Články k osobnosti

Jana Plodková

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jana Plodková »
 

Jana Plodková přiznala strach ze své náhlé proměny. Bála jsem se, že mě lidé budou hejtit, říká a prozradila důvod změny

 
Jana Plodková šokovala na Českých lvech. Sympatická herečka nosila dlouhá léta stále tentýž účes, dlouhé blonďaté vlasy. Ty jsou však dnes už minulostí. Na červeném koberci všechny přítomné překvapila, když ukázala, že z blonďaté dlouhovlásky je krátkovlasá brunetka. Důvod své razantní proměny odtajnila na sociálních sítích. 
13.03.2024 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Plodková (243 článků)

Obrovská proměna Jany Plodkové: Z dlouhovlasé blondýnky je půvabná krátkovlasá brunetka

 
Jana Plodková zcela šokovala na Českých lvech. Pro ni ikonické dlouhé blonďaté vlasy už jsou minulostí a sympatickou herečku byste jen stěží poznali. Jak zachytili fotografové eXtra.cz v pražském Rudolfinu, nyní je z Plodkové tmavovlasá krátkovláska. Nutno podotknout, že jí to ovšem velmi slušelo. 
10.03.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Plodková (243 článků)

Issová s vražedným dekoltem, premiéra Burešové a Plodková jako brunetka: Móda z Českého lva

 
Rok se s rokem sešel a máme tu další udílení cen Český lev. Slavné české krásky se opět hodily do gala a ukázaly na červeném koberci ty nejkrásnější róby. Herečka Klára Issová vynesla nádherný stříbrný model s hlubokým výstřihem a všem přítomným vyrazila dech. Překvapivé entreé měla také herečka Jana Plodková, která nepřišla se svou blonďatou hřívou, ale vlasy měla obarvené na hnědo. V pražském Rudolfinu, kde se galavečer koná, nechybí ani redakce eXtra.
09.03.2024 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Klára Issová (201 článků) , Jana Plodková (243 článků) , Jana Burešová (20 článků)

Reakce na film Mimořádná událost: Jedni chválí humor a nadsázku, druzí kritizují nudu

 
I při jízdě vlakem může nastat opravdu kuriózní situace. To si ostatně ve snímku Mimořádná událost na vlastní kůži vyzkouší postavy, které ztvárnili herci Jana Plodková, Jenovéfa Boková, Igor Chmela či Jaroslav Plesl. Česká televize tuto komedii odvysílala na České televizi v úterý 6. února a lidé na sociálních sítích ihned sdíleli své reakce.
07.02.2024 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (409 článků) , Igor Chmela (102 článků) , Jana Plodková (243 článků) , Jenovéfa Boková (72 článků) , Jana Boková (15 článků)

Vánoční setkání plné hvězd: Dojatá Pavlovičová se dočkala ovací, rozlítaná Geislerová i Maximová v roztomilém svetru

 
Česká herecká smetánka se pořádně naladila na Vánoce! Snad každý, kdo něco znamená ve filmovém či seriálovém světě, se objevil na setkání slavných, které zorganizovala Aňa Geislerová. O zábavu se například postaral Jakub Žáček, který na ulici dokonce zazpíval v andělském kostýmu. Kráska Jana Plodková si užívala pohoštění a Darija Pavlovičová sklidila potlesk za svůj triumf ve StarDance. Geislerová se o střípky podělila na svém Instagramu.
18.12.2023 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Žáček (13 článků) , Jana Plodková (243 článků) , Darija Pavlovičová (39 článků)

Přání Jany Plodkové bylo vyslyšeno: V Případech mimořádné Marty nebude hrát alkoholičku

 
Excentrická uklízečka Marta v podání Tatiany Dykové bude opět na scéně a chybět nebude ani Roman Zach, který ztvárňuje kriminalistu, jehož se Marta snaží dostat svým chováním do hrobu. Tentokrát na něj však nebude sama. Přidá se vyšetřovatelka z GIBSu v podobě Jany Plodkové, která si tak po dlouhé době konečně zahraje někoho jiného než alkoholičku, za což je skutečně ráda, jak prozradila redakci eXtra.cz.
02.12.2023 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Dyková (515 článků) , Roman Zach (99 článků) , Jana Plodková (243 článků)

Jana Plodková si stěžuje: Dostávám jednu roli alkoholičky za druhou, nevím proč

 
Zdá se, že oblíbená česká herečka Jana Plodková přitahuje role alkoholiček. Jinak tomu nebude ani ve druhé řadě seriálu Osada, kde si zahraje ženu, která své problémy řeší sklenkou vína. Kdo viděl její bravurní podání šéfky Óčka v seriálu Single Lady, ví, že se máme na co těšit. O tom, proč ji neustále obsazují do role alkoholiček, promluvila v rozhovoru pro eXtra.cz. 
24.08.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Plodková (243 článků)

Jana Plodková slaví 42, tělo má však jako dvacítka. Nebojí se ho vystavit před kamerou

 
Herečka Jana Plodková, která se narodila v Jičíně, dnes slaví 42. narozeniny. Na kontě má řadu úspěšných filmových rolí. V některých z nich však musela odhalit i kus svého těla. A jak se svěřila pro eXtra.cz, intimní scény pro ni nejsou jednoduché.
05.08.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Plodková (243 článků)

Jana Plodková v roli striptérky. Herečka z Černých vdov propálila podvod na diváky

 
Herečka Jana Plodková (41) předvedla v dalším díle seriálu Černé vdovy odvážný tanec u tyče. Alespoň to tak na první pohled vypadalo. Její seriálová postava se dostala do nevěstince, kde si měla zatancovat, ovšem nakonec ji během tance zastoupila dublérka, jak pro eXtra.cz prozradil zástupce TV Prima Josef Ducký.
15.02.2023 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Jana Plodková (243 článků)

Drama při natáčení Černých vdov: Jedna z hlavních hrdinek se málem zabila na skútru a ohrozila chodce

 
V pokračování krimikomedie Černé vdovy znovu září herečky Jitka Čvančarová, Jana Plodková a Lucia Siposová. Televize Prima odvysílá ve středu 8. února druhý díl, v němž bude tentokrát nejvíce figurovat Siposová coby Veronika a skútr. Společně se svými kamarádkami totiž vyrábí speciální lízátka, v nichž jsou drogy, které následně Veronika rozváží zákazníkům. V rozhovoru pro Primu Siposová popsala, jaké bylo projet se v zimě na skútru. 
08.02.2023 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (949 článků) , Lucia Siposová (5 článků) , Jana Plodková (243 článků) , Drama Drama (370 článků)

Módní policie Anny Čmuchálkové z premiéry Ostrov: Švihák Langmajer s teniskami a stará mladá Babišová

 
Pražské kino Lucerna se stalo opět centrem kulturního dění. Uskutečnila se v něm totiž premiéra snímku Ostrov s Janou Plodkovou a Jiřím Langmajerem v hlavních rolích. Ústřední dvojice na premiéře samozřejmě nemohla chybět, a zatímco Langmajer vypadal jako švihák lázeňský, který se ovšem zapomněl přezout, Plodková působila étericky. Na místě byla redakce eXtra.cz, která vše zdokumentovala.
02.02.2023 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (648 článků) , Jana Plodková (243 článků)

Pozadí natáčení Černých vdov: Jitka Čvančarová vzala do ruky krumpáč. Od průšvihu nechybělo málo

 
Černé vdovy se vracejí a ve velkém stylu. Diváci se opět mohou těšit na známé trio Jitka Čvančarová, Jana Plodková a Lucie Siposová. Ženy ve druhé sérii neřeší jen finanční tíseň, ale i dvě mrtvoly, kterých je potřeba se zbavit. Televize Prima poskytla redakci eXtra.cz snímky z natáčení, na kterých řádí Čvančarová s krumpáčem. První díl další série odvysílá již dnes večer.
01.02.2023 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (949 článků) , Lucia Siposová (5 článků) , Jana Plodková (243 článků) , Lucie Černá (24 článků)

Nejdojemnější momenty z pohřbu Pokorného (†39): Potoky slz Čvančarové, Schneiderové a Krainové

 
Na pohřeb stylisty Honzy Pokorného (†39) dorazilo plno hvězd. Nechyběly herečky Jitka Schneiderová, Zuzana Stivínová, Jana Plodková nebo modelka Simona Krainová a dorazila i redakce eXtra.cz, která situaci zmapovala. V článku se podívejte na nejdojemnější momenty pohřbu jednoho z nejoblíbenějších českých stylistů.
07.12.2022 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Schneiderová (423 článků) , Zuzana Stivínová (62 článků) , Simona Krainová (2343 článků) , Zuzana Stivínová (62 článků) , Jana Plodková (243 článků) , Jan Pokorný (192 článků) , Jan Pokorný (51 článků) , Jitka Čvančarová (949 článků)

Pohřeb Jana Pokorného (†36) plný hvězd: Nechyběla zdrcená Schneiderová. Krainová propukla v pláč

 
Stylista celebrit Jan Pokorný (†39) spáchal sebevraždu ze zatím neznámých příčin minulý týden. Přátelé říkají, že za tím stojí nešťastná láska. Poslední rozloučení s Pokorným proběhlo ve středu 7. prosince v pražském krematoriu Strašnice, kam dorazila řada osobností ze showbyznysu.
07.12.2022 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (192 článků) , Jan Pokorný (51 článků) , Jana Plodková (243 článků)

Nová komedie Vánoční příběh: Pierre Richard jako přítel Bohdalové a Kaiser s Lábusem opět spolu

 
V nové české komedii Vánoční příběh zazáří ty největší hvězdy. O Karlu Rodenovi měla jasno hned a postavu maminky psala přímo pro Jiřinu Bohdalovou, svěřila se scenáristka a režisérka Irena Pavlásková v tiskové zprávě ČT, kterou máme k dispozici. Nová komedie, ve které si dále zahrají například Jiří Lábus, Oldřich Kaiser, Hynek Čermák nebo Jana Plodková, dorazí do kin už 24. listopadu.
20.11.2022 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Kaiser (365 článků) , Jiří Lábus (252 článků) , Pierre Richard (90 článků) , Jiřina Bohdalová (1358 článků) , Hynek Čermák (234 článků) , Irena Pavlásková (43 článků) , Jana Plodková (243 článků) , Pierre Richard (60 článků) , Jan Čermák (116 článků) , Jan Hynek (37 článků) , Jiří Hynek (68 článků)

Éterická Jana Plodková na festivalu ve Varech: Partnera vyměnila rovnou za dva muže

 
Jana Plodková (40) patří mezi jedny z nejpůvabnějších českých hereček. Ani ona si samozřejmě nemohla nechat ujít letošní v řadě již 56. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Po červeném koberci se ovšem neprošla jako tradičně se svým partnerem Filipem Žilkou, ale dvěma přáteli, kostýmním výtvarníkem Markem Cpinem (43) a hercem Stanislavem Majerem (44).
03.07.2022 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Majer (89 článků) , Jana Plodková (243 článků) , Jan Filip (107 článků) , Jan Marek (482 článků) , Jan Filip (100 článků)

Celebrity ve Varech: Třeštíková předvedla v troufalém modelu nová prsa

 
Podívejte se na druhou část rozhovorů s celebritami z filmového festivalu v Karlových Varech. Nejen o volbě šatů na jeho slavnostní zahájení promluvily pro iDNES.cz například herečky Jana Plodková a Jitka Schneiderová, zpěvačka Emma Smetana, či bývalá první dáma Livia Klausová a další známé osobnosti.
02.07.2022 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Schneiderová (423 článků) , Livia Klausová (336 článků) , Jana Plodková (243 článků) , Emma Smetana (705 článků) , Jan Smetana (33 článků)

Móda z Varů: Luxus i lacinost. Sexy Ramba a Plodková. Třeštíková přestřelila

 
Na červeném koberci zazářily v den slavnostního zahájení 56. ročníku karlovarského filmového festivalu v luxusních róbách Jana Plodková, Hana Vagnerová, Marika Šoposká, či Jitka Schneiderová. Hlasujte v anketě, která z dam podle vás vypadala nejlépe. Outfity celebrit ohodnotil stylista Jakub Eliáš.
02.07.2022 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Schneiderová (423 článků) , Hana Vagnerová (189 článků) , Jana Plodková (243 článků) , Marika Šoposká (113 článků)

Bábovky vyvolaly v divácích rozporuplné pocity: Na české poměry ale slušné, píší

 
Některá setkání navždy změní náš život. Tak je popisován tragikomický snímek Bábovky, který odvysílala Česká televize v neděli večer. Hlavní role ztvárnili Ondřej Vetchý, Jana Plodková, Lenka Vlasáková nebo Marek Taclík. Jak se divákům snímek líbil?
05.06.2022 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vetchý (333 článků) , Lenka Vlasáková (163 článků) , Marek Taclík (230 článků) , Jana Plodková (243 článků) , Jan Marek (482 článků)

Vrací seriál se Černé vdovy: Režisér měl nůž na krku!

 
Pět let uteklo jako voda a Černé vdovy jsou opět spolu na place. Začalo natáčení druhé řady oblíbeného seriálu. Jitka Čvančarová (43), Jana Plodková (40) a Lucia Siposová (41) v první sérii sprovodily své manžely ze světa a do klína jim spadla jejich přepravní společnost. Ta jde ale pomalu ke dnu.
04.03.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (949 článků) , Lucia Siposová (5 článků) , Jana Plodková (243 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »