Články k osobnosti

Jaroslav Foldyna

  poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jaroslav Foldyna »
 

Foldynův nářez: Česko potřebuje rváče. S dubovou palicí

 
Jaroslav Foldyna, poslanec SPD, se pořádně rozčílil. V nadcházejících krajských volbách podle něj nejde o nic menšího, než o další osud české společnosti. Tu podle Foldyny ničí někteří politici, ale i různé zájmové skupiny, kteří místo tradiční rodiny podporují LGBT komunitu a místo peněz pro Českou ekonomiku posílají peníze lidem do Afriky nebo dokonce podporují cizí války.
25.09.2020 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (645 článků)

Nepřizpůsobiví? Parazitují. Jsou nezaměstnatelní, udeřil primátor a naštval Pirátku. Rozsekl to Foldyna

 
KRAJSKÁ DEBATA XTV Svérázu Ústeckého kraje si naplno užil v další krajské debatě Luboš Xaver Veselý. V debatě hejtmanských kandidátů řádil Jaroslav Foldyna, nezkušený nováček z ODS si nechával vysvětlit základní pojmy, primátor Mostu lehce unaveně kroutil hlavou nad nápady studentky kandidující za Piráty a kandidát ČSSD snil o lékařské fakultě v Ústí nad Labem.
24.09.2020 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (645 článků) , Luboš Veselý (512 článků)

Nepřizpůsobiví? Parazitují. Jsou nezaměstnatelní, udeřil primátor na naštval Pirátku. Rozsekl to Foldyna

 
KRAJSKÁ DEBATA XTV Svérázu Ústeckého kraje si naplno užil v další krajské debatě Luboš Xaver Veselý. V debatě hejtmanských kandidátů řádil Jaroslav Foldyna, nezkušený nováček z ODS si nechával vysvětlit základní pojmy, primátor Mostu lehce unaveně kroutil hlavou nad nápady studentky kandidující za Piráty a kandidát ČSSD snil o lékařské fakultě v Ústí nad Labem.
24.09.2020 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (645 článků) , Luboš Veselý (512 článků)

Jako když jsme vyháněli Rusy. Takový krizový štáb potřebujeme, řekl Kocáb Soukupovi

 
V pořadu Jaromír Soukup LIVE se sešli poslanci Martin Kupka z ODS, Jaroslav Foldyna z klubu SPD a bývalý ministr a jeden ze zakladatelů Občanského fóra Michael Kocáb. Tématem byl koronavirus. Foldyna mínil, že Česko v krizi není a ve vyjadřování je stále moc politiky kvůli krajským volbám. Kupka vyzýval k racionálnímu přístupu a poukazoval na Německo. A Kocáb chtěl návrat krizového štábu. „Teď to bude vypadat, že se sám chlubím, ale takhle jsme dělali odsun sovětské armády, že jsme okamžitě začali jednat a zabezpečovali jsme se před riziky, o kterých jsme nevěděli, jestli přijdou,“ připomenul.
16.09.2020 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (716 článků) , Jaroslav Foldyna (645 článků) , Jaromír Soukup (62 článků) , Michael Martin (46 článků) , Michael Michael (1560 článků) , Martin Michael (33 článků) , Michael Martin (5 článků) , Michael Martin (9 článků) , Michael Martin (9 článků) , Michael Martin (5 článků)

R*pucha Albrightová! Babizna, pr*se, hlásal Foldyna mezi svými. A má to dohru

 
V sobotu proběhlo v obci Velká Dobrá setkání příznivců Svobodného rádia. Na které dorazil i poslanec SPD, Jaroslav Foldyna. Ani tentokrát si nebral servítky. Nejdříve mluvil o Romech a o tom, že za stav s dávkami může majorita, nikoliv oni. Pak se věnoval tomu, jak byl odsouzen jeho asistent. A k závěru došlo na Madeleine Albrightovou. A padala slova jako babizna, ropucha a „řvala jak postřelený prase“.
15.09.2020 12:31 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (645 článků)

Miliony parazitů. Proti fašismu a rasismu dnes bojují lidé, ze kterých se chce zvracet. Podívejte se, co dělá Čína, radí poslanec Foldyna

 
ROZHOVOR „Evropa se během relativně krátké doby proměnila z technologicky, ekonomicky i vojensky nejrozvinutějšího regionu planety v turistický skanzen s tak zbytnělým sociálním systémem, že se na něj snaží úspěšně napojit další miliony parazitů z celého světa – Afghánci počínaje a Somálci konče,“ varuje poslanec Jaroslav Foldyna (hnutí SPD, původně zvolen za ČSSD). Navíc se podle něj Evropská unie stala světovým lídrem v krafání do věcí, do kterých jí nic není. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz také zapochyboval, že by Alexandr Navalnyj byl otráven na popud Ruska, když ho sleduje celý svět. „Zároveň se otrava nepovede, to mi připadá hodné inspektora Clouseaua,“ řekl mimo jiné.
02.09.2020 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (645 článků) , Alexandr Navalnyj (3 články)

Pošleme 10 milionů do Běloruska. Neuhodnete, proč. Foldyna to četl a udělalo se mu zle

 
Ministr zahraničí Tomáš Petříček chce směřovat k osobám postiženými demonstracemi v Bělorusku deset milionů korun. Prostředky mají jít prý zejména na zdravotní a psychologickou pomoc. „A kurva! A co do Rumburku na nemocnici, dáte?“ rozohnil se poslanec Jaroslav Foldyna. Ten již před týdnem ve svém projevu kritizoval, že z peněz daňových poplatníků financujeme nevládní organizace, které „rozjebávají“ systém v celém světě. „Fuj! Lidé, Češi nevolte je!“ vyzval Foldyna voliče.
26.08.2020 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (645 článků)

Proboha: Foldyna si psal s ‚chvilkařem‘. Nechcete vidět

 
Poslanec Jaroslav Foldyna se na svém facebooku podělil o zážitek s příznivcem Milionu chvilek pro demokracii. „Vždy mě potěší, když mě ‚domektat‘ potvrdí, co jsou za fašistická hovada!“ napsal Foldyna. Martin Matys mu psal, že je vlastizrádce a ptal se ho, zda by ho mohl pověsit. „Jsi nula a hovno,“ poslal mu Matys. „Navíc jsi ruská děvka. Líbí se ti to, že? Nechat se šukat do zadečku,“ pokračoval. Foldyna však Matyse informoval, že může porušovat paragraf § 353 o nebezpečném vyhrožování. „Chci veřejný soud,“ vyžadoval chvilkař.
25.08.2020 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (645 článků)

Foldyna nastoupil na ozdobenou Marksovou: Rozm*dáváte další zemi? A šíří se brutální VIDEO s Člověkem v tísni a Babišem na kandelábru

 
Poslanec Jaroslav Foldyna se během schůze Poslanecké sněmovny o situaci v Bělorusku neudržel. „Z peněz daňových poplatníků financujeme nevládní organizace, které rozjebávaj systém v celém světě, kde se jim to zlíbí. Uvědomte si to!“ spustil na přítomné a obrátil se i na poslance hnutí ANO, kterým připomenul, že u nás podobně jako v Bělorusku byly taktéž početné demonstrace. „Myslíte si, že má Andrej Babiš viset na kandelábru? Nebo bejt v base? Je to celá republika? Je to těch osm milionů voličů?“ dotazoval se. Nepříliš pěkný vzkaz pak od něj sklidila i náměstkyně ministra zahraničí Michaela Marksová.
20.08.2020 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19441 článků) , Jaroslav Foldyna (645 článků) , Michaela Marksová (463 článků)

Svodka tajných služeb usilujících o změnu režimu? A to platí naši daňoví poplatníci! Foldyna znepokojen. Jde o neziskovky a Bělorusko

 
ROZHOVOR Zvykl si Západ předpokládat, že všichni na planetě touží po západním modelu demokracie? Podle poslance Jaroslava Foldyny (hnutí SPD, původně zvolen za ČSSD) ano. I přesto, že zkušenosti tento předpoklad ukazují jako omyl, jehož příkladem může být Afghánistán. „Jestli je vůle po změně v celé běloruské společnosti, se dozvíme jen tak, že Bělorusy necháme, aby si poměry v Bělorusku zařídili po svém, a nebudeme jim do toho zasahovat,“ vyzývá Foldyna a mlčení českého prezidenta Miloše Zemana k celé věci si vysvětluje stejně.
18.08.2020 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24264 článků) , Jaroslav Foldyna (645 článků)

Bělorusko: Foldyna zaútočil. Sprostým slovem. Na exkolegyni

 
Poslanec za SPD Jaroslav Foldyna se na svém facebookovém profilu vyjádřil k Bělorusku - konkrétně ke slovům premiéra Andreje Babiše (ANO) i k profilové fotografii bývalé ministryně práce a sociálních věcí Michaely Marksové Tominové. Ta byla v minulosti jeho stranickou kolegyní, oba byli v ČSSD.
17.08.2020 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19441 článků) , Jaroslav Foldyna (645 článků)

Foldyna řekl vše o Petříčkovi. Putin a Evropa? Vážná slova

 
Jaroslav Foldyna v pořadu Horká linka v XTV řekl, že uvažuje o vstupu do SPD. Na názorovém směřování sociální demokracie se neshodoval už v posledních třech letech a k jeho únorovému odchodu pak nemalou měrou přispěl i ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD). „Je to jeden z nejhorších ministrů zahraničí, kterého kdy Česká republika měla,“ zhrozil se Foldyna. Kromě otázek kolem svého odchodu též politoval, že za některé názory dnes hrozí kriminál. „Kam jsme se to dostali za třicet let?“ táže se. A poukázal, že si lidé mohou za určité výroky „jít sednout“ i na víc let, než kolik dostal africký imigrant za znásilnění patnáctileté dívky u Terezína.
15.08.2020 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (645 článků)

Okamura vrátil úder přeběhlé poslankyni Hyťhové: Nepracovala

 
Lídr SPD Tomio Okamura se v rozhovoru pro Rádio Impuls vyjádřil mimo jiné k odchodu poslankyně Terezy Hyťhové. Ta podle něj neodváděla dobrou práci. Na pozici ji nahradil poslanec Jaroslav Foldyna. Píše o tom server iDnes.cz.
04.08.2020 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2371 článků) , Jaroslav Foldyna (645 článků)

Buď je ten člověk magor, nebo na drogách. Chceme z Evropy Somálsko? Foldyna o hlouposti multikulturalistů

 
ROZHOVOR Jaroslav Foldyna rázně a opakovaně varuje před migrací, kterou nazývá výpravou za zabíráním území. Odmítá argumentaci o potřebné pracovní síle s tím, že neschopnost Afričanů, Arabů i Afghánců se přizpůsobit a pracovat se už jasně prokázala. „Pokud nám toto někdo vážně tvrdí, tak se mějme na pozoru. Buď je ten člověk na nějakých hodně divných drogách, nebo jde o regulérního magora,“ říká mimo jiné v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. Normální Evropané si podle něj nezaslouží stát se otroky a lovnou zvěří.
31.07.2020 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (645 článků)

Foldyna: Istanbulská úmluva – esence lži a zla

 
Pohled poslance Jaroslava Foldyny na “rafinovanou Istanbulskou úmluvu”.
28.07.2020 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (645 článků)

Istanbulská úmluva? Útok na civilizaci, horší než Norimberské zákony. Deviantní chování bude normální. Nemusíme to přežít, varuje Foldyna

 
Pokud schválíme a uvedeme do praxe Istanbulskou úmluvu, nemáme to prý šanci přežít. ParlamentnímListům.cz to řekl poslanec Jaroslav Foldyna, který míní, že úmluva je zrůdný dokument, který chce ničit životy a duše našich dětí a v důsledku prý je horší než nacistické Norimberské zákony. Istanbulská úmluva podle Foldyny může definitivně zabít evropskou civilizaci.
28.07.2020 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (645 článků)

Zaprodanci. Šéf ústecké ČSSD Andrt haněl vedení strany

 
Šéf soc. dem. Jan Hamáček se s ústeckou krajskou ČSSD potýká dlouhodobě. Loni neuspěl v předsednictvu ČSSD s návrhem vyloučit Jaroslava Foldynu, hlasování o vyloučení tehdy ustál i předseda ústecké krajské ČSSD a kritik vlády Miroslav Andrt. Ten naštval Hamáčka už dřív, když žádal jeho rezignaci a odchod ČSSD z vlády. Teď se nově vedení ČSSD pře s ústeckou organizací o krajskou kandidátku.
28.07.2020 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (2121 článků) , Jaroslav Foldyna (645 článků)

Vyhostit! Foldyna a Vyoral k odpornému činu migrantů v Německu. Padla i jména Šojdrové a Halíka

 
Německý soud potrestal uprchlíky za hromadné znásilnění osmnáctileté dívky. Velkou vlnu emocí vzbudil fakt, že deset z nich dostalo tresty pouze do výše pěti a půl roku ve vězení. Na sociální síti se k záležitosti kriticky vyjádřil komentátor Tomáš Vyoral či poslanec Jaroslav Foldyna.
24.07.2020 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (89 článků) , Jaroslav Foldyna (645 článků)

„Dobytku!“ Foldyna nevydržel slova generála Pavla. Připomněl akci NATO i zabitou tříletou holčičku

 
Jaroslav Foldyna se rozlítil na možného prezidentského kandidáta generála Petra Pavla, a to kvůli jeho besedě v Plzni, kde řekl například, že k bombardování Srbska došlo kvůli tomu, aby neproběhla další genocida. „Dobytku! Kreaturo!“ častoval Foldyna Pavla. „Zabili jste tříletou Milici Rakić kazetovou bombou. Zavraždili a zmrzačili jste stovky civilistů, a to vše v rozporu s mezinárodním právem,“ dodal.
22.07.2020 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (645 článků) , Petr Pavel (677 článků)

Proč odchází Kalousek? Nůž na krku od Pirátů, zaznělo. Foldyna, Okamura a další se s tím už vůbec nepárali

 
ANKETA Miroslav Kalousek nejspíš za rok už nebude ve Sněmovně, sám oznámil, že kandidovat tentokrát nebude. Bude chybět? Zeptali jsme se. Někteří míní, že to už Kalouska přestalo bavit, jiní mu přejí hezký důchod a zazněla též ostřejší slova. „Žene ho revoluční zápal a nenávist a v tom ho nahradí Piráti,“ zaznělo od Jaroslava Foldyny.
13.07.2020 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7156 článků) , Jaroslav Foldyna (645 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »