Články k osobnosti

Jana Bernášková

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jana Bernášková »
 

Seriál Zoo plní sen dalšímu rodiči. S dcerou si po Klusovi zahraje i Jana Bernášková

 
Po odchodu Lucie Polišenské coby Elišky je potřeba nové síly, která by se v seriálu Zoo starala o žirafy. Své místo tak najde Julie Krátká v podání Jany Bernáškové. Ta si do seriálu přináší tajemství, které si zatím nechá pro sebe a ostatním se s ním nechlubí, jak redakci eXtra.cz informovala televize Prima.
13.02.2024 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (148 článků) , Lucie Polišenská (37 článků) , Lucie Krátká (2 články) , Julie Julie (259 článků)

Dcera Jany Bernáškové podobu nezapře. Justýna nafotila odvážné fotografie. Jsi bohyně, píší sledující

 
Dcera Jany Bernáškové se pořádně odvázala. Nafotila totiž vyzývavé fotky, s nimiž se pochlubila prostřednictvím sociálních sítí. Z Justýny vyrostla pořádná kočka, která potvrzuje pravidlo, že geny v rodině se zkrátka nezapřou. Kráska jako by z oka vypadla své slavné mamince. 
31.01.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (148 článků)

Jana Bernášková o střelbě na fakultě: Byli jsme v restauraci a viděli studenty na římsách, popisuje

 
Půvabná herečka Jana Bernášková si prošla traumatizujícím zážitkem. Byla totiž jednou z náhodných přihlížejících střelby na pražské filozofické fakultě. Ačkoliv o svém zážitku již dříve informovala na sociálních sítích, chvíle naprosté hrůzy popsala i pro eXtra.cz.
11.01.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (148 článků)

Drbárna ze ZOO: Hned první natáčecí den po vánoční pauze tekla krev i slzy

 
Štáb kolem natáčení dlouhodobých seriálů musí fungovat jako dobře seřízený stroj, a tak ani herci ze ZOO neměli moc času na lenošení. Tentokrát do týmu naskočila i Jana Bernášková, která je novým přírůstkem do pestré rodinky herců, kteří natáčí kromě v ateliéru také v areálu ZOO.
09.01.2024 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (148 článků)

Jana Bernášková vyvedla své mladší dvojče: Dcera Justýna je neskutečná kočka

 
Jana Bernášková (42) byla hvězdou premiéry českého hororu Krvavý Johann. Na slavnostní večer v pražském Kině 35 přišli herečku podpořit manžel Rudolf Merkner (52) i půvabná dcera Justýna (17). Ta jako by mamince z oka vypadla. Premiéru si nenechala ujít ani redakce eXtra.cz.
06.01.2024 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (148 článků) , Rudolf Merkner (18 článků)

Manželé Dolanští po dlouhé době ve společnosti. Láska z nich jen čišela, nehnuli se od sebe ani na krok

 
Svátky jsou pryč a stejně jako se všichni vrhli do práce, rozjíždějí se i showbyznysové akce. Začátkem pracovního týdne se uskutečnila premiéra filmu Krvavý Johann, kde se sešla řada známých celebrit. Dorazila například herečka a spisovatelka Jana Bernášková, František Kotleta s partnerkou Kristýnou Sněgoňovou či herec Jiří Ployhar. Nejvíce však zaujali manželé Lenka Vlasáková a Jan Dolanský, kteří se od sebe neodtrhli ani na krok. Na místě byla i redakce eXtra.cz.
06.01.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Dolanský (209 článků) , Lenka Vlasáková (164 článků) , Jana Bernášková (148 článků) , Jiří Ployhar (8 článků)

Jana Bernášková jako žhavá upírka. Krásná herečka se ukázala ve smyslném prádélku

 
Takhle Janu Bernáškovou neznáte! Česká herečka je známá kráska a oslní na každé společenské příležitosti, ale to, co si nyní připravila pro fanoušky, mnohým zajisté vyrazí dech. V chystaném hororu Krvavý Johann se totiž ukáže ve žhavém prádélku, v němž vystaví své precizní křivky. 
04.01.2024 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (148 článků)

Herečka Jana Bernášková svědkem útoku na Filozofické fakultě: Viděli jsme pobíhající studenty na římsách a modlili se, popsala

 
Naprostá tragédie, která nemá v naší zemi obdoby, zasáhla celé Česko. Čtyřiadvacetiletý střelec David K. z Kladenska nejdříve zabil svého otce a následně zavraždil čtrnáct lidí na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Nakonec se měl i sám zabít. Kousek od tragédie byla v době řádění střelce i herečka Jana Bernášková (42), která o situaci promluvila na svém Instagramu.
22.12.2023 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (148 článků) , David David (1905 článků) , David David (1429 článků)

Justýna se v Zoo začíná vybarvovat: Dcera Jany Bernáškové ztrpčí život Vojtovi Vovesnému

 
Justýna Drábková (17) nedávno rozšířila řady seriálu Zoo. Krásná dcera herečky Jany Bernáškové se tam coby Ivana zahnízdila v rodině Novotných, kde okouzluje zejména Edu v podání Vojty Vovesného (16). Na pohled milá dívka ale brzy ukáže, že rozhodně není tak milá, jak se zdá, a s Edou má své plány. Jak se na její nástup do showbyznysu tvářila její slavná maminka, prozradila mladá herečka redakci eXtra.cz prostřednictvím TV Prima.
05.12.2023 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (148 článků) , Justýna Drábková (6 článků) , Vojtěch Vovesný (6 článků)

Bernášková ukázala svou krásnou mladší kopii, Tomešová zase dva raubíře: Slavné děti na koncertě Milana Peroutky

 
Vánoční koncert Milana Peroutky a kapely Perutě přilákal řadu celebrit i s jejich ratolestmi. Podpořit zpěváka přišla například Michaela Tomešová, která dorazila se svými dvěma syny. Ti se celou dobu drželi po boku své maminky. Také Jana Bernášková se ukázala se svou krásnou dcerou Justýnou Drábkovou. Ta je herečce až neuvěřitelně podobná a vypadá spíše jako její sestra, což potvrzují i fanoušci na sociálních sítích.
04.12.2023 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (148 článků) , Justýna Drábková (6 článků) , Michaela Tomešová (217 článků)

Harry Potter a Batman mě po rozvodu finančně zachránili, přiznal Gary Oldman

 
Co nejméně práce za co nejvíce peněz. Tak Gary Oldman (65) označil práci na filmových trhácích Harry Potter a Temný rytíř. Herec, který si ve filmech zahrál čaroděje Siriuse Blacka a detektiva Jima Gordona, přiznal, že mu takový režim vyhovoval. Zrovna totiž procházel těžkým životním obdobím.
14.11.2023 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (148 článků) , Marek Němec (80 článků)

Muži to na ženy vždycky budou zkoušet, musíme se s tím smířit, míní Bernášková

 
Holka z řeznictví toužila být herečkou. Podařilo se. Měla pěkné role v divadlech, stala se známá díky seriálům. Ale teď Jana Bernášková zažívá mnohem větší úspěch. Začala psát knížky. Jsou veselé, zábavné a čtenářky si je zamilovaly. Podle té první s názvem Jak přežít svého muže nyní vznikl film. A kdo jiný by měl hrát hlavní hrdinku?
09.11.2023 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (148 článků)

Bernášková s dcerou jako dvojčata v průhledných šatech: Na premiéře odhalily žhavá těla

 
Jana Bernášková uvedla svůj nový film. Na premiéru zbrusu nového snímku Jak přežít svého muže vzala i svou půvabnou dceru. Jak zachytili přítomní fotografové, dámy vytáhly pěkně odvážné kousky v podobě průsvitných šatů. Vypadaly jako dvojčata. 
08.11.2023 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (148 článků)

Burešová nazpívala song k filmu Jak přežít svého muže: Eva přiznala, že jí k tomu pomohly zkušenosti s Forejtem

 
Eva Burešová nazpívala singl k nové romantické komedii a slibuje, že to bude hit! Snímek Jak přežít svého muže byl natočený podle bestselleru herečky a spisovatelky Jany Bernáškové, který řeší všemožné peripetie při hledání lásky. "S tímhle mám i já své bohaté osobní zkušenosti," prozradila Burešová redakci eXtra.cz prostřednictvím distributorů. Na film se můžeme těšit již začátkem listopadu, jak redakci eXtra.cz prozradili distributoři.
06.11.2023 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (148 článků) , Eva Burešová (826 článků) , Jana Burešová (20 článků)

Krásná dcera Bernáškové je novou hvězdou Zoo: Nikdy jsem nechtěla být jako máma, říká Justýna

 
V rybníčku českého showbyznysu se zrodila další hvězda. Sedmnáctiletá Justýna Drábková, talentovaná dcera herečky Jany Bernáškové (42), je novou posilou seriálu Zoo na TV Prima. Mladá umělkyně v rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, že se dlouho bránila jít ve stopách své slavné maminky, umění si ji ale nakonec našlo samo. 
10.10.2023 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (148 článků) , Justýna Drábková (6 článků)

Farářka Kopecká den po coming outu. První fotka s utajovanou partnerkou

 
Pokroková farářka Martina Viktorie Kopecká se nedávno veřejnosti svěřila se svou orientací. Se svou partnerkou Andreou se přitom na veřejnosti ukázala už před pár měsíci, a to na křtu knihy Jany Bernáškové. Tehdy ale ještě prakticky nikdo netušil, že s pohlednou ženou tvoří farářka pár. O coming outu promluvila teprve před pár dny pro web Novinky. 
26.09.2023 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (148 článků) , Andrea Martin (64 článků)

Krásná posila seriálu Zoo: Dcera herečky Jany Bernáškové zamotá hlavu Vojtovi Vovesnému

 
Herecké řady seriálu Zoo rozšíří Justýna Drábková (17), která se usídlí v rodině Novotných. Do oka padne zejména nejmladšímu členovi v podání Vojty Vovesného (16). Na takto velkém projektu pracuje mladá herečka poprvé. Pro rady si však může chodit za maminkou, zkušenou herečkou Janou Bernáškovou, jak prozradila redakci eXtra.cz prostřednictvím TV Prima.
19.09.2023 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (148 článků) , Justýna Drábková (6 článků) , Vojtěch Vovesný (6 článků)

Exkluzivní zprávy ze ZOO: Dcera Jany Bernáškové se stává novou tváří seriálu

 
Novinka opět spustila debatu o protekčních dětech bez hereckého vzdělání. Stejně to nedávno schytala dcera Báry Munzarové a Jiřího Dvořáka, která se představila jako Eleonora, sestra Damiána v seriálu Eliška a Damián.
12.09.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dvořák (494 článků) , Barbora Munzarová (250 článků) , Jana Bernášková (148 článků)

Otevřená zpověď Jany Bernáškové: Herectví mě zranilo, ublížilo mi, přiznává. Trápení jí přidělává i dcera

 
Oblíbená herečka a spisovatelka Jana Bernášková je v jednom kole. V posledních týdnech dokončovala svůj film Jak přežít svého muže, který bude mít premiéru v kinech, a do toho se stará o své dvě děti. Starší dcera Justýna se vydala v maminčiných šlépějích a okusila herectví. Maminka však v počátcích nadšená nebyla, Jana v rozhovru pro eXtra.cz přiznala, že původně dceři její volbu rozmlouvala. 
11.09.2023 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (148 článků)

Jana Bernášková o proměně své krásné dcery: Jako malá byla divoká, teď jsme nejlepší kamarádky, říká

 
Oblíbená herečka Jana Bernášková je matkou dospívající dcery Justýny, která vyrostla do krásy. Dnes má prý se svou sedmnáctiletou ratolestí skvělý vztah, ale jak prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz, rozhodně tomu tak nebylo vždy. 
06.08.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (148 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »