Články k osobnosti

Jana Březinová

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jana Březinová »
 

STAN: Státní vyznamenání pro první dámu české infekce i odvážnou zdravotní sestru

 
Starostové a nezávislí se rozhodli navrhnout na státní vyznamenání pro rok 2020 osobnosti, které prokázaly velký charakter, schopnosti a přínos pro celou českou společnost v těžkých chvílích koronavirové krize. Mezi ně zákonodárci STAN vybrali zdravotní sestřičku Janu Březinovou, epidemioložku Vilmu Marešovou, virologa z UK Jana Konvalinku, biochemika Tomáše Cihláře, fotbalistu Michala Sadílka i lékařku Soňu Pekovou.
19.04.2020 21:01 |

podobné články

Osobnosti: Jana Březinová (4 články)

Mluvčí nemocnice: Lidé nám zapírali, že přijeli z Itálie

 
Někteří lidé zapírali lékařům, k nimž šli například na ambulantní vyšetření, že se právě vrátili z Itálie. Měli strach, že by je pak lékař neošetřil. Řekla to v pátek mluvčí Nemocnice Frýdek-Místek Jana Březinová. Právě v této nemocnici onemocněla koronavirem zdravotní sestra z porodního oddělení. To se teď celé zavírá.
13.03.2020 08:56 |

podobné články

Osobnosti: Jana Březinová (4 články)

Smutná role Jany Březinové (†60): Vinklářovy milostné mnohoúhelníky

 
Celkem zapletený milostný mnohoúhelník se dotkl i předčasně ukončeného života krásné herečky Národního divadla Jany Březinové. A právě jeviště první divadelní scény by mohlo vyprávět, co se vlastně tenkrát událo. Jisté je, že se do vdané herečky bezhlavě zamiloval, též ženatý, Josef Vinklář. Ale to vlastně nebyl úplný začátek tohoto příběhu.
11.01.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vinklář (51 článků) , Jana Březinová (4 články) , Jana Smutná (53 článků)

Jana Březinová, spolužačka Pecháčková z Vrchní, prchni!: Vinklářova tajná láska!

 
ZNÁMÉ TVÁŘE, NEZNÁMÉ OSUDY - Herečka Jana Březinová (†60) svou kariéru věnovala především jevišti Národního divadla, na něm ovšem prožila i svůj osudový milostný románek – přestože byla vdaná za herce Zdeňka Duška, podlehla kouzlu kolegy Josefa Vinkláře (†76)!
19.10.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vinklář (51 článků) , Jana Březinová (4 články)
« Předchozí 1 Další »