Články k osobnosti

Jana Burešová

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jana Burešová »
 

Proměny v Tváři: Badinková nadchla jako Edith Piaf a je ve finále

 
Michaela Badinková, Eva Burešová, Tereza Mašková a Patrik Děrgel, to je čtveřice soutěžících, která postupuje do finále show Tvoje tvář má známý hlas. Kromě finalistů diváci viděli i Jana Révaie, Roberta Jaškówa, Vojtu Drahokoupila a Jitku Schneiderovou, kteří se jako každý týden představili v rolích osobností populární hudby.
11.11.2018 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Schneiderová (310 článků) , Michaela Badinková (128 článků) , Robert Jašków (60 článků) , Eva Burešová (117 článků) , Patrik Děrgel (50 článků) , Vojtěch Drahokoupil (51 článků) , Tereza Mašková (56 článků) , Jana Burešová (7 článků) , Michaela Mašková (12 článků)

Proměny v Tváři: Jašków jako Jarmila Šuláková a sexy Badinková

 
Sedmý díl show Tvoje tvář má známý hlas přinesl opět několik povedených proměn. Vítězný Robert Jašków byl téměř k nerozeznání od Jarmily Šulákové, povedl se i kostým Evy Burešové či Jana Révaie. Podívejte se, jak se dařilo ostatním soutěžícím.
14.10.2018 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Robert Jašków (60 článků) , Jarmila Šuláková (42 článků) , Eva Burešová (117 článků) , Jana Burešová (7 článků)

Zemřela Dagmar Burešová, obhajovala disidenty i matku Jana Palacha

 
O víkendu zemřela první ministryně spravedlnosti po listopadu 1989 a někdejší předsedkyně České národní rady (ČNR) z počátku 90. let Dagmar Burešová. Na svém twitterovém účtu to dnes oznámila Česká advokátní komora. Obhájkyni disidentů z doby totality, jež se po svém politickém angažmá vrátila k advokacii, bylo 88 let.
02.07.2018 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Jana Burešová (7 článků)

Rajcovní zrzečka z Románu pro muže polechtá vaši fantazii: Takto odhodila všechny zábrany a ukázala svá ňadra

 
Půvabná herečka Táňa Pauhofová (29), která na sebe naposledy upozornila rolí právničky Dagmar Burešové v třídílné sérii Hořící keř, jež pojednává o událostech spojených se smrtí Jana Palacha, má na svém kontě hned několik filmů, ve kterých se na režisérův pokyn musela svléknout.
21.03.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Burešová (7 článků)

Tatiana Pauhofová zazáří ve filmu o Palachovi Hořící keř

 
Hlavní roli advokátky Dagmar Burešové v třídílném televizním dramatu o Janu Palachovi ztvární slovenská herečka Tatiana Pauhofová. Příběh o alarmujícím Palachově činu nazvaný Hořící keř, o osudech jeho blízkých a počátcích normalizace začne natáčet polská režisérka Agnieszka Hollandová pro televizi HBO počátkem března. Na dnešním setkání s novináři o tom informovali tvůrci filmu.
22.02.2012 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Táňa Pauhofová (93 článků) , Jan Palach (245 článků) , Jana Burešová (7 článků) , Agnieszka Holland (53 článků)

Tatiana Pauhofová bude hrát hlavní roli ve filmu o Janu Palachovi

 
Slovenská herečka Tatiana Pauhofová bude hrát hlavní roli advokátky Dagmar Burešové v třídílném filmu Hořící keř, který začne příští týden natáčet pro českou HBO polská režisérka Agnieszka Hollandová.
22.02.2012 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Táňa Pauhofová (93 článků) , Agnieszka Holland (53 článků) , Jan Palach (245 článků) , Jana Burešová (7 článků)

Claudelův Polední úděl je podle kritiků inscenací roku

 
Inscenací roku 2011 se v anketě Divadelních novin stal Claudelův Polední úděl režisérky Hany Burešové v pražském Divadle v Dlouhé. Druhé místo obsadil postmoderně dekomponovaný a kontroverzně přijímaný Král Lear režiséra Jana Nebeského v Národním divadle. Třetí skončil Uhdeho, Štědroňův a Morávkův opus Leoš brněnského Divadla Husa na provázku. Na čtvrtém místě je Mikuláškova Europeana inscenovaná v brněnské Redutě podle textu Patrika Ouředníka.
10.01.2012 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Hana Burešová (13 článků) , Jana Burešová (7 článků)
« Předchozí 1 Další »