Články k osobnosti

Jaroslav Plesl

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jaroslav Plesl »
 

Přijde Fiala o voliče? Plesl prohlédl taktiku Rakušana

 
STAN chce ukrást voliče koaličním partnerům, samozřejmě především ODS, na kterou je mířená kampaň. Opozici nesebere nic, ne po tom, co předvádí poslední dva roky. Možná ale, že i voliči hnutí prokouknou, jak se snaží vyběhnout s koaličními partnery, uvedl v XTV šéfredaktor MF DNES Jaroslav Plesl. Nevycházel ani z údivu nad tím, co v posledních dnech předvedla ministryně obrany Jana Černochová s tričkem se stíhačkou F-35.
10.02.2024 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (409 článků) , Jana Černochová (970 článků) , Jan Fiala (496 článků) , Jan Fiala (496 článků) , Jan Rakušan (82 článků) , Jaroslav Fiala (173 článků)

Ukrajinci na seznam nepřátel dali zesnulého Miroslava Šloufa

 
Na ukrajinském seznamu domnělých českých nepřátel figuruje kromě současných a bývalých politiků i jméno, které by nikdo nečekal. Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl si povšiml, že na seznamu „ruských bakterií“ je uveden i zesnulý lobbista a politik Miroslav Šlouf, který stál za politickým návratem Miloše Zemana před první prezidentskou volbou v roce 2013.
07.02.2024 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (409 článků) , Miloš Zeman (28030 článků)

Reakce na film Mimořádná událost: Jedni chválí humor a nadsázku, druzí kritizují nudu

 
I při jízdě vlakem může nastat opravdu kuriózní situace. To si ostatně ve snímku Mimořádná událost na vlastní kůži vyzkouší postavy, které ztvárnili herci Jana Plodková, Jenovéfa Boková, Igor Chmela či Jaroslav Plesl. Česká televize tuto komedii odvysílala na České televizi v úterý 6. února a lidé na sociálních sítích ihned sdíleli své reakce.
07.02.2024 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (409 článků) , Igor Chmela (102 článků) , Jana Plodková (240 článků) , Jenovéfa Boková (70 článků) , Jana Boková (15 článků)

Jaroslav Plesl o komedii Matka v trapu: Život přináší humor i v těch nejvážnějších chvílích, říká herec

 
Komedie Matka v trapu oživí plátna kin koncem února. Příběh vypráví o Silvii, jejím manželovi Tomášovi a nečekaném přátelství s temperamentní Annou. Tomáše si zahrál Jaroslav Plesl, který redakci eXtra.cz popsal, jak je důležité hledat humor i v těžkých situacích života, což je přesně to, co tento snímek přináší.
04.02.2024 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (409 článků)

„Mlčí a mají strach.“ Mocní, co vítali Fialu. Plesl ví, jak na pád vlády

 
Konec Petra Fialy? Jedině s rozpadem koalice. A její nejslabší článek je hnutí STAN, řekl ParlamentnímListům.cz po stávce ČMKOS šéfredaktor MF DNES Jaroslav Plesl. „Mají chodit demonstrovat pod okna ministerstva vnitra šéfovi STAN Vítu Rakušanovi. Ten bude mít strach o volební výsledek,“ poradil Plesl odborům. A mocní, kteří vítali nástup Fialovy vlády? „Mlčí jako zařezaní a mají strach, jak tohle všechno dopadne. Nedivím se jim,“ soudí mediální matador.
28.11.2023 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (409 článků) , Petr Fiala (6186 článků) , Jaroslav Fiala (173 článků)

Pohled do kamery a... „Omlouvám se za chování českého prezidenta.“ Přední novinář se stydí

 
Hostem pořadu Podtrženo, sečteno Luboše Xavera Veselého na XTV byl šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl. „Mezinárodní ostuda,“ komentoval zvažování prezidenta Petra Pavla, zda přijme návštěvu slovenského premiéra Roberta Fica. Za prezidenta se sám omluvil. Vyjádřil se i k selhání Německa, k narativu šířenému o Rusku i ke zprávě, že Miroslav Kalousek se chystá do voleb do Evropského parlamentu.
25.11.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (409 článků) , Miroslav Kalousek (7837 článků) , Robert Fico (1144 článků) , Petr Pavel (2770 článků) , Luboš Veselý (688 článků)

„Svržení Zelenského.“ „Děsivý článek.“ Pravda o Ukrajině otřásla světem

 
Korupce, kdy se krade, jako by zítra nemělo vyjít slunce, armáda, která musí verbovat staré a nemá zbraně, a k tomu ochabující pozornost světových politiků. Tomu všemu podle novináře Simona Shustera čelí prezident Ukrajiny Volodymyr Zelenskyj. A přesto je jeho víra ve vítězství Ukrajiny neochvějná. Až moc, podle některých prezidentových poradců. Podle šéfredaktora MF Dnes Jaroslava Plesla se připravuje svržení Zelenského. A v čele má stanout právě jeden z poradců, který je v článku jmenován. Článek byl označen za „děsivý“, ale pravdivý.
31.10.2023 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (409 článků) , Tomu Tomu (378 článků)

Zlatá labuť: Nejvíce konspiračních teorií se v poslední době točí kolem Wilhelma Grubera a jeho ženy Lindy

 
Herecký výkon Jaroslava Plesla je v roli Grubera velice podařený, a to i přesto, že v seriálu zaujímá velice malý prostor a na natáčení si odskočí jen jedenkrát za týden. Jeho postava je natolik výrazná, že je hned po lesbickém vztahu Ireny a Aleny nejčastěji probíranou osobou.
28.10.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (409 článků)

Plesl: Smrdí to. Ukrajinci se bojí právem. Co v ODS všichni vědí, ale mlčí

 
„Rusko-ukrajinská válka je lokální konflikt, ale na Blízkém východě to teď smrdí válkou většího rozsahu. Takže co budete hasit dřív, jste-li velmocí aspirující na roli světového policajta?“ uvažuje šéfredaktor Mladé fronty DNES Jaroslav Plesl. Ten ParlamentnímListům.cz objasnil i situaci kolem společné eurokandidátky SPOLU. Je to další důkaz, že ODS po nástupu Petra Fialy do premiérské funkce páchá řízenou sebevraždu. „Všichni v ODS to dobře vědí a všichni – s čestnou výjimkou Jana Zahradila – k tomu zarytě mlčí, čímž se stávají spolupachateli tohoto zločinu na ODS,“ sdělil Plesl ParlamentnímListům.cz.
26.10.2023 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (409 článků) , Petr Fiala (6186 článků) , Jan Zahradil (759 článků) , Jaroslav Fiala (173 článků)

Proti vládě už jdou i filozofové. Mají i ponurou básničku o Stanjurovi

 
Na některých vysokých školách v Česku dnes protestovali studenti, akademici a pracovníci nespokojení s financováním univerzit. Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl se v této souvislosti baví nad tím, že například na filozofické fakultě v Praze vymýšlejí svými protivládními transparenty nová hesla lídru parlamentní opozice Andreji Babišovi. Zaujal jej jejich veršovaný slogan.
17.10.2023 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (409 článků)

To bude zklamání! Šéf MF Dnes Plesl k zákulisí Pavla i Fialy

 
Andrej Babiš a Miloš Zeman byli pro určitou skupinu bohatých lidí příčinou všeho zlého, proto musel jejich místo zaujmout někdo jiný, nabízí pohled do politického zákulisí šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl. Těmto lidem se to povedlo, ve Strakovce sedí Petr Fiala, na Hradě mají Petra Pavla. Jenže je čeká strašné zklamání z obou „superhrdinů“. Plesl už vidí proč.
05.09.2023 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26155 článků) , Jaroslav Plesl (409 článků) , Petr Fiala (6186 článků) , Miloš Zeman (28030 článků) , Petr Pavel (2770 článků) , Jaroslav Fiala (173 článků)

Taťána Kuchařová sražena. Propagovala Green Deal a takto dopadla

 
Modelka Taťána Kuchařová se jako ambasadorka OSN zabývající se udržitelností rozhodla šířit osvětu o zelené politice Evropské unie. Ve veřejné diskusi však čelí ostrým výpadům a výsměchu, například ze strany Jaroslava Plesla, který naráží na to, že není kompetentní osobou, která by mohla podávat k této problematice relevantní argumenty. V jeho postoji jej podpořila celá řada diskutérů na jeho facebookovém profilu.
29.08.2023 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (1092 článků) , Jaroslav Plesl (409 článků)

Zločiny Velké Prahy: Na skok o století zpět mezi kriminální živly s Jaroslavem Pleslem

 
Bylo to v roce 1922, kdy se k městu připojují další čtvrti, např. Dejvice, Břevnov, Smíchov, Žižkov, Karlín nebo Nusle (celkem 38 míst). Kriminalita sílí a je třeba sjednat pořádek. Hynek Budík je zkušený kriminalista, který se v roce 1918 stává příslušníkem kriminální policie právě vzniklého státu.
25.08.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (409 článků)

Plukovníka Grubera se Jaroslav Plesl hned tak nezbaví. Postava, která by se dala popsat jako čistý zdroj zla, uchvacuje diváky

 
Herectví se Ladislav Plesl věnuje přes dvacet let — kromě jediného malého zaváhání chtěl tuto profesi vždy dělat. Až nevyžádaná pauza během covidu ho přivedla na myšlenku, zda by neměl zkusit něco jiného. Svěřil se kolegům z divadla, kteří mu řekli, že to za něj nikdo nerozhodne a musí na to přijít sám.
24.08.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (409 článků)

Ukrajinci a znásilnění. Rakušan odmítl kolektivní vinu. Ruské tenistky zpět, ozývá se

 
Ministr Vít Rakušan sklízí ostrou kritiku, že používá dvojí metr, když odmítá kolektivní vinu v případě Ukrajinců, kteří v Česku páchají trestné činy, přičemž v případě vyhoštěné ruské tenistky ji uplatňuje. Nad jeho počínáním se na sociální síti pozastavuje nejen novinář Jaroslav Plesl.
14.08.2023 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (409 článků) , Vít Rakušan (790 článků)

Zelenskyj je herec, proč nebyl ve Varech? Proč si pro něj letěli? Plesl naznačil

 
MONITORING Podtrženo, sečteno. Moderátor Luboš Xaver Veselý se ve svém pořadu věnoval s Jaroslavem Pleslem aktuálnímu dění. „Ukrajina je priorita české vlády, to říkal premiér. Teď přijel reprezentant naší priority, tak česká vláda a český prezident, obě komory českého parlamentu tomu věnují náležitou pozornost, a tu pozornost věnují naprosto své absolutní prioritě,“ řekl Plesl k návštěvě ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského – a k jeho přijetí.
07.07.2023 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (409 článků) , Luboš Veselý (688 článků)

Přihřívat si polévku nad požáry ve Francii je ubohé, vzkazuje Rakušan. Lidé mu napsali nepěkné věci

 
MONITORING SÍTÍ Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) odsoudil „přihřívání si politické polívčičky nad francouzskými požáry“. Využívání protestů ve Francii ke kritice migračního paktu je dle jeho slov zoufale ubohé. „Jo, jasně, broučku,“ vzkazuje Rakušanovi šéfredaktor MF DNES Jaroslav Plesl k ministrově odsouzení „zneužívání faktů ke kritice“. Ve Francii se podobná reakce rozjela koncem června. Starosta Bordeaux se tehdy vyslovil proti „nacionalistickým a ideologickým reakcím“ veřejnosti na napadení babičky a vnučky mladíkem afrického původu.
02.07.2023 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (409 článků) , Vít Rakušan (790 článků)

„Debilní komentáře. Nevídané!“ Černochová a Lipavský stříleli „tweety“ na Rusko. Novinář se zhrozil

 
MONITORING SÍTÍ Situace v Rusku vzbudila reakce i u některých českých ministrů. Zatímco ministr zahraničí Jan Lipavský (Piráti) si začíná vybírat destinaci pro svou „letní dovolenou na Krymu“, tak ministryně obrany Jana Černochová (ODS) hovoří o „tradici“ a zasílá „gratulaci“. „Je to jejich tradice. Neúspěšné války tam končí popravou cara, chaosem a občanskou válkou pod dohledem fízlů,“ komentuje tažení wagnerovců na Moskvu. Podle šéfredaktora MF DNES Jaroslava Plesla jsou „takhle debilní komentáře“ nevídané. „A proč teď Prigožinovi nepošleme zbraně???“ glosuje.
24.06.2023 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (409 článků) , Jana Černochová (970 článků)

Cenová bomba v německém obchodě. Vezmou ho Češi útokem?

 
Novinář Jaroslav Plesl upozornil na leták z německého Kauflandu, kde se dá koupit basa plzně za 15 eur (350 korun). Paradoxem je, že na českém trhu je basa tohoto českého ležáku k sehnání přibližně za 500 korun.
25.05.2023 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (409 článků)

Bude soud? Europoslankyně proti šéfovi velkého českého deníku. Spustil to jediný článek

 
Šéfredaktora MF Dnes Jaroslava Plesla zvedla ze židle europoslankyně Veronika Vrecionová (ODS), a sice když jeho deník srovnala s Rudým právem v 80. letech. Ovšem učinila tak kvůli článku, který jeho redakce nevydala. Plesl naznačuje soudní dohru.
21.11.2022 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (409 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »