Články k osobnosti

Jaromír Soukup

  moderátor, generální ředitel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jaromír Soukup »
 

Astronomická výplata Jaromíra Soukupa. Za moderování inkasuje miliony měsíčně. Své služby přitom prý nabízí s obrovskou slevou

 
Už několikrát v posledních několika letech jsme slyšeli zvěsti o tom, že podnikatel Jaromír Soukup (54) měl prý šikovně „vyvádět peníze“ z TV Barrandov tak, že si účtoval za moderování neuvěřitelně vysoké částky. On sám nikdy nepřiznal, že by to byla pravda, takže vše zůstávalo v říši nepotvrzených spekulací. Teď se ale ukazuje nová zajímavá informace z tohoto směru. Z podkladů z Insolvenčního rejstříku o krachující TV Barrandov vyplývá, že si za své moderování za půl roku měl říci o téměř jedenáct milionů korun.
03.03.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Soukup (370 článků)

Nečekaný dluh Jaromíra Soukupa. Ex Hanychové dluží sám sobě 411 milionů korun

 
Mediální magnát Jaromír Soukup (54) musel hodit firmu starající se o vysílání TV Barrandov do insolvence, protože přes ni věřitelům dluží víc než miliardu korun. Z návrhu na tříměsíční soudní ochranu před věřiteli pak vyplývá řada zajímavých informací. Například to, že Jaromír dluží přes 400 milionů korun panu Soukupovi. Tedy sám sobě. Redakce eXtra.cz to zjistila v Insolvenčním rejstříku.
29.02.2024 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Soukup (370 článků)

Astronomický dluh Jaromíra Soukupa. Věřitelům podle rejstříku dluží skoro miliardu. Šéf Barrandova nepropadá panice

 
Jaromír Soukup a jeho firmy se dál topí v problémech. Podle insolvenčního rejstříku dluží firma Barrandov Televizní Studio různým věřitelům skoro miliardu korun. Městský soud v Praze v pondělí vyhlásil na návrh firmy tzv. moratorium na majetek dlužníka. To znamená, že po dobu tří měsíců bude chráněna, aby se mohla reorganizovat.
28.02.2024 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Soukup (370 článků)

Jaromír Soukup chce prchnout z TV Barrandov, nabídl ji k prodeji: Má na stole první nabídku

 
Pomalu, ale jistě vše směřuje k tomu, aby se skupina TV Barrandov oprostila od toxického jména Jaromíra Soukupa (54). I on sám před pár dny vyslovil veřejně nenápadnou nabídku, že by svou půlku odprodal. Spoluvlastník Jan Čermák ze společnosti Servis-24 redakci eXtra.cz nyní popsal, jak se s kontroverzním kolegou spolupracuje a jak se on dívá na to, že by byl jediným pánem v televizi.
27.02.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čermák (110 článků) , Jaromír Soukup (370 článků)

GLOSA: Bubák roku Jaromír Soukup. Jeho nenávistné obličeje by vyděsily každé malé dítě

 
Toho by chtěl jistě každý potkat o půlnoci v opuštěné a špatně osvětlené ulici… Jaromír Soukup (55) o sobě tvrdí, jak vede spravedlivý boj se svou bývalkou Agátou Hanychovou (38), a na veřejnosti se usmívá jako mílius. Když ale netuší, že ho někdo fotí, působí jako ztělesnění bubáka. Snad ho tak neuvidí jeho dcerka, ještě by se ho mohla začít bát.
26.02.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3852 článků) , Jaromír Soukup (370 článků)

Jaromír Soukup dostal strašnou nakládačku: Psycholog na něm nenechal nit suchou

 
Jaromír Soukup (54) na řadu lidí působí jako odkopnutý a zhrzený muž, který se Agátě Hanychové (38) mstí za kopačky přes malou dceru. „Nejvíc ale ubližuje tomu dítěti a sám sobě,“ varuje pro eXtra.cz znalec lidských duší a trápení Jan Beer. A magnátovi radí pro zmírnění napětí naučit se háčkovat. Nebo si koupit televizi.
25.02.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3852 článků) , Jan Beer (14 článků) , Jaromír Soukup (370 článků)

Soukup promluvil o rozchodu s Agátou: Sestřelilo mě to fyzicky i psychicky, přiznal

 
Jaromír Soukup promluvil v podcastu Hype-Cast o svém těžkém období, kterým si musel projít. Spolumajitel zadlužené televize Barrandov se svěřil, že kvůli stresu, který prožíval během září a který zapříčinil rozchod s influencerkou Agátou Hanychovou, se musel dát do kupy. Soukup zápas v Clash of the Stars s Alešem Bejrem pojal jako challenge, která mu pomohla, aby se vrátil do psychické i fyzické kondice.
24.02.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3852 článků) , Aleš Bejr (30 článků) , Jaromír Soukup (370 článků)

Soukup si sype popel na hlavu: Udělal jsem spoustu špatných kroků, říká a rýpl si do Agáty

 
Jaromír Soukup se rozpovídal v podcastu Hype-Cast o svém neúspěchu v zadluženém Barrandově. Spolumajitel televize prozradil, že není neomylný, a promluvil o chybách, které nadělal. Expartner Agáty Hanychové by televizi klidně prodal, protože kvůli ní prožívá stres a není to pro něj vysněný život. 
23.02.2024 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3852 článků) , Jaromír Soukup (370 článků)

Zásadní obrat v péči o Rozárku: Agáta Hanychová jásá, Jaromír Soukup ostrouhal

 
Nekonečná válka ohledně péče o dítě pokračuje. Jaromír Soukup (54) se nechal slyšet, že bude chtít plnou „střídavku“, už se ale nepochlubil tím, jak moc to souvisí se situací, že podle důvěryhodných informací eXtra.cz poměrně nedávno projel další soudní spor se svou ex Agátou Hanychovou (38). Ta je nyní šťastná – holčičku má v útlém věku, kdy jsou děti na matkách závislé, mnohem víc než její otec. Doteď tomu bylo naopak.
23.02.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3852 článků) , Jaromír Soukup (370 článků)

Obhajoba Jaromíra Soukupa: Paní Dopitová se mnou nebude orat, vzteká se

 
Jaromír Soukup se vyjádřil ve svém pořadu VIP svět ke sporu s expartnerkou Agátou Hanychovou, s níž má dceru Rozárku. Spolumajitel televize si do maminky své dcery rýpnul a vysvětlil svůj pohled na problém, který mezi sebou mají. Vyjádřil se i k Veronice Žilkové, která si nebrala před padlým televizním magnátem servítky na svém Instagramu.
22.02.2024 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3852 článků) , Jaromír Soukup (370 článků)

Vyhrocená předávka dcery Rozárky: Soukup rudý vzteky, na Agátu se ani nepodíval

 
Agáta Hanychová opět smutní. Nastal totiž čas předat dceru Rozárku jejímu tatínkovi Jaromíru Soukupovi, přesně tak, jak mají rodiče nařízeno soudem. Opět šlo o vyhrocené chvíle, kdy Jaromír přijel ve viditelně nasupené náladě, na Agátu se ani nepodíval a při předání spolu nepromluvili ani slovo. Celou situaci nafotil fotograf eXtra.cz.
22.02.2024 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3852 článků) , Jaromír Soukup (370 článků)

Advokát radí Agátě kvůli Soukupovi: Styk dcery s otcem, co na vás volá policii, se dá omezit

 
Jaromír Soukup (54) vytáhl ve své nelítostné válce s Agátou Hanychovou (38) težký kalibr: do sporu se ženou, která mu v srpnu 2023 dala kopačky, zatáhl policii. Podle vyjádření renomovaného advokáta Jakuba Drábka pro eXtra.cz má ale matka ve sporu o péči o dceru díky tomu vůči otci slušně nabito.
22.02.2024 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3852 článků) , Jaromír Soukup (370 článků)

GLOSA: Jaromíre Soukupe, už dost. Válka s Agátou je kudla do zad vlastnímu dítěti

 
Chápu, že Jaromír Soukup (54) stále ještě nemůže Agátě Hanychové (38) zapomenout tu „nebetyčnou drzost“, když si ho v srpnu loňského roku „dovolila“ odkopnout. Chápu, že o tom, jaká je v soukromí, nevíme zdaleka všechno a třeba je to s ní kolikrát k nevydržení. Ale ta zcela viditelná snaha pomstít se jí drsným bojem o dítě mi přijde lidsky naprosto strašná. Proč dělá vše tak, jako by svou Rozárku neměl rád?
22.02.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3852 článků) , Jaromír Soukup (370 článků)

Soukup chce plnou střídavou péči: Rozárka plakala únavou, tvrdí a hází špínu na Agátu

 
Předávání Rozárky rozhodně neprobíhalo v přátelském duchu. Podnikatel Jaromír Soukup (54) a influencerka Agáta Hanychová (38) jsou na ostří nože, čemuž odpovídají i příspěvky na sociálních sítích a vyjádření pro média. Soukup nyní pro Blesk řekl, že začne usilovat o to, aby měl možnost trávit s Rozárkou stejně dlouhou dobu jako Agáta.
21.02.2024 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3852 článků) , Jaromír Soukup (370 článků)

Z lásky je nenávist: Dramatické předávání Rozárky, Soukup s Agátou se propichovali pohledy

 
Tohle předávání dcery rozhodně nebylo příjemné. Rodiče Agáta Hanychová (38) a Jaromír Soukup (54) se shledali poté, co se influencerka vrátila z víkendové dovolené v Paříži a podnikatel měl podle informací Veroniky Žilkové (62) do domu nechat poslat policii. A to kvůli tomu, že prý nevěděl, kde se Rozárka nachází. Redakce eXtra.cz nyní dvojici zachytila při předávání holčičky, které rozhodně neprobíhalo v mírumilovném duchu.
20.02.2024 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3852 článků) , Jaromír Soukup (370 článků)

Divoká noc u Hanychové: Příjezd z Paříže, utrápená Agáta i podpora rodiny včetně Holomáče

 
Influencerka Agáta Hanychová (38) prožívá opravdu napjaté chvíle. Po krátké dovolené v Paříži, kam odletěla s Mirkem Dopitou a dětmi Miou a Kryšpínem, se vrátila zpět domů. Redaktoři eXtra.cz ji zachytili při jejím příjezdu v pondělí 19. února kolem půl jedenácté večer. A vypadala velmi utrápeně. Aby také ne, zatímco byla ve Francii, její expartner Jaromír Soukup (54) na ni podle informací Veroniky Žilkové poštval policii, která prý pátrala po Rozárce.
20.02.2024 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3852 článků) , Jaromír Soukup (370 článků) , Miou Miou (75 článků)

Zhrzený Soukup kope do Agáty i její matky: Žilková ať si stěžuje na alkohol za volantem, radí

 
Jaromír Soukup se pustil do Veroniky Žilkové a přitom si kopnul do Agáty. "Paní Žilková by se také mohla u pana ministra zasadit o to, aby na Praze 6 byl více kontrolován alkohol a drogy za volantem,“ rýpnul si pro Expres Soukup s narážkou na historku, podle které měla Hanychová řídit těhotná pod vlivem alkoholu.
19.02.2024 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Soukup (370 článků) , Agáta Hanychová (3852 článků)

Žilková se kvůli vnučce pustila do Soukupa i ministra vnitra Rakušana

 
Vše začalo, když Agáta Hanychová odletěla do Disneylandu s dětmi a druhým manželem. Nejmladší dceru nevzala, protože si to nepřál její otec Jaromír Soukup. Zatímco byla Agáta v Paříži, desetiměsíční holčičku hlídala babička Veronika Žilková, která se kvůli tomu na sociálních sítích pustila do Soukupa a později i ministra vnitra.
19.02.2024 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3852 článků) , Jaromír Soukup (370 článků)

Soukup a Hanychová si nemají co vyčítat. Rozárku dávají chůvě do péče oba dva bez rozdílu

 
Poté, co Agáta Hanychová (38) odjela se svým manželem Mirkem Dopitou a dvěma staršími dětmi Kryšpínem a Miou do Paříže, spustilo se doslova peklo na zemi. Podnikatel a expartner Hanychové Jaromír Soukup (54) hned začal do médií hlásat, že neví, kde se jeho dcera Rozárka nachází. Zašlo to tak daleko, že Soukup měl dokonce podle Veroniky Žilkové zavolat policii, která vtrhla do Agátina domu. Přitom Hanychová rozhodně není jediná, která dá svou nejmladší dceru občas na starost babičce nebo chůvě, to samé totiž v minulosti dělal i její ex. Vyplývá to ze snímků fotoreportérů eXtra.cz.
18.02.2024 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3852 článků) , Jaromír Soukup (370 článků) , Miou Miou (75 článků)

Válka Soukupa s Hanychovou o dceru graduje. Jaromír poslal na Agátu policii, tvrdí Žilková

 
Konflikt mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem graduje. Poté, co influencerka i se svou rodinou odcestovala do Paříže, zatímco nechala dceru Rozárku v péči babičky Veroniky Žilkové, se ozval mediální magnát s tím, že neví, kde má dceru. A byť Hanychová i její maminka uvedly, že je právě v péči Žilkové, Soukup údajně zavolal policii, která v nočních hodinách vtrhla do Agátina domu. Otec Rozárky přitom podle informací eXtra.cz ani nezavolal své bývalé partnerce.
18.02.2024 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3852 článků) , Jaromír Soukup (370 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »