Články k osobnosti

Jaromír Joo

  herec, principál cirkusu jo-joo

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jaromír Joo »
 

Podcast: Utěšovala mě tatínkova tygřice, svěřil se Patrik Joo. Co bude se slavným cirkusem?

 
Přes dvě stě let starý cirkusácký rod zasáhly za poslední rok hned tři velké rány. Zákonodárci schválili zákon na zákaz drezury, kvůli koronaviru musel První Národní cirkus Jo-Joo rušit turné a 20. února zemřel svérázný principál Jaromír Joo (†65). Jaká je aktuální nálada v cirkuse, jak ztrátu svého tatínka vnímaly šelmy a co s cirkusem bude, řekl pro Blesk Podcast syn a jednatel Patrik Joo.
16.03.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Joo (31 článků)

Tajemství Jaromíra Joo: Proč byl na pohřbu policista s květinou? Důvod vás dojme

 
V pátek odpoledne se v Horních Počernicích rodina a blízcí rozloučili se slavným principálem cirkusu Jo-JOO. Jaromír Joo po třinácti dnech na plicní ventilaci prohrál boj se zákeřným koronavirem. Na poslední cestu ho přišel vyprovodit i policejní veterán František Kuneš. S ním totiž zesnulý umělec dlouhodobě spolupracoval ve prospěch Nadace policistů a hasičů. Po ní bylo dokonce pojmenováno první mládě pumy, které se v cirkuse narodilo. Jmenuje se stejně jako organizace, tedy Nadace policistů a hasičů.
10.03.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Joo (31 článků)

Děti dojemně klečely nad rakví principála Jaromíra Joo (†65): Navždy ho bude hlídat tygr

 
Na hřbitově v Horních Počernicích proběhlo v pátek odpoledne poslední dojemné rozloučení s cirkusovou legendou Jaromírem Joo (†65). Ten prohrál boj s koronavirem, tragicky zemřel po třinácti dnech boje na plicní ventilaci. Vyprovodit slavného principála cirkusu Jo-JOO přišlo velké množství lidí, nechyběl ani podnikatel Kočka nebo hudební skladatel a dirigent Varhan Orchestrovič Bauer. Slavný chovatel miloval tygry, a tak během smutečního obřadu zazněl i jejich řev, a po boku jednoho z nich je dokonce zvěčněn na náhrobku. Ti, co nemohli na pohřeb přijít osobně, si alespoň zapálili svíčku doma.
06.03.2021 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Joo (31 článků)

Principál Jaromír Joo (†65): Poslední cesta v limuzíně!

 
Šelmy ho provázely po celý život a včera i na cestě do cirkusového nebe! Principál Jaromír Joo (†65), jenž před dvěma týdny zemřel na covid-19, spočinul v hrobě, jehož náhrobní kámen zdobí podobizna s tygrem a slova, jež ho provázela životem: Cirkus byl, cirkus je a cirkus bude...
06.03.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Joo (31 článků)

Dojemný pohřeb principála Jaromíra Joo obrazem: Cirkus byl, cirkus je, cirkus bude...

 
Po velmi dlouhém a vyčerpávajícím boji podlehl koronaviru oblíbený cirkusák Jaromír Joo (†65). Komorní pohřeb, kterého se zúčastnila rodina a kolegové, se konal 5. března v kapli v Horních Počernicích od jedné hodiny odpoledne.
05.03.2021 16:01 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Joo (31 článků)

Velkolepý pohřeb principála Jaromíra Joo (†65): Limuzíny, tygr a záplava růží

 
Český cirkus se v pátek odpoledne loučil s legendou a principálem Jaromírem Joo (†65). Chovatel tygrů a provazochodec podlehl covidu. Bojoval, co to šlo, po třinácti dnech v umělém spánku ale odešel. Rodina a kolegové se s ním rozloučili v kapli na hřbitově v pražských Horních Počernicích.
05.03.2021 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Joo (31 článků)

Pohřeb principála Jaromíra Joo: Cirkusový svět se loučil s legendárním krotitelem

 
Poslední rozloučení s principálem Jaromírem Joo (†65) se konalo v Horních Počernicích, kde byl slavný principál uložen do rodinné hrobky. Velmi oblíbený cirkusák bohužel podlehl zákeřnému koronaviru, se kterým těžce bojoval skoro dva dlouhé týdny. Na pohřeb dorazila včetně rodiny i řada jeho přátel a blízkých.
05.03.2021 12:46 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Joo (31 článků)

Pohřeb principála Joo (†65)! Poslední cesta vysypaná plátky růží a dvě limuzíny!

 
Rodina a přátelé se rozloučili s legendárním principálem cirkusu Joo-Joo Jaromírem Joo (†65), který po 13 dnech v umělém spánku podlehl covidu. Obřad v kapli na hřbitově v Horních Počernicích, kde byl slavný komediant uložen do rodinné hrobky, jste sledovali na Blesk.cz. Podívejte se na celý záznam pohřbu!
05.03.2021 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Joo (31 článků)

Cirkus byl, je a bude: Zarmoucená rodina se loučí s legendárním principálem Jaromírem Joo

 
Cirkusovou obec v České republice ta zpráva zasáhla jako blesk z čistého nebe. Dvacátého února zemřel principál Jaromír Joo (†65), který podlehl zákeřnému koronaviru. Jeho nejbližší se s ním rozloučí už tento pátek v Horních Počernicích.
03.03.2021 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Joo (31 článků)

Chlápek, co venčil tygry: Vzpomínka na Jaromíra Joo (†65)

 
Nejen cirkusová svět přijal se zármutkem zprávu o smrti známého principála Jaromíra Joo, který ukončil svou dobrodružnou životní pouť v pražské Nemocnici Na Bulovce. Nedostala ho žádná z šelem, se kterými žil pod jednou střechou, zabil ho covid
28.02.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Joo (31 článků)

Život je cirkus a cirkus je život, říkal Jaromír Joo (†65): Před smrtí vyslal do světa vzkaz plný naděje

 
Prostředí českého cirkusu zasáhla smutná zpráva o smrti legendárního principála Jaromíra Joo (†65). Chovatel tygrů zemřel po boji s covidem. Právě koronavirus na české cirkusy, stejně jako na celou českou kulturu, dopadl velmi tvrdě. Jaromír Joo kolegům z branže na konci loňského roku poslal povzbudivou zprávu a vyjádřil naději, že život cirkusových umělců se zase brzy vrátí do starých kolejí. Sám se toho bohužel nedožil.
24.02.2021 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Joo (31 článků)

Smrt Jaromíra Joo (†65): Šelmu covid-19 už nezkrotil!

 
Černým dnem pro cirkusy se stala sobota 20. února. Po těžké nemoci zemřel ve věku nedožitých 66 let slavný principál a cvičitel zvířat Jaromír Joo. Světově proslulého milovníka šelem zabil podle blízkých koronavirus.
22.02.2021 05:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Joo (31 článků)

Zemřela cirkusová legenda Jaromír Joo: Zdrcená rodina zveřejnila příčinu jeho úmrtí

 
Cirkus Jo-Joo prozradil příčinu úmrtí svého principála, legendárního cirkusáka Jaromíra Joo (†65). Podle oficiálního prohlášení měl v sobotu 20. února zemřít po těžkém boji s covidem-19. Zdrcená rodina poděkovala lékařům pražské Bulovky za statečnou, ač marnou bitvu s nemocí.
21.02.2021 18:01 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Joo (31 článků)

Zemřel Jaromír Joo, bylo mu 65 let: Svět českého cirkusu se ponořil do smutku

 
V sobotu ve věku 65 let zemřela legenda českého cirkusu Jaromír Joo. Podle vyjádření jeho syna Patrika na sociální síti principál odešel po velikém boji. Smutnou zprávu oznámil Cirkus Jo-JOO na svém Facebooku.
21.02.2021 16:21 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Joo (31 článků)

Smrt cirkusové legendy! Zemřel principál Jaromír Joo (†65)

 
Showman a milovník zvířat Jaromír Joo (†65) odešel navždy do nebeské manéže. Jeho úmrtí potvrdil syn principála,  předčasný odchod legendy zasáhl i jiné cirkusové klany.
21.02.2021 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Joo (31 článků)

Principál Jaromír Joo (†65) zemřel na covid-19: 13 dní v umělém spánku, truchlí cirkusová rodina

 
Čeští cirkusáci truchlí. Do nebe odešel legendární principál, showman a milovník zvířat Jaromír Joo (†65). Jak uvedl jeho syn, bylo to po velkém boji. Ten sváděl s covidem. Smrt usměvavého baviče zasáhla i legendární cirkusovou rodinu Berouskových.
21.02.2021 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Joo (31 článků)

Na těžký covid zemřel cirkusový principál Jaromír Joo

 
V sobotu zemřel principál cirkusu Jo-Joo, Jaromír Joo. Oznámil to cirkus na svých oficiálních facebookových stránkách. Podle manažerky cirkusu zemřel na těžký průběh covidu.
21.02.2021 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Joo (31 článků)

Znalec cizích zemí a kultur, principál cirkusu Joo: Zkuste u muslimů postavit kostel. Ukamenují vás. Já něco podobného zažil...

 
ROZHOVOR Granty? K čemu, když jsou diváci? V Číně nebo Americe nás znají jen podle Havla či fotbalistů. Kočovníci jezdí světem, ale nejsou to migranti. Naši předkové odcházeli do Vídně za prací, „cirkusáci“ projezdili všechny možné státy, jak dodává principál cirkusu Jo-Joo Jaromír Joo, ovšem za prací. Světaznalý umělec v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz hovoří i o tom, jak by takové „multikulturní obohacení“ vypadalo v zemích jiných náboženství.
17.04.2016 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Joo (31 článků)

Cirkusák Joo oslavil 60. narozeniny. Kmotrem knihy o něm se stali Neff, Švancara a Pecha

 
Cirkus bude! A ne leckde. Příštím rokem nejspíš rozbije stan i na legendárním brněnském stadionu Za Lužánkami. Podle zjištění deníku Blesk se na tom vážně domlouvají principál Národního cirkusu Jaromír Joo (60) a brněnská fotbalová ikona Petr Švancara (37). Sešli se na křtu knihy, která vyšla k 60. narozeninám cirkusáka Joo.
02.09.2015 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Švancara (54 článků) , Jaromír Joo (31 článků)

REPORTÁŽ: Co dělají cirkusáci v zimě? Vydali jsme se na zimoviště

 
V cirkusu byl alespoň jednou snad každý. Co se děje v manéži tak všichni vědí, co ale dělají cirkusáci mimo sezónu příliš známé není. Na zimovišti Prvního českého národního cirkus Jo - Joo nám ukázal principál Jaromír Joo jejich každodenní život mimo štaci.
04.02.2015 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Joo (31 článků)
« Předchozí 1 2 Další »