Články k osobnosti

Jaromír Bosák

  novinář, sportovní komentátor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jaromír Bosák »
 

Miloš Zeman dnes tvrdě vystoupil proti novinářům. A v České televizi lámou tužky. Tohle běsnění se strhlo

 
Prezident Miloš Zeman si při debatě s českými velvyslanci posteskl, že inteligence českých novinářů je poměrně nízká. Přirovnal je k živočichovi známému jako blboun nejapný, který byl vyhuben. Zeman před kamerami České televize litoval toho, že české novináře se zatím nepodařilo vyhubit. Mezi žurnalisty tím zvedl vlnu nevole. Ozval se Jaromír Bosák i jiní...
29.08.2018 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Bosák (30 článků) , Miloš Zeman (22004 článků)

K Zemanovi a roku 1968 se vyjádřil Robert Záruba. Ale je tu věc, která nepotěší Andreje Kisku

 
Už nejde jen o Jaromíra Bosáka. K hodnocení společenské situace se přidal i jeho kolega z České televize Robert Záruba. Jde o srpen 1968, Miloše Zemana, i Andreje Kisku. A pak reagovali další.
23.08.2018 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Robert Záruba (158 článků) , Jaromír Bosák (30 článků) , Miloš Zeman (22004 článků) , Andrej Kiska (320 článků)

VIDEO Divák je nevzdělaný, naznačil Jaromír Bosák

 
Do dalšího dílu své talkshow Ušák si sportovní komentátor Jaromír Bosák pozval blízkovýchodního reportéra České televize Jakuba Szántó. Hovořili o situaci v Izraeli, ale i o rozdílech mezi prací v České televizi a v komerční TV Nova.
20.08.2018 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Bosák (30 článků)

Já nejsem politický aktivista! Jaromír Bosák se u Emmy Smetana pustil znovu do vysvětlování záležitosti s Ruskem

 
Slova známého sportovního komentátora České televize Jaromíra Bosáka, která pronesl v letošním přímém přenosu slavnostního ceremoniálu fotbalového mistrovství, že by se fotbalový šampionát, byť výborně zorganizován, neměl v Rusku z mnoha důvodů konat, nezůstala bez povšimnutí. Kvůli vyjádření o Rusku byl totiž oheň na střeše a na mnoha frontách Bosák čelil vlně kritiky. Přesto si za svým názorem stále stojí a rozhodně by jej vyslovil znovu. „Na Rusko jsou tu lidé příliš citliví,“ řekl v rozhovoru pro internetovou televizi DVTV.
01.08.2018 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Bosák (30 článků) , Emma Smetana (456 článků)

Jaromír Bosák znovu o Rusku. Přitápí pod kotel

 
Populární sportovní komentátor Jaromír Bosák poskytl rozhovor pro Magazín DNES. Mluvil o pozornosti celého národa, jež mu byla věnována po nedávno skončeném fotbalovém mistrovství světa. Jaromír Bosák si totiž pustil pusu na špacír, a to zejména na svém facebookovém účtu. Za nelichotivé komentáře o Rusku to schytal od mnohých.
26.07.2018 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Bosák (30 článků)

„To bude asi soutěž s Bosákem, ne?“ Další známý sportovní komentátor ČT se pustil do křížku s veřejností

 
Robert Záruba, sportovní komentátor České televize, se rozhodl na svém twitteru sdílet článek poukazující na pozitivní dopady našeho členství v Evropské unii. Díky tomu ale přišel do sporu s mnoha odpůrci EU, kteří mu pak doporučovali, aby se raději politických debat stranil. V návaznosti na to zaznívaly i poznámky o soutěžení s jeho kolegou, sportovním komentátorem Jaromírem Bosákem, který před pár dny prohlásil, že MS ve fotbale se nemělo konat v Rusku.
21.07.2018 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert Záruba (158 článků) , Jaromír Bosák (30 článků)

Světová válka? Bohužel ještě blíž, říká Tereza Spencerová po summitu Trump–Putin. A má vzkaz pro Jaromíra Bosáka

 
OKNO DO SVĚTA TEREZY SPENCEROVÉ „Ve chvíli, kdy Trump fakticky ‚odmával‘ studenou válku, tlak na vyprovokování války skutečné vlastně jen zesílí. Je to bizarní a krajně nebezpečné,“ komentuje editorka Literárních novin a analytička Tereza Spencerová diplomatickou snahu amerického prezidenta Donalda J. Trumpa vůči ruskému prezidentu Vladimiru Putinovi, kterou Trumpovi nepřátelé v USA mohou považovat za „bratření se s Ruskem“. Spencerová v rámci svého pravidelného shrnutí týdenních událostí na ParlamentníchListech.cz též srovnává Rusko, které letos pořádalo mistrovství světa v kopané, s Katarem, který tuto vrcholnou akci bude hostit v roce 2022.
19.07.2018 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3284 článků) , Jaromír Bosák (30 článků) , Donald Trump (4366 článků)

„Ta bukvice Foldyna...“ Kolem Jaromíra Bosáka je i nadále rušno

 
Po kritice Jaromíra Bosáka za jeho komentáře o Rusku při mistrovství světa, do které se zapojil například místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna, se začali trousit i jeho příznivci a vyjadřovat mu na Facebooku pod jeho fotkami z Ruska podporu. Ale našli se i tací, kteří Bosákovi ještě neřekli všechno.
17.07.2018 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Bosák (30 článků) , Jaroslav Foldyna (509 článků)

Úplně jinak, než říká Jaromír Bosák, já to viděl. Novinářský kolega z Ruska předložil svědectví o mistrovství světa

 
Fotbalový šampionát se v Rusku neměl z mnoha důvodů konat. Touto větou vyšperkoval na závěr slavnostního ceremoniálu mistrovství světa svůj komentář v České televizi Jaromír Bosák. Ještě před odletem z dějiště turnaje však předseda Klubu sportovních novinářů Zdeněk Pavlis naopak vzkazuje, že je dobře, že ho právě Rusko organizovalo a že bylo uspořádané na nejvyšší úrovni ze všech mistrovství, kterých se od toho mexického v roce 1986 osobně zúčastnil. Zmíněné reakce nechápal v průběhu ruského šampionátu, tím spíš je nepochopil po jeho skončení. Z té skepse a výhrad čiší jen zaujatost, neobjektivita, neochota srovnávat.
16.07.2018 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Bosák (30 článků)

Vy idioti! Jaromír Bosák vypnul mikrofon a vyřídil si účty, pokud jde o Putina

 
Oblíbený sportovní komentátor Jaromír Bosák byl s Českou televizí v Rusku, kde pořizoval přenosy z právě skončeného fotbalového šampionátu. O některé postřehy se chtěl prostřednictvím sítě Facebook podělit i s dalšími Čechy, ale to neměl dělat. Jeho pohled na Rusko vzbudil vlnu reakcí.
16.07.2018 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Bosák (30 článků)

Petr Dobrý: Úroveň komentářů Jaromíra Bosáka je zoufalá

 
Dopis fotbalových fanoušků výkonnému řediteli ČT Sport Jiřímu Ponikelskému
05.07.2018 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Bosák (30 článků)

Sporťák Míra Bosák promluvil o Zemanovi, Rusku, Jaromíru Soukupovi a zahrozil vám, co nadáváte na jeho ČT

 
Sportovní komentátor České televize Jaromír Bosák je znám tím, že občas zaperlí nějakou pěknou hláškou. V rozhovoru pro server Info.cz však zabrousil i do vod s vážnými tématy. Prozradil například, že nesnáší politickou korektnost, protože zabíjí radost ze života.
07.06.2018 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Bosák (30 článků)

Starý unavený muž v retro studiu... Jaromír Bosák ale nebyl v olympijském studiu zdaleka to nejhorší. Proč nám to Česká televize dělá?

 
Opravdu nechceme tvrdě kritizovat Jaromíra Bosáka. Patří pořád k tomu nejlepšímu, co Česká televize může nabídnout. Možná se mohl oholit, možná mohl působit méně unaveným dojmem, možná měl mít výraznější outfit, možná stačilo tak málo a mohlo to jít... Ale olympijské studio České televize drhlo. Zase.
22.08.2016 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Bosák (30 článků)

Komentátor Bosák proti pasákům: Leda hov.., kamaráde!

 
Naval prachy! Fotbalový komentátor Jaromír Bosák (51) měl během Eura na kahánku. Mrazivý zážitek z přepadení vylíčil na svém blogu.
02.07.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Bosák (30 článků)

Bože, to jsou volové, řekl o Rusech Bosák z ČT. A z Moskvy se ozývá...

 
Další ruský státník se vyjádřil k řádění fanoušků na fotbalovém mistrovství Evropy ve Francii. Tentokráte se dostal ke slovu syn prostořekého ruského politika Vladimira Žirinovského. Ukázalo se, že se v mnohém podobá otci; prohlásil, že je na ruské fanoušky pyšný. K situaci se vyjádřil i sportovní komentátor Jaromír Bosák.
20.06.2016 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Bosák (30 článků)

Žádné panny na tebe nečekají, ty islámský idiote. Brutální výsměch „udatnému“ teroristovi od hvězdy ČT

 
Slavný sportovní komentátor Jaromír Bosák je právě na fotbalovém mistrovství Evropy ve Francii, odkud zprostředkovává fotbalové i jiné dění pro časopis Reflex. Popsal však i události kolem zrůdného útoku „islámského idiota“, který ubodal policistu a celý čin vysílal v přímém přenosu na Facebook.
16.06.2016 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Bosák (30 článků)

Populární komentátor Míra Bosák: Paříž je jen začátek, teď hrozí....

 
Rovněž populární fotbalový komentátor Jaromír Bosák se vyjádřil k teroristickým útokům v Paříži. Podle něho mohli islamisté udělat jakousi generálku na fotbalové EURO 2016, takže je teď nutné se pořádně začít zabývat bezpečnostní otázkou blížícího se mistrovství Evropy.
15.11.2015 14:16 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Bosák (30 článků)

Komentátor a svérázný tanečník Jaromír Bosák slaví půlstoletí! Tady je jeho 25 NEJlepších hlášek

 
Patří mezi nejlepší české sportovní komentátory a je rozhodně nejvtipnějším z nich. Právě dnes slaví Jaromír Bosák padesáté narozeniny, což pro nás bylo důvodem si projít jeho nejlepší hlášky a vybrat pro vás 25 těch nejlepších. Mrkněte se…
13.05.2015 05:06 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Bosák (30 článků)

Ateista Jaromír Bosák: Rád listuji Biblí, není to nuda

 
Sportovní komentátor Jaromír Bosák se zapojil do další z řetězových zpráv na sociální síti. Po kbelíkové Ice Bucket Challenge a méně známé Rice Bucket Challenge se nyní lidé navzájem vyzývají, aby vyjmenovali deset knih, které je v životě nejvíce ovlivnily.
24.09.2014 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Bosák (30 článků)

Sporťák Bernatský se na TýTý pochlubil krásnou přítelkyní: Podívejte se, jak zářil po boku sličné brunetky

 
Oblíbený sporťák České televize Vojtěch Bernatský v sobotu opět vyhrál cenu TýTý v kategorii Sportovní moderátor. Až za ním skončili populární hokejový komentátor Robert Záruba a jeho fotbalový kolega Jaromír Bosák.
09.04.2014 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Bernatský (25 článků) , Robert Záruba (158 článků) , Jaromír Bosák (30 článků)
« Předchozí 1 2 Další »