Články k osobnosti

Janek Ledecký

  zpěvák, skladatel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Janek Ledecký »
 

Chudák milionář! Covid maskuje zlo, řekl Janek Ledecký. A je mela

 
Asi nikoho nepřekvapí, že po zářijovém videu není zpěvák Janek Ledecký rád, že v Česku je lockdown a nesmí se skoro nic. Mimo jiné musel odložit i vánoční turné, a také 60 koncertů a 18 představení. Jeho finanční ztráta jde dle Blesku do milionů. „Dokud nesvrhneme vládu, tak zřejmě hrát nebudeme. Musíme asi jít do ulic, jinak se tahle země nevzpamatuje,“ řekl Ledecký, ale nesetkal se s dobrou odezvou. Ale podle zpěvákova videa se na ulicích k protestu přidají i policsté.
24.11.2020 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (311 článků)

Janek Ledecký si stěžuje: Kvůli covidu přišel o miliony!

 
Vánoční turné dávno vyprodal. Ale stejně jako musel Janek Ledecký (58) stopnout to s orchestrem, přesunout musel i adventní vystoupení. Ztráty počítá v milionech a žehrá na vládní opatření kvůli covidu-19.
22.11.2020 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (311 článků)

Sliby se maj plnit... Janek Ledecký stále zkouší na vánoční koncerty, ale začal psát i knihu

 
Zpěvák Janek Ledecký  (58) si v létě zahrál jen na dvou malých festivalech, jinak se všechny jeho produkce zrušily. Ale nezoufá. Zkouší i novou profesi. Bude z něj spisovatel. Na hudbu ovšem nezanevřel.
15.11.2020 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (311 článků)

Covid: Janek Ledecký udeřil. To jsem říkal už před měsícem! Jde o seniory

 
Zpěvák Janek Ledecký natočil další domácí video, v němž se vyjadřuje k situaci kolem koronavirové epidemie. Podle svých slov přistupuje k řešení krize opravdu s respektem a vážně. Pozastavuje se pouze nad otálením s testováním seniorské populace.
28.10.2020 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (311 článků)

Ledecký v zajetí strachu o Ester?! Slova plná pochybností

 
Janek Ledecký promluvil o tom, jak je na tom momentálně jeho dcera Ester Ledecká, která patří mezi naše nejúspěšnější sportovkyně. Také přiznal to, že si jednu věc zcela nechápe… O co jde?
18.10.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (311 článků) , Ester Ledecká (180 článků)

Ledecký vytočen slovy Zemana. Sedl před kameru a začal to sekat hlava nehlava

 
Zemanův ostrý bonmot o hladových umělcích ani po několika dnech nepřestává sklízet reakce. „Vy si snad myslíte, že Shakespeare napsal Hamleta z hladu?“ pustil se ve vysílání CNN Prima News do prezidenta zpěvák a skladatel Janek Ledecký. Podle něj jde o prezidentovu „bohapustou lež“. To však na celé věci ještě nespatřuje jako to nejsmutnější. Následovala slova o Zemanových voličích.
17.10.2020 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (311 článků)

Janek Ledecký se strachuje o nosní přepážku své dcery: Olympijská vítězka Ester musí každý 3. den na testy na covid

 
Zatímco Janek Ledecký  (58) sám vystupovat nemůže, soustředí se dál na úspěchy svojí dcery, dvojnásobné olympijské vítězky ve snowboardu a obřím slalomu Ester Ledecké. "Má výhodu, že dělá individuální sport, kde se navíc ještě v rychlosti, kterou se pohybuje, dají rozestupy udržet poměrně snadno," míní zpěvák.
13.10.2020 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (311 článků) , Ester Ledecká (180 článků)

Ilona Csáková bude litovat. Psala o covidu a vymstilo se jí to

 
Nechci se nechat testovat, je to plán Billa Gatese a WHO. Tak se v kostce vyjádřila zpěvačka Ilona Csáková k plánu ministra zdravotnictví Prymuly otestovat celou populaci. „Nenechám si v rámci plošného testování šťourat v hlavě špejlí,“ prohlásila. Na internetu už začala chytat rány. A objevila se srovnání s Bárou Basikovou a Jankem Ledeckým.
12.10.2020 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (151 článků) , Bára Basiková (660 článků) , Ilona Csáková (522 článků) , Janek Ledecký (311 článků)

Prezident Zeman: Útok na Ledeckého! A metál pro Trávníčka

 
Je to banda amatérů! Prezident Miloše Zeman (76) »sepsul« všechny, kteří zlehčují onemocnění covid-19 v Česku. Obul se tak do zpěvačky Báry Basikové (57) a hudebníka Janka Ledeckého (58). Oba totiž považují situaci ohledně koronaviru za strašení lidí. Naopak velké pocty se dočká herec Pavel Trávníček (69). Dostane od Zemana metál.
29.09.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (660 článků) , Pavel Trávníček (346 článků) , Janek Ledecký (311 článků) , Miloš Zeman (24627 článků)

Ledecký kritizuje zneužívání koronaviru: Největší kšeft v dějinách farmacie, tvrdí zpěvák

 
Janek Ledecký se zařadil mezi další slavné odmítače koronavirové hysterie. Známý zpěvák se ve svém videu ostře pustil do farmaceutických firem. Podle Ledeckého totiž zneužívají koronavirové situace a snaží se udržovat hysterii mezi lidmi jen proto, aby vydělaly co nejvíc peněz.
16.09.2020 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (311 článků)

Rozzlobený Janek Ledecký o koronavirové krizi: Je to zastrašující kampaň! Je čas dupnout na brzdu

 
Známý český zpěvák a kytarista Janek Ledecký (58) má jasno: celá „hysterie“ kolem pandemie viru covid-19, která v současné době sužuje celý svět, je jenom chytrá kampaň farmaceutických firem. Vypomohl si grafem, který dokazuje, že počty nakažených sice stoupají, ale počty mrtvých jsou stabilní, a předpověděl hodně temnou budoucnost…
14.09.2020 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (311 článků)

VIDEO Janek Ledecký: Korona? Zastavte tu kampaň strachu! Někdo chce vydělat. Je to jinak

 
Do covidové krize přispělo svým názorem už mnoho umělců, ať už na jednu či druhou stranu. Nyní se svou troškou do mlýna přispěl i zpěvák Janek Ledecký. Má za to, že je třeba dupnout na brzdu. Ale ne v životech lidí, ale na brzdu hysterické kampaně, na které dle něho vydělávají farmaceutické společnosti. Teď na testech, brzo na očkování. „Příští rok přijdou vakcíny. Ty také nebudou super spolehlivé, ale zato budou povinné. A když nebudou povinné, tak možná zjistíme, že bez té vakcíny nás nepustí ani ke kamarádům na Slovensko,“ předpověděl a opřel se o čísla.
14.09.2020 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (311 článků)

Tvoje tvář má známý hlas 2020: Diváci se mohou těšit na novou porotu, zůstala jen jedna stálice

 
Sedmou řadu show Tvoje tvář má známý hlas bude provázet několik zásadních změn. Ta největší se týká poroty. Moderátorského postu se pro porotcovské křeslo vzdal Ondřej Sokol (48), který v čele nahradí samozvaného předsedu Jakuba Koháka (45). Janka Ledeckého v porotě nahradí hvězda seriálu Slunečná a účastnice páté řady Eva Burešová (27). U stolečku zůstal jen divácky oblíbený Aleš Háma (47) a čtvrté místo bude už tradičně obsazovat v každém dílu speciální host.
23.08.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Háma (183 článků) , Ondřej Sokol (351 článků) , Janek Ledecký (311 článků) , Jakub Kohák (238 článků) , Eva Burešová (351 článků)

Polonahý Ledecký (57) předvedl špičkovou formu! Namočil do toho Ester i „Hamlety“

 
Zpěvák a skladatel Janek Ledecký (57) už se asi v karanténě nudí! Nebylo by divu, když nemůže vystupovat a všechny plány mu zhatil koronavirus. Proto se asi rozhodl splnit netradiční výzvu a ukázal přitom nejen svaly, ale i skvělou kondici, kterou by mu mohli závidět i o polovinu mladší pánové.
01.05.2020 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (311 článků)

Výhybka do socialismu? Janek Ledecký si myslí, že k tomu už dochází. Prý se to může vymknout kontrole

 
Zpěvák Janek Ledecký se bojí, že „současná situace dává vládě neuvěřitelnou možnost přehodit výhybku do tuhého socialismu“. Podle Ledeckého už k tomu dochází, protože jsme si všichni museli „kleknout“, ale „jen někteří teď dostanou od státu přidáno“. V karanténě prý zpěvák alespoň může hodně cvičit na kytaru, což chce zúročit na koncertech, až se uvolní současná opatření.
15.04.2020 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (311 článků)

Klan Ledeckých šokuje: Trenér Esterky to měl ...

 
Zatímco my, kteří jsme ještě nákazou neprošli, jsme v permanentním strachu, co se s námi stane, pokud do kontaktu s koronavirem přijdeme, zpěvák Janek Ledecký (57) pro web idnes.cz přiznal, že už má nemoc COVID-19 nejspíš za sebou.
02.04.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (311 článků)

Janek Ledecký o koronaviru: S manželkou jsme se asi nakazili! A co Ester?

 
K lidem, kteří se v nedávné době vrátili ze zahraničí a skončili tak v dobrovolné karanténě, se připojil i zpěvák a skladatel Janek Ledecký (57). Ten nyní dokonce prozradil, že koronavirus možná i prodělal! Od koho se nakazil?
31.03.2020 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (311 článků)

Moje popularita končí u Aše, pak jsem táta Ester, říká Janek Ledecký

 
Vyrůstal na klasické hudbě, ale hvězdou studentských mejdanů se stal až díky kapele Rolling Stones a Bobu Dylanovi, jejichž písničky s oblibou hrával. Studoval práva, také zpíval jazz a hrál punk. Až začátek 90. let ho z undergroundu katapultoval na pódia velkých stadionů, kde se při tónech písničky Promilujem celou noc podlamovala kolena tisícům fanynek.
20.02.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Bob Dylan (245 článků) , Janek Ledecký (311 článků)

Dojemné vyznání nenapsal manželce: Roman Tomeš složil skladbu pro muže, který je pro jeho život důležitý

 
Když slavil sedmdesátiny herec Pavel Zedníček  (70) , částečně tak zaniklo to, že ve stejný den se v divadle Kalich slavilo ještě jedno výročí. A to dvacetiny této populární muzikálové i činoherní scény, jejíž činnost kdysi zahajoval muzikál Janka Ledeckého  (57) Hamlet.
15.11.2019 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Zedníček (241 článků) , Janek Ledecký (311 článků) , Roman Tomeš (124 článků)

Čas by vrátit nechtěly: Laurinová, Kostková, Munzarová i další dámy jsou po čtyřicítce spokojenější než ve dvaceti

 
Divadlo Kalich slavilo 20 let od svého založení. Na prvním představení tehdy jako mladinká Ofélie v muzikálu Hamlet Janka Ledeckého  (57) vystupovala Sabina Laurinová  (47) . "Mám vlastně taky výročí a přála bych divadlu i mně tu krásnou výdrž a kvalitu, kterou má," svěřila herečka. Připojily se i další její kolegyně, které už také oslavily dvacet let od svých dvacetin. A nás zajímalo, zda by se nechtěly do té doby vrátit.
09.11.2019 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Laurinová (273 článků) , Janek Ledecký (311 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »