Články k osobnosti

Jára Nový

  bubeník

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jára Nový »
 

Maxijedlík Němec (47) má nový rekord: Snědl 108 koláčů jen za pět minut!

 
Nový rekord vytvořil v Olomouci český jedlík Jaroslav Němec (47). V časovém limitu pět minut spořádal neuvěřitelných 108 koláčů.
03.06.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Němec (27 článků) , Jára Nový (157 článků)

Nový rektor Anglo-americké vysoké školy Jaroslav Miller bude usilovat o rovné podmínky pro zahraniční studenty

 
Novým rektorem Anglo-americké vysoké školy (AAU) se stane profesor Jaroslav Miller. Své funkce v Thurn-Taxisově paláci na pražské Malé Straně se ujme 1. srpna 2021.
02.06.2021 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Jára Nový (157 článků)

Nový slovenský premiér rozdal ministrům květiny. Mají se o ně starat do konce volebního období

 
Netradiční úkol zadal členům svého kabinetu nový slovenský premiér Eduard Heger. Na první schůzi nové vlády po jejím jmenování Heger rozdal ministrům květiny v květináči a vybídl je, aby o ně pečovali po zbytek volebního období, které by mělo skončit v roce 2024. Novinářům to řekl ministr obrany Jaroslav Naď a další ministři. Upozornili ale, že dostali jednoleté rostliny.
07.04.2021 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Jára Nový (157 článků)

Policie znovu nedotáhne kauzu Čapí hnízdo včas. Žádá další prodloužení vyšetřování

 
Policisté požádali o další prodloužení lhůty pro vyšetřování kauzy kolem dotace na stavbu farmy Čapí hnízdo, v níž je obviněn premiér Andrej Babiš (ANO) a jeho někdejší poradkyně Jana Mayerová. Na dotaz ČTK to sdělila mluvčí pražské policie Eva Kropáčová. Nový termín lhůty mluvčí neuvedla, s dalšími dotazy odkázala na pražské městské státní zastupitelství, jehož žalobce Jaroslav Šaroch případ dozoruje. Lhůta byla v minulosti prodloužena několikrát, naposledy byla stanovena do konce února.
26.02.2021 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22574 článků) , Jára Nový (157 článků)

Zločiny Velké Prahy: Čemu kriminalisté v metropoli doopravdy čelili před 100 lety

 
Nový seriál České televize Zločiny Velké Prahy nabízí ukázku toho, jak to vypadalo s kriminalitou za první republiky. Tehdejší situace byla velmi specifická a tvůrci se z této skutečnosti snaží těžit, jak to jen jde. Vrchní inspektor Hynek Budík v podání Jaroslava Plesla (46), obvodní inspektor Rudolf Havlík, kterého ztvárnil Jiří Langmajer (54), policejní agent Martin Nováček, kterého hraje Denis Šafařík (26), a další musí v seriálu čelit obtížným výzvám, stejně jako vyšetřovatelé ve 20. letech. Co všechno se tehdy vlastně změnilo?
07.02.2021 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (567 článků) , Jaroslav Plesl (356 článků) , Rudolf Havlik (42 článků) , Denis Šafařík (17 článků) , Jára Nový (157 článků) , Jiří Havlík (20 článků) , Martin Šafařík (37 článků) , Jiří Hynek (44 článků)

Zločiny Velké Prahy: Česká ukáže divákům zločiny z mladých let první republiky

 
Česká televize v roce 2021 potěší milovníky Četnických humoresek či Hříšných lidí města pražského svým novým seriálem. Nový desetidílný seriál Zločiny Velké Prahy totiž diváky přenese do prostředí Československé kriminální policie ve dvacátých letech těsně po vzniku Velké Prahy. Hlavním hrdinou se stane inspektor Hynek Budík v podání Jaroslava Plesla. S natáčením přitom pomáhal i zkušený historik četnictva a kriminalistiky, který pomáhal i s natáčením Četnických humoresek, Michal Dlouhý.
01.02.2021 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Dlouhý (159 článků) , Jaroslav Plesl (356 článků) , Michal Dlouhý (6 článků) , Jára Nový (157 článků)

Zločiny Velké Prahy: Langmajer je úplně super, je to lepší než Božena, píší diváci

 
Nový seriál Zločiny Velké Prahy měl premiéru ve vysílání České televize v neděli 31. ledna. V hlavních rolích se objevili herci Jaroslav Plesl, Jiří Langmajer a Denis Šafařík. První díl kriminálního seriálu nesl název Dáma ve studni a diváci jsou z něj v rozpacích.
31.01.2021 22:01 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (567 článků) , Jaroslav Plesl (356 článků) , Denis Šafařík (17 článků) , Jára Nový (157 článků)

Psal Prymulovi, psal Hamáčkovi, nic. Nový senátor: Půjde o přežití. Je třeba snížit daně a po vzoru podnikatelů zásadně odtučnit úřady

 
Snažil se zprostředkovat nákup plicních ventilátorů a od ministerstev Romana Prymuly a Jana Hamáčka se nedobral ani relevantní kontaktní osoby. Nově zvolený senátor Jaroslav Chalupský (Svobodní), který na Pelhřimovsku porazil senátního matadora Milana Štěcha, varuje vládu před situací v Česku. Lidé v důsledku omezení kvůli epidemii covidu-19 dluží už i na energiích, nemluvě o hypotékách. Vzhledem k výkonům vlády v době koronaviru už nebudou mít chuť odvádět daně ani z toho mála, co teď na trhu získají.
18.11.2020 17:11 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (3168 článků) , Milan Nový (88 článků) , Jára Nový (157 článků)

Psal Prymulovi, psal Hamáčkovi, nic. Nový senátor: Půjde o přežití. Čekejte odpor

 
Snažil se zprostředkovat nákup plicních ventilátorů a od ministerstev Romana Prymuly a Jana Hamáčka se nedobral ani relevantní kontaktní osoby. Nově zvolený senátor Jaroslav Chalupský (Svobodní), který na Pelhřimovsku porazil senátního matadora Milana Štěcha, varuje vládu před situací v Česku. Lidé v důsledku omezení kvůli epidemii covidu-19 dluží už i na energiích, nemluvě o hypotékách. Vzhledem k výkonům vlády v době koronaviru už nebudou mít chuť odvádět daně ani z toho mála, co teď na trhu získají.
18.11.2020 14:41 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (3168 článků) , Milan Nový (88 článků) , Jára Nový (157 článků)

Vystrčil o „čínské chřipce“ a Zemanových absencích. A proč zřejmě poruší Kuberovu tradici?

 
Senát si zvolí ve středu nové vedení. Schůzi ale zastíní nejspíš jednání Sněmovny, kam má kvůli projednávání státního rozpočtu dorazit prezident Miloš Zeman. Staronovým předsedou horní komory by měl podle povolebních dohod zůstat Miloš Vystrčil z ODS. K druhé nejvyšší ústavní funkci v zemi přitom přišel shodou nešťastných událostí - když ve funkci zemřel jeho stranický kolega a „politický učitel“ Jaroslav Kubera. Pokud bude Vystrčil zvolen, zřejmě poruší tradici, kterou zavedl jeho předchůdce (ODS). Na Nový rok už zřejmě neuslyšíme projev šéfa Senátu. Blesk Zprávám Vystrčil řekl, při jaké příležitosti by naopak mohl promluvit i o tom, co si myslí o absencích Miloše Zemana na jednání Senátu, kam téměř vůbec za celou dobu ve funkci prezidenta nedorazil.
10.11.2020 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1143 článků) , Miloš Zeman (25776 článků) , Jára Nový (157 článků)

Babiš zase žehlil průšvih. Létajícího Faltýnka. Výtahy se zavírat nebudou

 
Nový ministr zdravotnictví Jan Blatný na svém prvním brífinku po uvedení do úřadu prohlásil, že jeho hlavním cílem je zlepšení komunikace s lidmi. „Musíme všichni táhnout za jeden provaz, a jestli to máme dělat, musíme vědět proč,“ řekl Blatný a upozornil, že všechny nedávno vzniklé twitterové účty jsou falešné. „Nebudu zavírat výtahy a vypínat světla,“ ubezpečil. Premiér Babiš se poté zapotil, když musel vysvětlovat cestu Jaroslava Faltýnka do Španělska. „Já neznám detaily té cesty, ale nelíbí se mi to,“ prohlásil na adresu své pravé ruky.
29.10.2020 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Faltýnek (52 článků) , Jára Nový (157 článků)

Bizarní pozice na pražském magistrátu: Po nočním starostovi přichází další manažer

 
Na magistrátu hl. m. Prahy vznikla další netradiční úřednická pozice. Po nočním starostovi má Praha i svého energetického manažera, kterým se stal Jaroslav Klusák. Ten pracoval na obdobné pozici už pro město Litoměřice. Nový energetický manažer bude mimo jiné dohlížet na plán emisí, které město může každoročně vyprodukovat. Praha se už před časem zavázala, že do roku 2030 se emise CO2 na jejím území sníží o 45 %.
08.10.2020 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Jára Nový (157 článků)

Splněný sen Zoltána Lišky

 
Podle legendární písně Život je jen náhoda, nazpívané znovu v roce 1987 Ljubou Hermanovou, nazval klavírista a dirigent Zoltán Liška svůj splněný sen. Ve spolupráci se Supraphonem vydal s tímto titulem dvojalbum písniček svého Nového orchestru Jaroslava Ježka, založeného v roce 1982.
26.09.2020 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Ljuba Hermanová (13 článků) , Jaroslav Ježek (62 článků) , Jaroslav Ježek (62 článků) , Jára Nový (157 článků)

Škatulata na Primě: Novým moderátorem je Jaroslav Brousil! Dočasně...

 
Dnešním dnem usedne dočasně za moderátorský pult zpravodajské relace HLAVNÍ ZPRÁVY na Primě a CNN Prima NEWS vedle Veroniky Kubíčkové zkušený moderátor Jaroslav Brousil. Nahradí tak ve vysílání Pavla Štrunce, který se stal šéfredaktorem celé zpravodajské platformy.
02.09.2020 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Kubíčková (8 článků) , Pavel Nový (470 článků) , Jára Nový (157 článků)

Psychiatr varuje: Agenti Nového světového řádu, ničení soch. Nestačí jim jen převyprávět dejiny, oni musí gumovat osobnosti!

 
HŮŘ UŽ BYLO? „Tak rozbitá tato společnost není, aby nedokázala přestát krizi. Nenastane-li druhá vlna pandemie, pak těch několik měsíců klidu zbraní sotva společností výrazněji zamává,“ říká známý psychiatr a sexuolog Jaroslav Zvěřina. V rozhovoru nevynechal například Andreje Babiše, kterého prý původně považoval za nevolitelného, a upozornil například na jeho „mezinárodní přehled“. Přečtěte si také, co řekl na adresu umělců. Promluvil i o současných nepokojích v Americe. A došlo i na Evropu a její problémy. Ohledně ničení soch zmínil „agenty Nového světového řádu“.
07.07.2020 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22574 článků) , Jaroslav Zvěřina (52 článků) , Jára Nový (157 článků)

Mrtvému Kuberovi poslali volební lístky. Hlasovalo se o nástupci, primátor poslal omluvu

 
Trapas jako hrom. Zesnulému Jaroslavu Kuberovi (†72, ODS) přišly domů minulý týden volební lístky. Na Teplicku vybírali jeho nástupce do Senátu. Lístky přitom rozesílali úředníci magistrátu, kterým léta šéfoval. Kubera zemřel v lednu, štítky na obálky byly ale v tisku až v únoru. Nový primátor Hynek Hanza (ODS), kterého si politicky „vychoval“, musel přispěchat s omluvou. Paradoxně právě on bojuje o Kuberovo křeslo.
11.06.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1143 článků) , Jára Nový (157 článků)

Hana Lipovská v Praze. V kavárně, ne sama. Vyfotili ji. Je řev. Nový vývoj

 
Reportér Jaroslav Kmenta se v úterý vypravil do kavárny Slavie. A pořídil tam fotografii, která se pro mnohé okamžitě stala důkazem o velkém spiknutí proti nezávislosti České televize.
03.06.2020 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kmenta (141 článků) , Jára Nový (157 článků)

Nový a slušný Pavel Novotný: Kuberu mohli zabít Číňané. Otrava? Víte...

 
Starosta Řeporyj Pavel Novotný (ODS) prohlásil, že za smrt předsedy Senátu Jaroslava Kubery mohou být zodpovědní Číňané. „Mám silné podezření, že Číňané mohli zabít Kuberu,“ řekl Novotný. Mezitím Kuberova dcera Vendula Vinšová na facebooku zveřejnila informaci, že rodina konečně dostala pitevní protokol, podle kterého byl příčinou smrti infarkt. Toxikologické testy provedeny nebyly, ačkoliv o ně dle svých slov Vinšová v lednu žádala.
13.05.2020 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1143 článků) , Pavel Novotný (1138 článků) , Pavel Nový (470 článků) , Pavel Nový (337 článků) , Jára Nový (157 článků) , Pavel Kubera (45 článků)

Už nemohu mlčet! Nový vývoj kolem Jana Hrušínského: Zase nebude rád. Dokonce i TOP 09...

 
Statusy Jana Hrušínského, který si stěžoval na uzavření divadel, vyvolaly posměch i lítost. Pavel Novotný principála Divadla Na Jezerce přirovnal k Petru Cibulkovi a Alexandra Mynářová pro změnu zase šířila jeho teorii. Jaroslav Plesl zase Hrušínskému věštil kariéru na Twitteru a Facebooku. A poslankyně TOP09 Helena Langšádlová se ho snažila přesvědčit po dobrém.
12.03.2020 09:51 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (356 článků) , Pavel Novotný (1138 článků) , Helena Langšádlová (275 článků) , Pavel Nový (470 článků) , Petr Novotný (391 článků) , Pavel Nový (337 článků) , Jan Novotný (93 článků) , Jan Novotný (93 článků) , Jára Nový (157 článků) , Petr Pavel (791 článků)

Nový předseda Senátu se dnes bude radit o cestě na Tchaj-wan

 
Nově zvolený předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) se dnes sejde s místopředsedy Senátu a předsedy senátorských klubů, aby s nimi projednal možnou cestu senátorů na Tchaj-wan. Cestu senátorů s podnikatelskou delegací plánoval jeho předchůdce zesnulý Jaroslav Kubera (ODS). Před cestou v lednu varovala čínská ambasáda v Praze. Prezident Miloš Zeman už dříve vyjádřil názor, že tato cesta není v ekonomickém zájmu Česka.
25.02.2020 06:26 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1143 článků) , Miloš Zeman (25776 článků) , Jára Nový (157 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »