Články k osobnosti

Jana Černochová

  poslankyně

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jana Černochová »
 

Černochová k Chemnitzu: Stačí málo a bouchne to. Ale Tomio plácá blbosti, na jeho úroveň ODS nejde

 
První místopředsedkyně poslaneckého klubu ODS a předsedkyně výboru pro obranu Jana Černochová vydala prohlášení k událostem v německém Chemnitzu. Podle jejích slov jsou události posledních dní velice znepokojivé. A to nejen proto, že k nepokojům dochází blízko našich hranic. "Vražda, která spustila protesty a násilné střety, je jen špičkou ledovce," míní.
04.09.2018 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (425 článků)

Černochová (ODS): Opět jsme v něčem v republice první

 
Na prostranství před základní školou v Kladské ulici dnes nejen na prvňáčky a jejich rodiče čekala tzv. Láskyplná zóna, která vznikla ve spolupráci SOS dětských vesniček a městské části Praha 2 jako zřizovatele školy. Projekt odstartovaly starostka Prahy 2 Jana Černochová, ředitelka školy Kateřina Vávrová a za SOS dětské vesničky Lenka Jansová.
03.09.2018 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (425 článků)

Zásadní text k válce v Afghánistánu sepsaný v USA. Zastáncům zahraničních misí asi nedá spát

 
Když po teroristickém útoku v Afghánistánu zemřeli tři čeští vojáci, poslanec ODS Václav Klaus mladší zpochybnil smysl jejich oběti. V komentáři pro server Novinky.cz konstatoval, že postrádá konečný cíl celé mise. Od svých kolegů si vysloužil mnoho kritických slov, např. od své kolegyně Jany Černochové. Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl však zájemcům nabídl článek serveru New York Times, kde je smysl mise také zpochybněn. Jen je to prý trochu složitější text, složitější než Jana Černochová...
28.08.2018 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9241 článků) , Jaroslav Plesl (236 článků) , Jana Černochová (425 článků)

Ministerstvo obrany: Ocenění 117 vojáků za službu v zahraničních operacích

 
Ve Slavnostní síni Národního památníku v Praze na Vítkově se uskutečnil nástup příslušníků Armády České republiky po návratu ze zahraničních operací. Ocenění vojákům předali náměstek ministra obrany Jakub Landovský, zástupce náčelníka GŠ AČR-ředitel Společného operačního centra generálmajor Jiří Verner, předsedkyně výboru pro obranu Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Jana Černochová a další představitelé velení armády.
17.08.2018 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (425 článků)

Tito lidé jsou karikaturou člověka a nezaslouží si odpuštění. Jana Černochová o tom, proč mají naši vojáci bojovat v Afghánistánu, o budoucnosti mladého Klause v ODS i o Babišovi

 
ROZHOVOR „Pokud Afghánistán nebude stabilní, můžeme očekávat další a dlouhodobý příliv uprchlíků do Evropy. Jsem proto přesvědčena, že bychom se měli vrátit zpátky k modelu provinčních rekonstrukčních týmů a ke snaze napomoci ekonomickému rozvoji země. Nesmíme také zapomínat, že v Afghánistánu není aktivní jen Tálibán, ale na dvě desítky různých dalších organizací. Nesmíme zapomínat ani na organizovaný zločin, který má poměrně silnou základnu,“ říká předsedkyně výboru pro obranu a místopředsedkyně poslaneckého klubu ODS Jana Černochová.
13.08.2018 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (425 článků)

Že jsou naši vojáci žoldáci? To říkají blbečkové, imitace mužů, kreatury s lahváčem v ruce. Mažu vás, spílá Černochová z ODS

 
Česká armáda chce v Afghánistánu dopadnout strůjce sebevražedného útoku, při kterém zahynuli tři čeští vojáci. Pomáhat jim budou koaliční partneři ze spojeneckých sil. České televizi to řekl náčelník generálního štábu české armády Aleš Opata. Podle televize plánuje armáda ke hledání kompliců útočníka využít hlavně vojáky, kteří již v Afghánistánu jsou. Na jeho slova zareagovala poslankyně za ODS Jana Černochová, která se o resort obrany dlouhodobě zabývá.
12.08.2018 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (425 článků)

Žoldáci, okupanti? Nablito na českém internetu, zlobí se Roman Máca či syn Petra Nečase

 
Dnes v noci zemřeli v Afghánistánu tři čeští vojáci. Zatímco premiér Andrej Babiš (ANO), poslankyně Jana Černochová (ODS) či předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek označili padlé vojáky za hrdiny, čeští komunisté si posteskli, že tito muž bojovali za zájmy amerických kapitalistů v zahraničí. A našli se bohužel dokonce tací „odvážlivci“, kteří českým vojákům za účast v zahraničních misích nadávali.
06.08.2018 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14071 článků) , Petr Nečas (9280 článků) , Miroslav Kalousek (6552 článků) , Jana Černochová (425 článků)

Chalupa (ANO): Potřebujeme vůbec tak drahé radiolokátory?

 
Reakce na facebookovém profilu na komentář Jany Černochové k armádním projektům publikovaný na Parlamentních listech.
06.06.2018 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (425 článků)

ODS schválila kandidátku do Zastupitelstva MČ Praha 2

 
Kandidátku ODS do Zastupitelstva MČ Praha 2 opět povede dlouholetá starostka a poslankyně Jana Černochová.
27.05.2018 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (425 článků)

Černochová v čele kandidátky ODS na Praze 2. Do zastupitelstva chce i primář

 
Komunální volby prezident Miloš Zeman vyhlásil na říjen. V Praze 2 již mají jasno, kdo bude kandidovat za ODS. Post starostky bude z prvního místa obhajovat Jana Černochová.
24.05.2018 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21487 článků) , Jana Černochová (425 článků)

Falešný požár, za který může prezident, řekl orgán Sněmovny k „Zemanovu Novičoku“

 
Sněmovní komise pro kontrolu Vojenského zpravodajství sesbírala informace a vydala prohlášení. Jed Novičok se v Česku nevyráběl. Poslanci výboru tímto výrokem popřeli tvrzení prezidenta Miloše Zemana z minulého týdne. Za členy výboru před novináře předstoupili Vít Rakušan (STAN) a Jana Černochová (ODS). Poslali vzkaz na Hrad. Ale také Miroslavu Kalouskovi...
10.05.2018 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6552 článků) , Miloš Zeman (21487 článků) , Jana Černochová (425 článků) , Vít Rakušan (23 článků)

Poslankyně Černochová: Mezinárodní konflikt kvůli Sýrii nehrozí

 
Stanoviska vlády musí být jednoznačná, tvrdí Jana Černochová (ODS). A dodává: „Podle spojenců jsou důkazy o použití chemických zbraní nezpochybnitelné a nezbývá než věřit, že tomu tak je.“ Hlavním tématem našeho rozhovoru byly ale blížící se volby. Bude se pokoušet obhájit mandát starostky Prahy 2? Jak hodnotí končící volební období? Kriticky se také obula do vedení pražského magistrátu, včetně primátorky. „Adriana Krnáčová předvedla velmi slabý výkon a jejím dědictvím budou promarněná léta.“
20.04.2018 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (425 článků)

Sněmovní špeky: Černochová šila do Piráta v džínách, Okamura zmateně vybízel k demisi

 
„Špeky“ z Malé Strany pobavily v posledních dnech Česko. Například předseda SPD Tomio Okamura vybízel ministry v demisi k demisi – kvůli útokům v Sýrii k okamžité rezignaci ministryni obrany Karlu Šlechtovou a ministra zahraničí Martina Stropnického. Svůj výrok později Okamura na sociální síti v psaném textu poupravil. Poslankyně ODS Jana Černochová zase školila Piráta v „džínách“.
20.04.2018 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1703 článků) , Tomio Okamura (2117 článků) , Jana Černochová (425 článků) , Jana Malá (55 článků) , Jana Malá (55 článků)

Zaorálek: Útoky USA na Sýrii nic nevyřeší

 
Dva výbory Sněmovny, branný a zahraniční, dnes na společném jednání vyzvaly vládu, aby se více zasazovala o mírové řešení v Sýrii. Kabinet by podle nich měl také mezinárodnímu společenství nabídnout kapacity české armády pro vyšetřování chemických útoků spáchaných v Sýrii. Novinářům to dnes řekli předsedové obou výborů, Jana Černochová (ODS) a Lubomír Zaorálek (ČSSD).
18.04.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2428 článků) , Jana Černochová (425 článků)

Přizdisráč, kreténi. Zastřelit viníky války. Zeman Babiše mačká a mačká, překvapivá slova k Sýrii z ODS. Agenti a kremelské noty. Česko jede na brutální vlně

 
Čeští politici se stále vyjadřují k situaci v Sýrii. Předseda poslaneckého kubu TOP 09 Miroslav Kalousek se obul do prezidenta Zemana. Ránu od něj dostal také premiér v demisi Andrej Babiš (ANO). Znovu se ozval také poslanec Václav Klaus mladší (ODS), který citoval výrok jednoho slavného spisovatele. Všichni ti, kteří těží z války, by prý měli být zastřeleni. O slovo se přihlásila také Jana Černochová (ODS) či Jaroslav Foldyna (ČSSD). Po sítích létala opravdu ostrá slova.
16.04.2018 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9241 článků) , Andrej Babiš (14071 článků) , Miroslav Kalousek (6552 článků) , Jana Černochová (425 článků) , Jaroslav Foldyna (479 článků) , Jan Zeman (340 článků)

Černochová (ODS): Liknavý přístup ministra zahraničí Rusku i prezidentovo mlčení jsou nepřijatelné

 
Občanští demokraté v Poslanecké sněmovně chtěli formulovat jasné usnesení k útoku na bývalého ruského agenta ve Velké Británii, ministr zahraničí v demisi však jakoukoliv diskuzi odmítá. Jana Černochová považuje takový postup ministra zahraničí v demisi za nepřijatelný.
21.03.2018 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (425 článků)

„Musíme jít zase na Václavák! Tohle je důležitější než protesty proti Ondráčkovi.“ Aktivista chce dostat lidi znovu do ulic

 
Na jednání bezpečnostního výboru Sněmovny to pořádně vřelo. Především členům výboru z řad pravicové opozice se nelíbilo, jak si na jednání počínal premiér v demisi Andrej Babiš, když se ze všech sil snažil ospravedlnit odvolání šéfa Generální inspekce bezpečnostních sborů Michala Murína. Poslankyně Jana Černochová (ODS) proti Babišovu jednání ostře protestovala. Teď se zdá, že by se protesty mohly rozšířit i do ulic.
15.03.2018 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14071 článků) , Jana Černochová (425 článků)

Naštvaná Černochová odešla ze sálu a zpucovala Babiše

 
Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) oznámil, že šéf Generální inspekce bezpečnostních sborů dostane „padáka“. Opoziční ODS za to na Babišovi nenechala nit suchou. Především Jana Černochová se rozčílila tak, jak už dlouho ne. Podívejte se proč.
15.03.2018 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14071 článků) , Jana Černochová (425 článků)

ODS: Navrhujeme odvolání Zdeňka Ondráčka z vedení komise pro kontrolu GIBS

 
Občanští demokraté na dnešní schůzi Poslanecké sněmovny navrhují zařadit jako první bod programu odvolání Zdeňka Ondráčka z vedení komise pro kontrolu GIBS. Petr Fiala, Jana Černochová a Pavel Žáček se také dnes setkali s ředitelem GIBS Michalem Murínem.
06.03.2018 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1370 článků) , Jana Černochová (425 článků) , Jan Fiala (91 článků) , Jan Fiala (91 článků) , Pavel Fiala (96 článků)

Rekonstrukce státu: Vyzýváme Janu Černochovou a Miroslava Kalouska, aby se omluvili

 
Rekonstrukce státu je platforma řady organizací, expertů, aktivních občanů a dalších příznivců z řad firem, obchodních komor a dalších institucí. Na společnou činnost nikdy nepřijala peníze od Ministerstva obrany, ani žádných jiných veřejných institucí.
03.03.2018 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6552 článků) , Jana Černochová (425 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »