Články k osobnosti

Jana Vaculíková

  herečka, zpěvačka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jana Vaculíková »
 

Seriálová matka s dcerou se sešly jako modelky na přehlídce: Podívejte, jak to hvězdám Ulice šlo

 
Jana Bernášková, Šárka Vaculíková , Kristýna Leichtová , ale také seriálové příbuzné z Ulice Ilona Svobodová  (55) a Anna Fixová, ty všechny se sešly na přehlídce Ivany Follové, aby vynesly její modely. Svobodová se zároveň ujala role moderátorky přehlídky, v níž zastoupila Marii Tomsovou. Ani ta si ale show nenechala ujít, užila si ji z místa pro hosty.
04.12.2015 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Svobodová (118 článků) , Kristýna Leichtová (257 článků) , Anna Fixová (12 článků) , Jana Bernášková (65 článků) , Marie Tomsová (55 článků) , Šárka Vaculíková (54 článků) , Jana Vaculíková (5 článků) , Jan Svoboda (227 článků) , Jana Tomsova (1 článek) , Jana Svobodová (76 článků) , Jan Svoboda (227 článků) , Jan Svoboda (227 článků) , Jan Svoboda (227 článků)

Čarodějka z reklamy na piškoty před porodem: Takhle zpěvačce Janě Vaculíkové vyrostlo bříško

 
Už to má na spadnutí. Zpěvačka a herečka Jana Vaculíková, která v loňském roce vydala své první studiové album s názvem Návraty, už je v devátém měsíci svého druhého těhotenství. Jana, kterou si pamatujeme i jako čarodějku z reklamy na piškoty, už se na druhé miminko moc těší.
22.01.2014 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Vaculíková (5 článků)

Jana Vaculíková: Písňový text je pro mě očista

 
Jana Vaculíková je herečka, která se na začátku své kariéry prosadila v mnoha muzikálových rolích, a nyní se věnuje především činohře a filmové dráze. Jako bývalá zpěvačka však dlouhodobě tíhne ke skládání písniček a psaní textů. Před pár týdny vydala své debutové sólové album nazvané Návraty.
27.07.2013 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Vaculíková (5 článků)

Nová alba: Jay-Z, Daniel Landa a Jana Vaculíková

 
Prázdniny začaly a nových alb mnoho nevychází. O to více ale potěší například novinka americké rapové hvězdy Jay-Z. Nedávno mimochodem jeho producent ohlásil, že Jay-Z nahraje další společné album s Kanyem Westem.
10.07.2013 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (518 článků) , Jay-Z (173 článků) , Jana Vaculíková (5 článků) , Jay Daniel (1 článek)

Vaculíková si od dcery odskočí do Ordinace

 
Nova znovu povolává do Ordinace v růžové zahradě 2 staronové postavy. Jednou z nich je i pacientka doktora Hrušky Iva Vykusová v podání herečky Jany Vaculíkové (36). „Tentokrát má Vykusová ve scénáři hazardní hry,“ prozradila mluvčí seriálu Lucie Juráčková.
15.02.2010 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Vaculíková (5 článků)
« Předchozí 1 Další »