Články k osobnosti

Jaroslav Faltýnek

  politik, poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jaroslav Faltýnek »
 

Radmila Kleslová flákla do stolu: Pilný měl za asistenta agenta StB. Ať zmizí. Obtěžoval kolegyni. A co Faltýnek a ta agentura s kšefty na Drahách a SŽDC

 
Jaroslav Faltýnek nebo Ivan Pilný si rozhovor, který s někdejší místopředsedkyní ANO Radmilou Kleslovou pořídil pražský Deník, za rámeček nedají. Kleslová se poměrně ostře vyhradila vůči některým představitelům hnutí. A že si nebrala servítky, je už nyní jasné.
19.10.2018 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Radmila Kleslová (194 článků) , Jaroslav Faltýnek (225 článků) , Ivan Ivan (1047 článků)

Babišův anděl smrti: „Spory se šéfem? Chtějí rozvrátit ANO zevnitř“

 
Na sněmu ANO o sobě loni mluvil jako o „andělovi smrti“. Podle Lidových novin se nyní Jaroslav Faltýnek, druhý muž Babišova hnutí, ocitl na vedlejší koleji. Faltýnek připouští, že na něj má Andrej Babiš coby premiér o něco méně času. Popírá ale rozpory. A označuje spekulace za snahu o vnitřní rozvrácení ANO, v jehož barvách přitom jdou v Prostějově a Brně do voleb i jeho syn, švagrová či neteř.
29.09.2018 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14353 článků) , Jaroslav Faltýnek (225 článků)

Už ho Babiš nemá rád? Jaroslav Faltýnek promluvil

 
Místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek se pro Lidové noviny rozhovořil o tom, jak má novou roli a jak přišel o část svého vlivu. Například v resortu dopravy.
27.09.2018 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Faltýnek (225 článků)

Už ho Babiš nemá rád? Jaroslav Faltýnek promluvil o politice a moci

 
Místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek se pro Lidové noviny rozhovořil o tom, jak má novou roli a jak přišel o část svého vlivu. Například v resortu dopravy.
27.09.2018 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Faltýnek (225 článků)

Vláda rozhodla: Karenční doba příští rok skončí, nemocenská se bude proplácet od prvního dne

 
Proplácení náhrad výdělku v prvních třech dnech nemoci má být obnoveno k polovině příštího roku. Dnes se na tom dohodli lídři koalice ANO a ČSSD, informovala na Twitteru místopředsedkyně poslaneckého klubu sociální demokracie Kateřina Valachová. Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) ČTK sdělila, že příslušná novela půjde podle její dohody s premiérem Andrejem Babišem (ANO) příští týden ve Sněmovně do dalšího čtení a předseda sněmovního klubu ANO Jaroslav Faltýnek zajistí, aby pro změnu zvedli ruku i poslanci nejsilnější vládní strany.
24.09.2018 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14353 článků) , Jaroslav Faltýnek (225 článků) , Jan Faltýnek (29 článků)

Takže pan premiér se neumí chovat, nastoupil Moravec na Faltýnka. Lidovec Bartošek řádil kvůli restitucím s nacisty a komunisty

 
Ve druhé hodině nedělních Otázek Václava Moravce proti sobě seděli předsedové poslaneckých klubů a místopředsedové stran a hnutí Jaroslav Faltýnek z ANO, Radim Fiala z SPD a Jan Bartošek z KDU-ČSL. Posledně jmenovaný se důrazně zastával církví v otázce majetkového narovnání mezi státem a církvemi, včetně České židovské obce. Když dostal slovo Fiala, nadechl se a spustil: Já u toho byl, toto vám povím... Divákům pak mimo jiné pověděl, že Evropská unie a imigrace jsou jedno a totéž.
16.09.2018 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (263 článků) , Radim Fiala (263 článků) , Jaroslav Faltýnek (225 článků) , Jan Faltýnek (29 článků) , Jan Fiala (92 článků) , Jan Fiala (92 článků) , Václav Moravec (472 článků)

Faltýnek si Milana Štěcha pamatuje ještě z ČSSD. Toto o něm prozradil

 
Zahraniční politika je čím dál častěji bodem, který rozděluje politickou scénu. Pražský hrad nepřijal na jednání o zahraničních záležitostech místopředsedkyni Senátu, ačkoliv předseda Senátu na schůzku kvůli pracovní cestě přijít nemohl. „První místopředsedkyně Senátu, paní Horská, na schůzce měla určitě být,“ řekl v Interview na ČT24 první místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek, který připojil pár slov například i ke zrušení neplacených dnů v době nemoci.
12.09.2018 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Faltýnek (225 článků)

Česko není bezpečné! Okamura opět řádil u Soukupa, kde došlo i na Ester Ledeckou

 
Místopředseda hnutí SPD Tomio Okamura, místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek, místopředseda Senátu Jaroslav Kubera (ODS), místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna, pirátský poslanec Mikuláš Ferjenčík a komunistický poslanec Zdeněk Ondráček byli hosty Arény Jaromíra Soukupa na TV Barrandov.
12.09.2018 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (646 článků) , Tomio Okamura (2137 článků) , Jaroslav Foldyna (504 článků) , Jaroslav Faltýnek (225 článků) , Ester Ledecká (152 článků)

Pos*anej Jeseník nevyšel, ječel prý Faltýnek. Na šéfa poslanců ANO vyplavaly nepěkné věci

 
Šéf poslaneckého klubu hnutí ANO Jaroslav Faltýnek se snažil lobbovat za některé projekty ve známé kauze sportovních dotací. Píše o tom server ekonomickydenik.cz.
02.08.2018 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Faltýnek (225 článků)

Všichni ho znají, skoro nikdo ho nemá rád. Kdo to bude? Průzkum, ve kterém vede Babiš

 
Andrej Babiš byl v červnu nejlépe hodnoceným českým politikem, ztratil však většinovou podporu. Zdá se, že popularitu politických osobností ovlivnil složitý proces sestavování vlády. Na druhé místo se tak dostal Jaroslav Faltýnek, který jako vyjednavač měl v médiích velký prostor. Výrazně uspěl na třetím místě Ivan Bartoš. Na čtvrtém místě zůstává Tomio Okamura, jeho popularita však v dlouhodobém pohledu mírně klesá. A co předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek?
01.08.2018 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14353 článků) , Miroslav Kalousek (6583 článků) , Tomio Okamura (2137 článků) , Jaroslav Faltýnek (225 článků) , Ivan Ivan (1047 článků)

Jste mladí? Tak buďte zticha!

 
Druhý muž hnutí ANO Jaroslav Faltýnek kápnul na to, co člověk potřebuje k tomu, aby mohl mluvit o politice. Nejsou to ani zkušenosti, ani vzdělání, roli hraje jenom věk. Posedl ho snad duch komunisty Miroslava Štěpána?
02.07.2018 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Štěpán (109 článků) , Jaroslav Faltýnek (225 článků)

Dobytek! Pořad Václava Moravce má vyhrocené pokračování

 
Ve včerejších Otázkách Václava Moravce na ČT24 se nechal předseda poslaneckého klubu Pirátů Jakub Michálek slyšet, že informace v trestním spise ohledně stíhání Andreje Babiše (ANO) jsou podle něj poměrně závažné. „Trestní stíhání je pravděpodobně oprávněné,“ řekl. Na to zareagoval Jaroslav Faltýnek (ANO) a začala smršť i na sociálních sítích.
02.07.2018 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14353 článků) , Jaroslav Faltýnek (225 článků)

Dávám této vládě rok, maximálně dva! U Moravce padala silná slova, když se u jednoho stolu sešli Faltýnek, Michálek a Fiala

 
V nedělním pořadu Otázky Václava Moravce na ČT24 se utkali místopředsedové Jaroslav Faltýnek z ANO, Jakub Michálek z Pirátů a Radim Fiala z SPD. Vyjádřili například své názory k tomu, zda nová vláda bude stabilní a jak se vyřeší spor o ministra zahraničí Miroslava Pocheho.
01.07.2018 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (263 článků) , Radim Fiala (263 článků) , Jaroslav Faltýnek (225 článků) , Miroslav Michálek (16 článků)

Úspěšný umělec Faltýnek. Obraz od něj si koupil i miliardář Dospiva

 
Místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek není pouze politik, ale jak ukázal, má i uměleckého ducha. Na výstavě v Praze představil svá výtvarná díla a o jeho tvorbu byl skutečně zájem. Na vernisáži pro zvané byly v aukci, která se konala v úterý v pražské Haugh Gallery, vydraženy tři obrazy, celková částka měla podle několika účastníků dosáhnout kolem dvou milionů korun. Jeden z trojice obrazů byl údajně prodán za milion.
07.06.2018 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Faltýnek (225 článků)

Řepka jako inspirace: Prostějovák Faltýnek z ANO představil v Praze své obrazy. Prý by se tím uživil, spekuloval historik umění

 
REPORTÁŽ Řepka jako inspirace, vodňanská kuřata a expresivní barvy... Poslanec ANO Jaroslav Faltýnek, občas označovaný za „pravou ruku“ Andreje Babiše, rád maluje. Svá díla z poslední doby představil v úterý 5. května v Hauch Gallery v pražském Karlíně. Uživil by se tím lépe než nyní jako poslanec, spekuloval na místě kunsthistorik Karel Srp mladší.
06.06.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14353 článků) , Jaroslav Faltýnek (225 článků)

Blábol, ty peníze. Oni kradli jako první! Kalousek a Bělobrádek se vztekají, bylo to i v ČT. Je veselo

 
Český stát uzavřel s církvemi dohodu o vzájemném narovnání vztahů, v němž představitelům církví vrací majetek, který jim po roce 1948 ukradli komunisté. Některé majetky však nebylo možné vrátit. Proto je součástí dohody ustanovení o finančních náhradách. Komunistům, Andreji Babišovi ANO) a dalším politikům se to nelíbí a chystají změnu, nad kterou se vede vášnivá bitva. Před kamerami ČT se do sebe pořádně pustili Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL) a Jaroslav Faltýnek (ANO).
05.06.2018 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1543 článků) , Jaroslav Faltýnek (225 článků)

Faltýnek nevídaně utřel Soukupa, ten se rozčílil. A bylo veselo

 
Do včerejšího Duelu Jaromíra Soukupa přijal pozvání místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek. S moderátorem řešil sestavování vlády s ČSSD. Šéf hnutí ANO Babiš sestavuje vládu již sedm měsíců. Dočkáme se konečně řešení? Mají se šrotovat mýtné brány! Mluvilo se i o metru D v Praze. Bude to tunel?
18.05.2018 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Faltýnek (225 článků)

Faltýnek vyvázl z kauzy Čapí hnízdo: Nahradí Babiše jeho pravá ruka?

 
Od policie už bude mít klid. Co kdyby byl v čele vlády? Místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek (56) už není trestně stíhaný v kauze Čapí hnízdo a tak se vyrojily spekulace, že by mohl nahradit premiéra v demisi Andreje Babiše (63, ANO), který zůstává obviněný.
05.05.2018 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14353 článků) , Jaroslav Faltýnek (225 článků)

Žalobce rozhodl v kauze Čapí hnízdo: Babiše stíhá, Faltýnka ne!

 
Stíhání premiéra v demisi Andreje Babiše (63, ANO) v kauze Čapí hnízdo pokračuje, jeho pravá ruka Jaroslav Faltýnek (56, ANO) však se svou stížností uspěl a je »čistý«. Stejně jako další tři lidi.
04.05.2018 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14353 článků) , Jaroslav Faltýnek (225 článků)

Státní zastupitelství: Žalobce zrušil stíhání Faltýnka, Babišovo pokračuje

 
Trestní stíhání premiéra v demisi a předsedy hnutí ANO Andreje Babiše v kauze kolem padesátimilionové dotace EU na stavbu farmy Čapí hnízdo může pokračovat. Státní zástupce Jaroslav Šaroch zamítl jeho stížnost proti obvinění jako nedůvodnou. ČTK to dnes řekla mluvčí pražských státních zástupců Štěpánka Zenklová. Zároveň potvrdila informaci deníku Právo, že stíhání prvního místopředsedy hnutí ANO Jaroslava Faltýnka a dalších tří lidí bylo zrušeno.
03.05.2018 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14353 článků) , Jaroslav Faltýnek (225 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »