Články k osobnosti

Jaromír Bosák

  novinář, sportovní komentátor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jaromír Bosák »
 

„Ta bukvice Foldyna...“ Kolem Jaromíra Bosáka je i nadále rušno

 
Po kritice Jaromíra Bosáka za jeho komentáře o Rusku při mistrovství světa, do které se zapojil například místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna, se začali trousit i jeho příznivci a vyjadřovat mu na Facebooku pod jeho fotkami z Ruska podporu. Ale našli se i tací, kteří Bosákovi ještě neřekli všechno.
17.07.2018 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Bosák (23 článků) , Jaroslav Foldyna (471 článků)

Úplně jinak, než říká Jaromír Bosák, já to viděl. Novinářský kolega z Ruska předložil svědectví o mistrovství světa

 
Fotbalový šampionát se v Rusku neměl z mnoha důvodů konat. Touto větou vyšperkoval na závěr slavnostního ceremoniálu mistrovství světa svůj komentář v České televizi Jaromír Bosák. Ještě před odletem z dějiště turnaje však předseda Klubu sportovních novinářů Zdeněk Pavlis naopak vzkazuje, že je dobře, že ho právě Rusko organizovalo a že bylo uspořádané na nejvyšší úrovni ze všech mistrovství, kterých se od toho mexického v roce 1986 osobně zúčastnil. Zmíněné reakce nechápal v průběhu ruského šampionátu, tím spíš je nepochopil po jeho skončení. Z té skepse a výhrad čiší jen zaujatost, neobjektivita, neochota srovnávat.
16.07.2018 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Bosák (23 článků)

Vy idioti! Jaromír Bosák vypnul mikrofon a vyřídil si účty, pokud jde o Putina

 
Oblíbený sportovní komentátor Jaromír Bosák byl s Českou televizí v Rusku, kde pořizoval přenosy z právě skončeného fotbalového šampionátu. O některé postřehy se chtěl prostřednictvím sítě Facebook podělit i s dalšími Čechy, ale to neměl dělat. Jeho pohled na Rusko vzbudil vlnu reakcí.
16.07.2018 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Bosák (23 článků)

Petr Dobrý: Úroveň komentářů Jaromíra Bosáka je zoufalá

 
Dopis fotbalových fanoušků výkonnému řediteli ČT Sport Jiřímu Ponikelskému
05.07.2018 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Bosák (23 článků)

Sporťák Míra Bosák promluvil o Zemanovi, Rusku, Jaromíru Soukupovi a zahrozil vám, co nadáváte na jeho ČT

 
Sportovní komentátor České televize Jaromír Bosák je znám tím, že občas zaperlí nějakou pěknou hláškou. V rozhovoru pro server Info.cz však zabrousil i do vod s vážnými tématy. Prozradil například, že nesnáší politickou korektnost, protože zabíjí radost ze života.
07.06.2018 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Bosák (23 článků)

Starý unavený muž v retro studiu... Jaromír Bosák ale nebyl v olympijském studiu zdaleka to nejhorší. Proč nám to Česká televize dělá?

 
Opravdu nechceme tvrdě kritizovat Jaromíra Bosáka. Patří pořád k tomu nejlepšímu, co Česká televize může nabídnout. Možná se mohl oholit, možná mohl působit méně unaveným dojmem, možná měl mít výraznější outfit, možná stačilo tak málo a mohlo to jít... Ale olympijské studio České televize drhlo. Zase.
22.08.2016 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Bosák (23 článků)

Komentátor Bosák proti pasákům: Leda hov.., kamaráde!

 
Naval prachy! Fotbalový komentátor Jaromír Bosák (51) měl během Eura na kahánku. Mrazivý zážitek z přepadení vylíčil na svém blogu.
02.07.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Bosák (23 článků)

Bože, to jsou volové, řekl o Rusech Bosák z ČT. A z Moskvy se ozývá...

 
Další ruský státník se vyjádřil k řádění fanoušků na fotbalovém mistrovství Evropy ve Francii. Tentokráte se dostal ke slovu syn prostořekého ruského politika Vladimira Žirinovského. Ukázalo se, že se v mnohém podobá otci; prohlásil, že je na ruské fanoušky pyšný. K situaci se vyjádřil i sportovní komentátor Jaromír Bosák.
20.06.2016 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Bosák (23 článků)

Žádné panny na tebe nečekají, ty islámský idiote. Brutální výsměch „udatnému“ teroristovi od hvězdy ČT

 
Slavný sportovní komentátor Jaromír Bosák je právě na fotbalovém mistrovství Evropy ve Francii, odkud zprostředkovává fotbalové i jiné dění pro časopis Reflex. Popsal však i události kolem zrůdného útoku „islámského idiota“, který ubodal policistu a celý čin vysílal v přímém přenosu na Facebook.
16.06.2016 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Bosák (23 článků)

Populární komentátor Míra Bosák: Paříž je jen začátek, teď hrozí....

 
Rovněž populární fotbalový komentátor Jaromír Bosák se vyjádřil k teroristickým útokům v Paříži. Podle něho mohli islamisté udělat jakousi generálku na fotbalové EURO 2016, takže je teď nutné se pořádně začít zabývat bezpečnostní otázkou blížícího se mistrovství Evropy.
15.11.2015 14:16 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Bosák (23 článků)

Komentátor a svérázný tanečník Jaromír Bosák slaví půlstoletí! Tady je jeho 25 NEJlepších hlášek

 
Patří mezi nejlepší české sportovní komentátory a je rozhodně nejvtipnějším z nich. Právě dnes slaví Jaromír Bosák padesáté narozeniny, což pro nás bylo důvodem si projít jeho nejlepší hlášky a vybrat pro vás 25 těch nejlepších. Mrkněte se…
13.05.2015 05:06 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Bosák (23 článků)

Ateista Jaromír Bosák: Rád listuji Biblí, není to nuda

 
Sportovní komentátor Jaromír Bosák se zapojil do další z řetězových zpráv na sociální síti. Po kbelíkové Ice Bucket Challenge a méně známé Rice Bucket Challenge se nyní lidé navzájem vyzývají, aby vyjmenovali deset knih, které je v životě nejvíce ovlivnily.
24.09.2014 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Bosák (23 článků)

Sporťák Bernatský se na TýTý pochlubil krásnou přítelkyní: Podívejte se, jak zářil po boku sličné brunetky

 
Oblíbený sporťák České televize Vojtěch Bernatský v sobotu opět vyhrál cenu TýTý v kategorii Sportovní moderátor. Až za ním skončili populární hokejový komentátor Robert Záruba a jeho fotbalový kolega Jaromír Bosák.
09.04.2014 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Bernatský (25 článků) , Robert Záruba (153 článků) , Jaromír Bosák (23 článků)

VIDEO: Bosák změnil sport, komentoval šílený závod běžkařů v Praze

 
Sportovní komentátor Jaromír Bosák je specialista na fotbal. Na internetu se ale objevilo video, kde komentuje podivný závod mužů na běžkách centrem Prahy. Další články k tématu: Tomicová s manželem Ondřejem Malým natočili klip pro punkovou kapelu
11.11.2013 16:36 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Bosák (23 článků) , Ondřej Malý (37 článků)

To je ale idylka: V tomhle krásném baráčku bydlí s manželkou a roztomilým kocourem mistr sportovních hlášek Jaromír Bosák

 
Fotbalový komentátor a nefalšovaný mistr sportovních hlášek Jaromír Bosák se pochlubil svým krásným domečkem.
06.10.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Bosák (23 článků)

Bosák zpražil Baroše: Je pomalej a arogantní!

 
Ten mu to nandal! Věhlasný televizní komentátor Jaromír Bosák (47) vůbec nevěří, že úspěch Čechům na Euru vystřílí zatavený útočník Milan Baroš (30).
05.06.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Milan Baroš (343 článků) , Jaromír Bosák (23 článků)

Trapas v ČT! Hokejovým komentátorům nevypnuli mikrofony: Nedvěd už neudrží ani moč!

 
VIDEO Po Jaromíru Bosákovi a Vladimíru Táborském jsou tu další dva hokejoví reportéři, na jejichž účet se baví celé Česko. Na komentátorském stanovišti zapomněli Jiřímu Hölzelovi a Davidu Pospíšilovi vypnout mikrofony, a tak si diváci internetového vysílání České televize neplánovaně vyslechli i zcela soukromé hodnocení zápasu.
05.05.2012 03:30 |

podobné články

Osobnosti: David Pospíšil (13 článků) , Jaromír Bosák (23 článků)

StarDance: Saša Rašilov končí, ty vole!

 
Těsně před pomyslnou bednou vítězů soutěž StarDance opustil pár Saša Rašilov a Karolína Majerníková. Ty vole, mohl to komentovat Jaromír Bosák, který seděl v publiku. Sašova manželka Vanda Hybnerová, obě dcery i Monika Absolonová jeho vypadnutí oplakaly.
04.12.2010 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (941 článků) , Saša Rašilov nejml. (62 článků) , Vanda Hybnerová (187 článků) , Saša Rašilov (188 článků) , Jaromír Bosák (23 článků) , Karolína Majerníková (7 článků)

StarDance ONLINE: Ty vole, vypadl Saša Rašilov!

 
ONLINE: Šestý večer a zbývaly už jen čtyři páry. A teď už jen tři. Taneční soutěž StarDance opustil pár Saša Rašilov a Karolína Majerníková. Sašovo vypadnutí oplakaly všechny ženy. Jaromír Bosák, který byl v publiku, to mohl komentovat jen po svém: Ty, vole...
04.12.2010 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (498 článků) , Saša Rašilov (188 článků) , Jaromír Bosák (23 článků) , Karolína Majerníková (7 článků)

VIDEO: Relax, ty vole! Bosákův hit jako hip hop

 
Poločasová debata komentátorů Jaromíra Bosáka a Vladimíra Táborského, která unikla na internet, už si žije svým vlastním životem. Lidé se baví, hlášky už skoro stihly zlidovět a tenhle pohled na český fotbal má nakročeno vyrovnat se i kultovnímu představení Ivánku, kamaráde. Dj Ali pro Blesk.cz a iSport.cz stvořil hip hopovou verzi Bosákova dialogu s Táborským.
26.11.2010 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Bosák (23 článků) , Ali Ali (174 článků)
« Předchozí 1 2 Další »