Články k osobnosti

Jaromír Štětina

  senátor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jaromír Štětina »
 

Štětina: Nacisti? Jejich vůdce mi řekl, že nejsou

 
Více než 250 ukrajinských bojovníků, mimo jiné i z obávaného pluku Azov se po týdnech odporu vzdalo ruským silám v ocelárnách Azovstal v Mariupolu. Zranění a vyčerpaní vojáci byli autobusy odvezeni do míst ovládaných ruskými silami. Prezident Vladimir Putin se prý osobně zaručil, že s vojáky bude zacházeno podle mezinárodních standardů. Právě pluk Azov je ale ruskou propagandou označován za nacisty, což vyvrací například bývalý válečný reportér a europoslanec Jaromír Štětina, který se v březnu setkal s velitelem pluku Azov Andrijem Bileckým.
18.05.2022 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4999 článků) , Jaromír Štětina (342 článků)

Centrum dnešní síly Ruska sídlí v Lubjance. KGB, FSB a tak dále. Byli jsme na konferenci v Senátu

 
Ruský opoziční politik Dmitrij Gudkov neustále koukal do svého supermobilu. Nic jiného ho nezajímalo. A to byl na půdě českého Senátu. Parlamentní platforma Přátelé svobodného Ruska pořádala konferenci. „Všechny prosovětské síly u nás odcházejí. To, že už komunisté nejsou v Parlamentu, je úspěch nás všech," prohlásil bývalý senátor Jaromír Štětina.
08.12.2021 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Štětina (342 článků)

Pane Štětino, Jurečka vám chce snížit důchod… Sranda kolem lidoveckého nápadu na potrestání estébáků

 
Předseda lidovců Marian Jurečka, jeden z lídrů koalice Spolu, přišel s nápadem na krácení penzí pohlavárům minulého režimu a agentům komunistické státní bezpečnosti. Míří přitom na období, kdy i lidovci byli součástí Národní fronty a podíleli se tak na udržování komunistického režimu v chodu. Dotknout by se to mohlo i někdejšího europoslance za TOP 09 Jaromíra Štětiny.
09.07.2021 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Marian Jurečka (1088 článků) , Jaromír Štětina (342 článků)

Jaromír Štětina: Pokud zemřu na covid, může za to Babiš

 
Onkolog Vít Ulrych z Pardubic udeřil na vládu v Praze. „Pane premiére Andreji Babiši, tohle je vaše zodpovědnost!“ vypálil směrem k hlavnímu městu a upozornil na případ mladého muže, který skončil v nemocnici na kyslíku. Bývalý europoslanec za TOP 09 Jaromír Štětina zašel ještě dál. Připsal Babišovi na triko svou vlastní smrt. Pokud by k ní snad došlo.
11.02.2021 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Štětina (342 článků)

Hrozí válka s účastí Ruska? Arméni pod palbou, šíří se sítěmi

 
Spory o Náhorní Karabach se opět vyostřují, Ázerbájdžán a Arménie se navzájem obviňují z agrese. Na Twitteru se objevilo svědectví přímo z místa, že Azaři zahájili útok a bombardují karabašskou metropoli Stěpanakert. Zprávu reflektoval bývalý europoslanec Jaromír Štětina.
27.09.2020 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Štětina (342 článků)

Ruml, Šustrová a Štětina v nevládce Václava Havla. A tři miliony na vysílání do Běloruska

 
Mezinárodní sdružení Občanské Bělorusko, které v roce 2004 zakládal Václav Havel, zveřejnilo výroční zprávu na svých webových stránkách. Výnosy organizace, kde mimo jiné působí i Jan Ruml, Jaromír Štětina či Petruška Šustrová, tvoří z více než 80 % dotace českého ministerstva zahraničí. Na co tyto peníze jdou?
18.08.2020 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6408 článků) , Jaromír Štětina (342 článků) , Jan Ruml (15 článků)

„Předpodělané poraženectví!“ Rouček a Štětina fackovali V4 a vstoupil jim do toho exposlanec od Babiše

 
Bývalý europoslanec Libor Rouček (ČSSD) se na svém facebookovém profilu zamyslel nad tím, zda se Rakousko nepřipojí k Visegrádské čtyřce. A v diskusi se k tématu připojil i další bývalý europoslanec Jaromír Štětina (dříve TOP 09, nyní hnutí ESO)
14.07.2020 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Štětina (342 článků) , Libor Rouček (323 článků)

Hádka o Kalouska mezi Peszyńským a Štětinou. Došlo i na korupci, velmi šťavnaté

 
Proevropský aktivista Tomasz Peszyński si myslí, že Kalousek a Schwarzenberg odchází z politiky, aby uvolnili místo mladším. Prý to je v pořádku. S tím však nesouhlasí bývalý europoslanec Jaromír Štětina. „Prohrál frakční válku v topce. Byl odstraněn. Stal se obětí klientelismu, který prorostl topku,“ myslí si politik. Navíc Kalousek je prý v optimálním věku pro to být státník.
13.07.2020 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Štětina (342 článků) , Tomasz Tomasz (35 článků)

Hřib, nebo Kreml? Rouček odmítl černobílý pohled. Ale hned přispěchal Štětina, ten má o Rusku jasno

 
Sociální demokrat Libor Rouček se na svém facebookovém profilu zmínil o veřejné diskuzi o vztazích s Ruskem. Podle jeho slov zdegenerovala v našich sdělovacích prostředcích do černobílého extrému, kdy člověk buď obhajuje pražské starosty, nebo Kreml. Na Roučkův komentář zareagoval také bývalý europoslanec Jaromír Štětina.
14.05.2020 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Štětina (342 článků) , Libor Rouček (323 článků)

,,Jsou tady! Všude!" Obíhá zděšený výrok Jaromíra Štětiny. Nejde o UFO

 
"Jsou tady. Ne z vesmíru, z Moskvy," napsal na svůj facebookový profil novinář a zakladatel neziskové organizace Člověk v tísni Jaromír Štětina. Následně jeho slova s komentářem sdílel europoslanec za ODS Jan Zahradil.
20.04.2020 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Štětina (342 článků) , Jan Zahradil (735 článků)

„Začínám myslet na občanskou neposlušnost a odpor!“ Pavel Šafr za potlesku Štětiny burcuje sociální sítě

 
Občané České republiky o Velikonocích příliš karanténní opatření nedodržují. Policie za první dva dny Velikonoc zaznamenala o polovinu více přestupků než obvykle. Podle šéfredaktora FORUM 24 Pavla Šafra je policejní buzerace okolo roušek přespříliš. „Začínám myslet na občanskou neposlušnost a odpor,“ napsal na Twitteru. Jeho výrok podpořil také bývalý europoslanec Jaromír Štětina.
12.04.2020 20:01 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Štětina (342 článků)

Sprosté útoky na Zemana? Jaromír Štětina dostal odpověď. Od mladší ženy. Nemazala se s ním

 
Bývalý europoslanec Jaromír Štětina se dostal do křížku s komentátorkou Karolinou Stonjekovou. Nelíbila se mu totiž slova Stonjekové vůči někdejšímu zpravodaji ČT v Číně Tomáši Etzlerovi, která použila v rozhovoru pro Parlamentní listy. Ta se však ohradila...
30.03.2020 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Štětina (342 článků)

Ať si Štětina nafackuje! Komentátorovi je zle ze slov o zelených mužíčcích v Itálii

 
Někdejší europoslanec za TOP 09 Jaromír Štětina by si prý měl nafackovat, nebo vyrazit na italskou ambasádu v Praze a nechat si nafackovat tam. Myslí si to publicista Pavel Matocha, který nevěřícně kroutil hlavou nad tím, co byl Štětina schopen veřejně napsat. Poslal vzkaz i těm, kteří kritizují koaliční vládu ANO a ČSSD.
24.03.2020 17:26 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Štětina (342 článků)

Rusko posílá Itálii na pomoc vojenskou nemocnici. Zelení mužíčci, jako na Krymu, vyděsil se Jaromír Štětina

 
Po sobotním telefonátu s italským předsedou vlády Giuseppem Contem nařídil ruský prezident Vladimir Putin armádě, aby poskytla Itálii pomoc. Do Itálie se měli vydat ruští virologové a potřebný ochranný materiál. Někdejší europoslanec za TOP 09 Jaromír Štětina za tím cítí kremelskou nekalost podobnou obsazení ukrajinského poloostrova Krym z roku 2014, kam vtrhli neoznačení zelení mužíčci.
22.03.2020 16:31 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4999 článků) , Jaromír Štětina (342 článků)

Ubožáci! Kateřina Konečná poslal drsný vzkaz Štětinovi s Mejstříkem

 
Hnutí Evropa společně (ESO) bývalého europoslance Jaromíra Štětiny žádá vládu, aby navrhla Nejvyššímu správnímu soudu pozastavení činnosti KSČM. „Pokud to vláda odmítne, bude to důkaz, že je podporovaná komunisty,“ tvrdí Štětina o vládě premiéra Andreje Babiše (ANO). Komunisté Štětinův návrh rázně odmítají. „Jsou to ubožáci,“ padlo směrem ke Štětinově partaji od komunistické europoslankyně Kateřiny Konečné.
27.02.2020 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25891 článků) , Kateřina Konečná (454 článků) , Jaromír Štětina (342 článků)

Čeká Filipa po infarktu konec strany? „KSČM je bezpečnostní riziko,“ tvrdí Štětina

 
Hnutí Evropa společně (ESO) bývalého europoslance Jaromíra Štětiny chce po vládě, aby navrhla Nejvyššímu správnímu soudu pozastavení činnosti KSČM, o jejíž podporu se kabinet ANO a ČSSD ve Sněmovně opírá. Pokud to vláda odmítne, bude to důkaz, že je podporovaná komunisty, řekl dnes novinářům Štětina. O obdobný návrh usiloval už jako senátor.
26.02.2020 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Štětina (342 článků)

Veřejný útok na Pekarovou-Adamovou. Štětinu musel uzemnit Kalousek. A to nebylo vše

 
Spisovatel a bývalý senátor Jaromír Štětina na twitteru osočil předsedkyni TOP 09 Markétu Pekarovou-Adamovou, že bojkotuje snahy předsednictva TOP 09 jednat se Štětinovým hnutím Evropa Společně (ESO). Proti se ale ohradil dlouholetý bývalý předseda topky Miroslav Kalousek s tím, že „neexistuje žádné usnesení, podle kterého by TOP 09 musela jednat právě s ESO“.
18.02.2020 18:06 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Štětina (342 článků) , Miroslav Kalousek (7759 článků)

Zabíjení? Štětina v ráži, protože Babiš s Klausem ml. sbírají body. Jde o demokracii a asi je to vážné

 
Někdejší europoslanec za TOP 09 a exsenátor za Zelené Jaromír Štětina je znám jako člověk, který se nezdráhá používat silná vyjádření. V půli února 2020 sáhl k dalšímu takovému silnému projevu. Raději se podívejte sami, co napsal...
15.02.2020 15:36 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Štětina (342 článků)

Ajaj. Ovčáček vytáhl fotku, na kterou by Štětina nejraději zapomněl. A drsná hádka o nacismu a Ukrajině

 
Chartista a disident Jan Schneider se v komentáři pro internetový magazín Česká pozice, spadající pod server Lidovky.cz, vyjádřil k „Usnesení o významu evropské paměti pro budoucnost Evropy“, odhlasovanému europoslanci. Podle Schneidera se v tomto usnesení tvrdí, že pouze německo-sovětský pakt o neútočení, tzv. pakt Ribbentrop–Molotov, připravil půdu pro vypuknutí druhé světové války. „Snaha o zlehčování nacistických zločinů již začala jejich srovnáváním se stalinismem a komunismem,“ píše chartista v článku, na nějž následně nešetřil kritikou předseda hnutí Evropa společně Jaromír Štětina. Jenže pak se v diskusi objevil i prezidentský mluvčí Jiří Ovčáček a vytáhl na Štětinu kontroverzní fotografii.
28.12.2019 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Štětina (342 článků) , Jiří Štětina (109 článků)

Leť, Taňuldo, nahoře Tě asi potřebují. Dojemný vzkaz Havlové přítelkyni Táně Fischerové (†72)

 
Táňa Fischerová, která dnes zemřela ve věku 72 let, byla herečkou, moderátorkou, političkou, ale nejen to. Byla také bojovnicí, upozorňuje její někdejší sněmovní kolega Jaromír Štětina. A byla též svědkyní na svatbě Václava Havla a Dagmar Havlové, za svobodna Veškrnové. Šla svědčit své divadelní kolegyni, která pro ni nyní pláče. Havlová ve středu vysekla Fischerové velkou poklonu. A přiznala, jak těžké to nyní pro ni je.
25.12.2019 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6408 článků) , Dagmar Havlová (1489 článků) , Táňa Fischerová (111 článků) , Jaromír Štětina (342 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »