Články k osobnosti

Jaroslav Faltýnek

  politik, poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jaroslav Faltýnek »
 

Faltýnek nebude obhajovat post místopředsedy

 
Šéf poslaneckého klubu ANO a první místopředseda hnutí Jaroslav Faltýnek začátkem příštího roku na volebním sněmu babišovců nebude obhajovat svoji funkci ve vedení hnutí.
01.07.2020 03:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Faltýnek (279 článků)

Babiš v novinách jasně: Faltýnek už přiště pravděpodobně nebude kandidovat

 
Předseda poslaneckého klubu ANO Jaroslav Faltýnek pravděpodpobně nebude příští rok na sněmu obhajovat funkci prvního místopředsedy hnutí, oznámil předseda hnutí a premiér Andrej Babiš (ANO). Důvodem je zřejmě situace kolem brněnské organizace ANO, kterou Faltýnek zakládal, informují Novinky.cz.
27.06.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18691 článků) , Jaroslav Faltýnek (279 článků)

Druhý muž ANO Faltýnek: Nový byt pro milenku! Za 25 milionů

 
Hnízdečko za 25 milionů korun si pořídil šéf poslanců ANO Jaroslav Faltýnek (58). Z luxusního bytu v pražském Podolí ale zřejmě nebude muset zaplatit milionovou daň z nabytí nemovitosti. Její zrušení se zpětnou platností od loňského prosince vehementně prosazovala ministryně financí za ANO Alena Schillerová (56). Sněmovna už o tom brzy rozhodne.
27.06.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Faltýnek (279 článků)

Faltýnek zřejmě nebude chtít znovu do vedení ANO, řekl Babiš. Kaje se za situaci v Brně?

 
Předseda poslaneckého klubu ANO Jaroslav Faltýnek zřejmě příští rok nebude na sněmu obhajovat funkci prvního místopředsedy hnutí. Po schůzce s ním to televizi Nova řekl předseda hnutí a premiér Andrej Babiš. Důvodem je zřejmě situace kolem brněnské organizace ANO, kterou Faltýnek zakládal.
26.06.2020 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18691 článků) , Jaroslav Faltýnek (279 článků)

Babiš: Faltýnek asi nebude kandidovat na prvního místopředsedu ANO

 
Předseda poslaneckého klubu ANO Jaroslav Faltýnek zřejmě příští rok nebude na sněmu obhajovat funkci prvního místopředsedy hnutí. Po schůzce s ním to televizi Nova řekl předseda hnutí a premiér Andrej Babiš. Důvodem je zřejmě situace kolem brněnské organizace ANO, kterou Faltýnek zakládal.
26.06.2020 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18691 článků) , Jaroslav Faltýnek (279 článků)

Klíčový Babišův muž má zánět žaludku. Faltýnek byl na gastroskopii, chce „makat jako pes“

 
Místopředseda hnutí ANO a klíčová spojka Andreje Babiše v Poslanecké sněmovně Jaroslav Faltýnek skončil v IKEMu. V neděli mu nebylo dobře od žaludku, se kterým se dlouhodobě léčí. Hned v pondělí ho čekalo plánované vyšetření a lékaři mu prý potvrdili zánět žaludku. Blesk Zprávám pak šéf poslaneckého klubu ANO potvrdil, že bere léky, hospitalizovaný ale není. V úterý se zúčastní mimořádné schůze poslanců, kde mají politici jednat o dalším navýšení schodku letošního státního rozpočtu až na 500 miliard korun.
22.06.2020 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18691 článků) , Jaroslav Faltýnek (279 článků)

Udělalo se mu blbě. Faltýnek leží v IKEMu

 
Místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek je hospitalizován v pražském IKEMu. Podle svých slov se již delší dobu necítí dobře. Píše to server iDnes.cz.
22.06.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Faltýnek (279 článků)

Udělalo se mi blbě: Jaroslav Faltýnek po debatě v televizi skončil v nemocnici

 
Místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek (58) se již delší dobu necítí dobře. Nyní je kvůli svému špatnému zdravotnímu stavu v pražském Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM). V neděli se Faltýnkovi udělalo špatně a nyní v nemocnici podstupuje různá vyšetření.
22.06.2020 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Faltýnek (279 článků)

Faltýnek skončil v nemocnici. Babišově pravé ruce se udělalo zle po debatě na Primě

 
Místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek je kvůli zdravotním potížím v pražském Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM). Informoval o tom v pondělí web Seznam Zprávy. Faltýnek webu řekl, že se mu udělalo v neděli špatně a nyní v nemocnici podstupuje některá vyšetření. Úterní mimořádné schůze Sněmovny ke zvýšení letošního schodku státního rozpočtu na 500 miliard korun se chce zúčastnit.
22.06.2020 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Faltýnek (279 článků)

Faltýnek leží v nemocnici

 
Šéf poslaneckého klubu hnutí ANO Jaroslav Faltýnek je v nemocnici. Již delší dobu se podle svých slov necítil dobře a pociťoval bolesti v oblasti břicha. Faltýnek to sdělil serveru Seznam Zprávy.
22.06.2020 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Faltýnek (279 článků)

Dohra pádu buňky ANO v Brně: Faltýnek promluvil o tom, co přijde

 
Zásadní politickou odpovědnost se kvůli problémům, jimiž prochází hnutí ANO v Brně, chystá vyvodit místopředseda strany Jaroslav Faltýnek. Brněnská organizace byla v úterý zrušena předsednictvem uskupení kvůli sporům, jež vyvolaly kauzy a pochybná napojení některých členů stranické buňky. Jak bude toto vyvozování politické odpovědnosti vypadat, nespecifikoval, ve vysílání CNN Prima NEWS pouze odkázal na jarní volební sněm. Že by skončil ve funkci prvního místopředsedy, možné je, negativní ohlasy na svou osobu však zatím prý nezaznamenal.
21.06.2020 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Faltýnek (279 článků)

Podivná kauza, jméno Ištvan. Policie tam lezla. Rybařili důkazy, doufali, že něco najdou. Nic. Advokát Koudelka odhaluje důvody „šťáry“ na Faltýnka. A jsme zase u Nagyové s Nečasem

 
ROZHOVOR „Když jsem slyšel poprvé o kauze ricin, ihned mi bylo jasné, že je to fantasmagorie. Pakliže na to Bezpečnostní informační služba skočila, dokazuje to, že tajná policie a služby se nezměnily ve svém myšlení od doby, kdy Jaroslav Hašek popsal ve Švejkovi tajného Bretschneidera,“ konstatuje advokát Zdeněk Koudelka (Trikolóra). Vysvětluje také, že USA nejsou pro něj vzorem. „Vždyť roku 1919 zavedly prohibici, což neudělal ani Hitler, ani Mussolini, ani Stalin. Byl to pokus změnit člověka nařízením státu, který skončil debaklem. Výsledkem byl rozvoj zločinu a mafie. Pokud si v Minneapolisu zruší policii, je mi to jedno, ale určitě se nesmíme opičit. Byla by to idiocie,“ myslí si. Nejdříve se však věnuje dění v Brně.
19.06.2020 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Hašek (113 článků) , Jaroslav Hašek (113 článků) , Jaroslav Faltýnek (279 článků)

Faltýnek promluvil o odchodu Vokřála z ANO. Doufá, že to není kvůli porážce v hnutí

 
Rána z čistého nebe. Tak mluví o konci bývalého brněnského primátora Petra Vokřála v hnutí ANO šéf poslaneckého klubu babišovců Jaroslav Faltýnek. Píšou o tom Novinky.cz.
02.06.2020 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Faltýnek (279 článků)

Pekarová Adamová se v ČT dovolávala vyšetřovací komise. A Faltýnek se neudržel: A co Bakala?! Ukradl 100 miliard, sponzor TOP 09!

 
V nedělních Otázkách Václava Moravce se setkali předseda poslaneckého klubu hnutí ANO Jaroslav Faltýnek, místopředseda SPD Radim Fiala a předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová. Moravec hned v úvodu položil na stůl průzkum, který ukázal, že Babiš dál kraluje české politické scéně, zatímco ČSSD ztrácí. A TOP 09 posiluje. Fiala před kamerami konstatoval, že SPD je konstruktivní opozicí, ale trvá na tom, že je třeba rychle skončit nouzový stav. Faltýnek udeřil na podnikatele Zdeňka Bakalu.
10.05.2020 17:06 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (303 článků) , Radim Fiala (303 článků) , Jaroslav Faltýnek (279 článků) , Václav Moravec (561 článků)

Policejní odposlechy, dotace do sportu. Faltýnek, Nejedlý, kluci z Hradu... Deník nahlédl do obsáhlé obžaloby

 
Do dělení dotačních balíků v roce 2017 zasáhl vliv řady politiků a vysoce postavených úředníků. Mezi nimi figuruje i předseda poslaneckého klubu hnutí ANO Jaroslav Faltýnek. Na 298 stranách obžaloby, jejíž kopii má Právo k dispozici, několikrát zaznělo jméno šéfa poslanců ANO Jaroslava Faltýnka, informuje server Novinky.cz.
10.05.2020 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Faltýnek (279 článků)

Filip prosazuje lživý ruský narativ! Pekaravá žádala jeho konec, jenže ji spražil Faltýnek...

 
TOP 09 už nechce, aby ve vedení Poslanecké sněmovny byl předseda KSČM Vojtěch Filip. Podle topkařů totiž hájí zájmy Ruska. Na tiskové konferenci se k tomu vyjádřil i předseda poslaneckého klubu hnutí ANO Jaroslav Faltýnek.
05.05.2020 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1357 článků) , Jaroslav Faltýnek (279 článků)

Milion chvilek chce utopit Faltýnka. Tohle na něj vytáhli. Odposlechy? Minář na koni

 
Spolek Milion chvilek musel kvůli koronaviru přerušit sérii demonstrací mířených proti Babišově kabinetu. Ačkoli nyní hlavní organizátor protestů Mikuláš Minář rozjímá v lese, jeho hnutí nehodlá polevit a pouští se do dalších útoků vůči vládě. Poukazuje na dokument, jenž popisuje vliv řady politiků a vysoce postavených úředníků na dělení dotačního balíku. Mezi nimi figuruje i předseda poslaneckého klubu hnutí ANO Jaroslav Faltýnek.
21.04.2020 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Faltýnek (279 článků)

Poslanec ANO chce v nouzovém stavu protlačit návrh, který zkomplikuje odtahy na D1

 
Pozměňovací návrh, který by ztížil odtahy na dálnici D1 a nahrál některým firmám, se snažil poslanec Josef Kott (za ANO) protlačit už na začátku roku. Poslaneckou sněmovnou neprošel, tak to teď, během nouzového stavu, zkouší znovu. Podle neziskové organizace Kverulant.org stojí za návrhem šéf poslacnů ANO Jaroslav Faltýnek a odtahová společnost Pretol
17.04.2020 22:16 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Faltýnek (279 článků)

Kdo dohlédne na peníze v ČT? Vyšší poplatky odmítá před volbou radních i pravá ruka Babiše

 
Ve stínu koronaviru nastal v Poslanecké sněmovně Den D pro 18 kandidátů do Rady ČT. Volných míst je v ní šest, ucházet se o ně chtějí ekonomové i mediální odborníci. Dohlížet mají mj. nad hospodařením ČT či osudem jejího šéfa Petra Dvořáka. Spolu s tím se opět řeší i otázka koncesionářských poplatků, po jejichž úplném zrušení volala např. SPD. Vládní ANO je zatím neřešilo, Babišova pravá ruka Jaroslav Faltýnek je ale proti zvyšování a doporučuje ČT úspory. Co další strany?
11.03.2020 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (635 článků) , Petr Dvořák (630 článků) , Jaroslav Faltýnek (279 článků)

Aktuálně.cz rozkrývá „Faltýnkovu partu“ z brněnského ANO

 
Od expolitika ANO Jiřího Švachuly, který je obviněný z ovlivňování zakázek za sta miliony v městské části Brno-střed, se Babišovo hnutí distancuje a hovoří o selhání jednotlivce. Ukazuje se, že se řadil mezi ty, komu místo v ANO nestandardně zajistil právě Jaroslav Faltýnek. Další podobně přijaté členy policie podezírá z manipulace s tendry. Zatím je však neobvinila, píše server Aktuálně.cz.
24.02.2020 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Faltýnek (279 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »