Jarome Iginla

hokejista

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jarome Iginla »

Pittsburgh rozstřílel Ottawu a je krok od postupu do finále konference

Gól Milana Michálka nestačil ve středu na rozjetý Pittsburgh, který s Tomášem Vokounem v brance zvítězil v utkání 2. kola play off NHL v Ottawě vysoko 7:3 a v sérii se ujal vedení 3:1. Na kanonádě se dvěma góly podíleli James Neal a Jarome Iginla, obránce Kris Letang posbíral čtyři asistence. Vokoun kryl třicet střel a připsal si pátou výhru v šestém startu letošní vyřazovací části.
23.05.2013 10:10 |

Osobnosti: Tomáš Vokoun (194 článků) , Milan Michálek (120 článků) , Jarome Iginla (5 článků)

Iginla opouští Calgary. Bude hrát za Pittsburgh

Hokejový útočník Jarome Iginla se stal v NHL novou posilou Pittsburghu, kam byl vyměněn z Calgary, kde strávil celou dosavadní kariéru ve slavné soutěži. Za svého dlouholetého kapitána získali Flames od Tučňáků právo výběru v prvním kole letošního draftu a práva na mladé útočníky Kennetha Agostina a Bena Hanowskiho.
28.03.2013 10:05 |

Osobnosti: Jarome Iginla (5 článků)

Červenka poprvé v NHL vstřelil dva góly

Český hokejista Roman Červenka svým prvním dvougólovým zápasem v NHL pomohl Calgary k výhře 3:2 nad St. Louis. Po brankách sedmadvaciteletého útočníka, který se stal druhou hvězdou utkání, vedli Flames v polovině zápasu 2:0, přesto i s přispěním vyrovnávací trefy hostujícího hráče Vladimíra Sobotky o náskok přišli. O vítězství kanadského týmu rozhodl sedm minut před koncem třetí třetiny Jarome Iginla.
25.03.2013 09:35 |

Osobnosti: Jarome Iginla (5 článků) , Roman Červenka (218 článků)

Iginla byl v NHL vyhlášen hvězdou uplynulého týdne

Kapitán týmu Calgary Flames Jarome Iginla byl v zámořské hokejové NHL vyhlášen první hvězdou minulého týdne.
13.12.2011 07:25 |

Iginla se vzdal účasti v Utkání hvězd NHL, chce být s nemocnou babičkou

Kapitán hokejistů Calgary Jarome Iginla se z rodinných důvodů omluvil z Utkání hvězd NHL, které se uskuteční o posledním lednovém víkendu v Raleighu.
19.01.2011 23:35 |