Články k osobnosti

Jana Suchá

  poslankyně

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jana Suchá »
 

Čeká ji hodně nečekaná zápletka! Víme, kdy se vrátí Morávková do seriálové Ordinace

 
Herečka Dana Morávková roky představovala roli lékařky Zdeny Suché v seriálové Ordinaci v růžové zahradě. V ní podvedla svého manžela Davida alias Jana Čenského. Nevěra se provalila, a tak jednoduše herečku tvůrci seriálu odstěhovali do zahraničí. Jenže Danin návrat je na spadnutí.
03.02.2017 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čenský (118 článků) , Dana Morávková (572 článků) , Jana Suchá (18 článků)

Ľubomíra rozdrtil traktor, který právě opravil: Jeho rodiče se zhroutili

 
Když zděšený soused Jano našel Ľubomíra (†33), nebylo mu už pomoci. Mladého muže zavalil ze zatím neznámých příčin traktor, ve kterém jel. K tragédii došlo u polní cesty u slovenské obce Suchá Hora.
27.05.2015 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hora (9 článků) , Jana Suchá (18 článků)

Peake počítá své poslance před hlasování o Rusnokovi. Dva mlčí

 
Strana LIDEM Karolíny Peake má v současnosti pouze 5 členů. Poslankyně Jana Suchá ze strany odešla a Právo píše, že před důležitým hlasováním o důvěře Rusnokovu kabinetu se Peake dva poslanci zatím ještě neozvali. Potvrdit své odmítavé stanovisko k vládnímu kabinetu si na schůzce mají potvrdit ve středu ráno.
05.08.2013 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1613 článků) , Jana Suchá (18 článků)

LIDEM má už jen pět poslanců, Suchá nezaplatila příspěvky

 
Strana LIDEM má v Poslanecké sněmovně už jen pět zástupců. Poslankyně Jana Suchá totiž na jaře nezaplatila členské příspěvky, a tak už není ve straně. Stále ale zůstává členkou neformálního klubu LIDEM.
04.08.2013 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Jana Suchá (18 článků)

Suchá skončila v LIDEM, nezaplatila příspěvky

 
Strana LIDEM už má ve Sněmovně pouze pět poslanců. Jana Suchá totiž ve straně už na jaře skončila kvůli nezaplaceným členským příspěvkům. Na středeční hlasování o důvěře vládě by to ale nemělo mít vliv, Suchá totiž nadále zůstává členkou neformálního klubu LIDEM.
04.08.2013 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Jana Suchá (18 článků)

Kandidátkou na viceprezidenta NKÚ zvolili poslanci Horníkovou

 
Sněmovna dnes zvolila kandidátkou na viceprezidenta Nejvyššího kontrolního úřadu poslankyni ODS Zdeňku Horníkovou. Oznámila to předsedkyně volební komise Jana Suchá (LIDEM). Horníková ve funkci nahradí dosavadního viceprezidenta úřadu Miloslava Kalu, který se stal jeho prezidentem. Do funkce ji ještě musí jmenovat prezident republiky Miloš Zeman.
03.04.2013 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Zdeňka Horníková (25 článků) , Miloš Zeman (21251 článků) , Jana Suchá (18 článků)

Poslanci, kteří odešli za Peake, se shodli: Ne praktikám VV

 
V úterý v podvečer se začal drolit klub Věcí veřejných. Už po půl hodině se k Karolíně Peake přidal první véčkař - místopředseda klubu Viktor Paggio. Následovala místopředsedkyně Dagmar Navrátilová a poslankyně Lenka Andrýsová a Jana Suchá. O odchodu z VV uvažuje také poslanec Jiří Rusnok. Deník Právo zjistil od poslankyně Navrátilové, že by mělo odejít nejméně osm zákonodárců. Ti by pak vytvořili nejenom novou platformu, ale i novou stranu v čele s Peake.
18.04.2012 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Andrýsová (68 článků) , Dagmar Navrátilová (97 článků) , Viktor Paggio (87 článků) , Karolína Peake (1613 článků) , Jiří Rusnok (1852 článků) , Jana Suchá (18 článků) , Jiří Rusnok (687 článků)

Za Peake odcházejí další poslanci VV, strana sčítá ztráty

 
Ke Karolíně Peake se během úterního odpoledne začali přidávat ostatní poslanci Věcí veřejných. Odchod ze strany oznámili ministr dopravy Pavel Dobeš a ministr pro místní rozvoj Kamil Jankovský i poslanci Viktor Paggio, Dagmar Navrátilová, Lenka Andrýsová a Jana Suchá. Podle informací ČTK již má skupina kolem vicepremiérky Peake ve Sněmovně dostatek hlasů pro udržení koalice. To je důležité pro premiéra Petra Nečase.
17.04.2012 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Dobeš (512 článků) , Petr Nečas (9276 článků) , Lenka Andrýsová (68 článků) , Dagmar Navrátilová (97 článků) , Viktor Paggio (87 článků) , Karolína Peake (1613 článků) , Jana Suchá (18 článků) , Kamil Jankovský (97 článků) , Pavel Nečas (445 článků) , Jan Jankovský (5 článků) , Jan Dobeš (71 článků)

Skupina kolem Peake již má dost poslanců pro udržení vlády

 
Ke Karolíně Peake se během úterního odpoledne začali přidávat ostatní poslanci Věcí veřejných. Odchod ze strany oznámili ministr dopravy Pavel Dobeš i poslanci Viktor Paggio, Dagmar Navrátilová, Lenka Andrýsová a Jana Suchá. Podle informací ČTK již má skupina kolem vicepremiérky Peake ve Sněmovně dostatek hlasů pro udržení koalice. To je důležité pro premiéra Petra Nečase.
17.04.2012 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Dobeš (512 článků) , Petr Nečas (9276 článků) , Lenka Andrýsová (68 článků) , Dagmar Navrátilová (97 článků) , Viktor Paggio (87 článků) , Karolína Peake (1613 článků) , Jana Suchá (18 článků) , Pavel Nečas (445 článků) , Jan Dobeš (71 článků)

Poslanci navrhují snadnější propuštění zlodějíčků

 
Vězni, kteří se provinili menšími přečiny, mají naději na odpuštění trestu. Přislibuje jim ji iniciativa poslanců Pavla Staňka, Stanislava Polčáka a Jany Suché, kteří přišli s návrhem, který umožňuje snadnější propouštění odsouzených, kteří si dopustili zločinu z nedbalosti, nebo byli odsouzeni na méně než pět let. Zákonodárci si od návrhu slibují ulehčení státnímu rozpočtu i stále přeplněnějším věznicím. Tato legislativa by přitom podle autorů návrhu mohla začít platit poměrně brzy – Pavel Staněk doufá, že nabude účinnosti do letošního podzimu.
28.01.2012 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Polčák (251 článků) , Pavel Staněk (27 článků) , Jana Suchá (18 článků)

Suchá (VV): Také firmy budou trestně odpovědné

 
Sněmovna poslala do třetího čtení zákon o trestní odpovědnosti firem. Poslankyně VV Jana Suchá k němu podala pozměňovací návrh, který obsahuje významný protikorupční nástroj.
21.09.2011 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Suchá (18 článků)

Vyrostli jsme moc rychle, kritizuje Véčka jejich poslankyně

 
Poslankyně Jana Suchá se v čase nejrozbujelejší vládní krize ztratila. Teď promluvila o svém postoji k problémům VV i kauzám kolem Víta Bárty. A servítky si příliš nebrala.
21.05.2011 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků) , Jana Suchá (18 článků) , Jan Bárta (158 článků)

VV zvolila Peake za novou šéfku klubu

 
Věci veřejné si zvolily za novou předsedkyni klubu Karolínu Peake. Poslankyně Věcí veřejných Jana Suchá nedorazila na jednání poslaneckého klubu VV, který právě vybírá nové vedení. Karlovarská poslankyně se sama pokládá za rebelku proti své vůli, z poslaneckého klubu po posledních vnitrostranických otřesech vystoupit nechtěla, ale klub jí prý dává najevo, že s ní nepočítá.
08.04.2011 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1613 článků) , Jana Suchá (18 článků)

Suchá z VV: Nechci dělat loutku, byl to kašpárkov!

 
"Nevím co mám dělat, potřebuji si vyčistit hlavu," poslankyně Věcí veřejných Jana Suchá se vyrovnává sama se sebou a dělá tak těžkou hlavu zbytku poslaneckého klubu. tedy spíše jeho pozůstatkům. Po Škárkovi, který vznesl jako první obvinění proti Vítu Bártovi byla ve čtvrtek vyhozena i jeho dosavadní předsedkyně klubu Kristýna Kočí. Klub opustil i Stanislav Huml.
08.04.2011 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků) , Stanislav Huml (465 článků) , Kristýna Kočí (699 článků) , Jana Suchá (18 článků) , Jan Bárta (158 článků)

VV volí nového šéfa klubu, poslankyně Suchá nedorazila

 
Poslankyně Věcí veřejných Jana Suchá nedorazila na jednání poslaneckého klubu VV, který právě vybírá nové vedení. Karlovarská poslankyně se sama pokládá za rebelku proti své vůli, z poslaneckého klubu po posledních vnitrostranických otřesech vystoupit nechtěla, ale klub jí prý dává najevo, že s ní nepočítá.
08.04.2011 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Suchá (18 článků)

Poslanci VV se sešli a hned jeli jednat jinam. Bez Kočí, Humla, Škárky a Suché

 
Ve čtvrtek v podvečer se ve Sněmovně sešli k jednání klubu všichni poslanci Věcí veřejných. Chyběl pouze vyloučený Jaroslav Škárka. Po 10 minutách poslanci jednání přerušili s tím, že se přesunou do stranického sídla na pražském Smíchově. Odjeli ale bez Kristýny Kočí, Jaroslava Škárky, Stanislava Humla a Jany Suché. Huml oznámil, že vystupuje z klubu VV.
07.04.2011 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (465 článků) , Kristýna Kočí (699 článků) , Jana Suchá (18 článků) , Jaroslav Škárka (521 článků)

Suchá (VV): Nový zákon uklizené chodníky nezajistil

 
Budou lidé i napříště klouzat po zasněžených nebo namrzlých dlažebních kostkách? Véčkaři si v těchto dnech sice mírnou většinou odhlasovali, že diskusi o chodníkovém zákoně už není třeba otevírat, podle poslankyně VV Jany Suché však tato norma schůdné chodníky nepřinesla.
24.02.2011 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Suchá (18 článků)

Že bude poslankyní, se dozvěděla, když vytírala podlahu

 
Pátá z kandidátky Věcí veřejných (VV) v Karlovarském kraji 34 letá Jana Suchá se dozvěděla o svém volebním úspěchu naprosto kuriózním způsobem. Zatímco lídři snad všech stran sledovali bedlivě obrazovky televizí a počítačů ve volebních štábech po celé republice, Suchá se o blížícím volebním úspěchu dozvěděla esemeskou ve chvíli, kdy zrovna doma v Ostrově vytírala podlahu.
31.05.2010 04:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Suchá (18 článků)
« Předchozí 1 Další »