Články k osobnosti

Jaroslav Foldyna

  poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jaroslav Foldyna »
 

Foldyna zůstává místopředsedou ČSSD a hned dal ránu: Jen opravdový pitomec...

 
V poslanci Jaroslavu Foldynovi (ČSSD) bouchly saze. Rozhodl se zůstat místopředsedou ČSSD, ale zároveň dál ostře vystupovat proti globalizaci a k politice EU, pokud se Česko bude v tomto společenství chovat lokajsky.
16.10.2018 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (502 článků)

Foldynu ve funkci místopředsedy jednomyslně podpořil Krajský výbor ČSSD v Ústeckém kraji

 
Krajský výkonný výbor ČSSD v Ústeckém kraji podpořil Jaroslava Foldynu ve funkci místopředsedy strany. Foldyna ČTK řekl, že nebude rezignovat na tuto funkci. V Děčíně se sejde se spolustraníky ve středu, probírat budou jeho pozici předsedy okresního výboru.
15.10.2018 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (502 článků)

Foldyna nakonec nerezignuje

 
Týdenní rozhodování ohledně své budoucnosti ve vedení ČSSD ukončil místopředseda strany Jaroslav Foldyna v pondělí na jednání ústecké sociální demokracie. Stranické funkce si nakonec ponechá.
15.10.2018 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (502 článků)

Temná předpověď Zdeňka Zbořila: O co skutečně jde kolem dnešní ČSSD

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA Rebelující místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna možná jen tuší, že v ČSSD a okolo ní existuje skupina osob, které se připravují na řízenou likvidaci strany, rozprodej jejího majetku a odchod ze scény. Tak alespoň poslancova slova interpretuje politický analytik Zdeněk Zbořil. Ten v rámci pravidelného Rozjezdu čtenářům ParlamentníchListů.cz sděluje své odhady stran budoucnosti Miroslava Kalouska a analyzuje výsledky voleb do Senátu, k jejichž druhému kolu skoro nikdo nepřišel.
15.10.2018 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6576 článků) , Jaroslav Foldyna (502 článků)

Odejde Jaroslav Foldyna z ČSSD? Po výstupu Hamáčka u Moravce nabraly události nečekaný spád

 
Předseda sociální demokracie se v nedělním pořadu Otázky Václava Moravce navezl do místopředsedy své strany Jaroslava Foldyny, jenž je poslancem za Ústecký kraj a na demonstraci minulý měsíc vyjádřil podporu maďarskému premiéru Orbánovi proti kritice ze strany Evropské unie. „Pokud někdo v naší straně zpochybňuje, že je proevropská, může přejít jinam,“ řekl Hamáček s tím, že jestli je v Ústeckém kraji největší problém vztah k Maďarsku, tak asi žijí každý v jiné republice. Foldynova reakce, která na sebe nenechala dlouho čekat, pak naznačila, že možná přišla chvíle jeho odchod znovu zvážit.
14.10.2018 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (502 článků)

Tak blbý zase nejsem, rozčílil se Moravec na Hamáčka

 
„Jsem částečně blbý, ale tak úplně ne!“ rozzlobil se Václav Moravec v Žižkovské věži při debatě Jana Hamáčka (ČSSD) s Pavlem Bělobrádkem (KDU-ČSL). Na tapetě se ocitl poslanec sociální demokracie Jaroslav Foldyna. A nebyl sám. Došlo i na prezidenta Zemana. Hanáček se v jednu chvíli odmítl nechat zastřelit.
14.10.2018 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (468 článků) , Jan Hamáček (1069 článků) , Jaroslav Foldyna (502 článků) , Pavel Bělobrádek (1542 článků)

Foldyna znovu na scéně: ČSSD je teď polomrtvá. Ale když bude ve straně větší síla lidí, kteří budou chtít změnu a bude poptávka, jsem připraven...

 
ROZHOVOR Podle místopředsedy ČSSD Jaroslava Foldyny se strana neodrazila ode dna, ale utrpěla Waterloo, což se rozhodl řešit rezignací na stranické funkce. Ale to neznamená, že chce odejít z politiky. Naopak. Je odhodlán ucházet se o nejvyšší stranické funkce, i o post předsedy, aby pomohl zachránit sociální demokracii, pokud o to bude zájem. „Když bude v sociální demokracii větší síla lidí, kteří budou chtít zásadní změnu a bude po tom poptávka, jsem připraven jít do jakýchkoli střetů, abych sociální demokracii mohl zachránit. Zatím jsme ještě nevykročili na tu cestu zmrtvýchvstání. Teď jsme polomrtví,“ prohlásil poslanec Jaroslav Foldyna.
12.10.2018 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (502 článků)

Jaroslav Foldyna na prahu své rezignace: Začali jsme se věnovat solidaritě, menšinám, gender problematice. A co ta obyčejná rodina, která vstává v pět do práce...

 
ROZHOVOR „Prezident se mýlí. Neutíkám z boje. Já jsem se naopak postavil na barikády,“ říká místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vysvětlil, že důvodem k jeho rezignaci není konec v politice, ale aby vyburcoval sociální demokracii k nutným změnám. Veřejnost prý musí vědět, že na prvním místě jsou pracující lidé. Poslední slovo o jeho budoucnosti na postu místopředsedy však padne až po jednání v Ústí nad Labem.
10.10.2018 17:21 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (502 článků)

»Zbabělý« Foldyna couvl

 
Po volebním debaklu vyrukoval místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna (58) s tím, že rezignuje na funkci ve vedení strany. Po kritice Miloše Zemana (74), kterou pronesl v pořadu Blesku S prezidentem v Lánech, ale couvl. Foldyna nyní prohlásil, že si to rozmyslí.
09.10.2018 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21690 článků) , Jaroslav Foldyna (502 článků)

„Ať jdou všichni do pr*ele!“ Poslanec ČSSD peskuje spolustraníky kvůli volbám

 
Sociální demokraté začínají po prohraných komunálních volbách prát na veřejnosti „špinavé prádlo“. Poté, co vyklízí kanceláře na většině radnic, vyzývá například bývalý ministr zdravotnictví k odchodu z vlády. Místopředseda strany Jaroslav Foldyna zase hrozí rezignací na stranické funkce. Předseda Jan Hamáček situaci uklidňuje slovy, že se strana odrazila ode dna a musí skončit se vzkazy přes Facebook a média. V rozhovoru pro Blesk Zprávy ho podpořil i starosta Náchoda a místopředseda poslanců ČSSD Jan Birke, který jako jeden z mála ve volbách uspěl. Na kolegy byl ale tvrdý.
09.10.2018 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1069 článků) , Jaroslav Foldyna (502 článků) , Jan Birke (22 článků)

Vytočený Foldyna odmítá kritiku Zemana za zbabělost. S rezignací vyčkává

 
Sociální demokraté zažili o víkendových komunálních volbách pořádný výprask. Vyklízejí radnice i v místech, která byla až dosud jejich baštou. Například v Děčíně budou mít jen jednoho zastupitele. Mandát neuhájil ani místopředseda strany Jaroslav Foldyna. Blesk Zprávám v sobotu večer řekl, že v reakci na tragické volební výsledky chystá rezignaci na stranické funkce. Teď už svá prohlášení ale mírní, lidé ho prý od odchodu z vedení ČSSD odrazují.
08.10.2018 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (502 článků)

Foldyna otáčí: Svůj odchod ještě zvážím

 
Prohlášení prezidenta Miloše Zemana i reakce okolí odrazují poslance a místopředsedu ČSSD Jaroslava Foldynu od odchodu ze stranických funkcí, který oznámil o víkendu. Foldyna dnes ČTK řekl, že rozhodnutí, které učinil kvůli výsledku v komunálních volbách, ještě zvažuje.
08.10.2018 14:06 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21690 článků) , Jaroslav Foldyna (502 článků)

Foldyna brzdí s tvrzením, že skončí ve vedení ČSSD

 
Místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna po volebním fiasku prohlásil, že rezignuje na funkci ve vedení strany. Nyní ale řekl, že si to ještě rozmyslí. Prý mu píšou lidé z celé republiky, aby ve vedení sociální demokracie zůstal.
08.10.2018 12:26 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (502 článků)

Ani smska od prezidenta Foldynu nezastavila. Dnes oznámil rezignaci na funkce v ČSSD. A to není vše

 
Po volebním výprasku ČSSD přišel místopředseda sociální demokracie a ústecký poslanec Jaroslav Foldyna se svým avizovaným zásadním oznámením. Rozhodl se rezignovat na místopředsedu ČSSD i šéfa okresu Děčín. Prezident Miloš Zeman mu vyčítá zbabělost. Aby se ale mohl konat Foldynův „comeback“, nemá prý jinou možnost. „Jestli chci později pokračovat, tak teď musím skončit,“ zdůvodňuje své rozhodnutí v rozhovoru pro server Novinky.cz.
07.10.2018 15:51 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21690 článků) , Jaroslav Foldyna (502 článků)

Foldyna: Jestli chci později pokračovat, tak teď musím skončit

 
Místopředseda ČSSD a ústecký poslanec Jaroslav Foldyna se rozhodl rezignovat na post ve vedení strany. Cítí prý tlak veřejnosti na vyvolání osobní odpovědnosti za výsledek komunálních voleb, ve kterých strana ztratila pozice ve větších městech a na severu Čech.
07.10.2018 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (502 článků)

Foldyna chce odejít z vedení ČSSD. Zbabělost, komentoval to Zeman

 
Ústecký poslanec a místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna se po prohře v komunálních volbách v Děčíně chystá složit stranické funkce. Informaci přinesl server Blesk zprávy. Foldyna ji na Facebooku nepřímo potvrdil, když informaci Blesku sdílel.
07.10.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (502 článků)

Zdrcený Jaroslav Foldyna po volbách. Chystá zásadní prohlášení. Přijde dnes

 
Místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna je připraven složit zbraně. V jeho domovském Děčíně dopadla strana naprosto katastrofálně, když v místním zastupitelstvu nedokázala získat ani 6 procent hlasů a dosáhla na jeden jediný mandát. Foldyna je z toho zdrcený.
07.10.2018 10:46 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (502 článků)

Po volbách padají hlavy. Místopředseda ČSSD Foldyna chce skončit. Zbabělost, kontruje Zeman

 
Sociální demokraté ztratili v letošních komunálních volbách pozice ve velkých městech. Historický propadák zažila strana i v severních Čechách. V Děčíně dostali sociální demokraté jen 5,96 procenta hlasů a budou mít jediného zastupitele. Mandát neuhájil ani místopředseda strany Jaroslav Foldyna. Blesk Zprávám řekl, že se hned v neděli chystá složit stranické funkce. Foldynův přítel, prezident Miloš Zeman, značil krok svého věrného podorovatele za zbabělost.
07.10.2018 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (502 článků)

Nechodíte do práce, spíte do 11... Foldyna překvapivě o Romech a o Zemanových slovech, za která se na něj křičí

 
ROZHOVOR „Politické strany, které se podílely na vytváření sociálního systému, jsou odpovědné za to, že romská minorita se chová tak, jak se chová. Nastavily vágní pravidla, spíše žádná. Nastavilo se pravidlo to, že má někdo nárok a nemá žádnou povinnost. Odpovědnost za to nese majorita,“ myslí si místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna. „Minorita – Romové – se chovají tak, jak jsme jim dovolili. Dáváme jim dávky, oni je berou jako drogu. Je to příjemné. Dostanete peníze, nemusíte jít do práce, spíte do jedenácti. Ve chvíli, kdy stát začne vyžadovat jiné mantinely, začnou se chovat podle nich,“ je přesvědčen. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vysvětluje i svůj pohled na mnichovskou dohodu.
03.10.2018 09:42 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (502 článků)

Nechodíte do práce, spíte do 11... Foldyna překvapivě o Romech a o Zemanových slovech, za které se na něj křičí

 
ROZHOVOR „Politické strany, které se podílely na vytváření sociálního systému, jsou odpovědné za to, že romská minorita se chová tak, jak se chová. Nastavily vágní pravidla, spíše žádné. Nastavilo se pravidlo to, že má někdo nárok a nemá žádnou povinnost. Odpovědnost za to nese majorita,“ myslí si místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna. „Minorita – Romové – se chovají tak, jak jsme jim dovolili. Dáváme jim dávky, oni je berou jako drogu. Je to příjemné. Dostanete peníze, nemusíte jít do práce, spíte do jedenácti. Ve chvíli, kdy stát začne vyžadovat jiné mantinely, začnou se chovat podle nich,“ je přesvědčen. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vysvětluje i svůj pohled na mnichovskou dohodu.
03.10.2018 08:42 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (502 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »