Články k osobnosti

Janek Ledecký

  zpěvák, skladatel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Janek Ledecký »
 

Dojemné vyznání nenapsal manželce: Roman Tomeš složil skladbu pro muže, který je pro jeho život důležitý

 
Když slavil sedmdesátiny herec Pavel Zedníček  (70) , částečně tak zaniklo to, že ve stejný den se v divadle Kalich slavilo ještě jedno výročí. A to dvacetiny této populární muzikálové i činoherní scény, jejíž činnost kdysi zahajoval muzikál Janka Ledeckého  (57) Hamlet.
15.11.2019 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Zedníček (233 článků) , Janek Ledecký (293 článků) , Roman Tomeš (95 článků)

Čas by vrátit nechtěly: Laurinová, Kostková, Munzarová i další dámy jsou po čtyřicítce spokojenější než ve dvaceti

 
Divadlo Kalich slavilo 20 let od svého založení. Na prvním představení tehdy jako mladinká Ofélie v muzikálu Hamlet Janka Ledeckého  (57) vystupovala Sabina Laurinová  (47) . "Mám vlastně taky výročí a přála bych divadlu i mně tu krásnou výdrž a kvalitu, kterou má," svěřila herečka. Připojily se i další její kolegyně, které už také oslavily dvacet let od svých dvacetin. A nás zajímalo, zda by se nechtěly do té doby vrátit.
09.11.2019 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Laurinová (248 článků) , Janek Ledecký (293 článků)

Publikum v Rudolfinu zpívalo s orchestrem. Slabinou Janka Ledeckého byla aranžmá

 
Janek Ledecký v těchto dnech vystupuje s orchestrem a Ivanem Hlasem jako hostem. Jeho písně získaly jinou barvu, bohužel ztratily říz a energii.
30.10.2019 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Hlas (50 článků) , Janek Ledecký (293 článků)

11 nepovedených proměn ve Tváři: Tyto pokusy raději neměly jít do vysílání

 
Show Tvoje tvář má známý hlas spěje do finále, v němž se utkají Michaela Badinková  (39) , Eva Burešová  (25) , Tereza Mašková  (22) a Patrik Děrgel  (29) . Připomeňme si ty výkony, které byly hodnoceny nejhůře. Kdo byl podle Jakuba Koháka, Janka Ledeckého a Aleše Hámy v jednotlivých dílech nejslabší?
17.11.2018 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Háma (167 článků) , Janek Ledecký (293 článků) , Michaela Badinková (132 článků) , Jakub Kohák (228 článků) , Eva Burešová (152 článků) , Patrik Děrgel (53 článků) , Tereza Mašková (56 článků) , Michaela Mašková (12 článků)

Zpěvák Janek Ledecký: Neměl jsem ambici být součástí Vánoc

 
Tradiční Vánoční turné zpěváka, hudebníka a skladatele Janka Ledeckého proběhne letos od 14. listopadu do 13. prosince. Bude to již podvaadvacáté. Doprovázet ho na něm bude M. Nostitz Quartet.
06.11.2018 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (293 článků)

Janek Ledecký se dmul pýchou: Talentovaný synek Jonáš slavil další úspěch

 
Na své potomky může být Janek Ledecký  (56) náležitě hrdý. Dceru Ester (23) opěvuje celý národ za její úspěchy ve sportovních disciplínách a syn Jonáš (25) se pro změnu čím dál víc uplatňuje v umělecké sféře.
01.11.2018 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (293 článků) , Jonáš Ledecký (9 článků)

Přibylo mu jen pár šedin: Janek Ledecký se s muzikálem Galileo vrací o 15 let zpět

 
Už v únoru Divadlo Hybernia uvede jeden z nejúspěšnějších tuzemských muzikálů Galileo. Pro hlavního protagonistu Janka Ledeckého  (56) je to opravdu srdcová záležitost, a to nejen proto, že jde o jeho autorský počin, ale především kvůli hereckému obsazení, které zůstává i po patnácti letech stejné.
27.09.2018 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (293 článků)

Ivana Chýlková se v blízkosti Janka Ledeckého pořádně zapotila! Koláče i bez práce

 
Janek Ledecký (56) na svůj věk rozhodně nevypadá, naopak by mu člověk hádal o 20 let méně, a tak není divu, že se v jeho přítomnosti ženám zrychlí tep. Důkazem toho je i Ivana Chýlková (54), která po hodině sezení vedle Janka raději neměla zvedat ruce.
13.09.2018 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Chýlková (295 článků) , Janek Ledecký (293 článků)

Česko může přijít o Ester Ledeckou. Její otec Janek bouchl do stolu: Bude závodit za jinou zemi, pokud...

 
Hudebník Janek Ledecký, tatínek Ester Ledecké, se vložil do sporu své dcery se Svazem lyžařů ČR. Dal jasně najevo, že pokud svaz neustoupí, jeho dcera začne závodit za jinou zemi.
05.09.2018 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (293 článků) , Ester Ledecká (170 článků)

Jaké úspěchy má za sebou otec Ester Ledecké?

 
Přísloví "jablko nepadá daleko od stromu" platí v rodině Ledeckých přímo ukázkově. Ester ohromila celý svět hlavně ziskem dvou zlatých medailí na ZOH, zatímco její otec dobývá svět převážně díky své muzikálové tvorbě, která vyráží dech i věhlasným režisérům. Jeho hry se tak hrají v USA, Tokiu nebo třeba v Jižní Korei. Přečtěte si skutečný příběh Janka Ledeckého.
09.06.2018 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (293 článků) , Ester Ledecká (170 článků)

Zeman dostane návrh na státní ocenění pro Ester Ledeckou. Jestlipak se nepomstí za příbuzného jako u pana Bradyho, posmívá se Šafrovo Fórum

 
Ester Ledecká na letošní olympiádě dosáhla fenomenálního úspěchu, přivezla do České republiky dvě zlaté medaile ze dvou různých sportů. Poslanci ji proto prezidentovi navrhli na udělení státních vyznamenání. Jenže jejich snaha ještě může tvrdě narazit u prezidenta Zemana. Server Forum24.cz připomíná, že otec Ledecké, Janek Ledecký, řekl něco, co se Zemanovi nemuselo líbit. A prezident je znám tím, že nezapomíná.
25.05.2018 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (293 článků) , Ester Ledecká (170 článků)

Ledecká dostane miliony za olympijská zlata v létě. Ostudu musela řešit vláda

 
Po olympijském triumfu vynášeli Ester Ledeckou všichni do nebes. Sponzoři se o ni prali, pozvánku dostala od premiéra Andreje Babiše (ANO) i prezidenta Miloše Zemana. To byl konec února. Je konec května a peníze od Českého olympijského výboru za získané medaile česká závodnice stále neviděla, což kritizoval i její otec a zpěvák Janek Ledecký. Ve středu přišel ale zlom na jednání vlády a tři a půl milionu korun za zlato v super-G i ze snowboardového paralelního obřího slalomu má Ledecká dostat na přelomu června a července. Blesk Zprávám to potvrdil ministr školství v demisi Robert Plaga (za ANO).
23.05.2018 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17199 článků) , Janek Ledecký (293 článků) , Miloš Zeman (23357 článků) , Ester Ledecká (170 článků) , Robert Janek (1 článek)

Hororová cesta Janka a Ester Ledeckých: Ohrožení života kvůli selhání brzd!

 
Zpěvák Janek Ledecký (55) a jeho dcera, olympijská vítězka Ester Ledecká (23), prožili nedávno velmi dramatické chvíle. Jejich autu totiž za jízdy selhaly brzdy. Stačilo málo a mohlo to skončit tragédií.
15.05.2018 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (293 článků) , Ester Ledecká (170 článků)

Tak proto možná Ester Ledecká nedostala slíbené peníze! Janku Ledecký, nahlédněte

 
Otec držitelky dvou zlatých olympijských medailí Ester Ledecké nedávno vyšel ven s tím, že sice jeho dcera vydělává miliony, ale zatím za své úspěchy v Pchjongčchangu sama nedostala ještě ani korunu. Problém celé situace lze hledat například v tom, že odměny úspěšným olympijským sportovcům dosud vyplácel Český olympijský výbor (ČOV), a to ze státních dotací, které nyní obdržel mnohem nižší, než požadoval. Poprvé proto místo něj vyplácení odměn na sebe převzalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, které se nyní rozhodlo celou věc na svých webových stránkách objasnit.
10.05.2018 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (293 článků) , Ester Ledecká (170 článků)

„Tohle mě nenapadlo v nejdivočejších snech!“ Janek Ledecký je znovu ve varu kvůli své dceři Ester

 
Vydělává miliony, sama z nich ale ještě neviděla ani korunu. Úspěšně propaguje Česko v zahraničí, ale komunikace doma vázne. Tak by se dala popsat aktuální situace Ester Ledecké. Lyžařský svaz jí stále dluží peníze za olympijské medaile, zároveň ale po Ledecké požaduje reklamní prostor na kombinéze. Otec Ester, skladatel a hudebník Janek Ledecký, je pořádně rozzlobený. Proč svaz ještě Ledecké nezaplatil?
08.05.2018 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (293 článků) , Ester Ledecká (170 článků)

Ester Ledecká nedostala peníze za olympijské zlato: Je to ostuda, zlobí se otec!

 
Už tento pátek se bude zlatá olympionička Ester Ledecká (23) pokoušet vyhrát coby Královna bílé stopy. Bohužel ji ale trápí úplně jiné problémy, které dokázaly rozohnit i jejího otce Janka Ledeckého (55). Ester totiž nedostala ještě peníze za olympijské zlato a navíc nové vedení českého alpského lyžování chce využít k naplnění rozpočtu potenciál právě zlaté Ester.
07.05.2018 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (293 článků) , Ester Ledecká (170 článků)

Charitativní výstup na Sněžku letos poprvé s HandicapFestem

 
Letošní šestý ročník charitativního výstupu na Sněžku se uskuteční společně s prvním ročníkem hudebního festivalu s názvem HandicapFest. Těšit se můžete například na Janka Ledeckého nebo kapelu The Tap Tap. Akce proběhne poslední květnovou sobotu 26. května v Peci pod Sněžkou, konkrétně na centrálním parkovišti. Vstupné je zdarma.
20.04.2018 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (293 článků)

To si dělají p*del. Jak koule. Jsem zhnusený! Lavina odporu vůči „nové hymně České republiky“ se šíří politikou i uměním

 
Předseda Českého olympijského výboru ve středečních Dvaceti minutách Radiožurnálu vysvětloval, proč potřebujeme předělat hymnu. V prvé řadě prý potřebujeme bojovnější hymnu, aby sportovce více motivovala k výkonu. A pak bychom také potřebovali delší hymnu. Ta naše je prý moc krátká a sportovci si ji neužijí. Skladatel Miloš Bok hymnu upravil. Snažil se zřejmě, aby zněla majestátněji, jenže narazil. Když novou verzi české hymny slyšel Janek Ledecký, neudržel se. Padlo slovo pr*el.
29.03.2018 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Bok (9 článků) , Janek Ledecký (293 článků)

Janek Ledecký drsně okomentoval novou českou hymnu: Nedělají si p*del

 
Českému olympijskému výboru se nelíbí naše národní hymna. Oroduje proto za její změnu. Přišel dokonce s novou slokou. To se ale nelíbí českým hudebníkům. Janek Ledecký neskrýval na sociální síti své rozhořčení a do nové verze hymny se drsně a vulgárně opřel.
28.03.2018 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (293 článků)

To je výprask! Janek Ledecký si to vyřídil s veřejnoprávním novinářem za články o jeho dceři Ester

 
Český zpěvák a skladatel Janek Ledecký, hudebník a otec dvojnásobné olympijské vítězky Ester Ledecké, v internetové televizi DVTV prozradil, co si myslí nejen o olympijských hrách, ale také o útocích novinářu na jeho dceru za to, že se na olympiádě v Jižní Koreji izolovala od novinářů a odmítala dávat rozhovory.
23.03.2018 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (293 článků) , Ester Ledecká (170 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »