Články k osobnosti

Jana Černochová

  poslankyně

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jana Černochová »
 

Nechci jít do kriminálu! Nebudu to podepisovat! Hamáček dorazil do Partie v roušce a nakládal protikorupčním neziskovkám, které si nadiktovaly zákon

 
Hosty nedělní Partie TV Prima byli ministr vnitra, předseda ČSSD Jan Hamáček a poslankyně Jana Černochová (ODS). Oba se pustili do premiéra Andreje Babiše (ANO). Hamáček vyzval občany, aby ve všech uzavřených prostorách nosili roušky. Hamáček zdůraznil, že si odmítá jít sednout do kriminálu. Došlo i na pitvání jednoho brčka z pražského klubu Techtle Mechtle, kde se nakazilo víc než sto osob. „Co tam asi dělali s tím jedním brčkem?“ zeptala se moderátorka Terezie Tománková. A Hamáček odpověděl...
26.07.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18940 článků) , Jan Hamáček (1968 článků) , Jana Černochová (486 článků)

Chytrá karanténa nefunguje, přiznal Hamáček

 
Chytrá karanténa, která měla pomoci k lepšímu trasování lidí pozitivních na koronavirus, v ČR nefunguje. Na tom se shodl vicepremiér a ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) s opoziční poslankyní a předsedkyní parlamentního výboru pro obranu Janou Černochovou (ODS).
26.07.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1968 článků) , Jana Černochová (486 článků)

Pořád stejná písnička: Evropská unie selže, a hned chce více integrace. Chtějí zákeřně zneužít pandemii k podkopání naší suverenity, varuje Černochová z ODS

 
ROZHOVOR „Nejde jen o zastaralou techniku, která slouží často za hranou životnosti, ale jde například i o zanedbanou armádní infrastrukturu, investice do výzkumu a vývoje, robotiky, kybernetiky a dalších technologií, které zásadně ovlivňují bojiště. To vše jsou věci, které se neustále odsouvaly a odsouvají,“ říká předsedkyně výboru pro obranu a první místopředsedkyně poslaneckého klubu ODS Jana Černochová. A přidává varování, aby se na rozpočet armády a obrany nesahalo. Podle ní by už nemělo smysl armádu držet, i když ji země potřebuje. Zdůraznila také, že i představitelé armády považují vnitřní dluh armády za enormní a nelze ho dále ignorovat.
25.06.2020 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (486 článků)

Černochová (ODS): Paní poslankyně Gajdůšková vždy objeví Ameriku. Jako teď

 
Projev na 49. schůzi Poslanecké sněmovny dne 17. 6. 2020 k návrhu poslance Jana Hamáčka na vydání zákona, kterým se mění zákon o Hasičském záchranném sboru České republiky (první čtení)
17.06.2020 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1968 článků) , Jana Černochová (486 článků)

Pozor, co píšete na internet! psala Policie ČR. Smazala to, ale je z toho průšvih

 
Poslankyně Jana Černochová (ODS) na svém facebookovém profilu sdílela znění interpelace ve věci tiskové zprávy Policie ČR – Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje. Jde o zprávu publikovanou mluvčí Evou Valtovou, která již není k dohledání. Sama Černochová danou zprávu přinesla a apelovala na to, že by se toto již nemělo opakovat.
07.06.2020 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (486 článků) , Sam Sam (221 článků)

Vytočená Jana Černochová zavzpomínala na sprosté výstupy Michaely Marksové. A nařezala „náckovi“ Zaorálkovi

 
Poslankyně a starostka Prahy 2 Jana Černochová (ODS) se pořádně naštvala na politology Zdeňka Zbořila a Lukáše Jelínka. Doporučila jim, aby navštívili sexuologa, protože evidentně mají problém se ženami. Pořádný slovní kopanec uštědřila také ministrovi kultury Lubomíru Zaorálkovi (ČSSD).
29.05.2020 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2639 článků) , Jana Černochová (486 článků)

Výročí zabítí Heydricha. Stydno je mi, píše Černochová. Za co?

 
Bývalý hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek (ČSSD) a poslankyně Jana Černochová (ODS) vzpomněli na svých facebookových profilech na 78. výročí atentátu na říšského protektora Reinharda Heydricha. Černochová v té souvislosti hovořila o kalendáři s portréty osobností třetí říše, který v těchto dnech spatřil světlo světa.
27.05.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2400 článků) , Jana Černochová (486 článků)

„Chová se jak nácek!“ obula se Černochová do Zaorálka kvůli Izraeli. Skandál, hřímá ministr

 
Poslankyně ODS Jana Černochová přirovnala dnes ve Sněmovně ministra kultury Lubomíra Zaorálka (ČSSD) kvůli jeho výrokům o Izraeli k nacistům. Kritizovala Zaorálkovo srovnání izraelských plánů na anexi židovských osad na Západním břehu Jordánu s osudy bývalého Československa v minulém století. Zaorálek se proti slovům Černochové ohradil. Ta se po debatě Zaorálkovi jako poslankyně omluvila. Jako občanka si názor ponechám, uvedla.
27.05.2020 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2639 článků) , Jana Černochová (486 článků)

Chováte se jako největší nácek, řekla Zaorálkovi Černochová

 
Poslankyně ODS Jana Černochová označila ve středu ráno ministra kultury a bývalého ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka (ČSSD) za nácka kvůli článku o Izraeli a Palestině. Ministr ve Sněmovně řekl, že si za jeho obsahem stojí. Česká strana podle něho má říci, pokud si myslí, že je něco špatně.
27.05.2020 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2639 článků) , Jana Černochová (486 článků)

Jana Černochová pro PL: Vděk patří všem, kteří nás osvobodili! Padlo i leccos o ricinu

 
ROZHOVOR Kauza ruského agenta s ricinem hýbe Českem. O vyjádření jsme požádali poslankyni a starostku Prahy 2 Janu Černochovou (ODS), která je členkou sněmovního bezpečnostního výboru. Jak hodnotí absenci konkrétních informací o případu ve veřejném prostoru? A co říká na práci médií, tím spíše, když celou kauzu začal novinář? Řeč přišla i na 75. výročí porážky nacistů. Koneckonců, stranický kolega Černochové Pavel Novotný před několika dny postavil pomník vlasovcům. Jsou zásluhy na osvobození Československa politickým tématem?
14.05.2020 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (976 článků) , Jana Černochová (486 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Jan Novotný (86 článků)

Nadávali na Šlachtu, ale přišla řeč na Kuberu. Z ODS zaznělo, co šokuje

 
Státní zástupci ženou expremiéra Petra Nečase znovu k soudu. Tentokrát pro křivou výpověď, s jejíž pomocí měl údajně hájit svou ženu. A poslankyně Jana Černochová se neudržela a srovnala ostudné chování současného předsedy vlády Andreje Babiše (ANO) s chováním Nečasovým. Europoslanec Jan Zahradil konstatoval, že teď prožíváme ještě jeden divadelní kus, který se podobá tomu Nečasovu. Má na mysli divadelní kus České televize o Číně a smrti předsedy Senátu Jaroslava Kubery.
06.05.2020 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18940 článků) , Jaroslav Kubera (1118 článků) , Petr Nečas (9335 článků) , Jan Zahradil (605 článků) , Jana Černochová (486 článků)

Poslankyně Černochová: Může nastat situace, kdy se bez armády neobejdeme

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Jak si vláda vede v boji s koronavirovou pandemií? Opoziční představitelé kabinetu vytýkají různá pochybení. „Vyloženě za selhání pak shledávám to, že vláda projevila neschopnost pracovat s tuzemskými výrobci a vývojáři zdravotnických pomůcek. Jejich aktivita je spíše živelná a musí se státu doslova podbízet. Ukazuje se, že stát neví, s čím může pracovat a jaký potenciál má domácí trh, podnikatelé a vědci," uvedla mimo jiné poslankyně a starostka Prahy 2 Jana Černochová (ODS).
19.04.2020 00:06 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (486 článků)

„Rouška je v některých případech málo, dejte mu roubík!“ sklidil ministr Vojtěch od poslankyně ODS. Ostrá slova o vládní strategii

 
Poslankyně a starostka Prahy 2 Jana Černochová (ODS) se na sociální síti pustila do kritiky ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO). „Rouška je v některých případech málo, dejte mu roubík! Co si myslí nikoho nezajímá, my chceme fakta a plán!“ obořila se na ministra zdravotnictví Černochová za jeho dnešní výroky, které příliš nekorespondují s tím, co jsme již mohli slyšet od jiných členů vlády či ústředního krizového štábu. „Vláda nemá žádný plán, který po ní jako opozice už dva týdny požadujeme,“ podotýká politička, že to nyní působí jako „amatérské věštění z křišťálové koule“.
11.04.2020 21:21 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (913 článků) , Jana Černochová (486 článků)

Jana Černochová: Kvůli viru rušit zbrojení? To je špatně. Dětem brannou výchovu. A Bruselu...

 
Expertka na obranu, poslankyně ODS Jana Černochová, důrazně varovala před tím, aby se kvůli koronavirové krizi rušily plány na modernizaci armády a dalších bezpečnostních složek státu. Právě pandemie koronaviru podle Černochové ukázala, jak důležitou roli ve společnosti plní vedle lékařů a učitelů také policisté, vojáci a hasiči. Poté se vyslovila pro další spolupráci V4, především proti těm nařízením z Bruselu, která podle poslankyně postrádají zdravý rozum.
02.04.2020 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (486 článků)

Hanba, pošpinění státního symbolu. Poslankyně ODS se omlouvá lidem za Babiše

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) se v pátek večer sešel v Lánech s prezidentem Milošem Zemanem s cílem jednat o aktuální situaci kolem pandemie koronavirem. Při této příležitosti se společně nechali vyfotografovat v rouškách. Předseda vlády pak snímek sdílel na svém facebooku, což vzbudilo mezi některými velké vášně, jelikož Babiš použil roušku v barvách české vlajky. „Pošpinění našeho státního symbolu. Hanba,“ neudržela se poslankyně Jana Černochová (ODS). A reakce v následné diskusi byly rozporuplné.
21.03.2020 08:26 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18940 článků) , Miloš Zeman (24029 článků) , Jana Černochová (486 článků)

Pokud se bude stupňovat panika, hrozí i rabování. Chaotická vláda, marketingové výstřely. Poslankyně a starostka Černochová nabádá ke klidu

 
ROZHOVOR Jak se vláda chová v reakci na šířící se koronavirus? Měli by se lidé masivně zásobovat potravinami, jak jsme poslední týdny svědky? Situaci kolem nákazy novým typem viru rozebírá poslankyně, starostka Prahy 2 a expertka ODS na obranu a bezpečnost Jana Černochová.
09.03.2020 16:36 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (486 článků)

Pavel Novotný o ODS: Ten mi myje p*del. Ten mě chtěl vyloučit. Tak byl drzý! Ten políbí můj prsten

 
Starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) sepsal seznam pěti lidí – svých stranických kolegů, kteří by ho z ODS nejraději vyhnali. A jak je jeho zvykem, volil přitom dost expresivní výrazy a barvité jazykové obraty. Raději se podívejte sami, co se o sobě může dočíst starostka Prahy 2 Jana Černochová nebo europoslanec Jan Zahradil.
03.02.2020 14:11 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (976 článků) , Jan Zahradil (605 článků) , Jana Černochová (486 článků)

Výborný (KDU-ČSL): Kolega Okamura vždy pohrdavě opustí Sněmovnu, když má čelit argumentům

 
Projev na 40. schůzi Poslanecké sněmovny dne 29. 1. 2020 k návrhu poslanců Jany Černochové, Andreje Babiše, Jana Hamáčka, Petra Fialy a dalších na vydání ústavního zákona, kterým se mění Ústava České republiky, prvé čtení
29.01.2020 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18940 článků) , Petr Fiala (1663 článků) , Jan Hamáček (1968 článků) , Jana Černochová (486 článků)

Ministr Metnar: Návrh novely má opravdu zajistit zjednodušení vysílání vojáků do zahraničních misí

 
Projev na 40. schůzi Poslanecké sněmovny dne 29. 1. 2020 k návrhu poslanců Jany Černochové, Andreje Babiše, Jana Hamáčka, Petra Fialy a dalších na vydání ústavního zákona, kterým se mění Ústava České republiky, prvé čtení
29.01.2020 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18940 článků) , Petr Fiala (1663 článků) , Jan Hamáček (1968 článků) , Jana Černochová (486 článků)

Ministr Zaorálek: Doba vyžaduje, aby byl stát schopen reagovat daleko rychleji než v minulosti

 
Projev na 40. schůzi Poslanecké sněmovny dne 29. 1. 2020 k návrhu poslanců Jany Černochové, Andreje Babiše, Jana Hamáčka, Petra Fialy a dalších na vydání ústavního zákona, kterým se mění Ústava České republiky, prvé čtení
29.01.2020 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18940 článků) , Petr Fiala (1663 článků) , Jan Hamáček (1968 článků) , Jana Černochová (486 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »