Články k osobnosti

Jaroslav Hutka

  skladatel, hudebník, písničkář

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jaroslav Hutka »
 

Hutko, jak to bylo s tou emigrací s papírem od ministra? Zemanem vyznamenaný Srp má nepříjemné otázky

 
ROZHOVOR Dlouholetý šéf Jazzové sekce Karel Srp ParlamentnímListům.cz ve svém „království“ na Malé Straně připomněl, proč se soudí se známým českým písničkářem Jaroslavem Hutkou kvůli nařčení za udávání socialistické Státní tajné bezpečnosti (StB). A došlo i na pikantní detaily z doby před sametovou revolucí.
03.01.2019 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Hutka (82 článků) , Karel Zeman (295 článků)

„Hrej, hrej, nekecej.“ Kauza medaile pro Jarka Nohavicu vrcholí svěžím VIDEEM. Ozval se i Hutka

 
Puškinova medaile, převzatá z rukou ruského prezidenta Vladimira Putina zpěvákem Jaromírem Nohavicou, stále vytáčí jeho kolegy. Zpěvák Ziggy Horváth chrlil do kamery slova o slabochovi, který lže úplně všem, Jaroslav Hutka znovu začal připomínat svou starší píseň Udavač z Těšína, ačkoliv podle svých slov vůbec neusiloval o to, aby se proslavila.
07.11.2018 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3345 článků) , Jaromír Nohavica (192 článků) , Jaroslav Hutka (82 článků)

Herec Gulyáš se s tím nepáře: Nohavica je užitečný, zato Rejžek není nic. Hutka dokázal jen jednou vylézt včas z letadla a zazpívat odrhovačku

 
ROZHOVOR Herec a divadelní producent Michal Gulyáš se rozhovořil o mediálním humbuku kolem ruského vyznamenání pro písničkáře Jaroslava Nohavicu, o prezidentu Miloši Zemanovi a vztahu Čechů k Evropské unii i o tom, zda a jak by se měli umělci se svými názory zapojovat do veřejného života. „Lidé trestají druhé za jejich názory, to je ta nejhorší věc, kterou mohou udělat,“ varuje Gulyáš.
05.11.2018 20:26 |

podobné články

Osobnosti: Michal Gulyáš (2 články) , Jaroslav Hutka (82 článků)

Dělá z lidí stádo volů. Jaroslav Hutka má novou píseň o Zemanovi

 
"S hrdostí oznamuji, že pouštím do světa další radostnou píseň, která mi jistě nebude zapomenuta," napsal na facebookový profil zpěvák Jaroslav Hutka a přidal svou novou skladbu s názvem Ovarova revoluce.
30.10.2018 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Hutka (82 článků)

Západ nedoháníme a naše měna je slaboučká, říká písničkář Hutka

 
Československo byl neúspěšný projekt, který mnoha lidem a menšinám zkazil život, říká v rozhovoru pro Tiscali.cz písničkář Jaroslav Hutka. S jakými pocity se dívá na stoletou historii našeho státu? O čem zpívá na nové desce? A co si myslí o Pirátech?
29.10.2018 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Hutka (82 článků)

"Hutka lže." Písničkář se soudí, jde o udávání

 
Soud dnes začal projednávat spor bývalého předsedy Jazzové sekce Karla Srpa a písničkáře Jaroslava Hutky. Srp požaduje omluvu za tvrzení, že donášel komunistické Státní bezpečnosti (StB). Hutka to uvedl poté, co chtěl prezident Miloš Zeman prosadit Srpa do etické komise, která oceňuje účastníky protikomunistického odboje, připomněla ČTK.
19.10.2018 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22562 článků) , Jaroslav Hutka (82 článků)

Začal soud Hutka vs. Srp ohledně donášení StB. Do síně chtěly davy zvědavců

 
V pátek začal soud projednávat spor bývalého předsedy Jazzové sekce Karla Srpa a písničkáře Jaroslava Hutky. Srp požaduje omluvu za tvrzení, že donášel komunistické Státní bezpečnosti (StB). Hutka to uvedl poté, co chtěl prezident Miloš Zeman prosadit Srpa do etické komise, která oceňuje účastníky protikomunistického odboje. Zpěvák na svých výrocích trvá, podle něj jsou pravdivé a u soudu to chce prokázat.
19.10.2018 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22562 článků) , Jaroslav Hutka (82 článků)

Soud začal řešit Srpovu žalobu na Hutku kvůli výrokům o spolupráci s StB

 
Obvodní soud pro Prahu 2 v pátek začal projednávat žalobu na ochranu osobnosti, kterou podal dlouholetý předseda Jazzové sekce Karel Srp na hudebníka Jaroslava Hutku za jeho slova o Srpově spolupráci s StB. Srp po Hutkovi žádá omluvu.
19.10.2018 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Hutka (82 článků)

Jaroslav Hutka otiskl něco, co se stydíme popsat

 
Jaroslav Hutka nedá tématu prezidenta Zemana spát. Na svém Facebooku sdílel obrázek, který si Hrad za rámeček asi nedá. Bůhví proč, pod příspěvkem propukla debata o Euru. “Budeme svobodnější a méně závislí na východě a jeho pacholcích,” myslí si o této měně písničkář. “Meleš hlouposti,” ozvalo se z komentářů.
27.09.2018 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Hutka (82 článků)

VIDEO Jaroslav Hutka nasadil písničku o sirotcích. Aňa Geislerová vyřvala Babiše

 
Písničkář Jaroslav Hutka přišel s novou skladbou, která se věnuje uprchlíkům mířícím do Česka. A na Facebooku přibyl také komentář herečky Ani Geislerové, která se domnívá, že máme premiérem zrůdu.
18.09.2018 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Hutka (82 článků)

Sráči Češi? Jaroslav Hutka je pro přijetí 50 dětí ze Sýrie: Budeme pak šťastnější a bohatší

 
Až padesát sirotků ze Sýrie by mohlo přijít do Česka. Tento plán stále prosazuje europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL). A jednat se o tom bude dokonce i na půdě českého Senátu, a to již tento pátek. Píše o tom server HlídacíPes.org. A reakce na sebe nenechaly dlouho čekat.
12.09.2018 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Hutka (82 článků) , Michaela Šojdrová (198 článků)

VIDEO Pane Hutko, to je hnus! Občan natočil píseň na obranu Miloše Zemana

 
Od zveřejnění písně Miloš a zubatá, kterou nazpíval písničkář Jaroslav Hutka, už uplynulo pěkných pár týdnů. Zdá se však, že i po tak dlouhé době hýbe fakt, že si Hutka dobírá prezidenta Miloše Zemana, mnoha lidem žlučí. Svou nechuť vůči Hutkovi dávají najevo mnoha způsoby. Pan Miloš Hora se rozhodl odpovědět Hutkovi taktéž písní, a to takovou, že bude lepší, když si ji poslechnete sami. „Pane Hutko, to, co jste složil, to je fakt hnus,“ začal Hora...
06.09.2018 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Hutka (82 článků) , Miloš Zeman (22562 článků)

VIDEO Další píseň o smrti Miloše Zemana

 
Jaroslav Hutka se svou písní Miloš a Zubatá asi musel mít velký úspěch, protože je zde další píseň o Zemanově skonu. Píseň o Miloši Zemanovi a jeho mluvčím Jiřím Ovčáčkovi složil Vladimír Veit a je umístěna na serveru YouTube. Jmenuje se Na Hradě a v podhradí a Ovčáček v ní dostává kopanec do jistých partií. S rozběhem.
05.09.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Hutka (82 článků) , Miloš Zeman (22562 článků) , Jiří Veit (1 článek)

Miloš Zeman zúčtoval s Jaroslavem Hutkou i s neziskovkami. Postavil se i ženě, co ho nařkla z opilství

 
Z PROFILU Mise českých vojáků v Pobaltí, ženská obřízka v Česku, padlí vojáci v Afghánistánu, Hutkova píseň „Miloš a zubatá“ či neziskovky placené za podkopávání českých národních zájmů. Prezident republiky Miloš Zeman opět odpovídal na dotazy čtenářů serveru ParlamentníListy.cz.
30.08.2018 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Hutka (82 článků) , Miloš Zeman (22562 článků)

Jaroslav Hutka pořádá koncert na venkově. Víte, kolik je vstupné?

 
V obci Rataje nad Sázavou, která se nachází na půli cesty mezi Benešovem a Kutnou Horou, se chystá koncert Jaroslava Hutky u příležitosti padesátiletého výročí okupace Československa vojsky Varšavské smlouvy. Koncert se má uskutečnit v kulturním klubu Pivovárek. Je to Hutkovo druhé vystoupení v tomto klubu, při prvním dle vyjádření klubu „oslavovali 23 let od pádu komunismu v Čechách a posílali pohlednice na podporu Pussy Riot“. Lístek na koncert stojí 250 Kč.
23.08.2018 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Hutka (82 článků)

Advokát: Co to chcete po Zemanovi? Zpěvák Klus je jak načepýřený kohout. Hutka, ten se sám potrestal

 
ROZHOVOR Snaha předsedy KSČM Vojtěcha Filipa hodit okupaci Československa na Ukrajince, je podle bývalého politika a advokáta Jaroslava Ortmana trapná a ubohá. „Prostě odpovědnost nese Sovětský svaz a jeho komunistické vedení. A zkoumat, jestli Brežněv byl Ukrajinec nebo Rus, je úplně nepodstatné,“ prohlásil Ortman. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se ostře vyjádřil k trestnímu oznámení Michala Horáčka na komunistického poslance Zdeňka Ondráčka, k písni Jaroslava Hutky o prezidentu Miloši Zemanovi a k postoji zpěváka Tomáše Kluse k Andreji Babišovi.
22.08.2018 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (815 článků) , Tomáš Klus (912 článků) , Vojtěch Filip (1175 článků) , Jaroslav Hutka (82 článků)

Jaroslav Hutka zavzpomínal na srpen 1968 a varoval před novou ztrátou svobody

 
Písničkář Jaroslav Hutka se pro server DVTV.cz vyjádřil k dění v srpnu 1968. Mimo jiné sdělil to, že Alexander Dubček a spol. nás zradili.
18.08.2018 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Hutka (82 článků) , Alexander Alexander (265 článků)

Pacient z LDN Lány, vyjádřil se herec Maryško o Zemanovi. Anna Geislerová shání tlumič

 
Prezident Miloš Zeman dostal další ránu kvůli tomu, že se rozhodl promlčet 50. výročí příjezdu tanků Varšavské smlouvy do Československa. Herec Jiří Maryško napsal k této příležitosti pár slov o „pacientovi z LDN Lány“ a podpořil písničkáře Jaroslava Hutku.
17.08.2018 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Anna Geislerová (74 článků) , Jiří Maryško (27 článků) , Jaroslav Hutka (82 článků) , Miloš Zeman (22562 článků)

Zeman? Troska, zrůda, šílenec, sejmout ho, vyzvracet! Velikán Hutka, geniální. Mimořádný a důležitý útok na prezidenta

 
Po Miloši Zemanovi se bude muset Pražský hrad deratizovat. Je to totiž nesvérpávná troska, špatně artikulující zombie, svého druhu šílenec, připomínající krále Ubu. Takto se rozepsal šéfredaktor Deníku Referendum Jakub Patočka, když bránil Jaroslava Hutku a jeho píseň o zubaté, která jde s prezidentem zúčtovat. Debatu pak ještě notně oživil svým popůlnočním vpádem hudební kritik Jan Rejžek.
15.08.2018 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Hutka (82 článků) , Jan Rejžek (63 článků) , Jaroslav Patočka (4 články)

Ladislav Větvička: Znám vojáky z misí. Hrdinové? Pozor na to slovo. Článek o Afghánistánu, který asi neznáte. Za Hutku se stydí i odpůrci Zemana. Řeknu vám, co vidím v dnešním Rusku

 
AUDIT ČESKÉ SPOLEČNOSTI „Politici se řečmi o hrdinství jen pokoušejí ospravedlnit svá rozhodnutí, aby se někdo snad nezeptal, co vlastně v tom Afghánistánu děláme. Poláci, Kanaďani i Francouzi už dávno své jednotky odvolali nebo silně omezili jejich počty,“ říká známý blogger, spisovatel a cestovatel Ladislav Větvička. Vyjádřil se například i k písni Jaroslava Hutky a připomenul slova Karla Kryla právě ohledně tohoto písničkáře. Vysvětlil také, proč podle něj řadě lidí vadí různé neziskové organizace. V rozhovoru se podělil i o zajímavosti ze svého cestování a prozradil, jak vnímá život lidí v dnešním Rusku.
15.08.2018 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Kryl (170 článků) , Karel Zeman (295 článků) , Jaroslav Hutka (82 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »