Články k osobnosti

Jaroslav Plesl

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jaroslav Plesl »
 

Jaroslav Plesl o Hamletovi: Ten příběh by fungoval i v paneláku v Litvínově

 
Už třetím rokem se od 2. do 11. srpna na scénu Letních shakespearovských slavností v Královské zahradě Pražského hradu vrací inscenace Hamleta. V režii Michala Vajdičky jde o razantní úpravu textu, která ale nic nemění na jeho smyslu a emotivním vyznění. Předností inscenace jsou i výborné herecké výkony v čele s Jaroslavem Pleslem v titulní roli.
06.08.2020 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (309 článků)

Šéf ČT odsoudil výrok redaktora Železného, prozradil Xaver. A hned přišla další rána: Newsroom je na zrušení. Na ČT nepatří

 
„To, že pár lidí křičí, to je vždycky,“ řekl k svému květnovému zvolení radní České televize Luboš Xaver Veselý v pořadu Rozstřel, kde byl hostem šéfredaktora MF DNES Jaroslava Plesla. Na posledním zasedání Rady ČT se Veselý dotazoval generálního ředitele ČT Petra Dvořáka v souvislosti s výrokem moderátora Jakuba Železného o „vyhazování“ hostů ze studia. Sdělil, jaká reakce od Dvořáka následovala. A pak vzpomněl, jak ho „vyslýchala“ redaktorka pořadu Newsroom ČT24.
30.07.2020 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (309 článků) , Petr Dvořák (645 článků) , Petr Dvořák (640 článků) , Jakub Železný (63 článků) , Luboš Veselý (488 článků)

Ha, Plesl. Právník Pokorný od Sobotky triumfálně vytáhl obrázek. Jenže si šéfredaktora spletl s někým úplně jiným...

 
Šéfredaktora Mladé Fronty DNES patřící Andreji Babišovi Jaroslava Plesla obvinil právník Radek Pokorný, že byl u natáčení týdenního hlášení Andreje Babiše „Čau lidi“. To se ukázalo jako nepravda. „A mám ho. Dámy a pánové, takhle pracuje dezinformátor Radek Pokorný,“ napsal Plesl. Připojil se i jiný novinář, který měl s ním též zážitek. Šlo o Hitlera.
13.07.2020 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18951 článků) , Jaroslav Plesl (309 článků)

Takto vrací Milion chvilek úder Klausovi. Přes propisku na fotce

 
Spolek Milion chvilek okomentoval na svém twitterovém profilu rozhovor s exprezidentem Václavem Klausem, který vyšel v Mladé frontě Dnes šéfredaktora Jaroslava Plesla. Klaus mimo jiné v rozhovoru hovořil o aktuálním dění, nejvíce rezonujícím nejen na české politické půdě. A mluvil právě i o Milionu chvilek.
20.06.2020 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9959 článků) , Jaroslav Plesl (309 článků)

Tyhle filmy vadí, napsali v USA. Český internet vybuchl vzteky. Režisér Strach už se kaje za Anděla Páně

 
Po uveřejnění seznamu „problematických filmů“ sestaveného serverem Variety, na který se dostaly i takové klasiky jako Forrest Gump či Indiana Jones a Chrám zkázy, se spustila vlna nevole od mnoha lidí na sociálních sítích. „Nová totalita ‚dobra‘ pro všechny,“ kritizuje hradní mluvčí Jiří Ovčáček. „Noví komunisti.“ zaznívá dále například od šéfredaktora MF Dnes Jaroslava Plesla. Místo uznání kritiky však každým dnem přibývají nová „trezorová“ díla. Došlo už i na oblíbený seriál pro děti.
19.06.2020 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (309 článků) , Jiří Strach (208 článků)

V Beskydech točí detektivky se Špalkovou či Pleslem

 
V Beskydech natáčí režisér Radim Špaček pro Českou televizi krimi seriál Stíny v mlze. Hlavní role mají Petra Špalková, Jiří Vyorálek, Jaroslav Plesl nebo Miroslav Hanuš.
18.06.2020 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Petra Špalková (35 článků) , Jaroslav Plesl (309 článků) , Miroslav Hanuš (54 článků) , Jiří Vyorálek (28 článků) , Radim Špaček (53 článků) , Miroslav Hanuš (54 článků) , Jaroslav Špaček (43 článků) , Jiří Hanuš (12 článků) , Jaroslav Hanuš (1 článek)

Násilí v USA: Barevná revoluce, co Milion chvilek? padlo vážně. I horší věci

 
Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl se směje českým pokrokářům, že po aktuálních protestech v USA teď už nemohou vzhlížet ani k Americe, a tak jim nezbývá než se vrátit k obdivování Lenina. Sociolog Petr Hampl tvrdí, že v USA momentálně probíhá nefalšovaný pokus o barevnou revoluci, a zeptal se, zda spolek Milion chvilek pro demokracii nepůjde v České republice stejnou cestou.
02.06.2020 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (309 článků)

Hulení od rána do večera, pane Bartoši?. Nic neužívám, ani alkohol. Veselá rozprava předsedy Pirátů s šéfredaktorem Pleslem

 
Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl si na svém facebookovém profilu dělal legraci z šéfa Pirátů Ivana Bartoše. „Podle očiček to vypadá na takový to karanténní rekreační hulení od rána do večera,“ napsal Plesl. A se zlou se potázal.
07.04.2020 17:06 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (309 článků)

Babiš, ten má dost. A Zeman? To může být zlé. Obeznámený muž sleduje a má obavy

 
Co je s prezidentem? Tuto otázku si mimo jiné klade člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Vadim Petrov. Vadí mu totiž hradní mlčení v době pandemie koronaviru. K této otázce se vyjádřil na sociální síti i šéfredaktor Mladé fronty Dnes Jaroslav Plesl.
16.03.2020 10:56 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (309 článků) , Vadim Petrov (83 článků)

Už nemohu mlčet! Nový vývoj kolem Jana Hrušínského: Zase nebude rád. Dokonce i TOP 09...

 
Statusy Jana Hrušínského, který si stěžoval na uzavření divadel, vyvolaly posměch i lítost. Pavel Novotný principála Divadla Na Jezerce přirovnal k Petru Cibulkovi a Alexandra Mynářová pro změnu zase šířila jeho teorii. Jaroslav Plesl zase Hrušínskému věštil kariéru na Twitteru a Facebooku. A poslankyně TOP09 Helena Langšádlová se ho snažila přesvědčit po dobrém.
12.03.2020 09:51 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (309 článků) , Pavel Novotný (977 článků) , Helena Langšádlová (264 článků) , Pavel Nový (440 článků) , Petr Novotný (379 článků) , Pavel Nový (314 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Jára Nový (143 článků) , Petr Pavel (664 článků)

Takhle jste Karla Rodena ještě neviděli: Není výkon jako výkon, říká na běžeckém páse

 
Karel Roden  (57) , Jaroslav Plesl, Jana Plodková  (38) a Jenovéfa Boková. To jsou jména letošních aktérů spotů k Českému lvu. V těch si mj. zacvičí a uznají, že herectví jim jde o něco lépe...
21.02.2020 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (309 článků) , Jana Plodková (182 článků) , Jenovéfa Boková (40 článků) , Jana Boková (7 článků)

Karel Roden ve spotu k Českému lvu běhá na pásu

 
Spoty k sedmadvacátému ročníku Českého lva mají svou podobu. Ve třech půlminutových videích letos účinkují rovnou čtyři držitelé Lvů: Karel Roden, Jaroslav Plesl, Jana Plodková a Jenovéfa Boková.
21.02.2020 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (309 článků) , Jana Plodková (182 článků) , Jenovéfa Boková (40 článků) , Jana Boková (7 článků)

Židovi obsadili byt. Piráti pod palbou: Veselá akce dost naštvala, raději nečíst

 
Aktivisté nesouhlasící s krátkodobým pronajímáním bytů za pomoci služby Airbnb obsadili byt izraelského majitele v pražské Jindřišské ulici. Okupační akce nazvaná Stop Airbnb má trvat dva dny. Podpořit je přišel i primátor Prahy Zdeněk Hřib (Piráti) a řekl, že by obce měly mít možnost krátkodobé pronájmy regulovat. To však někteří vidí jako citelný zásah do práv vlastníků bytů. Padlo i ostré přirovnání. „Obsazovat židovský byty, to tu dlouho nebylo,“ napsal šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl.
17.02.2020 09:46 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (309 článků)

Chudák Pekarová Adamová. „Vždy, když něco řekne...“ Co na to Bartoš?

 
Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl se na svém facebookovém profilu dost často vyjadřuje k aktuálním otázkám politického a společenského dění. Nejinak tomu bylo v pátek, kdy si vzal na paškál například šéfku TOP 09 Markétu Pekarovou Adamovou. A nejen ji.
15.02.2020 13:36 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (309 článků)

Prase, dementní šmejde! Jsi jak Putin, bouchly saze Pavlu Šafrovi. A to nebylo vše

 
Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl sdílel na svém facebookovém profilu screen konverzace mezi dvěma novináři – Jakubem Zelenkou z Deníku N a šéfredaktorem serveru Forum24.cz Pavlem Šafrem. „Xanax vs. Avast. Pravda a láska ultimate edition,“ napsal k tomu Plesl.
14.02.2020 22:11 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (309 článků)

ČT, Klaus ml., ParlamentníListy.cz. Plesl z MF Dnes se s tím nemazal

 
Jana Bobošíková přivítala v pořadu JB Talk internetové televize XTV.cz šéfredaktora Babišovy MF Dnes Jaroslava Plesla. List je dočasně odložen ve svěřenském fondu předsedy vlády. Šéfredaktor si nebral servítky především ve vztahu k České televizi, která podle jeho názoru vede svatou válku a počíná si přitom naprosto katastrofálně. Poté se zastal serveru ParlamentníListy.cz.
19.01.2020 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (309 článků) , Jana Bobošíková (641 článků)

Vymetení Piráti a spol.: Násilí? Lež! zní Prahou. Výsměch jejich prohře a info, jak se doteď chovali

 
Včerejší mimořádné zasedání vedlo nakonec k odvolání starosty Čižinského a ke konci současné koalice. Vystoupil na něm i poslanec Pirátů Jakub Michálek, který si stěžoval na „ruské dezinformační praktiky“. Nicméně, zasedání si užívali zřejmě i ti, kteří na něm nebyli. Jaroslav Plesl z MF Dnes ho komentoval několikrát a nebyl dvakrát přívětivý. Michálek by podle něho měl už Hřiba nasekat do smaženice a vést Prahu sám. A slovům o Rusku se vysmál europoslanec Zahradil: „Když už nemáš vůbec co hrát, vraž tam Rusa, když ti dojde Rus, vraž tam Číňana.“
15.01.2020 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (309 článků)

Vymetení Piráti a spol.: Násilí? Lež! zní Prahou. Výsměch jejich prohře a info, jak se doteď chovali

 
Včerejší mimořádné zasedání vedlo nakonec k odvolání starosty Čižinského a ke konci současné koalice. Vystoupil na něm i poslanec Pirátů Jakub Michálek, který si stěžoval na „ruské dezinformační praktiky“. Nicméně, zasedání si užívali zřejmě i ti, kteří na něm nebyli. Jaroslav Plesl z MF Dnes ho komentoval několikrát a nebyl dvakrát přívětivý. Michálek by podle něho měl už Hřiba nasekat do smaženice a vést Prahu sám. A slovům o Rusku se vysmál europoslanec Zahradil: „Když už nemáš vůbec co hrát, vraž tam Rusa, když ti dojde Rus, vraž tam Číňana.“
15.01.2020 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (309 článků)

Ať visí! Sere mě, ubožák. Fiala mě nevyhodí. Pavel Novotný ještě přitvrdil ve věci vlasovců. A zaútočil na Hřiba

 
„Kdyby přišly stvůry z vesmíru, co žerou děti, a pomohly osvobodit Prahu, tak bych jim postavil pomník také,“ řekl v pořadu Rozstřel na iDNES TV u šéfredaktora MF Dnes Jaroslava Plesla starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný (ODS). Vrátil se ke svému ostře sledovanému vystoupení v živém vysílání ruské státní televize Rossia 1 a prozradil, zdali se na něj připravoval a jak probíhalo. Ke svému záměru postavit pomník vlasovcům, jenž všechen rozruch kolem jeho městské části odstartoval, jmenoval, jak bude „pomníček“ vypadat. Zmínil taktéž, co by si na něm představoval za nápis. Pustil se i do hodnocení historie. „Koněv si pomník nezaslouží, ale vlasovci ano,“ hřímal. A vyjádřil se též k pražskému primátorovi Zdeňku Hřibovi. Ten si prý ve své funkci nevede nikterak dobře.
12.12.2019 01:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (309 článků) , Pavel Novotný (977 článků) , Jaroslav Fiala (70 článků) , Pavel Fiala (135 článků)

Ať visí! Sere mě, ubožák. Fiala mě nevyhodí. Pavel Novotný ještě přitvrdil ve věci vlasovců. A zaútočil na Hřiba

 
„Kdyby přišly stvůry z vesmíru, co žerou děti, a pomohly osvobodit Prahu, tak bych jim postavil pomník také,“ řekl v pořadu Rozstřel na iDNES TV u šéfredaktora MF Dnes Jaroslava Plesla starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný (ODS). Vrátil se ke svému ostře sledovanému vystoupení v živém vysílání ruské státní televize Rossia 1 a prozradil, zdali se na něj připravoval a jak probíhalo. Ke svému záměru postavit pomník vlasovcům, jenž všechen rozruch kolem jeho městské části odstartoval, jmenoval, jak bude „pomníček“ vypadat. Zmínil taktéž, co by si na něm představoval za nápis. Pustil se i do hodnocení historie. „Koněv si pomník nezaslouží, ale vlasovci ano,“ hřímal. A vyjádřil se též k pražskému primátorovi Zdeňku Hřibovi. Ten si prý ve své funkci nevede nikterak dobře.
11.12.2019 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (309 článků) , Pavel Novotný (977 článků) , Jaroslav Fiala (70 článků) , Pavel Fiala (135 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »