Články k osobnosti

Jana Bobošíková

  europoslankyně

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jana Bobošíková »
 

Je přisátý na ČT? Pak proti Pavlovi nic neřekne. Ivan Vyskočil po debatě odhalil, jak je to s herci

 
„Pavel má obrovskou pomoc médií. Líčí ho jako takového Ježíše Krista, který je ve všech věcech tak čistý, zatímco už deset let tady neslyším nic jiného, než jaký je Babiš ďábel,“ poznačil v diskuzi pořadu „Aby bylo jasno“ moderátorky Jany Bobošíkové o referování médií o prezidentských kandidátech herec Ivan Vyskočil. Petr Pavel jej ani exministryni spravedlnosti Marii Benešovou a ekonomku Hanu Lipovskou ve čtvrteční debatě neoslovil. Nevyhrál však dle nich ani expremiér Babiš. Debata prý měla zcela jiného vítěze.
27.01.2023 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (371 článků) , Ivan Vyskočil (370 článků) , Jana Bobošíková (875 článků) , Petr Pavel (1578 článků) , Hana Benešová (10 článků)

Po debatě Babiše s Pavlem přišla jiná. Generál si ji asi nepustí

 
„Mě naprosto fascinuje, že generál Pavel kandiduje na nejvyšší místo v této zemi, aniž by kdy byl alespoň zastupitelem v Dolních Kotěhůlkách. V životě neseděl v Parlamentu. V životě neseděl v Senátu. V životě neseděl vůbec nikde,“ kritizovala v debatě pořadu Aby bylo jasno moderátorky Jany Bobošíkové advokátka Klára Samková bývalého náčelníka Generálního štábu Armády ČR a expředsedu vojenského výboru NATO Petra Pavla a označila jej za „úředníka z Bruselu“. Exministr zahraničí Jan Kavan (ČSSD) pak za „jasného vítěze“ středeční večerní debaty označil expremiéra Andreje Babiše (ANO). Naznačil, zdali je uskutečnitelný Babišův „mírový plán“.
26.01.2023 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25653 článků) , Jan Kavan (150 článků) , Jana Bobošíková (875 článků) , Petr Pavel (1578 článků)

„Nevěřili jsme svým uším.“ Generál Pavel o tom mlží, jeho vlastní otec to ale řekl naplno. Bobošíková našla...

 
Víte, že onen vojenský kurz, o kterém kandidát na prezidenta pan Pavel tak mlží, byl na úrovni vojenské akademie generálního štábu ozbrojených sil Sovětského svazu? A víte, že se v rodině Petra Pavla hajlovalo? To neříkáme my, ale otec prezidentského kandidáta Petra Pavla v autorizované knize vzpomínek a pohledů do budoucnosti. O tom hovořila v pořadu Aby bylo jasno moderátorka Jana Bobošíková.
24.01.2023 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (875 článků) , Petr Pavel (1578 článků)

Podívejte, co dělal! Bobošíková ukázala prstem na Koláře

 
Podle moderátorky Jany Bobošíkové by si lidé měli u prezidentské kampaně generála Petra Pavla všimnout „muže v pozadí“, kterým je bývalý diplomat Petr Kolář. Ve svém pořadu „Aby bylo jasno“ poukázala na to, že přestože Pavlův tým tvrdí, že se snaží o pozitivní kampaň, z úst Koláře zaznívají k Babišovi dosti tvrdé výpady. „V rámci našich spojeneckých struktur by se najednou objevilo tohle ulhané monstrum, které tady vykřikuje nesmyslně nějaká hesla, která jsou prázdná a hloupá,“ citovala Bobošíková část Kolářova vyjádření k protikandidátovi. To není ani zdaleka vše.
20.01.2023 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (678 článků) , Jana Bobošíková (875 článků) , Petr Pavel (1578 článků)

„Nechceme, aby se veřejně vědělo.“ Hodně vážná změna. U armády

 
Vláda premiéra Petra Fialy (ODS) se snaží prosadit změnu v ústavě, týká se obrany země. Konkrétně usiluje o širší vojenskou pravomoc, s níž by mohla pozvat na naše území cizí vojska, a to bez souhlasu Parlamentu. V dalším díle pořadu Aby bylo jasno o tom hovoří Jana Bobošíková, podle jejíchž informací chce vládní ODS vysílání vojáků do války nebo pobyt cizích armád u nás před občany tajit, utajení dokonce obhajoval Marek Benda. Ten, kdo s tím nesouhlasí, je podle premiéra „nebezpečný populista“.
18.01.2023 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4894 článků) , Marek Benda (652 článků) , Jana Bobošíková (875 článků) , Jan Marek (448 článků) , Jan Fiala (403 článků) , Jan Fiala (403 článků) , Jan Benda (57 článků)

Tolik pohrdání lidmi, až se tají dech. Fámy a manipulace na podporu generála

 
Prezidentské volby dělí voliče na velká města a venkov. Moderátorka pořadu Aby bylo jasno Jana Bobošíková ukazuje, jak se před volebním finále některá média a vládní politici snaží manipulovat lidi z venkova, aby v druhém kole prezidentské volby dali svůj hlas generálu Petru Pavlovi.
17.01.2023 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (875 článků) , Petr Pavel (1578 článků)

Ivan David: Babiš není opozice, ale jen alternativní Petr Fiala

 
Jana Bobošíková napsala, že nechápe, „…proč opozice nejde po vládě tvrději.“ V následujícím textu naznačuje, jak to myslí. „Skutečná opozice může mnohé. My jsme ale v situaci, kdy si ANO a SPD na opozici jen hrají.“ Já zase nechápu, proč Jana Bobošíková pokládá hnutí ANO za opozici.
09.01.2023 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4894 článků) , Jan Fiala (403 článků) , Jan Fiala (403 článků) , Jana Bobošíková (875 článků) , Ivan Ivan (2622 článků) , David David (1499 článků) , David David (1123 článků) , Ivan Ivan (200 článků)

Lidé už vidí, že některé zprávy médií o Ukrajině jsou fantasmagorie... Paroubek a Bobo natvrdo

 
Co je za změnou vládní rétoriky o jednoznačném vítězství v rusko-ukrajinském konfliktu? Má Česká republika vystupovat vůči ostatním státům pokorně, jak říká premiér Fiala? Je vládní strategie boje s dezinformacemi dalším útokem na svobodu slova? A kdo postoupí do druhého kola prezidentské volby? Hostem moderátorky Jany Bobošíkové v pořadu Aby bylo jasno byl expremiér Jiří Paroubek.
07.01.2023 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4566 článků) , Jana Bobošíková (875 článků) , Jiří Fiala (340 článků) , Jiří Fiala (340 článků)

Ten člověk tam není napsaný. Další školní potíž Nerudové

 
Víte, že Danuši Nerudovou bude po skandálu s turbodiplomy volit Miroslav Kalousek? Víte, že pro Danuši Nerudovou budou dobrovolníci venčit psy a tančit na kolečkových bruslích? A víte, že profesorka Nerudová vrší další lži o turbostudiu na její univerzitě? Pohádka o hajném Nerudové a pytlákovi, kterého chytila, má pohádkové pokračování. O tom byl další díl pořadu Aby bylo jasno moderátorky Jany Bobošíkové.
04.01.2023 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7705 článků) , Jana Bobošíková (875 článků)

Zákrok Fialovy vlády. Přijde potichu. Bobošíková ví už teď

 
Z DEŠTĚ POD OKAP Zákon o boji s dezinformacemi, jehož návrh vláda nakonec označila za pracovní a předčasný, nakonec bude potichu prosazen, až se budeme soudit jinde, soudí publicistka, ekonomka a někdejší europoslankyně Jana Bobošíková. ParlamentnímListům.cz též sdělila, že nechápe, proč opozice nejde po vládě tvrději. Uvedla též, čím vládu lze ostřelovat.
01.01.2023 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (875 článků)

Mladí jsou nebezpeční v tom, že věří systému, nemají bytostnou zkušenost. Filozofka varovně

 
Co se stane, když si renomovaná filozofka povzdechne, že se jí nelíbí vyzbrojování malých kluků na Ukrajině? O čem vypovídají plná náměstí a vulgarismy politiků a novinářů? Kdo je v naší společnosti elita? A v čem je nebezpečné mládí, které věří systému? O tom s moderátorkou Janou Bobošíkovou hovořila v pořadu Aby bylo jasno filozofka Anna Hogenová.
01.01.2023 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (875 článků)

„Rakušan zastrašuje občany.“ Jenže co sám prováděl mimo Prahu? Desítky tisíc lidí už to viděly

 
Rakušan podporoval politický vzestup komunistické funkcionářky, vlastnictví médií mu vadí jen u někoho a do Senátu doporučil antisemitského správce synagogy. Za jeho kolínského působení docházelo k dehonestaci jeho protivníků, nelegálním výběrovým řízením na městské právníky a k ovlivňování voleb falešnými letáky z kasy neziskové organizace, kterou město podpořilo 10 miliony. To je ve stručnosti obsah jednoho z dílů pořadu Jany Bobošíkové Aby bylo jasno, který již zhlédly desítky tisíc uživatelů.
28.12.2022 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (875 článků)

Vyhazovat miliardy za F-35? Prezidentský kandidát Diviš vybral jiný typ zbraní, o kterých se nahlas nemluví

 
Měli všichni prezidentští kandidáti při kontrole podpisů rovné podmínky? Proč by měl ministr vnitra Rakušan odstoupit? Mají v České republice cvičit ukrajinští vojáci? S moderátorkou Janou Bobošíkovou byl ve studiu pořadu Aby bylo jasno ekonom, prezidentský kandidát Karel Diviš.
22.12.2022 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (875 článků)

Lůza, dezoláti, šmejdi? Bobošíková nejen proti Rakušanovi

 
V pořadu Aby bylo jasno se setkaly kolegyně z Institutu svobody a demokracie Jany Bobošíkové - Jana Bobošíková a Hana Lipovská. Shodly se na tom, že dnešní doba svobodná není. Bobošíková vyzdvihla jednoho člověka, který se prý toto všechno nebojí nazývat pravými jmény a hovoří navíc o přešlapech tajných služeb. Takto vykreslila kandidáta SPD na prezidenta Jaroslava Baštu. A vyčinila veřejnoprávním médiím, že jsou příliš zpohodlnělá.
21.12.2022 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (875 článků) , Jan Rakušan (57 článků)

„Do ODS se dostali dezinformátoři!“ Bobošíková rozkryla, co se o Fialovi dostalo na veřejnost

 
Vládní ODS lže a dezinformuje, říká Jana Bobošíková z Aby bylo jasno. Soudí tak na základě ODS sestaveného seznamu, v němž představuje top patnáct úspěchů vlády Petra Fialy. Šest z nich jsou přitom prokazatelné lži. „Vláda musí občany považovat za pologramotné hlupáky,“ dodává moderátorka.
20.12.2022 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4894 článků) , Jana Bobošíková (875 článků) , Jan Fiala (403 článků) , Jan Fiala (403 článků)

Propojení ODS se Šafrem. A pak si říká „nezávislý“? Jana Bobošíková na stopě

 
Víte, že Andrej Babiš je zrůdná hvězda politického nebe, která nás stáhne do pekla? Víte, že Fialova vláda se chová normálně a dobře? A víte, že hnutí ANO volí jen nevzdělaná lůza? To neříkáme my. To je slovník stránek a akcí deníku úzce propojeného s ODS. A o tom hovořila moderátorka Jana Bobošíková ve svém pořadu Aby bylo jasno.
14.12.2022 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25653 článků) , Jana Bobošíková (875 článků)

Měla jiné věci na práci. Nerudová a její průšvih: Jak to prý bylo

 
Prozatím poslední průzkum před lednovými prezidentskými volbami naznačil, že v čele závodu o Hrad teď stojí ekonomka Danuše Nerudová. Možná právě proto se na ni již poněkolikáté zaměřila publicistka Jana Bobošíková a uchazečku o prezidentský úřad prezentovala tak, jak by se to podporovatelům Nerudové pravděpodobně nelíbilo.
14.12.2022 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (875 článků) , Jan Neruda (43 článků)

Pokazil to, až to žehlil Schwarzenberg. Nařčení proti Pavlu Fischerovi

 
Jak se blíží prezidentská volba, Jana Bobošíková stále častěji propírá prezidentské kandidáty Petra Pavla, Danuši Nerudovou a Pavla Fischera. Představuje veřejnosti svůj velmi kritický pohled na tyto 3 kandidáty, které podpořila vládní koalice SPOLU. Tentokrát došlo na Pavla Fischera. A Bobošíková vytáhla jednu Fischerovu kauzu z roku 2008.
08.12.2022 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (875 článků) , Petr Pavel (1578 článků) , Pavel Fischer (316 článků)

Podléhal Moskvě. „Složky, o nichž se neví.“ Další info na Pavla

 
Víte, že generál Pavel studoval celý zpravodajský kurz pod přímým velením z Moskvy? Víte, že na zpravodajské správě, kde studoval, se získávaly informace nelegální cestou a že byla provázána se sovětskou vojenskou rozvědkou GRU? A víte, že toto všechno skončilo až v roce 1991, kdy Petr Pavel skončil svá studia? Co myslíte, byl komunistickým zpravodajcem, což odmítá, nebo se stal demokratickým zpravodajcem, jak o sobě prohlašuje? O tom hovořila moderátorka Jana Bobošíková v pořadu Aby bylo jasno.
07.12.2022 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (875 článků) , Petr Pavel (1578 článků)

Čtyři věty, šest nepravd. Ani spočítat správně kandidátky prý v Deníku N nesvedou...

 
Moderátorka Jana Bobošíková v pořadu Aby bylo jasno upozornila na „manipulace“ redakce Deníku N související s prezidentskými volbami. Jen v pár větách o prezidentských kandidátech zaznělo z úst redaktorky tohoto média hned šest nepravd.
06.12.2022 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (875 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »