Články k osobnosti

Jaroslav Fiala

  poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jaroslav Fiala »
 

To je trapné! Člověk, který byl rektor, to nechápe, „sejmul“ Babiš Fialu v další debatě

 
Vojtěch Filip (KSČM), Petr Fiala (SPOLU), Robert Šlachta (Přísaha), Jan Hamáček (ČSSD), Andrej Babiš (ANO), Tomio Okamura (SPD) a Ivan Bartoš (PirSTAN). Taková byla volební superdebata iDnes.cz, kde se jednotliví lídři někdy i velmi vášnivě vyjádřili k migraci, zdražování i bydlení. Moderovali Jaroslav Plesl a Vladimír Vokál.
04.10.2021 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23560 článků) , Jaroslav Plesl (359 článků) , Petr Fiala (2175 článků) , Jan Hamáček (3284 článků) , Vojtěch Filip (1545 článků) , Tomio Okamura (2688 článků) , Jaroslav Fiala (83 článků) , Ivan Ivan (2180 článků)

Expert: Tady bude zle. Rabování. Fiala a Bartoš? Je jen jedna možnost

 
Jaroslav Štefec se obává, že nás čeká globální ekonomická, potravinová, energetická a logistická krize. Ale čeští politici, především ti opoziční, se podle něj tváří, že se nic neděje. Podle Štefce přitom hrozí, že může být až tak zle, že dojde na rabování v obchodech. A v takové situaci podle Štefce nemůže být českým premiérem ani Petr Fiala (ODS), ani Ivan Bartoš (Piráti). Vidí jen jednoho člověka, který by teď měl být premiérem: Babiš.
30.09.2021 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (2175 článků) , Jaroslav Fiala (83 článků) , Ivan Ivan (2180 článků)

Fotka jako msta Fialovi. Ošklivé. Info z Německa. Zkušený hráč se ozval

 
Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl v posledních pár dnech několikrát zhodnotil koalici SPOLU, tedy koalici ODS, lidovců a TOP 09. Zhodnotil např. výrok předsedy ODS Petra Fialy, že Piráti sice jsou nová levice, ale po volbách s nimi bude třeba spolupracovat. „Jen aby mu nezakázali ty jeho pseudoburžoazní neekologický hadry...“ Pak vytáhl pár starých fotek ODS. A tím to neskončilo. Pár slov napsal i k situaci v Německu. Ze situace doma jsou podle něj Němci totálně zoufalí. A Nizozemci jakbysmet. Nakonec se Německu vysmál.
08.09.2021 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (359 článků) , Petr Fiala (2175 článků) , Jaroslav Fiala (83 článků)

Nad ODS se smráká. Legendární schůzce bossů podsvětí se měla účastnit elitní zástupkyně Petra Fialy

 
Ta schůzka byla pro mnoho novinářů doslova božskou manou. Takto zdokumentovat prorůstání organizovaného zločinu mezi špičky státní aparatury a politiky není časté. Své o tom ví Jaroslav Kmenta. V knize Kmotr Mrázek (2007) o setkání v Brně v roce 1995 informoval. Pečlivě a detailně. Jsou však místa, která zůstala prázdná i po něm. ParlamentnímListům.cz se je podařilo zaplnit, a to až o několik let později.
28.06.2021 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (2175 článků) , Jaroslav Kmenta (143 článků) , Jaroslav Fiala (83 článků) , Jaroslav Mrázek (26 článků)

,,O tobě taky koluje ledacos." Po kauze Feri už leze ven všechno

 
Dominik Feri odstupuje, šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl se směje. „Teď konečně chápu, proč to Kalousek zabalil," řekl a odkázal Feriho na rady Petra Fialy. Ten ale mlčí, stejně jako celá řada jeho spolustraníků, nemluvě o předsedovi KDU-ČSL. Ale pár zastánců Dominik Feri má, například starostu Řeporyjí Novotného. Nebo europoslance Zdechovského, který při debatě o něm vyjel na Piráta Kolaju: „Marceli, o Tobě kolují také různé story." ParlamentníListy.cz na daný problém upozornily jako vůbec první už v pátek 21. května, aniž by naše zprávy převzala jakákoli jiná média. PL navíc daly Ferimu abnormálně času na odpověď; téměř tři dny. Žádali jsme, aby se k jednotlivým záležitostem vyjádřil. Neučinil tak ani on, ani tiskový pracovník TOP 09.
26.05.2021 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (359 článků) , Petr Fiala (2175 článků) , Dominik Feri (336 článků) , Jaroslav Fiala (83 článků)

Pekarová: Jsem hrdá na Schwarzenberga, pokračovatele Havla. Fiala je státník a osobnost

 
Čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg obdržel Řád Jaroslava Moudrého udělený ukrajinským prezidentem Volodymyrem Zelenským. Markéta Pekarová Adamová, předsedkyně TOP 09, je na knížete hrdá.
28.04.2021 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4031 článků) , Karel Fiala (186 článků) , Jaroslava Adamová (33 článků) , Karel Fiala (120 článků) , Jaroslav Fiala (83 článků)

Profesor Šesták přirovnal politiku k prostituci. A nejstrašnější jsou ti, které pro neschopnost vykopli do EU...

 
ROZHOVOR Podle předsedy České pirátské strany Ivana Bartoše je nutné, aby koronavirovou epidemii začali konečně řešit odborníci. Navíc chce, aby vláda nesla důsledky za svá chybná rozhodnutí, které způsobila ta mrcha, ten nepředvídatelný koroavirus. Podle profesora Jaroslava Šestáka z Fyzikálního ústavu Akademie věd to jsou právě vychytralé výkřiky politiků, a ne požadovaných odborníků, kteří dopředu vědí, že nevědí, kudy půjde vývoj, jak a čím reagovat. Podobně vidí i předsedu ODS Petra Fialu, který volá po rozvolnění, aby ve chvíli, kdy se křivka nákazy zase obrátí, spustil pokřik, že vláda selhala.
03.04.2021 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (2175 článků) , Jaroslav Fiala (83 článků)

Nemehlo Babiš, už to nezakryje, jásá Schmarcz. Budoucnost prý patří Bartošovi s Fialou

 
Jaroslav Kubera, který již bohužel není mezi námi, předpovídal na počátku roku 2020, že šéf hnutí ANO Andrej Babiš vyhraje i příští volby do Poslanecké sněmovny. Zdá se však, že koronavirus výrazně změnil situaci. Ukázalo se, že Babiš není tím skvělým manažerem, za kterého se vydával. A jako by to nestačilo, Babiš má na počátku roku 2021 ještě dva další problémy, s nimiž se musí vyrovnat.
01.01.2021 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23560 článků) , Jaroslav Kubera (1143 článků) , Jaroslav Fiala (83 článků)

Dvacet senátorů a každý chce něco říct. K daním, které protlačil Babiš s ODSkou

 
Senát asi schválí zvýšení slevy na poplatníka postupně o 6000 korun v příštích dvou letech. Příští rok by se tak sleva měla zvýšit na 27 840 korun ročně, v roce 2022 na 30 840 korun. S návrhem přišla KDU-ČSL, prosazují to kluby ODS a TOP 09 i klub ProRegion, v němž jsou zástupci ANO a ČSSD. Před dnešním jednáním horní komory o daňovém balíčku to oznámili předseda ODS Petr Fiala a předsedkyně senátorů KDU-ČSL Šárka Jelínková. Během jednání dohodu potvrdil předseda frakce ProRegion Jaroslav Větrovský. Zprávu přinesla ČTK.
10.12.2020 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (2175 článků) , Jaroslav Fiala (83 článků)

Spiknutí proti Fridrichové. U Xavera zbořili ČT i divadlo Hrušínského

 
Komentátorem událostí minulého týdne byl tentokrát šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl a s Xaverem se bavil nad tím, že v karanténě je celý tým 168 hodin. Plesl nadhodil, že se tak odhalilo spiknutí Číny. A Xaver si přisadil, že tedy ČT na záskok půjčí Janu Bobošíkovou. A pak popřáli týmu pevné zdraví. Plesl také komentoval předsedu ODS Petra Fialu, který se nerozumně zapletl s „politickou mrtvolou“ Kalouskem. A také bylo zmíněno jméno Novotný...
30.11.2020 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (359 článků) , Petr Fiala (2175 článků) , Jana Bobošíková (724 článků) , Jan Fiala (146 článků) , Jan Novotný (93 článků) , Jan Fiala (146 článků) , Jan Novotný (93 článků) , Jaroslav Fiala (83 článků)

Já covid podceňoval. Už ne! Šéf špitálu: Zlomit odpor odpíračů. A ještě něco

 
ROZHOVOR „Na jaře jsem i já pandemii vnitřně trochu podceňoval. Teď už ne! Od jara dal covid ve světě jasně najevo, že není důvod ho podceňovat,“ říká ředitel nemocnice ve Strakonicích a senátor Tomáš Fiala. Popisuje, jak to vypadá konkrétně v této jihočeské nemocnici. A řekl, jestli se bojí tzv. „italského scénáře“. Svůj názor sdělil i k opatřením proti epidemii a zmínil i očkování. Na závěr se vrátil ještě ke schůzce Romana Prymuly s Jaroslavem Faltýnkem.
02.11.2020 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Fiala (83 článků)

Fiala (SPD): Jak můžou po tomhle lidé důvěřovat vládě?

 
Komentář na facebookovém profilu k situaci kolem Romana Prymuly a Jaroslava Faltýnka.
23.10.2020 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Fiala (83 článků)

Výsměch ODS: Ani tady, u Fialy doma. A zde ještě hůř

 
Dnes se Češi dozví, kdo bude vládnout v krajích a kdo bude mít šanci se dostat do Senátu. Komentářů je více než dost. Projevil se i hlavní komentátor Lidových novin Kamberský. Podle něho se zvětšuje rozdíl mezi tím, jak volí Praha a Středočeský kraj a jak volí zbytek republiky a současné volby bourají zažité polistopadové pořádky. A Jaroslav Plesl měl ironickou poznámku na Martina Kupku i Petra Fialu.
03.10.2020 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (359 článků) , Petr Fiala (2175 článků) , Jaroslav Fiala (83 článků)

Telefonát z Hradu, nátlak z Člověka v tísni? U Moravce se řešilo zákulisí zvolení Křečka. A Minář dostal radu

 
Hosty nedělních Otázek Václava Moravce byli 1. místopředsedkyně Pirátů Olga Richterová, šéf poslaneckého klubu ČSSD Jan Chvojka a předseda poslaneckého klubu Radim Fiala z SPD, který prozradil, co řekl exekutorům. Prý jim řekl, že drancovali lidi. Richterová tepala Chvojku jako vládního politika. Zmínila i Stanislava Křečka a nešťastné poslance hnutí ANO. Chvojka rýpal do hnutí ANO kvůli dopravě. Pak promluvil o „hnusu“. „Takový hnus bych snad nikomu nepřál,“ řekl doslova. Moravec rozebíral morální práva Jaroslava Foldyny.
16.02.2020 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (353 článků) , Stanislav Křeček (538 článků) , Radim Fiala (353 článků) , Jan Chvojka (205 článků) , Václav Moravec (666 článků) , Jaroslav Fiala (83 článků)

Loučení s Kuberou: Byl to vtipálek, měli jsme ho všichni rádi, vzpomíná Andrej Babiš

 
Česko se v pondělí loučí s Jaroslavem Kuberou (†72). Na zesnulého předsedu Senátu a dlouholetého primátora Teplic vzpomínají i kolegové z politiky. Reportéři eXtra.cz mluvili s premiérem Andrejem Babišem (65, za ANO), Petrem Fialou (55, za ODS) nebo Markem Bendou (51, za ODS). Všichni se shodují na jednom: Kubera bude zemi chybět!
03.02.2020 15:46 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23560 článků) , Petr Fiala (2175 článků) , Jaroslav Kubera (1143 článků) , Marek Benda (604 článků) , Jaroslav Fiala (83 článků)

Nenávist až za hrob. Nejdřív Gott, teď Kubera. To dělali komunisti před rokem 1989! Radní Šarapatka dostal další ránu od Patrika Nachera

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Nevím, co se s lidmi děje, že jejich nenávist jde až za hrob. Zažili jsme to jak u Karla Gotta, tak u Jaroslava Kubery. Co by se dělo, kdyby zemřel Miloš Zeman? To snad někteří budou slavit. Přijde mi to úplně nechutné,“ komentuje některé reakce po úmrtí předsedy Senátu pražský poslanec hnutí ANO Patrik Nacher. Vyjadřuje se v rozhovoru pro PL.cz i ke starostovi Řeporyjí Pavlu Novotnému, předsedovi ODS Petru Fialovi, odvolání ministra dopravy Kremlíka, k předhánění se v revolučním zelených opatřeních v Evropě či k údajné čínské chobotnici rozlézající se po Praze.
26.01.2020 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6483 článků) , Petr Fiala (2175 článků) , Jaroslav Kubera (1143 článků) , Miloš Zeman (26358 článků) , Karel Fiala (186 článků) , Jaroslav Fiala (83 článků)

Poslední Kuberův projev: Bez šály jsem mrtvý, vtipkoval

 
Ještě v sobotu překypoval Jaroslav Kubera na kongresu ODS energií. V zákulisí chodil mezi delegáty, sršel vtipem a samozřejmě neustále pokuřoval. Legraci z jeho zlozvyku si dělal v hlavním projevu předseda Petr Fiala i moderátorka, poslankyně Jana Černochová.
21.01.2020 05:36 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (2175 článků) , Jaroslav Kubera (1143 článků) , Jana Černochová (568 článků) , Jan Fiala (146 článků) , Jan Fiala (146 článků) , Jaroslav Fiala (83 článků)

Pane redaktore, to ne! Milan Štěch o smrti Kubery v ČT. Fiala prosí o trochu respektu. Babiš smutní

 
Zemřel předseda Senátu Jaroslav Kubera (ODS). Politik, který komentoval věci s humorem, s nadsázkou a občas nekompromisně, opustil tento svět. Bylo mu 72 let. Smutek obchází celou českou politickou scénu. Vedle předsedy ODS na něj zavzpomínal i bývalý předseda Senátu Milan Štěch (ČSSD), který vyčinil redaktorovi ČT Romanu Fojtovi, nebo premiér Andrej Babiš (ANO).
21.01.2020 04:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23560 článků) , Jaroslav Kubera (1143 článků) , Milan Štěch (773 článků) , Jaroslav Fiala (83 článků)

Zrušit Senát! Po smrti Kubery padají silné věci

 
Ve svých dvaasedmdesáti letech opustil tento svět předseda Senátu Jaroslav Kubera. Vzpomínali na něj nejen předseda ODS Petr Fiala, bývalý předseda Senátu Milan Štěch nebo premiér Andrej Babiš (ANO), ale též lidé na sociálních sítích. Ozval se právník Tomáš Tyl, který si po Kuberově skonu tropil žerty z ostatních pravicových stran i z Pirátů. Exprezident Václav Klaus napsal pár vážných slov. Zdůraznil, že Kubera nepodléhal politickým módám.
20.01.2020 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10588 článků) , Andrej Babiš (23560 článků) , Petr Fiala (2175 článků) , Jaroslav Kubera (1143 článků) , Milan Štěch (773 článků) , Václav Fiala (97 článků) , Jaroslav Fiala (83 článků)

Fiala (ODS): Bohužel nás opustil Jaroslav Kubera

 
Oznámení na facebookovém profilu k úmrtí předsedy Senátu Jaroslava Kubery
20.01.2020 13:26 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1143 článků) , Jaroslav Fiala (83 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »