Články k osobnosti

Jana Bobošíková

  europoslankyně

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jana Bobošíková »
 

Vyrovnáme rozpočet a oddlužíme ekonomiku. Pro naše děti

 
S ekonomkou a moderátorkou Janou Bobošíkovou, lídrem Volného bloku v Praze o zdražování, astronomickém dluhu a o obnově hospodářské prosperity naší země.
15.09.2021 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (715 článků)

Volný řádil na náměstí. Bobošíková šokovala případem 12leté holčičky, po očkování v bezvědomí. Dorazil i „provokatér“ v respirátoru

 
„Vzali nám Velikonoce, Silvestra... V Bělorusku žádná opatření a mrtvých mnohem méně,“ pronášel na náměstí v Českých Budějovicích poslanec Lubomír Volný. Velmi tvrdě se opřel i do očkování proti covidu. Na akci Volného bloku pak promluvila i ekonomka Hana Lipovská a moderátorka Jana Bobošíková. Ta vyprávěla o holčičce, která prý po očkování upadla do bezvědomí. Mluvilo se také o zadlužení ČR i o cestě, jak z toho ven. Padla slova o penězích pro ČT i o zdanění nemovitostí pro zahraniční majitele. Nechyběly ani unisex záchodky. "S pytlíkem a bez pytlíku...," popisoval poslanec Bojko. Popovídat si přišel i mladík v respirátoru.
12.09.2021 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (715 článků)

Bobošíková: Odvolat Radu ČT, zbabělce. SPD šla na záchod. Co občané zažili ve sněmovně

 
Odvolat celou Radu ČT pro zbabělost. To navrhuje pražská lídryně Volného bloku Jana Bobošíková poté, co sněmovní volební výbor navrhl odvolat její kolegyni Hanu Lipovskou z Rady ČT. Bobošíková vyčítá SPD, že její zástupce se Lipovské nezastal, a tvrdí, že Tomio Okamura „přicmrndává” při obraně televizního ředitele Petra Dvořáka.
09.09.2021 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (784 článků) , Jana Bobošíková (715 článků) , Tomio Okamura (2621 článků) , Petr Dvořák (779 článků) , Jan Dvořák (8 článků) , Jan Dvořák (118 článků) , Honza Dvořák (118 článků)

Klaus v obrovské ráži: Politiku ČT vedou aktivisté v čele s Moravcem. A za Babišem juniorem stojí...

 
Hlavním vyústěním nadcházejících voleb do Poslanecké sněmovny bude, zdali se Česko posune směrem ke směřování Západu, příliš změn však nepřinesou, míní bývalý prezident Václav Klaus. V rozhovoru pro XTV se vyjádřil též ke spokojenosti s politickou agendou České televize, ke koalici SPOLU, sdružující KDU-ČSL, ODS a TOP 09, či ke kandidatuře novinářky Jany Bobošíkové. A pak došlo na téma ústeckého setkání premiéra Andreje Babiše (ANO) se synem doprovázeným režisérem Vítem Klusákem. Vzpomenul, že má s Klusákem také bohaté zkušenosti.
03.09.2021 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10543 článků) , Andrej Babiš (23093 článků) , Vít Klusák (122 článků) , Jana Bobošíková (715 článků)

„“Covidisté mají silné zbraně, my silnější.“ Byli jsme mezi příznivci „flákance“, kde se pálila Babišova kniha

 
Dámy Jana Volfová a Jana Bobošíková mají politickou historii barvitější, ale proto, že v minulosti vykonaly hrdinské činy, kvůli kterým je politická mafie chtěla zničit. Ony proti ní pořád bojují a v nás našly přirozeného spojence. To sdělil Parlamentnímlistům.cz mimo jiné poslnec Lubomír Volný. Byli jsme mezi přívrženci Volného Bloku v Praze na Letné.
29.08.2021 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (715 článků)

„A necháte nás napospas!“ Reportérka ČT k czexitu

 
Kandidátka Volného bloku pro sněmovní volby Hana Lipovská, jinak také členka Rady ČT a spolupracovnice Jany Bobošíkové, dala jasně najevo, že v politice je pro ni absolutní prioritou czexit, tedy odchod České republiky z EU. Publicista, scenárista a komik Luděk Staněk si z Lipovské začal tropit šprýmy a přišel s jiným nápadem. Oddělit od sebe Prahu a zbytek Česka. V tu chvíli se hlasitě ozvala sportovní komentátorka ČT Darina Vymětalíková.
25.08.2021 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (715 článků) , Darina Vymětalíková (1 článek)

„Ze svobody udělali sprosté slovo“. Volný blok představil lidem svůj program: Velké řezání ve státní správě, rušení ministerstev

 
Na šedesát lidí se přišlo podívat na předvolební akci a autobus VOLNÉHO bloku na autobusovém nádraží v Jičíně. Poslanec Lubomír Volný sem v úterý o poledni dorazil spolu s Marianem Bojkem, Janou Bobošíkovou, Hanou Lipovskou, krajskou předsedkyní strany Luďkou Tomešovou, předsedkyní Středočeského kraje Janou Volfovou a dalšími, aby představili svůj program. Jičíňáci se také jako vůbec první v republice dozvěděli základy plánu, jak podle nich postavit českou ekonomiku zpátky na nohy.
17.08.2021 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (715 článků)

Hon na Lipovskou. Bobošíková varuje: Stejný hlas má pražská kavárna jako vesnická hospoda. Volby rozhodnou!

 
Novinářka Jana Bobošíková se na svém facebookovém profilu zastala své přítelkyně a kolegyně z Institutu svobody a demokracie Hany Lipovské, jež je lídryní v Pardubickém kraji za Volný blok. „Aby bylo jasno,“ píše.
05.08.2021 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (715 článků)

Fízl? Bobošíková to schytala. Šlachtův kolega začal mluvit

 
Tomáš Sochr nejprve sloužil pod Robertem Šlachtou v Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu. Dnes zastává podobnou pozici. Jen už není u policie, nýbrž v politice. Stal se mužem číslo dvě Šlachtova hnutí Přísaha a odmítl, že by to byla „fízl partaj“, jak Přísahu popsala Jana Bobošíková. Sochr Bobošíkové vrátil úder. Poté prozradil, proč si váží Roberta Šlachty a proč se chce v Parlamentu zřídit vyšetřovací komisi ke covidovým zakázkám a jak hnutí Přísaha zahýbá s daněmi.
02.08.2021 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (715 článků)

Hana Lipovská pro PL: Volného jsem poznala jako gentlemana, paní Němcová. Odstřihnout politické neziskovky, vyvést zemi z vlivu Berlína a Bruselu

 
Pokud Volný blok nestáhne kandidáty DSSS, Hana Lipovská i Jana Bobošíková stáhnou svoji kandidaturu. Vadí jim totiž extremistické výroky. Kromě toho se ekonomka a kandidátka do Poslanecké sněmovny vyjádřila ke svým politickým prioritám: „Stát nemá žádné vlastní peníze. Hospodaří pouze s penězi svých občanů. A za druhé, žádný oběd není zadarmo. Řadu let jsem tyto dvě teze učila studenty na vysokých školách, teď je načase, aby se je znovu naučil i náš stát,“ řekla mimo jiné a komentovala také žalobu, kterou podala nejen na ředitele České televize Petra Dvořáka.
30.07.2021 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (784 článků) , Jana Bobošíková (715 článků) , Petr Dvořák (779 článků) , Petra Němcová (648 článků) , Jan Dvořák (8 článků) , Jan Dvořák (118 článků) , Honza Dvořák (118 článků) , Jana Němcová (109 článků)

Lipovská jde do voleb po boku Bobošíkové a Csákové. Na ředitele ČT podala trestní oznámení

 
Radní České televize Hana Lipovská bude kandidovat v Pardubickém kraji jako jednička za stranu Volný blok, za kterou jdou do sněmovních voleb i Jana Bobošíková či zpěvačka Ilona Csáková. Lipovská uvedla, že se chce v rámci své kandidatury zabývat ekonomickými otázkami a czexitem. Z rady neodstoupí.
26.07.2021 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (577 článků) , Jana Bobošíková (715 článků)

Lipovská bude kandidovat za Volného blok do Sněmovny

 
Ekonomka a momentálně radní České televize Hana Lipovská bude kandidovat do Sněmovny. Měla by vést kandidátku Volného bloku v Pardubickém kraji. Doplní tak kolegyni z Institutu svobody a demokracie Janu Bobošíkovou, která má za téže uskupení kandidovat v Praze.
26.07.2021 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (715 článků)

„Nazvali protestující občany lůzou. Novináři, politici z TOP 09!“ Jana Bobošíková se neudržela. Brusel, neziskovky na školách, očkování...

 
Útoky na český průmysl, právní stát i svobodu slova. Přihlížení řádění neziskovek, torpédování zahraniční politiky a žádná obrana jaderné energetiky. Jana Bobošíková, prezidentka Institutu svobody a demokracie, bývalá europoslankyně a televizní moderátorka se znovu rozhodla kandidovat ve volbách, protože takové politické lhostejnosti prý nelze čelit jinak než politicky. A za svobodu se musí bojovat stále.
25.07.2021 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (715 článků)

Bobošíková chce zakročit. Islám? V Česku ne. LGBT aktivisté také zapláčou

 
Jana Bobošíková se opět pokouší promluvit do české politiky. Vidí totiž zásadní problémy, které jí nedovolují spát, nenechávají ji v klidu a hodlá zakročit. Podle vlastních slov se nezdráhá čelit ani problému, kterého se ostatní politici bojí jako čert kříže.
23.07.2021 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (715 článků)

To jen tak neprojde. Zakázali Ilonu Csákovou a požene se to vysoko. Až k...

 
Pořadatelé benefičního koncertu v Kyjově vzkázali zpěvačce Iloně Csákové, že když se rozhodla vstoupit do politiky, nebude zpívat na akci na podporu obětí řádění tornáda na Moravě. Zpěvačka se rozčílila, že jen chtěla pomoct a teď jí to bylo znemožněno. Na její obranu se postavil jak Volný blok nezařazeného poslance Lubomíra Volného, tak bývalá novinářka Jana Bobošíková, která za Blok Lubomíra Volného také kandiduje. Statečná Ilona Csáková! Diskriminace, zaznělo.
22.07.2021 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (577 článků) , Jana Bobošíková (715 článků)

Zkoušeli mnou manipulovat. Hana Lipovská o špinavých praktikách kolem Rady ČT

 
Zásadní je svědomí. To říká radní České televize a ekonomka Hana Lipovská o tom, co je pro ni v životě i v práci důležité. S moderátorem Čestmírem Strakatým v pořadu Prostor X hovořila o svých motivacích, ale také o své spolupracovnici Janě Bobošíkové. Řeč přišla i na to, zda se sama Lipovská cítí být někdy manipulována.
20.07.2021 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (715 článků)

Suverenita, Volný Blok, Přísaha a odvaha? Volby vám způsobí nervové zhroucení!

 
Předvolební bizáry stran jsou nekonečnou studnicí. Smát se můžeme Babišovu vylepšenému úsměvu na obálce "jeho" nové knihy, kde je pochopitelně vylepšený i obsah. Nebo pokusu o utlumení debaty nad tajemným mužem u opékačky buřtů koalice Spolu. I tady hrál roli fotošop. Žádnou umnou grafickou zástěrku ale nepoužila Jana Bobošíková, která kandiduje za Volný blok - stranu, kterou před 11 prý zakládala. Jen se jmenovala jinak a nebyl v ní Lubomír Volný. Ale spojuje je odvaha! A kdo má odvahu, volí Přísahu. No to bude na těch lístcích zase guláš. Více v Síťovinách na Mall.tv.
20.07.2021 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (715 článků)

Parlamentní listy prý nechaly zmizet článek o Janě Bobošíkové, zaútočil poslanec Volný

 
Člen vyšetřovací komise k OKD a nezařazený poslanec Lubomír Volný na svém facebookovém profilu uvedl, že v rámci PL převládly peníze nad obsahem. A že naše redakce cíleně po dvou hodinách stáhla z hlavní stránky článek o Janě Bobošíkové. Dvojnásobná neúspěšná uchazečka o prezidentský úřad a dvojnásobná neúspěšná kandidátka na post senátorky se hodlá znovu ucházet o hlasy voličů. Tentokrát v řadách Volného bloku. Poslanec Volný ovšem lhal.
20.07.2021 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (715 článků)

„Paní Nováková, co tomu říkáte?“ Tlustý rozebral, co se chystá v Bruselu. A nevyloučil náš odchod

 
Hned několik politiků komentoval Vlastimil Tlustý v dalším vydání pořadu Podtrženo, sečteno. Například bývalého premiéra Sobotku, Janu Bobošíkovou nebo Dominika Feriho. Zmínil také obstrukce a vyslovil otázku, co se stane, když po volbách bude opozice ještě slabší než teď, zda bude obstruovat volbu do Rady ČT další 4 roky. Ale větší starosti mu dělá EU. „Nové daně, všechno bude dražší, všechny pohonný hmoty, dřevo na spalování, plyn, za všechno se bude platit,“ odhaduje budoucnost, pokud se plány EU uskuteční. Životní úroveň Čechů pak prý poklesne o čtvrtinu až polovinu.
19.07.2021 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Tlustý (274 článků) , Jana Bobošíková (715 článků) , Dominik Feri (334 článků) , Vlastimil Rada (8 článků)

„Tupá **** obřích rozměrů.“ Ilona Csáková chce do Sněmovny. A internet vybuchl

 
Ilona Csáková bude kandidovat spolu s Janou Bobošíkovou za Volný blok Lubomíra Volného; reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. „Tohle je bizár. Jiné slovo mě nenapadá. Ilona Csáková tady v době pandemie šířila dezinformace, strach a paniku a teď chce pokračovat v této rétorice i na půdě Sněmovny,“ píše europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL). Jiný politik to považuje za výsledek toho, jak mnozí horují za ženy v politice.
16.07.2021 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (577 článků) , Jana Bobošíková (715 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »