Články k osobnosti

Jana Kepková

  herečka, zpěvačka, ilustrátorka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jana Kepková »
 

Drama v Ordinaci: Dceři Stránského hrozí amputace nohy!

 
Obrovské drama zažili včera všichni, kdo si nenechali ujít seriál Ordinace v růžové zahradě 2. Dcera doktora Oty Kováře, kterého představuje herec Martin Stránský (43), totiž utrpěla vážnou nehodu a dokonce jí hrozí amputace nohy! Podaří se Stránskému končetinu jeho malé Míši v podání dětské hvězdy Jany Kepkové (13) zachránit?
05.06.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stránský (149 článků) , Jana Kepková (8 článků)

Jana Kepková: Hvězdička z Ordinace a Talentmanie zpívá o rasismu

 
Nad soudností rodičů Jany Kepkové (8), která na sebe upozornila hlavně slovním průjmem a improvizovanými písněmi v Talentmanii, zůstává rozum stát. Klidně totiž uveřejňují kontroverzní video, ve kterém se malá exhibicionistka naváží do Romů, bezdomovců a dalších věcí, o kterých ve svém věku nemůže mít ani páru.
22.10.2010 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Kepková (8 článků)

Talentovaná Kepková (9): Cikáni, jste zloději!

 
VIDEO: Má talent od Boha, říkají někteří lidé o teprve devítileté Janě Kepkové. Jiní ji označují za sebestřednou a nevychovanou. Malá zpěvačka každopádně v soutěži Talentmania dokázala zaujmout. Kolem její osoby se rozpoutala divoká diskuze. Nejvíce emocí vyvolala ale kontroverzní píseň o Romech, kterou Janička složila a která byla umístěna na server youtube.com.
22.10.2010 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Kepková (8 článků) , Jana Malá (66 článků) , Jana Malá (66 článků)

Herečka Gabriela Vránová: Prý jsem babička malé Kepkové...

 
Hyperaktivní Jana Kepková (7) z Talentmanie, kterou diváci znají i jako seriálovou dceru Terezy Kostkové (34) v Ordinaci v růžové zahradě 2, je podle řady internetových komentářů vnučkou herečky Gabriely Vránové (71)!
19.10.2010 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kostková (968 článků) , Gabriela Vránová (146 článků) , Jana Kepková (8 článků)

Tatínek Jany Kepkové k porotě: Nestrašte děti

 
Vystoupení osmileté Janičky Kepkové, která sama píše a skládá písničky, v nedělním semifinále Talentmanie porota soutěže neuvěřitelně zkritizovala. Jako by si vůbec neuvědomovala, že před nimi stojí malé dítě, které by místo tvrdých slov mělo slyšet slova podpory. Obzvláště když v něm třímá talent. „Jsem velice zklamaný z hodnocení poroty,“ řekl Blesk.cz otec Janičky Tomáš Kepka.
19.10.2010 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Jana Kepková (8 článků)

Banášová to s dětmi neumí: Je necitlivá!

 
Slovenská moderátorka Adela Banášová (30) je necitlivá k malým dětem! Tedy Adela tvrdí, že děti ráda má, ale to, co předvedla v Talentmanii devítiletá Jana Kepková, Banášovou hrozivě rozčílilo. "Já mám ráda děti, ale ne ty ze seriálu," utrousila jedovatě na adresu temperamentní Jany.
18.10.2010 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Adela Banášová (468 článků) , Jana Kepková (8 článků)

Talentmania ONLINE: Janička dráždila Mareše!

 
S čím nás překvapila soutěžící Jana Kepková (9) tentokrát? Na castingu zazpívala nezapomenutelnou "brutální" písničku Babička dráždí psa. Nyní svým temperamentem dráždila moderátora Leoše Mareše, vůbec ho nepustila k mikrofonu. Banášová zase na Janiččinu adresu utrousila, že nemá ráda takto drzé děti. To vše a ještě více sledujte na ONLINE přenosu Blesk.cz!
17.10.2010 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3391 článků) , Jana Kepková (8 článků)

Dětská hvězda Ordinace dostala diváky do kolen

 
Na vystoupení osmileté Jany Kepkové porota Talentmanie jen tak nezapomene. Svérázná Janička na castingu zazpívala drsnou písničku o babičce dráždící psa, kterou sama složila. Tím strhla lavinu smíchu jak u diváků, tak i u samotných porotců.
01.09.2010 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Kepková (8 článků)
« Předchozí 1 Další »