Články k osobnosti

Jane Birkin

  herečka, zpěvačka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jane Birkin »
 

Jane Birkin: Kabelku Birkin bych dnes už neunesla, používám kapsy

 
Zpěvačka Jane Birkin byla múzou návrhářů módního domu Hermes, kteří v roce 1984 představili první ručně šitou kabelku Birkin. Z té se stala statusová záležitost, na kterou se čeká v pořadníku, i když člověk patří mezi nejbohatší a slavné. Jenže samotná britská pěnice ji dávno nenosí. Prý je pro ni moc těžká a raději si věci nastrká do kapes.
03.04.2017 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Jane Birkin (10 článků)

Po téhle zpěvačce pojmenovali kabelku: Šíleli po ní i v Sexu ve městě!

 
Britská zpěvačka Jane Birkin byla velmi polichocena, když před lety luxusní módní dům Hermes začal pojmenovávat své kabelky jejím příjmením. O nejdražších kabelkách světa – takzvaných Birkinkách – se hovořilo také v Sexu ve městě. Osmašedesátiletá hvězda ale teď oznámila, že si nepřeje, aby bylo její příjmení spojováno s produkty, na jejichž výrobu se používá krokodýlí kůže.
31.07.2015 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Jane Birkin (10 článků)

Mladší dcera slavné herečky zdědila po mamince nejen krásu: Ani ona nemá problém s nahotou

 
Herečka a zpěvačka Jane Birkin (67) byla koncem šedesátých a v průběhu sedmdesátých let minulého století doslova ikonou. Její šarm a krása uchvacovaly muže i ženy bez rozdílu věku. A ona šla popularitě naproti. Filmové archivy tak ukrývají mnoho scén, v nichž je herečka zcela nahá.
05.08.2014 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Jane Birkin (10 článků)

Sebevražda? Britská módní fotografka zemřela po pádu z okna

 
Ve věku 46 let v Paříži ve středu zahynula britská módní fotografka Kate Berryová. Dcera herečky Jane Birkinové podle policejních zdrojů, které citují francouzská média, zemřela po pádu z okna svého pařížského bytu ve čtvrtém patře. 
12.12.2013 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jane Birkin (10 článků)

Viděli jste někdy menší prsa? Největší hanbářka mezi francouzskými herečkami ukazovala hrdě vnady i klín

 
Jen těžko byste ve francouzské kinematografii hledali větší hanbářku. Jane Birkin, jejíž vzdechy z nejslavnější písně o lásce Je t'aime zná celý svět, se ve filmech svlékala jako na běžícím pásu.
19.07.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Jane Birkin (10 článků)

Z těchto fotek vám stoupne tlak: Mladičká Jane Birkin ukazovala ňadra, klín a nahá se milovala s Bardotkou

 
Francie měla v minulém století hned několik sexuálních symbolů. Žádná z umělecky ceněných hereček Evropy se však na plátně nesvlékala tak často a tak nestoudně jako právě Jane Birkin, jejíž vzdechy důvěrně znáte z nesmrtelného hitu Je t'aime. Ten nazpívala se svým tehdejším životním partnerem Sergem Gainsbourgem.
10.02.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Jane Birkin (10 článků)

Její vzdechy zná celý svět: Mrkněte, jak dnes vypadá interpretka písně Je t'aime Jane Birkin (66)

 
Jane Birkin byla v sedmdesátých letech opravdovým sexsymbolem. Pamatovat si ji můžete z filmů Zvětšenina, Bazén, Zvíře či Smrt na Nilu. V nejednom z filmů se svlékla a vlastní nahotou propagovala i svůj největší hit Je t'aime.
02.02.2013 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Jane Birkin (10 článků)

To je nádhera! Máme nejodvážnější foto úplně nahé Brigitte Bardot. V posteli se válí s Jane Birkin

 
Podívejte se s námi na nejodvážnější fotky sexuálního symbolu padesátých a šedesátých let, božské Brigitte Bardot. Pocházejí z jejího úplně posledního filmu Don Juan 73, aneb kdyby byl Don Juan ženou, který se nesetkal s úspěchem a hned po svém uvedení zapadl. Uznejte sami, že je to škoda!
11.01.2012 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Jane Birkin (10 článků) , Brigitte Bardot (101 článků)

Angličanka s francouzskou duší: Jane Birkin

 
Říká se o ní, že má francouzský šarm i eleganci, přestože se narodila v Londýně. Dala jméno jedné z nejžádanějších kabelek světa, nazpívala desítky šansonů, zahrála si i ve filmu – okouzlující Jane Birkin je na scéně ...
07.07.2011 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Jane Birkin (10 článků)

Podívejte se: Takhle dnes vypadá slavná sexy diva, která nazpívala světoznámý hit Je t‘aime

 
Herečka, zpěvačka a modelka Jane Birkin (64) se vepsala do paměti mnohých svým dívčím půvabem a také světoznámým duetem Je t‘aime, moi non plus, který nazpívala se svým partnerem Sergem Gainsbourgem.
05.07.2011 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Jane Birkin (10 článků)
« Předchozí 1 Další »