Články k osobnosti

Jarek Šimek

  zpěvák, skladatel, textař, aranžér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jarek Šimek »
 

Heidi nám předvedla psí drezuru: Knírač Eda je stále jediný chlap v jejím životě

 
Heidi Janků  (57) vyrazila na křest nového videoklipu Jarka Šimka  (45) s názvem Můj psí kamaráde, a to pouze jako doprovod. Hlavní roli kmotra hrál totiž zpěvaččin knírač Eda. "Je to jeho první společenská akce a docela se bojím, jak to zvládne, přece jen je to mladý dvouletý pes," strachovala se Heidi.
30.11.2019 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Jarek Šimek (113 článků) , Heidi Janků (541 článků)

Překonal deprese, ale opět ho zradilo zdraví: Jarek Šimek křtil desku, dva klipy a kalendář s natřikrát zlomeným kotníkem

 
Zpěvák Jarek Šimek  (45) bojoval s mnoha zdravotními problémy, které se navázaly na celkové vyčerpání organismu. Nakonec skončil na antidepresivech . Sotva se dal zpěvák dohromady, a to jak fyzicky, tak psychicky, začal zdravě žít a pořídil si pejska z útulku, přišla další rána. Zlomil si natřikrát kotník. Svoje dva videoklipy, desku a kalendář se svými fotografiemi tak křtil s nohou v sádře a o berlích.
28.11.2019 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Jarek Šimek (113 článků)

Po natáčení tohoto klipu skončil na antidepresivech: Je na něm vidět, jak těžké chvíle zpěvák a skladatel prožíval

 
Občas mu někdo řekne, že je podobný Petru Mukovi  (✝45) , a má i podobný osud. Stejně jako on totiž skončil i zpěvák a skladatel Jarek Šimek  (45) na antidepresivech. S psychickou nemocí se ostatně potýkala i Iveta Bartošová  (✝48) , jejímž dvorním skladatelem byl.
27.12.2018 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Muk (390 článků) , Iveta Bartošová (6780 článků) , Jarek Šimek (113 článků)

Zkolaboval, ochrnula mu půlka obličeje a vypadalo to na infarkt: Co zpěvákovi a skladateli diagnostikovali lékaři?

 
Byli jsme překvapeni, že jsme na premiéře muzikálu Fantom opery potkali i zpěváka a skladatele Jarka Šimka  (44) . Podle jeho účtů na sociálních sítích to vypadalo, že na tom zdravotně velmi špatně. "Už se léčím skoro čtyři měsíce," potvrdil nám Jarek.
20.09.2018 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Jarek Šimek (113 článků)

Skladatel Jarek Šimek a SuperStar Michal Hudček začali válku! Kvůli písničce na sebe kydají litry špíny

 
Kdysi bývali přátelé, dnes si mažou z telefonních kontaktů na toho druhého číslo! Mezi skladatelem Jarkem Šimkem a finalistou SuperStar z roku 2005 Michalem Hudčekem to začalo vřít a létají mezi nimi slova, za něž by se styděl i Zdeněk Pohlreich, kterého sprostá slova proslavila více než šaškování u plotny... A jádrem sporu není nic jiného než písnička!
18.02.2017 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hudček (3 články) , Jarek Šimek (113 článků) , Zdeněk Pohlreich (494 článků)

Český zpěvák s figurou gladiátora přestal chodit: Obrovské bolesti odhalily rozdrcený obratel

 
Sportem k trvalé invaliditě? Zpěvák a skladatel Jarek Šimek  (42) , který loni všechny překvapil, když se z mini tučňáka stal nařachaným sportovcem , má velký strach, aby se zase nezakulatil. Má totiž zdravotní problémy, které začaly obrovskými bolestmi zad, kvůli nimž prakticky přestal chodit. Doktoři mu našli roztříštěný obratel.
24.01.2016 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jarek Šimek (113 článků)

To se zasmějete: Český zpěvák ukázal při natáčení odvážných scén nejhorší angličtinu historie

 
To, co ve videu vypadá žhavě, může při natáčení působit legračně. Přesně to vyplývá z videa ze zákulisí natáčení klipu zpěváka a skladatele Jarka Šimka  (42) . Nechtěně ale také ukázal, že s angličtinou je na tom hůř, než severokorejské letušky!
01.01.2016 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Jarek Šimek (113 článků)

Okamura (SPD): Děti ráje? Byl jsem se na ně podívat s rodinou Bartošových

 
Byl jsem se podívat na skvělý muzikál Děti ráje v Brně, byl to perfektní zážitek, vřele doporučuji. Na brněnskou premiéru mě pozval můj kamarád Jarek Šimek, který je autorem hudebního aranžmá celého muzikálu, a je také skalním příznivcem mých názorů a našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD).
06.10.2015 11:41 |

podobné články

Osobnosti: Jarek Šimek (113 článků)

Skutečně se vymakal bez retuše! Natočili jsme českého zpěváka, kterému svaly přinesly neštěstí v lásce

 
„To je fotomontáž! Zaúřadovaly grafické programy!“ Když Super.cz nedávno uveřejnil fotky z totální proměny zpěváka a skladatele Jarka Šimka  (41) , který během pěti měsíců zhubl a naopak nabral překvapivé množství svalstva, mnozí takovému pokroku neuvěřili a mysleli si, že tenhle maník podvádí. Posuďte v našem videu sami, jestli jde o zásah retušérů, nebo realitu!
18.09.2015 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Jarek Šimek (113 článků)

Kamión na dálnici natlačil auto na svodidla: Zpěváka prý před smrtí zachránila Iveta Bartošová!

 
Poslední týdny dochází k děsivě vyhlížejícím autonehodám známých lidí opravdu jak na běžícím pásu! Po bouračce primáckého moderátora nebo Daniela Hůlky  (46) , kterému shořel vůz , má za sebou podobný zážitek, kdy ho jen setiny sekundy dělily od smrti, i skladatel a zpěvák Jarek Šimek  (41) . „Zachránila mě Iveta Bartošová  (✝48) ,“ myslí si!
20.04.2015 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6780 článků) , Jarek Šimek (113 článků)

Blízký přítel Ivety Bartošové (†48) skončil v bolestech: Kdo mu to udělal?

 
Pro krásu se musí trpět! Přesvědčil se o tom i úspěšný a talentovaný hudební skladatel Jarek Šimek (40), který skládal písně i pro Ivetu Bartošovou. Zkrášlování ho ale mohlo stát zdraví, bolestí málem zkolaboval! Co tedy Jarka tak potrápilo?
19.02.2015 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6780 článků) , Jarek Šimek (113 článků)

Blízký přítel Ivety Bartošové (†48) skončil v bolestech: Kdo mu to udělal?

 
Pro krásu se musí trpět! Přesvědčil se o tom i úspěšný a talentovaný hudební skladatel Jarek Šimek (40), který skládal písně i pro Ivetu Bartošovou. Zkrášlování ho ale mohlo stát zdraví, bolestí málem zkolaboval! Co tedy Jarka tak potrápilo?
18.02.2015 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6780 článků) , Jarek Šimek (113 článků)

Tvrdé drogy Petra Koláře? Přestaňte se opíjet do němoty a pak něco povídejte, brání hříšníka hudebník

 
Proti Petru Kolářovi  (47) , jehož nedávno nachytali válícího se na schodech s pytlíkem bílého prášku , o němž později potvrdil, že šlo o drogy , se kvůli jeho výroku, že fetování je v branži naprosto běžná věc, vzedmula velká vlna nevole . Nejen Petra Jandu, ale i další rozčiluje, že tím jako by za uživatele tvrdých drog označil i je. Nyní se ozval Kolářův kolega, zpěvák a skladatel Jarek Šimek  (41) , který ho prakticky brání!
19.01.2015 18:56 |

podobné články

Osobnosti: Petr Janda (716 článků) , Petr Kolář (514 článků) , Jarek Šimek (113 článků) , Petr Janda (716 článků) , Petr Janda (258 článků)

Ty bláho! Kopretince ze SuperStar se přírodně zvětšil hrudník a ve 27 letech vypadá na dvacítku

 
Je tohle vůbec možné? Když se hvězda SuperStar a bývalá herečka Ordinace v růžové zahradě Petra Pudová objevila na narozeninách Jarka Šimka  (41) , přítomní pánové přestali požívat alkoholické nápoje, dámy zapomněly brebentit a všechny zraky se upnuly na senzačně vypadajícího diblíka. Petra, která nedávno zažila rozchod s přítelem Markem , vypadá minimálně o sedm let mladší. A paradoxně kvůli přibývání na váze se jí zvětšila i ňadra!
05.01.2015 16:01 |

podobné články

Osobnosti: Petra Pudová (27 článků) , Jarek Šimek (113 článků) , Petr Marek (170 článků)

Sestra Ivety Bartošové Ivana po letech na veřejnosti. Jako by ségře z oka vypadla

 
Léta se vyhýbala médiím, měla až panický strach z toho, že by si snad někdo mohl myslet, že se snaží přiživit na slávě své populárnější sestřičky Ivety Bartošové  (✝48) . Ivana Bartošová v úterý proto všechny překvapila, když se s matkou Svatavou, bratrem Lumírem a jeho rodinou na pozvání Jarka Šimka rozhodla dorazit na Královny popu, v jejichž rámci byla vzpomínková sekce na jejich známou příbuznou. A i když si změnila barvu vlasů a nepatrně přibrala, stejně neměla šanci schovat se v davu. Všichni ji poznali!
16.10.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6780 článků) , Jarek Šimek (113 článků) , Ivana Bartošová (39 článků)

Skandál se nekoná: Rychtář se na Královny popu, kam ho nezvou, cpát násilím nechce

 
Druhá hudební pocta pro Ivetu Bartošovou  (✝48) (tou první bylo vydání desky Iveta naposledy skladatele Jarka Šimka  (40) ), která se uskuteční v úterý v průběhu galakoncertu Královny popu , se obejde bez přítomnosti vdovce Josefa Rychtáře  (56) . Toho nikdo nezval a pořadatelé dali najevo , že kdyby se snad do karlínského divadla v Praze chtěl dostat násilím, kvůli ochrance by se se zlou potázal. „Nechystám se tam,“ uvedl pro Super.cz.
14.10.2014 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6780 článků) , Jarek Šimek (113 článků) , Josef Rychtář (1361 článků) , Josef Šimek (28 článků)

U nás se mu vysmívají, v cizině je za hvězdu: Takový nával fanynek by mu kromě Gotta všichni záviděli

 
Doma není nikdo prorokem, říká jedno přísloví, a u tohoto zpěváka to platí dvojnásob. Zatímco v Česku mu velmi ochotně připomínají nejisté začátky v šoubyznysu a také různé mladické úlety včetně podvodu jeho manažera v Českém slavíku , za hranicemi všedních dnů má Jarek Šimek  (40) úspěch. Mrkněte se na to, jak na něj třeba v Rusku dívčiny pořádají nálety jako vosy na med!
04.10.2014 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Jarek Šimek (113 článků)

Najdu si tě, až to budeš nejmíň čekat. Kvůli téhle větě Rychtáře je policie na nohou

 
Je snad Josef Rychtář  (56) nepostižitelný tvor, který si může dělat vše, co se mu zlíbí? O vdovci po Ivetě Bartošové  (✝48) se ví, že se po jejím boku a také po její smrti dopustil už mnoha věcí, které by patrně jinému člověku u policie neprošly. Říčanský vztekloun ale dál běhá po svobodě, naposledy zastrašoval Jarka Šimka  (40) , autora úspěšného Ivetina alba, které se týdny drží v čele hitparád. Vadí snad Rychtářovi, že z toho neuvidí ani korunu ?
27.07.2014 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6780 článků) , Jarek Šimek (113 článků) , Josef Rychtář (1361 článků) , Josef Šimek (28 článků)

Bartošová teď vydělává víc než před sebevraždou! Proč Rychtář nejásá?

 
Nahrávky Ivety Bartošové rámují první desítku tuzemské hitparády nejprodávanějších alb v České republice. V jeho čele zůstává třetí týden cédéčko s názvem Iveta naposledy, které natočila před čtyřmi lety během spolupráce s Jarkem Šimkem. Zpěvačka má ještě na 10. místě kompilaci Platinum Collection.
15.07.2014 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6780 článků) , Jarek Šimek (113 článků)

Drsná rána pro Rychtáře: Matka Bartošové prolomila mlčení a podpořila Štaidla

 
Válka o posmrtné cédéčko Ivety Bartošové mezi Josefem Rychtářem a Jarkem Šimkem, který ho má na svědomí, pokračuje. A Rychtář v ní prohrává na plné čáře! Poté co Šimka podpořil Ladislav Štaidl, přidala se na jeho stranu nyní i Ivetina matka Svatava a bratr Lumír. A desku schvalují.
07.07.2014 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6780 článků) , Jarek Šimek (113 článků) , Ladislav Štaidl (362 článků) , Josef Rychtář (1361 článků) , Ladislav Šimek (6 článků) , Josef Šimek (28 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »