Články k osobnosti

Jaroslav Faltýnek

  politik, poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jaroslav Faltýnek »
 

Jste mladí? Tak buďte zticha!

 
Druhý muž hnutí ANO Jaroslav Faltýnek kápnul na to, co člověk potřebuje k tomu, aby mohl mluvit o politice. Nejsou to ani zkušenosti, ani vzdělání, roli hraje jenom věk. Posedl ho snad duch komunisty Miroslava Štěpána?
02.07.2018 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Štěpán (109 článků) , Jaroslav Faltýnek (215 článků)

Dobytek! Pořad Václava Moravce má vyhrocené pokračování

 
Ve včerejších Otázkách Václava Moravce na ČT24 se nechal předseda poslaneckého klubu Pirátů Jakub Michálek slyšet, že informace v trestním spise ohledně stíhání Andreje Babiše (ANO) jsou podle něj poměrně závažné. „Trestní stíhání je pravděpodobně oprávněné,“ řekl. Na to zareagoval Jaroslav Faltýnek (ANO) a začala smršť i na sociálních sítích.
02.07.2018 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13468 článků) , Jaroslav Faltýnek (215 článků)

Dávám této vládě rok, maximálně dva! U Moravce padala silná slova, když se u jednoho stolu sešli Faltýnek, Michálek a Fiala

 
V nedělním pořadu Otázky Václava Moravce na ČT24 se utkali místopředsedové Jaroslav Faltýnek z ANO, Jakub Michálek z Pirátů a Radim Fiala z SPD. Vyjádřili například své názory k tomu, zda nová vláda bude stabilní a jak se vyřeší spor o ministra zahraničí Miroslava Pocheho.
01.07.2018 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (256 článků) , Radim Fiala (256 článků) , Jaroslav Faltýnek (215 článků) , Miroslav Michálek (15 článků)

Úspěšný umělec Faltýnek. Obraz od něj si koupil i miliardář Dospiva

 
Místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek není pouze politik, ale jak ukázal, má i uměleckého ducha. Na výstavě v Praze představil svá výtvarná díla a o jeho tvorbu byl skutečně zájem. Na vernisáži pro zvané byly v aukci, která se konala v úterý v pražské Haugh Gallery, vydraženy tři obrazy, celková částka měla podle několika účastníků dosáhnout kolem dvou milionů korun. Jeden z trojice obrazů byl údajně prodán za milion.
07.06.2018 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Faltýnek (215 článků)

Řepka jako inspirace: Prostějovák Faltýnek z ANO představil v Praze své obrazy. Prý by se tím uživil, spekuloval historik umění

 
REPORTÁŽ Řepka jako inspirace, vodňanská kuřata a expresivní barvy... Poslanec ANO Jaroslav Faltýnek, občas označovaný za „pravou ruku“ Andreje Babiše, rád maluje. Svá díla z poslední doby představil v úterý 5. května v Hauch Gallery v pražském Karlíně. Uživil by se tím lépe než nyní jako poslanec, spekuloval na místě kunsthistorik Karel Srp mladší.
06.06.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13468 článků) , Jaroslav Faltýnek (215 článků)

Blábol, ty peníze. Oni kradli jako první! Kalousek a Bělobrádek se vztekají, bylo to i v ČT. Je veselo

 
Český stát uzavřel s církvemi dohodu o vzájemném narovnání vztahů, v němž představitelům církví vrací majetek, který jim po roce 1948 ukradli komunisté. Některé majetky však nebylo možné vrátit. Proto je součástí dohody ustanovení o finančních náhradách. Komunistům, Andreji Babišovi ANO) a dalším politikům se to nelíbí a chystají změnu, nad kterou se vede vášnivá bitva. Před kamerami ČT se do sebe pořádně pustili Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL) a Jaroslav Faltýnek (ANO).
05.06.2018 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1510 článků) , Jaroslav Faltýnek (215 článků)

Faltýnek nevídaně utřel Soukupa, ten se rozčílil. A bylo veselo

 
Do včerejšího Duelu Jaromíra Soukupa přijal pozvání místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek. S moderátorem řešil sestavování vlády s ČSSD. Šéf hnutí ANO Babiš sestavuje vládu již sedm měsíců. Dočkáme se konečně řešení? Mají se šrotovat mýtné brány! Mluvilo se i o metru D v Praze. Bude to tunel?
18.05.2018 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Faltýnek (215 článků)

Faltýnek vyvázl z kauzy Čapí hnízdo: Nahradí Babiše jeho pravá ruka?

 
Od policie už bude mít klid. Co kdyby byl v čele vlády? Místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek (56) už není trestně stíhaný v kauze Čapí hnízdo a tak se vyrojily spekulace, že by mohl nahradit premiéra v demisi Andreje Babiše (63, ANO), který zůstává obviněný.
05.05.2018 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13468 článků) , Jaroslav Faltýnek (215 článků)

Žalobce rozhodl v kauze Čapí hnízdo: Babiše stíhá, Faltýnka ne!

 
Stíhání premiéra v demisi Andreje Babiše (63, ANO) v kauze Čapí hnízdo pokračuje, jeho pravá ruka Jaroslav Faltýnek (56, ANO) však se svou stížností uspěl a je »čistý«. Stejně jako další tři lidi.
04.05.2018 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13468 článků) , Jaroslav Faltýnek (215 článků)

Státní zastupitelství: Žalobce zrušil stíhání Faltýnka, Babišovo pokračuje

 
Trestní stíhání premiéra v demisi a předsedy hnutí ANO Andreje Babiše v kauze kolem padesátimilionové dotace EU na stavbu farmy Čapí hnízdo může pokračovat. Státní zástupce Jaroslav Šaroch zamítl jeho stížnost proti obvinění jako nedůvodnou. ČTK to dnes řekla mluvčí pražských státních zástupců Štěpánka Zenklová. Zároveň potvrdila informaci deníku Právo, že stíhání prvního místopředsedy hnutí ANO Jaroslava Faltýnka a dalších tří lidí bylo zrušeno.
03.05.2018 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13468 článků) , Jaroslav Faltýnek (215 článků)

Žalobce zrušil stíhání Faltýnka a dalších tří lidí v kauze Čapí hnízdo

 
Státní zástupce Jaroslav Šaroch zrušil podle deníku Právo trestní stíhání místopředsedy hnutí ANO Jaroslava Faltýnka a dalších tří lidí figurujících v kauze kolem padesátimilionové dotace EU na stavbu farmy Čapí hnízdo.Zprávu převzala ČTK.
03.05.2018 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Faltýnek (215 článků)

Faltýnek vzkázal ČSSD: Odstoupení člena vlády po prvoinstančním odsouzení v koaliční smlouvě je absurdní

 
Hnutí ANO nechce v případné koaliční smlouvě s ČSSD podmínku, že by prvoinstančně odsouzený politik měl odejít z vlády. Novinářům to řekl místopředseda ANO Jaroslav Faltýnek. Před schůzkou, na které mají strany debatovat o koaliční smlouvě a programovém prohlášení, takovou podmínku označil za nepřijatelnou a absurdní. Na schůzce chybějí předsedové ANO Andrej Babiš i ČSSD Jan Hamáček, kteří se zřejmě setkají ve čtvrtek samostatně.
25.04.2018 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13468 článků) , Jan Hamáček (888 článků) , Jaroslav Faltýnek (215 článků)

Koaliční smlouva: Upečou ji do dvou týdnů!

 
Písemná dohoda o podmínkách fungování nové vlády by mohla vzniknout do čtrnácti dnů. Uvedl to místopředseda ANO Jaroslav Faltýnek (55) v pořadu ČT Otázky Václava Moravce.
23.04.2018 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Faltýnek (215 článků)

ANO si věří: „Koaliční smlouva ANO s ČSSD bude do dvou týdnů,“ kasá se Faltýnek

 
Místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek předpokládá, že v příštích dvou týdnech by měla vzniknout písemná koaliční smlouva mezi jeho hnutím a sociálními demokraty. Na programových bodech už se strany shodly, uvedl v neděli v pořadu České televize Otázky Václava Moravce. Podobně na tom jsou podle něj i jednání s komunisty, kteří plánují tichou podporu vznikajícímu kabinetu. I KSČM žádá písemné závazky týkající se budoucí spolupráce. Poslanec KSČM Jiří Dolejš řekl, že pokud se dohodu podaří uzavřít, mohlo by ji schválit květnové zasedání širšího vedení KSČM.
22.04.2018 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dolejš (472 článků) , Jaroslav Faltýnek (215 článků)

Přivítali jsme na naší půdě velkého syna vlasti a prezident v ten den jel ke komunistům, hrozil se Moravec

 
Václav Moravec si v Žižkovské věži vyslechl, jaké požadavky položili před premiéra Andreje Babiše (ANO) komunisté. Dozvěděl se také, jak si komunisté představují svou státotvorně-opoziční roli. Zákulisí z jednání o vládě poodhalili první místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek a bývalý místopředseda KSČM Jiří Dolejš. Když jejich slova slyšel předseda poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura, zděsil se. A spustil kanonádu...
22.04.2018 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13468 článků) , Václav Moravec (458 článků) , Jiří Dolejš (472 článků) , Zbyněk Stanjura (238 článků) , Jaroslav Faltýnek (215 článků)

Pět ministrů ČSSD a nestraník na vnitru: Faltýnek 'hezkou' spekulaci popřel

 
Nabídka, kterou hnutí ANO předložilo v pondělí večer sociálním demokratů, zůstává nadále v tajnosti.  První místopředseda ANO Jaroslav Faltýnek odmítl, že by jeho strana nabídla ČSSD pět ministerských postů a nezávislého experta ve funkci ministra vnitra navrch. Že se ale dohoda obou stran o vládní spolupráci uskuteční, naznačil po schůzce s prezidentem Milošem Zemanem předseda ODS Petr Fiala.
17.04.2018 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1347 článků) , Miloš Zeman (21116 článků) , Jaroslav Faltýnek (215 článků)

Poslanci ANO dál chtějí za premiéra jedině Babiše

 
Praha 10. dubna (ČTK) Poslanci ANO nadále považují Andreje Babiše za jediného kandidáta hnutí na funkci premiéra. „Dnes se na tom shodl poslanecký klub ANO,“ řekl novinářům jeho předseda Jaroslav Faltýnek. Babiš bude dnes večer jednat s prezidentem Milošem Zemanem o dalším postupu při sestavování vlády poté, co rozhovory mezi ANO a ČSSD skončily neúspěchem, připomněla ČTK.
10.04.2018 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13468 článků) , Miloš Zeman (21116 článků) , Jaroslav Faltýnek (215 článků)

Zástupci ANO a ČSSD dnes večer jednali o případné společné menšinové vládě s podporou komunistů

 
Vyjednavači hnutí ANO a ČSSD se dnes večer sešli v Lidovém domě k jednání o případné společné menšinové vládě s podporou komunistů. Debatovat začali o sporných programových bodech jako daně a zrušení karenční doby i o případném rozdělení vládních křesel. Vyjednávání má pokračovat ve čtvrtek večer po návratu lídra ANO a premiéra v demisi Andreje Babiše z dovolené. Novinářům to řekli vyjednavači ANO vicepremiér v demisi Richard Brabec a šéf poslaneckého klubu Jaroslav Faltýnek.
04.04.2018 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13468 článků) , Richard Brabec (352 článků) , Jaroslav Faltýnek (215 článků)

ČSSD a ANO večer jednali o vládě a „porcování“ ministerstev. Babiš byl na Kanárech

 
Vládní vyjednavači hnutí ANO a ČSSD se ve středu večer dohodli na kompromisní variantě zrušení karenční doby i na předběžné podobě daní. Nemají tak už zásadní programové rozpory. O obsazení ministerských křesel v případné společné menšinové vládě s podporou komunistů budou dál jednat ve čtvrtek večer. Novinářům to po schůzce řekl vicepremiér v demisi Richard Brabec (ANO).
04.04.2018 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13468 článků) , Richard Brabec (352 článků) , Jaroslav Faltýnek (215 článků)

Mizí u nás „šmejdy“ v potravinách? Lepší se to, ale je to prý běh na dlouhou trať

 
Kvalita potravin je stále žhavým tématem. O tom, jak kvalitně se Češi stravují, proto uspořádal seminář i předseda Zemědělského výboru Sněmovny Jaroslav Faltýnek s předsedkyní Výboru pro zdravotnictví Věrou Adámkovou, prezidentem Potravinářské komory ČR Miroslavem Tomanem a dalšími odborníky. Převládl názor, že kvalita potravin se v Česku zlepšuje, ale jde o běh na dlouhou trať.
28.03.2018 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Faltýnek (215 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »