Články k osobnosti

Jaroslav Doubrava

  scénárista, režisér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jaroslav Doubrava »
 

Hulení a chlast Václava Havla. Panák, lízali mu zadek. Zeman: Tento senátor to vidí jinak

 
„Stejné otázky vůbec nezazněly u nemocného prezidiálního alkoholika Václava Havla, spíše mu lízali zadek. Asi proto, že to byl panák, který poskakoval podle jejich not,“ shrnuje dění kolem nemoci současné hlavy státu Miloše Zemana senátor Jaroslav Doubrava (Severočeši). A spokojen není ani s výsledkem voleb. Zatímco senátní ústavní komise si přeje Zemana zbavit pravomocí, Doubrava vidí věci zcela jinak.
19.10.2021 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6136 článků) , Jaroslav Doubrava (256 článků) , Miloš Zeman (26643 článků)

Co ožralý Havel, vy hyeny? Vztek kolem Zemana. Už to přeteklo

 
Senátor Jaroslav Doubrava se na svém facebookovém profilu rozhorlil nad těmi, kteří se zabývají zdravotním stavem prezidenta Miloše Zemana.
11.10.2021 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Doubrava (256 článků) , Miloš Zeman (26643 článků)

František Mareš: O knize závažných otázek (a o možnostech jejich řešení)

 
Pod číslem 4149 vydalo nakladatelství Olympia knihu senátora Jaroslava Doubravy „Cikáni ( Romové ) aneb To, o čem se nesmí mluvit“.
30.08.2021 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Doubrava (256 článků) , Jaroslav Mareš (26 článků)

Ha, ha, ha, vy*ebali jsme s nima. Senátor Doubrava potkal romské flákače před sociálkou. Napsal o tom knihu hrůzy a bordelu

 
Možnost strhávat neuhrazené pokuty za vážné a opakované přestupky ze sociálních dávek. Takovou změnu v zákoně o pomoci v hmotné nouzi nedávno odsouhlasila horní komora Parlamentu. Senátor Jaroslav Doubrava má tedy důvod ke spokojenosti, protože „nemakající cikáni“, jak on říká, mají zase méně možností ke zneužívání systému. Právě o této menšině mu nyní vychází kniha.
24.08.2021 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Doubrava (256 článků)

Dávky – živnost některých ci*ánských komunit, shrnul ústecký senátor Doubrava. Jen proto, že umějí hlasitě vyřvávat kecy o diskriminaci

 
„Beztrestně devastují byty, a dostávají nové, protože dovedou řádně řvát, s nošením odpadků do popelnic se neobtěžují, vyhazují je přímo z oken.“ Senátor Jaroslav Doubrava (Severočeši) popsal, jak vypadá situace s nepřizpůsobivými v Ústí nad Labem a doporučil tvrdé zpřísnění vyplácení sociálních dávek. Těm, kdo protestují, doporučuje podívat se na podobná místa na vlastní oči. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz také vyjádřil své obavy – mladá a naivní generace zvolí takové množství idiotů od vlád státních až po smečku v Bruselu, že se bude psát v dějinách o období velké politické krize. A nastat může i zborcení zásobování elektřinou.
01.08.2021 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Doubrava (256 článků)

Takhle vypadá hlupák. Po výstupech „topinky 09“ se Doubrava neudržel

 
ROZHOVOR „Mladí prdí na to, co bylo v roce 1989, natož 1939,“ míní senátor Jaroslav Doubrava a popisuje, proč vidí problém ve škole. „Politicky se 15. březen najednou nehodí, protože to připomíná, že máme vedle sebe souseda, který je velmi, velmi nevypočitatelný,“ říká také a zmiňuje i sdělovací prostředky. Na vyjádření předsedkyně TOP 09 ohledně německé okupace rázně vzkazuje: „Pekarová Adamová je pro mne pozérka. Její slova mají hodnotu náhodného výtrusu, nic více.“ Nešetřil Marka Ženíška, ani zástupce Pirátů. Vysvětlil i, proč nesleduje filmy s tematikou druhé světové války. V rozhovoru rozebral, jestli je podle něj naše členství v EU a v NATO zárukou toho, aby se už neodehrály podobné věci jako před 82 lety. Přečtěte si také, jaké slova prezidenta Beneše v rozhovoru připomenul.
03.04.2021 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Doubrava (256 článků) , Jára Beneš (18 článků) , Marek Doubrava (3 články) , Marek Beneš (8 článků)

Chce sesadit Hamáčka. A řídit ČSSD. Zlá slova o Josefu Středulovi

 
Senátor Jaroslav Doubrava (Severočeši.cz) kritizuje šéfa odborů Josefa Středulu za jeho nedávná útočná vyjádření na adresu vlády Andreje Babiše. „Proč Středula tak zblbnul? Naivně se asi domnívá, že by mohl být velkým opozičním hráčem,“ spekuluje Doubrava, proč Středula přejal opoziční rétoriku a „jako nepříčetný hulákal v televizi, že vláda v koronavirové krizi dělá všechno špatně.“ Podle Doubravy totiž možná chce Středula nahradit Jana Hamáčka v čele ČSSD.
04.03.2021 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23801 článků) , Jaroslav Doubrava (256 článků) , Jan Hamáček (3307 článků)

Andělík Biden s křidélky? Blbákoviny, odplivl si senátor. Teď ukázali, že „svoboda slova“ je jen kus papíru. Lépe ho použít jako toaletní

 
ROZHOVOR „Petříček je podle mne prostě nudný svazák, který na ministerstvu už dávno nemá co dělat, resp. na ministerstvo neměl nikdy přijít. Dříve by zpíval Brežněvovi, dnes zpívá blbečkům v centrále EU,“ říká rázně senátor Jaroslav Doubrava. Navalného označil za „prodejnou děvku, placenou za rozvracení Ruska“. Popsal, jakou nabídku ohledně dodávek vakcín prý odmítl ministr Blatný. EU v souvislosti s očkováním vyčetl „ideologickou zhovadilost“. Promluvil i o situaci v USA a o cenzuře na sociálních sítích. Svůj názor vyjádřil také ohledně vládních opatření i demonstrací proti nim.
07.02.2021 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Doubrava (256 článků)

Ze Senátu se stal skanzen zamindrákovaných, zoufá si veterán komory Jaroslav Doubrava. Sluníčkáři a psychopati potřebují svojí Českou televizi

 
ROZHOVOR „Ze Senátu se stal více méně skanzen zamindrákovaných pyšných lidí považujících jen ten svůj názor za správný,“ říká nekompromisně nezávislý senátor Jaroslav Doubrava a kritikou nešetří ani směrem k protiepidemickému systému. PES je podle něj kočkopes, zatímco třetí vlna stejně přijde – bez co nejotevřenějšího kšeftaření ve službách není peněžní láska, a bez peněz není láska k vládě. A přívětivý nebyl ani k České televizi, která podle něj manipuluje s informacemi, jež divákovi předává, ať už lhaním nebo neinformováním o některých událostech.
01.12.2020 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Doubrava (256 článků)

Zvát cizí vojska? Už nikdy, i když jsou spojenecká. Senátor Doubrava vytáhl Havla

 
Senátor Jaroslav Doubrava (Severočeši) byl jediným v horní komoře, kdo zvedl ruku proti příjezdu zahraničních vojenských zdravotníků z NATO a zemí Evropské unie, aby v Česku pomohli se zvládnutím epidemie covidu19. V rozhovoru pro iDNES.cz vyjádřil obavy, aby k nám naši spojenci neposlali tankovou brigádu. Pobyt až 300 zahraničních vojenských zdravotníků v Česku pro zvládání epidemie covid-19 už v úterý schválili poslanci. Pro pak hlasovalo i 47 senátorů.
30.10.2020 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Doubrava (256 článků)

Senátor Doubrava: Kritika z EU mě zajímá stejně jako použitý toaleťák! Německo? Nebezpečný soused jako před 1. a 2. světovou válkou

 
ROZHOVOR Noví senátoři? Mnoho slibů, které ani při nejlepší vůli nemohou splnit, říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Jaroslav Doubrava. Vyjadřuje se i k věcem na úrovni Unie – jednu aktuální přirovnal k hodnotě použitého toaletního papíru. „Gangy“ ve prospěch nepřizpůsobivých, poslanečtí tupouni, banda zpocených sluhů, zdegenerované elity, blouznění spasitelských sekt. A eurokomisařka Jourová? Kolaborantka, hanba pro ČR... Máme se bát Německa jako před světovými válkami?
05.10.2020 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Doubrava (256 článků)

Romský Pirát v Senátu? Narazí na senátora Doubravu. Pouštíme bez cenzury, co mu vzkazuje

 
ROZHOVOR Z litvínovské čtvrti Janov mám nově nafocenou hromadu hoven uprostřed místnosti, která byla kdysi obývákem. Můj kolega, starosta v Dubí Petr Pípal, mi říkal, že jedné rodině měsíčně vyplácejí na sociálních dávkách dokonce 92 000 korun. Je to normální? Nad tím se zamýšlí senátor Jaroslav Doubrava z hnutí Severočeši.cz, který dokončuje dílo s pracovním názvem Cikánská knížka.
19.08.2020 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Doubrava (256 článků)

Tady končí všechna legrace. Pirátka Richterová popsala, co se jí děje kvůli pomluvám

 
ROZHOVOR „Bohužel, s tím, jak narůstají počty nakažených, absurdně klesá počet testů. A to přece nedává smysl,“ upozorňuje místopředsedkyně České pirátské strany Olga Richterová k ohniskům koronaviru v ČR. Podle ní stále chybí důkladný plán vlády, jak v případě další vlny nákazy postupovat, a i ve svých postupech je velmi pomalá. Richterovou navíc nedávno senátor Jaroslav Doubrava nepravdivě obvinil z výroku o migrantech; ta nyní čelí nenávistným e-mailům.
12.07.2020 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Doubrava (256 článků)

Senátor Doubrava šíří nesmysly o Pirátce Richterové

 
Senátor Jaroslav Doubrava na sociální síti Facebok šíří nepravdivou zprávu o pirátské poslankyni Olze Richterové. A přišla reakce...
14.06.2020 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Doubrava (256 článků)

Doubrava: Dnešní děti uvěří i Hitlerovi. Lidé jako Novotný ho přivedli k moci. Konec války? O tomhle se nemluví...

 
ROZHOVOR Kdo by chtěl otrávit nuly jako Koláře, Hřiba nebo sádelnatého Novotného? Podle senátora Jaroslava Doubravy tito lidé za nic takového nikomu nestojí, jen si to o sobě myslí, a proto se tím ještě vychloubají. Za hlavní problém současné doby senátor pokládá, že současná mládež uvěří naprosto všemu, co se jí s průhlednými záměry cpe do hlavy.
11.05.2020 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Doubrava (256 článků)

Primitiv Kolář a jeho extremističtí přátelé nikdy nepochopí, co Koněv dokázal. Nebudu se dovolávat jeho svědomí, žádné nemá, myslí si senátor Doubrava

 
ROZHOVOR Zatímco národ šije roušky a doufá, že současnou epidemii nějak přežije, jiné napadlo, že by se dala využít k pokoutným politickým akcím. Třeba starosta Prahy 6 Ondřej Kolář si nechal v noci schválit odstranění sochy maršála Koněva, o kterou se již delší čas vedly spory, a hned ráno socha zmizela z podstavce. Senátor Jaroslav Doubrava o něm za to hovoří jako o politickém primitivovi s chováním gangstera. Na jeho svědomí ale apelovat nehodlá, obává se, že v politikovi TOP 09 se nic takového nenachází.
05.04.2020 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Doubrava (256 článků)

Senátor Doubrava: Na nákupu mi všichni nadávali, co ten Senát předvádí. Jak já se styděl. Dnes je po Hřibových výstupech Čína najednou dobrá

 
ROZHOVOR „Udivuje mne, že celá opozice plive krev a špínu po Číně, a dnes je najednou Čína dobrá, dnes jsou najednou rádi, že sem ochranné prostředky dávají. Přiznám se, že mě trochu překvapuje, jak se k nám Čína chová po všech výpadech primátora Hřiba a jemu podobných,“ řekl senátor Jaroslav Doubrava (za Severočechy, dříve za KSČM). S kritickým usnesením Senátu vůči vládě nesouhlasí, a naopak ji oceňuje za odvedenou práci. Jednu věc jí však vytýká – že neuzavřela Prahu, odkud se podle něj nákaza roznáší do celé republiky.
22.03.2020 07:01 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Doubrava (256 článků)

Smrt Evy Pilarové (†80): Trpěla tak, že rozhodila i léčitele!

 
Byla jednou z prvních známých tváří, jež přiznala, že věří léčitelům. Když bojovala s rakovinou, vyhledala Eva Pilarová (†80) na doporučení známé Jaroslava Doubravu (61). A pak se na něho obracela až do konce života.
20.03.2020 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Eva Pilarová (510 článků) , Jaroslav Doubrava (256 článků)

Neuvěřitelné svinstvo, sbor idiotů z ČT. Šabatová škodila českému státu. Senátor Doubrava vzpomíná, jak Fischer kvůli připomínce Mnichova křičel o prasatech

 
ROZHOVOR Senát na sebe v posledních týdnech několikrát připoutal pozornost a nebylo to jenom kvůli úmrtí jeho předsedy Jaroslava Kubery. Devatenáctka senátorů se zviditelnila útoky na kandidátku do Rady ČT, senátor Růžička vyvolal znechucení svou očividnou snahou dostat se do křesla po zemřelém Kuberovi a mediální komise vyrazila do boje s dezinformacemi. Veterán horní komory Jaroslav Doubrava se po těchto událostech nedokázal zdržet komentáře.
01.03.2020 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1144 článků) , Jaroslav Doubrava (256 článků) , Jaroslav Fischer (4 články)

„Debile!“ Střelba v Ostravě a politická bouře: Nečtěte, máte-li pistoli

 
Podobně jako v USA nastolila včerejší tragédie otázku, kdo má nebo nemá být držitelem zbraně. Senátor Doubrava využil příležitosti a odsoudil směrnici EU, kterou prohlásil za „debilní“. Europoslanec Blaško viděl vady na vysílání ČT, ve kterém se prý moderátorka snažila manipulovat ve prospěch zákazu zbraní. A Jaroslav Foldyna z ČSSD citoval Heinricha Himmlera.
11.12.2019 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Heinrich Himmler (15 článků) , Jaroslav Foldyna (704 článků) , Jaroslav Doubrava (256 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »