z řad politiků vyvolali ostrý spor v pořadu Aréna Jaromíra Soukupa v TV Barrandov. Nejvýrazněji se projevil starosta pražské části Řeporyje Pavel Novotný a poslanec Jaroslav Foldyna. Ke sporu se také vyjádřila herečka  Kateřina Brožová.
12.05.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Brožová (521 článků) , Pavel Novotný (979 článků) , Jaroslav Foldyna (633 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků) , Pavel Soukup (162 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků)

Jaroslav Foldyna zpět k Soukupově show, kde málem padaly facky: Světla svítila do očí, vedle tělnatý Novotný. Špitali si s Hřibem, ten se hihňal jak 14letá holka...

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Máme hystericky nadávat Rusku a nevšímat si postupného předávání naší národní suverenity do rukou unijní byrokratické oligarchie, která svoji stále rostoucí moc využívá k likvidaci původních Evropanů,“ tvrdí poslanec Jaroslav Foldyna (SPD), podle něhož se jedná o dobře promyšlenou taktiku v rámci česko-ruských vztahů. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz rovněž shrnul své dojmy z vypjaté debaty ve studiu Jaroslava Soukupa, kde se názorově střetl se starostou pražských Řeporyjí Pavlem Novotným a přiznal, že na okamžik ztratil kontrolu.
10.05.2020 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Soukup (119 článků) , Pavel Novotný (979 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků) , Jaroslav Foldyna (633 článků)

Honzejk vyprovokoval Foldynu a ten vystartoval: Jste pro mě novinářské koště!

 
Komentátor Petr Honzejk byl po zhlédnutí Arény Jaromíra Soukupa, v níž došlo na vyhrocený střet řeporyjského starosty Pavla Novotného (ODS) a poslance Jaroslava Foldyny, zaujat netradičními slovními obraty, které v pořadu hojně padaly. Nejvíce se podivoval, proč Foldyna „zuřil“, když jej Novotný počastoval výrazem „koště“. Rozhodl se najít vysvětlení a následovala další silná diskuse. „Kunďák Foldyna,“ padalo. Poslanec se rozhodl reagovat.
09.05.2020 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (979 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků) , Pavel Soukup (162 článků) , Petr Novotný (379 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků) , Jaroslav Foldyna (633 článků) , Petr Soukup (3 články) , Petr Novotný (123 článků) , Petr Pavel (666 článků)

Proruské koště! Foldyna terčem srandy známého umělce

 
Grafik, fotograf a hudebník Tomáš Břínek, známější pod zkratkou TMBK, pod kterou vytváří fotokoláže, znovu ukázal, že právě koláží si umí vystřelit i z politiků. Tentokrát si vzal na paškál poslance hájícího barvy poslaneckého klubu SPD, Jaroslava Foldynu. Připomněl jeho souboj v Aréně Jaromíra Soukupa se starostou Řeporyjí Pavlem Novotným. Novotný v pořadu označil Foldynu za „koště“.
08.05.2020 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (979 článků) , Jaroslav Foldyna (633 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků) , Pavel Soukup (162 článků) , Tomáš Novotný (71 článků) , Tomáš Novotný (71 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků) , Tomáš Novotný (67 článků)

Smažka Novotný, je závislý na drogách. František Matějka hodnotí cirkus u Soukupa

 
Na vyhrocený střet řeporyjského starosty Pavla Novotného (ODS) a poslance Jaroslava Foldyny v Aréně Jaromíra Soukupa přišla další reakce. Novotný to tentokrát schytal od předsedy Strany nezávislosti ČR Františka Matějky. A hutná atmosféra z diskusního pořadu zůstává i na sociálních sítích. „Drogově závislá smažka,“ nebral si vůči starostovi servítky.
08.05.2020 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (979 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků) , Pavel Soukup (162 článků) , František Soukup (69 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků)

„Bylo mi z toho zle!“ Na výbušnou show u Soukupa se dívali i u Babiše

 
Poslankyně za hnutí ANO Barbora Kořanová se na svém facebookovém profilu vyjádřila k včerejšímu vysílání pořadu moderátora a ředitele TV Barrandov Jaromíra Soukupa, v němž byli hosty Pavel Novotný (ODS), Leo Luzar (KSČM), Jaroslav Foldyna (dříve ČSSD, nyní SPD) a Zdeněk Hřib (Piráti). Předseda ODS by si kvůli chování Novotného měl podle jejích slov zamést před vlastním prahem. Své stanovisko pak také sdělila europoslankyně Kateřina Konečná (KSČM).
07.05.2020 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (979 článků) , Kateřina Konečná (278 článků) , Jaroslav Foldyna (633 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků) , Pavel Soukup (162 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků) , Leo Leo (49 článků) , Leo Leo (49 článků)

„Koště! Bulíku! Ránu!“ Boj Novotného s Foldynou u Soukupa rozdráždil i jeho ex Brožovou

 
Vyhrožování a slova o kolaboranství doprovázela středeční vysílání TV Barrandov. Ostrý spor se rozhořel mezi poslancem Jaroslavem Foldynou (za SPD) a starostou Řeporyjí Pavlem Novotným (ODS). Do už tak rozjitřené debaty, která se odehrávala nejen v televizi, ale i na sociálních sítích, se pak vložila i bývalá partnerka Jaromíra Soukupa Kateřina Brožová. Zkritizovala řeporyjského starostu, kterého už dlouhé roky nemůže vystát, a vyhrožování ze strany Jaroslava Foldyny podpořila.
07.05.2020 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Brožová (521 článků) , Pavel Novotný (979 článků) , Jaroslav Foldyna (633 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků) , Pavel Soukup (162 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků)

Novotný a ,,koště Foldyna": Expert to nevydržel a...

 
Člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Vadim Petrov okomentoval slovní bitku v aréně Jaromíra Soukupa mezi poslancem Jaroslavem Foldynou a starostou pražských Řeporyjí Pavlem Novotným (ODS). Ozval se také aktivista Tomasz Peszynski a v diskusi pod jeho příspěvkem poté padala slova jako „ha*zlové“ a „Soukupova stoka“.
07.05.2020 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Vadim Petrov (83 článků) , Pavel Novotný (979 článků) , Jaroslav Foldyna (633 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků) , Pavel Soukup (162 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků) , Tomasz Tomasz (11 článků)

Válka Foldyny a Pavla Novotného se po show Soukupa přenesla jinam. Ne pro dětské oči

 
Jak jsme již informovali, včera se v Aréně Jaromíra Soukupa střetli starosta Pavel Novotný za ODS a poslanec Jaroslav Foldyna. A roztržka pak pokračovala na sociálních sítích, kde Foldyna řekl o Novotném, že je hovado a starosta zase označil jeho za "bolševicko-kolaborantského šmejda". A ozvali se jiní. Aktivistovi z Milionu chvilek "krváceli uši". Zato moderátorka Nora Fridrichová se podle všeho bavila.
07.05.2020 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (979 článků) , Nora Fridrichová (315 článků) , Jaroslav Foldyna (633 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků) , Pavel Soukup (162 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků)

Budu jim tykat, šmejdům, těší se Pavel Novotný na Foldynu s Luzarem. A ještě něco

 
Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) se dnes večer objeví v pořadu Jaromíra Soukupa na TV Barrandov. Spolu s ním budou hosty pořadu komunistický poslanec Leo Luzar, primátor Prahy Zdeněk Hřib (Piráti) a poslanec Jaroslav Foldyna (dříve ČSSD, nyní za SPD). A Novotný už teď ví, jak se k nim bude chovat.
06.05.2020 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (979 článků) , Jaroslav Foldyna (633 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků) , Pavel Soukup (162 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků) , Leo Leo (49 článků) , Leo Leo (49 článků)

Na Barrandově se chystá něco opravdu mimořádného. Novotný a Foldyna v jednom studiu. Řeporyjec je vzrušen a předvedl jak

 
Ve studiu TV Barrandov se ve středu v pořadu Aréna Jaromíra Soukupa budou dít věci. Dojde tam totiž k setkání svou těžkých vah. O 75. výročí konce 2. světové války si tam totiž budou navzájem povídat starosta městské části Praha-Řeporyje Pavel Novotný a poslanec Jaroslav Foldyna. A minimálně jedna ze stran je z duelu už dopředu zcela mimořádně vzrušená.
05.05.2020 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (979 článků) , Jaroslav Foldyna (633 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků) , Pavel Soukup (162 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků)

Děsivý osud Boženky z Byl jednou jeden polda: Herečka přišla o 6 miminek

 
Sympatickou blondýnku Petru Martincovou (51) si televizní diváci pamatují především jako Boženku z filmu Byl jednou jeden polda. Manželka režiséra Jaroslava Soukupa (73), ačkoliv ve své nejslavnější roli bavila Česko, si v životě prošla dlouhým obdobím smutku. 8 let se totiž snažila o miminko, šestkrát se jí podařilo otěhotnět, pokaždé ale potratila.
22.12.2019 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Petra Martincová (18 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků)

Ano, jsou to čučkaři. A navíc rádoby cenzoři, nakládal prezident BIS. Pak přímo přes obrazovku skoncoval s Kuberou

 
Prezident Miloš Zeman i tento týden poskytl rozhovor moderátorovi Jaromíru Soukupovi v pořadu Týden s prezidentem na TV Barrandov a bilancoval nad nejvýznamnějšími tématy uplynulého týdne. Prozradil svůj názor ohledně stíhání komunistických pohlavárů třicet let po sametové revoluci či zhodnotil postoj ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) nepřijímat údajné sirotky z řeckých uprchlických táborů. Dále si hlava státu během rozhovoru rýpla do výroční zprávy Bezpečnostní informační služby (BIS) či do možného spojení opozičních sil. „Pokud se spojí trpaslíci, vznikne jeden velký trpaslík, ale nikdy nevznikne obr,“ řekl prezident a poslal též vzkaz předsedovi Senátu Jaroslavu Kuberovi (ODS). „Skončily naše poměrně relativně přátelské vztahy,“ vzkazuje Kuberovi k jeho plánu navštívit oficiálně Tchaj-wan.
28.11.2019 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1121 článků) , Jan Hamáček (1981 článků) , Miloš Zeman (24059 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků)

Boženka z Byl jednou jeden polda Petra Martincová otevřeně: Musela se vyrovnat s několika potraty

 
Herečka Petra Martincová, kterou televizní diváci znají především z filmu Byl jednou jeden polda a jeho pokračování, je šťastně vdaná za režiséra Jaroslava Soukupa, děti spolu ale nemají. Nebylo jim to souzeno, jak herečka svěřila v dokumentu Ondřeje Kepky Ročník 89.
23.11.2019 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Petra Martincová (18 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků)

Lepšolidé? Jaroslav Plesl je srovnal s... Hrůza pomyslet. A potěšil Soukupa

 
ROZHOVOR „Myslím, že opravdu zajímavé to bude až ve chvíli, kdy ve francouzských volbách vyhraje Marine Le Penová a v Německu AfD,“ říká šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl k čerstvým informacím o překvapivé smlouvě, která velmi sblíží dvě kontinentální mocnosti – Německo a Francii. Rozdělení společnosti je ale dobře patrné i v České republice. K termínu „lepšolidé“, který používá prezident Miloš Zeman, říká Plesl: „Miloš Zeman má však zřejmě na mysli hlavně lidi, kteří všem vnucují své názory a životní postoje a po vzoru sociálních inženýrů chtějí organizovat chod společnosti podle teoretických pouček. To je samo o sobě dost šílené, aby se to dalo srovnávat s dílem Victora Frankensteina.“
22.01.2019 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (309 článků) , Miloš Zeman (24059 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků)

Jaroslav Plesl: Soukup uspěje. Lepšočlověk? To je z němčiny, vždycky z toho vzejde zrůda

 
ROZHOVOR „Myslím, že opravdu zajímavé to bude až ve chvíli, kdy ve francouzských volbách vyhraje Marine Le Penová a v Německu AfD,“ říká šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl k čerstvým informacím o překvapivé smlouvě, která velmi sblíží dvě kontinentální mocnosti – Německo a Francii. Rozdělení společnosti je ale dobře patrné i v České republice. K termínu „lepšolidé“, který používá prezident Miloš Zeman, říká Plesl: „Miloš Zeman má však zřejmě na mysli hlavně lidi, kteří všem vnucují své názory a životní postoje a po vzoru sociálních inženýrů chtějí organizovat chod společnosti podle teoretických pouček. To je samo o sobě dost šílené, aby se to dalo srovnávat s dílem Victora Frankensteina.“
22.01.2019 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (309 článků) , Miloš Zeman (24059 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků)

Brutální výsměch Jaroslava Plesla „kavárně". TOPiči! Na Soukupa prý budou muset „vyhrabat" rasismus

 
Šéfredaktor Mladé fronty Dnes Jaroslav Plesl se dnes na svém Facebooku zamýšlí nad nejzajímavějšími událostmi domácí politické scény. „Kolik europoslanců budou mít TOPiči po těchto eurovolbách,“ okomentoval založení nového hnutí LIST Jaromíra Soukupa a prozradil plán, jakou kampaní by Soukupa bylo možné porazit: „Je třeba přispět ke kampani důkazem, že Soukup je rasistická svině. O zbytek už se postarají komentátoři Hospodářských novin a Aktuálně v České televizi.“
17.01.2019 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (309 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků)

Kubera vzkázal Maláčové od Soukupa: Dám pozměňovací návrh, aby obědy zadarmo dostali kromě dětí i senioři

 
Ve čtvrtek na TV Barrandov místo tradičního hosta prezidenta Miloše Zemana, který si prý vzal do konce roku od natáčení dovolenou, přivítal Jaromír Soukup ve speciálním duelu z pohledu ústavních funkcí druhého nejvýznamnějšího muže České republiky, předsedu Senátu Jaroslava Kuberu (ODS). Probrali spolu možný střet zájmů premiéra Andreje Babiše, důležitost Senátu, nebo jak se daří současné vládě.
13.12.2018 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19000 článků) , Jaroslav Kubera (1121 článků) , Miloš Zeman (24059 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků)

U Soukupa se sešli kandidáti do Senátu. Moderátor jim ukázal, s čím jde do voleb Ivan Gabal. A všichni vybuchli smíchy

 
V dalším pokračování pořadu Jaromír Soukup LIVE se moderátor stejného jména věnoval tématu Senátu, ale také zbraním a bezpečnosti. Jako hosty si pozval šest kandidátů do Senátu. Byl to Jaroslav Novák Večerníček za Patrioty České republiky, Jaromír Ostrý, nestraník za ANO, Jiří Hynek za Realisty, Eva Syková, senátorka, obhajující s podporou ANO, nezávislý Martin Konvička, Petr Hannig za Rozumné a Josef Zickler za Řád národa. Jaroslav Novák Večerníček označil Senát za „slepé střevo ústavního systému“, Martin Konvička pro změnu NATO za přežité. Celý záznam pořadu je k dispozici na TV Barrandov.
04.10.2018 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konvička (91 článků) , Jiří Hynek (40 článků) , Petr Hannig (37 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků) , Josef Novák (31 článků) , Jaroslav Soukup (119 článků) , Josef Novák (49 článků) , Ivan Ivan (1535 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »