Články k osobnosti

Jaroslav Faltýnek

  politik, poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jaroslav Faltýnek »
 

Pos*anej Jeseník nevyšel, ječel prý Faltýnek. Na šéfa poslanců ANO vyplavaly nepěkné věci

 
Šéf poslaneckého klubu hnutí ANO Jaroslav Faltýnek se snažil lobbovat za některé projekty ve známé kauze sportovních dotací. Píše o tom server ekonomickydenik.cz.
02.08.2018 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Faltýnek (217 článků)

Všichni ho znají, skoro nikdo ho nemá rád. Kdo to bude? Průzkum, ve kterém vede Babiš

 
Andrej Babiš byl v červnu nejlépe hodnoceným českým politikem, ztratil však většinovou podporu. Zdá se, že popularitu politických osobností ovlivnil složitý proces sestavování vlády. Na druhé místo se tak dostal Jaroslav Faltýnek, který jako vyjednavač měl v médiích velký prostor. Výrazně uspěl na třetím místě Ivan Bartoš. Na čtvrtém místě zůstává Tomio Okamura, jeho popularita však v dlouhodobém pohledu mírně klesá. A co předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek?
01.08.2018 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13742 článků) , Miroslav Kalousek (6514 článků) , Tomio Okamura (2098 článků) , Jaroslav Faltýnek (217 článků) , Ivan Ivan (986 článků)

Jste mladí? Tak buďte zticha!

 
Druhý muž hnutí ANO Jaroslav Faltýnek kápnul na to, co člověk potřebuje k tomu, aby mohl mluvit o politice. Nejsou to ani zkušenosti, ani vzdělání, roli hraje jenom věk. Posedl ho snad duch komunisty Miroslava Štěpána?
02.07.2018 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Štěpán (109 článků) , Jaroslav Faltýnek (217 článků)

Dobytek! Pořad Václava Moravce má vyhrocené pokračování

 
Ve včerejších Otázkách Václava Moravce na ČT24 se nechal předseda poslaneckého klubu Pirátů Jakub Michálek slyšet, že informace v trestním spise ohledně stíhání Andreje Babiše (ANO) jsou podle něj poměrně závažné. „Trestní stíhání je pravděpodobně oprávněné,“ řekl. Na to zareagoval Jaroslav Faltýnek (ANO) a začala smršť i na sociálních sítích.
02.07.2018 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13742 článků) , Jaroslav Faltýnek (217 článků)

Dávám této vládě rok, maximálně dva! U Moravce padala silná slova, když se u jednoho stolu sešli Faltýnek, Michálek a Fiala

 
V nedělním pořadu Otázky Václava Moravce na ČT24 se utkali místopředsedové Jaroslav Faltýnek z ANO, Jakub Michálek z Pirátů a Radim Fiala z SPD. Vyjádřili například své názory k tomu, zda nová vláda bude stabilní a jak se vyřeší spor o ministra zahraničí Miroslava Pocheho.
01.07.2018 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (256 článků) , Radim Fiala (256 článků) , Jaroslav Faltýnek (217 článků) , Miroslav Michálek (15 článků)

Úspěšný umělec Faltýnek. Obraz od něj si koupil i miliardář Dospiva

 
Místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek není pouze politik, ale jak ukázal, má i uměleckého ducha. Na výstavě v Praze představil svá výtvarná díla a o jeho tvorbu byl skutečně zájem. Na vernisáži pro zvané byly v aukci, která se konala v úterý v pražské Haugh Gallery, vydraženy tři obrazy, celková částka měla podle několika účastníků dosáhnout kolem dvou milionů korun. Jeden z trojice obrazů byl údajně prodán za milion.
07.06.2018 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Faltýnek (217 článků)

Řepka jako inspirace: Prostějovák Faltýnek z ANO představil v Praze své obrazy. Prý by se tím uživil, spekuloval historik umění

 
REPORTÁŽ Řepka jako inspirace, vodňanská kuřata a expresivní barvy... Poslanec ANO Jaroslav Faltýnek, občas označovaný za „pravou ruku“ Andreje Babiše, rád maluje. Svá díla z poslední doby představil v úterý 5. května v Hauch Gallery v pražském Karlíně. Uživil by se tím lépe než nyní jako poslanec, spekuloval na místě kunsthistorik Karel Srp mladší.
06.06.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13742 článků) , Jaroslav Faltýnek (217 článků)

Blábol, ty peníze. Oni kradli jako první! Kalousek a Bělobrádek se vztekají, bylo to i v ČT. Je veselo

 
Český stát uzavřel s církvemi dohodu o vzájemném narovnání vztahů, v němž představitelům církví vrací majetek, který jim po roce 1948 ukradli komunisté. Některé majetky však nebylo možné vrátit. Proto je součástí dohody ustanovení o finančních náhradách. Komunistům, Andreji Babišovi ANO) a dalším politikům se to nelíbí a chystají změnu, nad kterou se vede vášnivá bitva. Před kamerami ČT se do sebe pořádně pustili Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL) a Jaroslav Faltýnek (ANO).
05.06.2018 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1515 článků) , Jaroslav Faltýnek (217 článků)

Faltýnek nevídaně utřel Soukupa, ten se rozčílil. A bylo veselo

 
Do včerejšího Duelu Jaromíra Soukupa přijal pozvání místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek. S moderátorem řešil sestavování vlády s ČSSD. Šéf hnutí ANO Babiš sestavuje vládu již sedm měsíců. Dočkáme se konečně řešení? Mají se šrotovat mýtné brány! Mluvilo se i o metru D v Praze. Bude to tunel?
18.05.2018 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Faltýnek (217 článků)

Faltýnek vyvázl z kauzy Čapí hnízdo: Nahradí Babiše jeho pravá ruka?

 
Od policie už bude mít klid. Co kdyby byl v čele vlády? Místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek (56) už není trestně stíhaný v kauze Čapí hnízdo a tak se vyrojily spekulace, že by mohl nahradit premiéra v demisi Andreje Babiše (63, ANO), který zůstává obviněný.
05.05.2018 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13742 článků) , Jaroslav Faltýnek (217 článků)

Žalobce rozhodl v kauze Čapí hnízdo: Babiše stíhá, Faltýnka ne!

 
Stíhání premiéra v demisi Andreje Babiše (63, ANO) v kauze Čapí hnízdo pokračuje, jeho pravá ruka Jaroslav Faltýnek (56, ANO) však se svou stížností uspěl a je »čistý«. Stejně jako další tři lidi.
04.05.2018 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13742 článků) , Jaroslav Faltýnek (217 článků)

Státní zastupitelství: Žalobce zrušil stíhání Faltýnka, Babišovo pokračuje

 
Trestní stíhání premiéra v demisi a předsedy hnutí ANO Andreje Babiše v kauze kolem padesátimilionové dotace EU na stavbu farmy Čapí hnízdo může pokračovat. Státní zástupce Jaroslav Šaroch zamítl jeho stížnost proti obvinění jako nedůvodnou. ČTK to dnes řekla mluvčí pražských státních zástupců Štěpánka Zenklová. Zároveň potvrdila informaci deníku Právo, že stíhání prvního místopředsedy hnutí ANO Jaroslava Faltýnka a dalších tří lidí bylo zrušeno.
03.05.2018 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13742 článků) , Jaroslav Faltýnek (217 článků)

Žalobce zrušil stíhání Faltýnka a dalších tří lidí v kauze Čapí hnízdo

 
Státní zástupce Jaroslav Šaroch zrušil podle deníku Právo trestní stíhání místopředsedy hnutí ANO Jaroslava Faltýnka a dalších tří lidí figurujících v kauze kolem padesátimilionové dotace EU na stavbu farmy Čapí hnízdo.Zprávu převzala ČTK.
03.05.2018 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Faltýnek (217 článků)

Faltýnek vzkázal ČSSD: Odstoupení člena vlády po prvoinstančním odsouzení v koaliční smlouvě je absurdní

 
Hnutí ANO nechce v případné koaliční smlouvě s ČSSD podmínku, že by prvoinstančně odsouzený politik měl odejít z vlády. Novinářům to řekl místopředseda ANO Jaroslav Faltýnek. Před schůzkou, na které mají strany debatovat o koaliční smlouvě a programovém prohlášení, takovou podmínku označil za nepřijatelnou a absurdní. Na schůzce chybějí předsedové ANO Andrej Babiš i ČSSD Jan Hamáček, kteří se zřejmě setkají ve čtvrtek samostatně.
25.04.2018 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13742 článků) , Jan Hamáček (947 článků) , Jaroslav Faltýnek (217 článků)

Koaliční smlouva: Upečou ji do dvou týdnů!

 
Písemná dohoda o podmínkách fungování nové vlády by mohla vzniknout do čtrnácti dnů. Uvedl to místopředseda ANO Jaroslav Faltýnek (55) v pořadu ČT Otázky Václava Moravce.
23.04.2018 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Faltýnek (217 článků)

ANO si věří: „Koaliční smlouva ANO s ČSSD bude do dvou týdnů,“ kasá se Faltýnek

 
Místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek předpokládá, že v příštích dvou týdnech by měla vzniknout písemná koaliční smlouva mezi jeho hnutím a sociálními demokraty. Na programových bodech už se strany shodly, uvedl v neděli v pořadu České televize Otázky Václava Moravce. Podobně na tom jsou podle něj i jednání s komunisty, kteří plánují tichou podporu vznikajícímu kabinetu. I KSČM žádá písemné závazky týkající se budoucí spolupráce. Poslanec KSČM Jiří Dolejš řekl, že pokud se dohodu podaří uzavřít, mohlo by ji schválit květnové zasedání širšího vedení KSČM.
22.04.2018 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dolejš (473 článků) , Jaroslav Faltýnek (217 článků)

Přivítali jsme na naší půdě velkého syna vlasti a prezident v ten den jel ke komunistům, hrozil se Moravec

 
Václav Moravec si v Žižkovské věži vyslechl, jaké požadavky položili před premiéra Andreje Babiše (ANO) komunisté. Dozvěděl se také, jak si komunisté představují svou státotvorně-opoziční roli. Zákulisí z jednání o vládě poodhalili první místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek a bývalý místopředseda KSČM Jiří Dolejš. Když jejich slova slyšel předseda poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura, zděsil se. A spustil kanonádu...
22.04.2018 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13742 článků) , Václav Moravec (458 článků) , Jiří Dolejš (473 článků) , Zbyněk Stanjura (239 článků) , Jaroslav Faltýnek (217 článků)

Pět ministrů ČSSD a nestraník na vnitru: Faltýnek 'hezkou' spekulaci popřel

 
Nabídka, kterou hnutí ANO předložilo v pondělí večer sociálním demokratů, zůstává nadále v tajnosti.  První místopředseda ANO Jaroslav Faltýnek odmítl, že by jeho strana nabídla ČSSD pět ministerských postů a nezávislého experta ve funkci ministra vnitra navrch. Že se ale dohoda obou stran o vládní spolupráci uskuteční, naznačil po schůzce s prezidentem Milošem Zemanem předseda ODS Petr Fiala.
17.04.2018 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1354 článků) , Miloš Zeman (21260 článků) , Jaroslav Faltýnek (217 článků)

Poslanci ANO dál chtějí za premiéra jedině Babiše

 
Praha 10. dubna (ČTK) Poslanci ANO nadále považují Andreje Babiše za jediného kandidáta hnutí na funkci premiéra. „Dnes se na tom shodl poslanecký klub ANO,“ řekl novinářům jeho předseda Jaroslav Faltýnek. Babiš bude dnes večer jednat s prezidentem Milošem Zemanem o dalším postupu při sestavování vlády poté, co rozhovory mezi ANO a ČSSD skončily neúspěchem, připomněla ČTK.
10.04.2018 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13742 článků) , Miloš Zeman (21260 článků) , Jaroslav Faltýnek (217 článků)

Zástupci ANO a ČSSD dnes večer jednali o případné společné menšinové vládě s podporou komunistů

 
Vyjednavači hnutí ANO a ČSSD se dnes večer sešli v Lidovém domě k jednání o případné společné menšinové vládě s podporou komunistů. Debatovat začali o sporných programových bodech jako daně a zrušení karenční doby i o případném rozdělení vládních křesel. Vyjednávání má pokračovat ve čtvrtek večer po návratu lídra ANO a premiéra v demisi Andreje Babiše z dovolené. Novinářům to řekli vyjednavači ANO vicepremiér v demisi Richard Brabec a šéf poslaneckého klubu Jaroslav Faltýnek.
04.04.2018 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13742 článků) , Richard Brabec (356 článků) , Jaroslav Faltýnek (217 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »