Články k osobnosti

Jaromír Soukup

  moderátor, generální ředitel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jaromír Soukup »
 

Když je mrtvej, nemá to cenu. U Soukupa to padlo natvrdo: Následky covidu

 
O dopadu koronaviru na českou ekonomiku se včera bavil ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup s bývalým guvernérem ČNB Miroslavem Singerem a hlavním ekonomem Trinity Bank Lukášem Kovandou. Podle obou záleží na tom, kdy se restrikce uvolní, zda to bude na začátku listopadu, jak je zatím plánováno. Došlo i na podporu restaurací a hospod. Kovanda tvrdil, že vládě se do podpory nechce a čeká, že problém vyhnije. Jeho řešením je odpustit daně. Ale oddalovat splátky bankám nedoporučuje.
14.10.2020 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Soukup (64 článků) , Trinity Trinity (4 články)

Okamura natřel ČT a další. Klaus ml.? Zbytečné komentovat, padlo

 
Moderátor Jaromír Soukup si do duelu pozval lídra SPD Tomia Okamuru, kterého považuje za jednoho z vítězů voleb. Okamura mu za to poděkoval, stejně jako voličům, kteří přišli k volbám a podpořili jeho hnutí. Tvrdě zkritizoval média.
07.10.2020 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Soukup (64 článků)

Klídek končí, zapomeňte! Soukup jen zíral, co se na zítřek plánuje v Praze

 
Moderátor Jaromír Soukup se v jednom ze svých pořadů na TV Barrandov pozastavuje, že v době, kdy se zavedla nová opatření proti šíření koronaviru, koná se tuto neděli oficiální mistrovství ČR v silničním běhu Běchovice – Praha. Diví se pravidlům, která organizátoři vymysleli, aby se akce mohla konat, i přes omezení. „Tato akce je mimořádně pitomá,“ konstatoval.
26.09.2020 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Soukup (64 článků)

„Já můžu říkat, co si myslím, protože nikam nekandiduju...“ Xaver měl u Soukupa „zlou“ myšlenku

 
Koronavirus a opatření nařízená vládou – to bylo tématem čtvrtečního pořadu moderátora Jaromíra Soukupa Jaromír Soukup LIVE. Hosty byli hejtman Pardubického kraje Martin Netolický (ČSSD), novinář a člen Rady ČT Luboš Xaver Veselý, nezávislý kandidát do Senátu Ondřej Závodský a předseda Národní sportovní agentury Milan Hnilička (ANO).
25.09.2020 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Milan Hnilička (55 článků) , Jaromír Soukup (64 článků) , Luboš Veselý (519 článků) , Ondřej Veselý (114 článků) , Ondřej Veselý (114 článků)

Nasadit armádu! volal profesor Flegr. Soukup se divil

 
Jaroslav Flegr kromě CNN Prima News zavítal i k Jaromíru Soukupovi. V osazenstvu Jaromír Soukup LIVE ho doplnila pražská zastupitelka za ODS Alexandra Udženija a krajský lídr ČSSD ve Středočeském kraji, náměstek ministryně Maláčové Robin Povšík. I na Barrandově Flegr šermoval rukama a předhazoval čísla a exponenciální nárůst. A stěžoval si, že správci nemocnic tato čísla nevidí a pak se budou divit, až jim naroste počet hospitalizovaných. Podle něho je potřeba zvětšit kapacitu testování pětkrát. A pomoci by měla i armáda.
23.09.2020 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Soukup (64 článků)

Jako když jsme vyháněli Rusy. Takový krizový štáb potřebujeme, řekl Kocáb Soukupovi

 
V pořadu Jaromír Soukup LIVE se sešli poslanci Martin Kupka z ODS, Jaroslav Foldyna z klubu SPD a bývalý ministr a jeden ze zakladatelů Občanského fóra Michael Kocáb. Tématem byl koronavirus. Foldyna mínil, že Česko v krizi není a ve vyjadřování je stále moc politiky kvůli krajským volbám. Kupka vyzýval k racionálnímu přístupu a poukazoval na Německo. A Kocáb chtěl návrat krizového štábu. „Teď to bude vypadat, že se sám chlubím, ale takhle jsme dělali odsun sovětské armády, že jsme okamžitě začali jednat a zabezpečovali jsme se před riziky, o kterých jsme nevěděli, jestli přijdou,“ připomenul.
16.09.2020 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (717 článků) , Jaroslav Foldyna (651 článků) , Jaromír Soukup (64 článků) , Michael Martin (46 článků) , Michael Michael (1577 článků) , Martin Michael (33 článků) , Michael Martin (5 článků) , Michael Martin (9 článků) , Michael Martin (9 článků) , Michael Martin (5 článků)

Podraz Mátlové? Přiznala zásluhy Soukupovi, zlobí se Janeček

 
Na pohřeb sbormistra Lubomíra Mátla (†79) do kostela v Řevnicích dorazil i přítel zpěvačky Terezy Mátlové (44) Jaromír Soukup (51). Mezi hosty smutečního občadu ovšem překvapivě chyběl Terezin expartner František Janeček (75). Co se stalo?
14.08.2020 13:00 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (388 článků) , František Janeček (142 článků) , Jaromír Soukup (64 článků)

Podraz Mátlové? Přiznala zásluhy Soukupovi, soptí Janeček

 
Na pohřeb sbormistra Lubomíra Mátla (†79) do kostela v Řevnicích dorazil i přítel zpěvačky Terezy Mátlové (44) Jaromír Soukup (51). Mezi hosty smutečního občadu ovšem překvapivě chyběl Terezin expartner František Janeček (75). Co se stalo?
14.08.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (388 článků) , František Janeček (142 článků) , Jaromír Soukup (64 článků)

Pohřeb táty šesti dcer Mátlových: Janeček se zlobí! Peníze jen lítaly, teď rána pod pás!

 
Rodina a nejbližší se v kostele v Řevnicích v pátek dopoledne rozloučili s dirigentem a sbormistrem Lubomírem Mátlem (†79), otcem šesti uměleckých sester Mátlových. Dorazil i nový přítel zpěvačky Terezy Mátlové (44) Jaromír Soukup (51), překvapivě pak chyběl Terezin expartner František Janeček (75). Tomu totiž pohřeb zatajili i přes to všechno, co pro rodinu udělal!
14.08.2020 11:40 |

podobné články

Osobnosti: František Janeček (388 článků) , František Janeček (142 článků) , Jaromír Soukup (64 článků) , Tomu Tomu (138 článků)

Slyšíte dobře. „Jaromír Soukup chválí Mirdu Kalouska.“ Tibet, alkohol, finance? Všechno jinak

 
Vlastník televize Barrandov a moderátor několika pořadů Jaromír Soukup obhajoval ve svém Týdnu podle Jaromíra Soukupa Miroslava Kalouska. „Říkalo se, že má někde miliardy, dokonce Andrej Babiš to říkal, že má někde miliardy poschovávané. Řekl bych, že ne,“ obhajoval ho moderátor. To však nebylo vše. Kalousek prý financím rozumí a má pravdu ve všem, co říkal ohledně plánovaného rozpočtu. „To jsou věci, Jaromír Soukup chválí Mirdu Kalouska a se slzou v oku vzpomíná na jeho eskapády,“ uznal sám moderátor a došlo i na jeho vlajku Tibetu, údajný odchod z politiky a alkohol.
28.07.2020 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19673 článků) , Miroslav Kalousek (7176 článků) , Jaromír Soukup (64 článků)

Soukup přitvrdil. Velká zloba na Babiše. Použil výraz, který by z očí do očí neřekl

 
Ředitel Barrandova a několikanásobný moderátor Jaromír Soukup opět tvrdě zkritizoval premiéra Andreje Babiše. Nelíbilo se mu, když se snažil předseda vlády zbavit zodpovědnosti za šíření koronaviru v okolí Karvinska. „Šaškárna. Ukázka totální nekompetence našeho premiéra,“ myslí si Soukup. Prý vždy, když se šíření pandemie koronaviru podařilo zpomalit, tak to bylo díky úžasné vládě. „Když se něco nedaří jako v případě Karvinska, svedeme to na epidemiology a hygieniky. Protože máme vládu bez mozku, která jen odmávne, co jí ten který odborník doporučí?“ ptal se moderátor.
08.07.2020 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19673 článků) , Jaromír Soukup (64 článků)

Paroubek není arogantní klaun. TV Barrandov se musí omluvit, rozhodl soud

 
Jiří Paroubek uspěl se žalobou na televizi Barrandov. Podle Obvodního soudu pro Prahu 5 moderátor a majitel televize Jaromír Soukup ve svých pořadech expremiéra urážel a nemluvil o něm pravdu. Televize se má omluvit za sedm Soukupových výroků a Paroubkovi poslat 50 tisíc korun. Rozsudek není pravomocný.
08.07.2020 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3903 článků) , Jaromír Soukup (64 článků)

Válka bossů. Jaromír Soukup zajel do Andreje Babiše. Je v tom společná ženská…

 
Cherchez la femme - za vším hledej ženu. Tak lze stručně a jasně pohlížet na zvláštní zlom v chování moderátora Jaromíra Soukupa. Ten byl ještě nedávno častým hostitelem premiéra Babiše v mnoha ze svých pořadů. Teď se karta obrátila. Důvod? Vcelku absurdní.
25.06.2020 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19673 článků) , Jaromír Soukup (64 článků)

Soukup zaskočil diváky slovy o Babišovi a Německu

 
Jaromír Soukup provedl otočku o 540 stupňů, míní bývalý brankář Dominik Hašek o prohlášení, které zaznělo nedávno v pořadu Jasně a stručně. V něm generální ředitel Barrandova řekl, že se stydí za svého premiéra. A vychvaloval důležitost německé europoslankyně Moniky Hohlmeierové, u které si stěžoval, že jí "Babišovi fanatici" vyhrožují. Německo samotné nazval "lídrem Evropy" a Evropu podle něho budeme "opravdu potřebovat".
24.06.2020 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (415 článků) , Jaromír Soukup (64 článků)

Soukup: Zlé věci přijdou. A já to říkal. Vysvětlím...

 
„Já říkám, že nás čeká horký podzim,“ varoval z obrazovky TV Barrandov Jaromír Soukup. Vláda podle něj nic nedělá pro podporu ekonomiky, respektive dělá věci, které jsou úplně k ničemu. A kvůli tomu nás čeká „ekonomický Armagedon“. V pořadu Jasně a stručně se Soukup pustil do vlády, která prý neposlouchá ekonomy a nedochází jí věci, na které on z Barrandova upozorňoval už v březnu.
10.06.2020 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Soukup (64 článků)

Milion chvilek: Jaromír Soukup k zítřku. A taky Kalousek, ten se bude divit

 
Milion chvilek pro demokracii hodlá vyrazit k soudu a zeptat se, zda stát nejedná v rozporu s Ústavou ČR, když se snaží omezovat protestní akce namířené proti vládě Andreje Babiše (ANO). Generální ředitel TV Barrandov se postavil na stranu Milionu chvilek. Vydal rázné prohlášení. O slovo se přihlásil i Miroslav Kalousek (TOP 09), který se se Soukupem vzácně shodl. Apeloval na demonstranty, aby se nedali zastrašit Andrejem Babišem.
08.06.2020 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19673 článků) , Miroslav Kalousek (7176 článků) , Jaromír Soukup (64 článků)

Kdo na Hrad? Xaver a Šídlo u Soukupa, padla šokující jména. Šéf Barrandova kopnul do Zemana

 
Po konfrontacích Pavla Novotného a Jaroslava Foldyny či Václava Klause ml. s Mikulášem Minářem si Jaromír Soukup do Arény pozval novopečeného radního ČT, Luboše Xavera Veselého, komentátora SeznamZpráv Jindřicha Šídla a moderátora a komika z Mall TV, Luďka Staňka. Řešila se různá témata, ČT, Andrej Babiš, koronavirus, i Miloš Zeman. Soukup už prý nechce vyrazit ředitele ČT Dvořáka. Od Šídla zazněla slova o ohrožení demokracie, až krize dolehne na zpravodajství. A zazněla dvě jména, jež se možná objeví v závodu o Hrad.
28.05.2020 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10021 článků) , Andrej Babiš (19673 článků) , Pavel Novotný (1021 článků) , Miloš Zeman (24413 článků) , Jaromír Soukup (64 článků) , Luboš Veselý (519 článků) , Pavel Dvořák (130 článků) , Pavel Dvořák (130 článků) , Jindřich Novotný (6 článků)

To jsou věci. Jaromír Soukup se rázně zastal Anny Šabatové

 
Generální ředitel a majitel TV Barrandov Jaromír Soukup se rázně zastal někdejší ombudsmanky Anny Šabatové. Uznal sice, že některým lidem nemusela být po chuti, ale poukázal na to, že Šabatová v úřadu nevyhořela a učinila řadu rozhodnutí, kterým je dobré věnovat pozornost. Třeba když se zastala policisty, který za svou práci nedostal odpovídající odměnu.
25.05.2020 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Anna Šabatová (510 článků) , Jaromír Soukup (64 článků)

Vojtěch nemá důvěru Zdechovského. A útok na Babiše od poslance ODS

 
Důsledky vypnutí ekonomiky budou mnohem vážnější než zdravotní rizika. Lidé se obávají dalšího vývoje mezd. Krize je tady a těžko se budeme vracet do původních kolejí. Pořad Jaromír Soukup LIVE přinesl vesměs protivládní debatu předsedy Českomoravské konfederace odborových svazů (ČMKOS) Josef Středuly, europoslance a místopředsedy KDU-ČSL Tomáše Zdechovského a poslance za ODS Pavla Žáčka.
17.05.2020 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Soukup (64 článků) , Tomáš Vojtěch (44 článků) , Tomáš Vojtěch (22 článků)

„Koněv byl ha*zl, Jardo,“ provokoval vysmátý Novotný Foldynu. Ten mu ji málem natáhl, Řeporyjec se zakoktal. Šeptá se, že Soukup musel natáčení přerušit. Kvůli Novotnému

 
Generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup si pozval do obnoveného pořadu Aréna Jaromíra Soukupa řeporyjského starostu Pavla Novotého (ODS), pražského primátora Zdeňka Hřiba (Piráti) a jejich názorové odpůrce poslance Jaroslava Foldynu (zvolen za ČSSD, nyní za SPD) a poslance Leo Luzara (KSČM). Mezi pány to kvůli výbušným tématům týkajícím se Pražského povstání, Koněva a vlasovců vřelo tak, že moderátor musel přerušit natáčení a krotit Novotného, který na své kolegy šermoval slovy jako „bolševik“ či „kolaborant“. K jeho vystoupení se pak Foldyna zpětně vyjádřil na sociální síti, a servítky si rozhodně nebral.
07.05.2020 01:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (651 článků) , Jaromír Soukup (64 článků) , Pavel Novotný (1021 článků) , Leo Leo (55 článků) , Leo Leo (55 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 Další »