Články k osobnosti

Jan Žižka

  neporazitelný vůdce

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Žižka »
 

Český lev přehledně: Večerem provede Jiří Havelka, zazpívá oscarová hudebnice. Kdo má nejvíce šancí

 
Udílení cen pro nejlepší filmové počiny uplynulého roku se bude konat již potřicáté. Galavečer Českého lva v sobotu odmoderuje herec Jiří Havelka. Speciálním hostem bude zpěvačka a držitelka Oscara Markéta Irglová. Nejvíce sošek mohou podle počtu nominací získat hrané filmy Arvéd, Il Boemo, BANGER., Světlonoc, Grand Prix, Jan Žižka nebo Oběť.
03.03.2023 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Havelka (60 článků) , Jan Žižka (160 článků) , Markéta Irglová (105 článků) , Oscar Oscar (376 článků)

Prokletí filmu Jana Budaře: Měla v něm hrát Šafránková, Abrhám nebo Maciuchová

 
Jan Budař je známý český herec, režisér a scenárista. Má na svém kontě hned několik úspěšných počinů a zahrál si roli třeba ve snímku Jan Žižka nebo v Šarlatánovi z roku 2020. On sám zanedlouho uvede do kin vlastní dílo s názvem Princ Mamánek a právě o něm se Budař rozpovídal v talkshow 7 pádů Honzy Dědka: Prozradil, že realizace trvala dlouhých 8 let. Ve filmu se měla objevit Libuška Šafránková, Josef Abrhám, ale i Hana Maciuchová. Ani jeden z nich se příležitosti bohužel nedožili.
18.10.2022 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Budař (103 článků) , Josef Abrhám (333 článků) , Jan Žižka (160 článků) , Hana Maciuchová (395 článků)

Zdeněk Mahdal zapřel lásku k blondýnce Felixe Slováčka a přišel trest: Dostal kopačky

 
Začátkem října se Felix Slováček (79) skoro utopil v dekoltu vnadné blonďaté kamarádky Lenky Dragounové, s kterou strávil večer při premiéře filmu Jan Žižka, a aféra byla na světě. Mnohým připadalo, že on i ona si projevují větší než pouhou přátelskou náklonnost. Nakonec to ale vypadá, že večer nejvíc odnese dabér Zdeněk Mahdal (62), který pro eXtra.cz zapřel vztah s touto ženou. „Už měsíc se mnou nemluví,“ přiznal nám nyní.
06.10.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Mahdal (25 článků) , Jan Žižka (160 článků) , Felix Slováček (1560 článků)

Romana Jákl Vítová mezi lidmi: Po více než 3 letech doma vyrazila do společnosti

 
Slavnostní premiéra nového filmu Jan Žižka byla velkou událostí nejen pro samotného režiséra Petra Jákla (49), ale i pro jeho manželku Romanu Vítovou (45), která stála po boku svého muže po celou tu dobu, než dlouho očekávaný snímek konečně spatřil světlo světa. V rozhovoru pro eXtra.cz bývalá modelka prozradila, proč se několik let neobjevila na veřejnosti.
25.09.2022 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jákl (253 článků) , Jan Žižka (160 článků)

Rodiče Petra Jákla otevřeně o půlmiliardovém Žižkovi: Petr nám neřekl všechno

 
V souvislosti s filmem Jan Žižka se skloňuje především jméno jeho syna Petra Jákla, velkou zásluhu na vzniku nejdražšího snímku v historii české kinematografie má ale i Petr Jákl starší. Právě on je totiž jedním z autorů konečného scénáře a hlavně film se svým synem produkoval. Nebál se, že jejich rodina se kvůli jednomu filmu, jehož vznik nakonec stál téměř půl miliardy korun, zadluží na celý život? A proč ho vystřihli z vlastního filmu? Nejen o tom jsme si povídali v rozhovoru pro eXtra.cz.
16.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jákl (253 článků) , Jan Žižka (160 článků)

Petr Jákl o návštěvnosti Jana Žižky: Mne si ruce, vydělal už skoro 20 milionů

 
Do kin vtrhl Jan Žižka minulý týden za účasti spousty zahraničních i českých herců a od té chvíle tvůrci netrpělivě čekali na výsledky. Dnes už mohou říci, že ho v počtu diváků za první víkend v kinech předběhl jen Lavi, Strange a Thor. Žižka totiž obsadil v letošním klání krásné čtvrté místo s 104 921 tisíci diváky včetně předpremiér. Jak reaguje Jákl na filmový úspěch? A jak se daří snímku v Americe? Režisér snímku Petr Jákl to sdělil redakci eXtra.cz přes tiskovou zprávu.
12.09.2022 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jákl (253 článků) , Jan Žižka (160 článků)

Iva Kubelková otevřeně o Jiráskovi i Mišíkovi: Máme to jednoduše nastavené

 
Krásná Iva Kubelková (45) se ukázala po delší době ve společnosti s partnerem Georgem Jiráskem (64). Dalo by se říct, že na premiéře filmu Jan Žižka měli dvojité rande. Na velkolepé události totiž nechyběla ani dcera Natálie Jirásková (17) s partnerem Adamem Mišíkem (25). Iva Kubelková redakci eXtra.cz prozradila, proč s partnerem nevyráží do společnosti tak často, a promluvila i o vztahu své starší dcery. 
12.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (776 článků) , Jan Žižka (160 článků) , Adam Mišík (331 článků)

Zdeněk Mahdal o své blondýnce, která zaujala Slováčka: Měla sedět radši doma, ať si nestěžuje

 
Populární dabér Zdeněk Mahdal (62) byl tím, kdo byl na začátku pondělního skandálku, když na premiéru filmu Jan Žižka přivedl mimořádně obdařenou Lenku Dragounovou. Pak se ale vytratil a dáma se velmi otevřeně celý večer věnovala nenechavému Felixu Slováčkovi (79). Co na jejich „hrátky“ říká pro eXtra.cz? A jaký má s touto ženou vlastně vztah a proč si myslí, že měla radši doma sedět na prodloužených zádech?
09.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Mahdal (25 článků) , Jan Žižka (160 článků) , Felix Slováček (1560 článků)

Slováčkova vyvinutá kamarádka: Po flirtu se ženatým Felixem se zhroutila

 
Saxofonista Felix Slováček (79) v pondělí na premiéře filmu Jan Žižka obletoval podnikatelku Lenku Dragounovou tak, až si nešlo nevšimnout, že nejde jen o projevy přátelství. I z její strany přicházely náznaky, že jí manžel Dagmar Patrasové (66) není lhostejný. Deník Aha! ji dokonce zvěčnil, jak mu strká prsty do pusy. Jenže následky dáma vnímá krutě. „Zhroutila se,“ uvedl pro eXtra.cz Felix.
08.09.2022 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Žižka (160 článků) , Felix Slováček (1560 článků)

RECENZE: Na Česko dobrý, na zahraničí průměr. Žižka je nekonečnou naháněčkou po lesích

 
Velká očekávání na Jana Žižku brzdily už první trailery, z nichž byl patrný nedostatek financí. Premiéra velevyhlíženého historického snímku pak jen obavy potvrdila. Místo pompézního spektáklu natočil režisér Petr Jákl poměrně komorní snímek, jehož drtivá většina stopáže se odehrává v lese. Přesto se ale nejedná o špatný snímek, na české poměry je minimálně obsazením a kostýmy nadstandardním počinem.
08.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jákl (253 článků) , Jan Žižka (160 článků)

MMA zápasník Jiří Procházka přiznal rozchod: Návrat k sobě před zápasem nebyl dobrý nápad, řekl

 
Český MMA bojovník a zápasník UFC Jiří Procházka se včera objevil na slavnostní premiéře filmu Jan Žižka ve Slovanském domě. Redakce eXtra.cz s ním udělala rozhovor. Zápasník se rozpovídal o přípravách na další zápasy, o nové smlouvě s UFC i tom, že se po dlouhých letech rozešel s přítelkyní Kamilou Kordulíkovou. 
07.09.2022 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Žižka (160 článků) , Jiří Procházka (95 článků) , Jiří Procházka (83 článků) , Jiří Procházka (41 článků)

Sokyně Agáta Hanychová a Kateřina Brožová na premiéře Jana Žižky: Herečka se setkání s ex nedočkala

 
Takovéhle setkání zřejmě nikdo nečekal. Na slavnostní premiéře velkofilmu Jan Žižka, kde byla i redakce eXtra, se na červeném koberci objevila jak současná partnerka mediálního magnáta Jaromíra Soukupa (53) Agáta Hanychová (37), tak i jeho bývalá partnerka Kateřina Brožová (54). Ani jedna nevěděla, že se ta druhá premiéry zúčastní, což je o to dramatičtější. Jak nakonec vše dopadlo a došlo k setkání dvou rivalek?
07.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Brožová (581 článků) , Agáta Hanychová (3617 článků) , Jan Žižka (160 článků)

Drama na tiskovce Clash of The Stars: Snejks se navezl do Datla. Debílku, reaguje Valášek

 
V pondělí 5. září byla Praha nabitá akcemi. Nejen že se uskutečnila slavnostní premiéra velkofilmu Jan Žižka, ale v Duplexu se konala také tisková konference organizace Clash of The Stars, na níž promotéři oznámili nadcházející zápasy i konání galavečera. Na tiskovce však bylo pořádně živo a došlo i na šarvátky, kterých nebyl ušetřen například influencer Marek Valášek alias Datel.
07.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Žižka (160 článků) , Marek Valášek (47 článků) , The Clash (5 článků) , Drama Drama (334 článků)

Felixův půvabný poklad: Slováček není jediným slavným mužem, který blondýnku objímal

 
Nebyl by to Felix Slováček, aby se čas od času se svou rukou šmátralkou nepostaral o nějaké to pozdvižení. Slavný milovník žen tentokrát dostál pověsti na premiéře filmu Jan Žižka, když se tulil k neznámé blondýnce. Prakticky celé Česko tak začalo řešit, o koho jde. Jak zjistilo eXtra.cz, obdařenou kráskou je Lenka Dragounová, bývalá přítelkyně údajného bývalého majitele Miss Petra Kozáčka staršího. Ta se poslední dobou často objevuje ve společnosti dabéra Zdeňka Mahdala. A jak vyplývá z jejího Instagramu, v minulosti už ji objímal nejeden slavný muž!
06.09.2022 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Žižka (160 článků) , Felix Slováček (1560 článků) , Petr Žižka (8 článků)

Roman Šebrle a jeho krásná blondýnka poprvé promluvili o vztahu: Začátky byly spíše formální, říkají

 
Bývalý vrcholový sportovec a moderátor Roman Šebrle ukázal veřejnosti svou novou přítelkyni Lenku Kovaříkovou. Kráčeli společně bok po boku na premiéře filmu Jan Žižka. Redakci eXtra.cz se podařilo s dvojicí udělat rozhovor. Roman prozradil, čím ho Lenka okouzlila i to, jakou ve filmu hrál roli. Lenka sdělila první informace o jejich začátcích. 
06.09.2022 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (445 článků) , Jan Žižka (160 článků)

Dáda nebude ráda: Felix Slováček se utopil v dekoltu vyvinuté blondýnky, ruka průzkumnice v akci

 
Premiéra filmu Jan Žižka se nesla ve znamení mnoha setkání dlouhodobých přátel. I saxofonista Felix Slováček (79) se vítal s řadou letitých známých, celý večer včetně afterparty věnoval ale jedné jediné zralé dámě s hypnotizujícím dekoltem. A i její doteky jako by naznačovaly, že ji k němu nepojí pouhé kamarádské vztahy.
06.09.2022 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Žižka (160 článků) , Felix Slováček (1560 článků)

Erotické dusno na premiéře Jana Žižky: Odzbrojující dekolty a nebezpečné rozparky celebrit

 
V pondělí se uskutečnila premiéra velkofilmu Jan Žižka od Petra Jákla ve Slovanském domě. Na akci dorazilo pořádné množství celebrit, z nichž některé předvedly opravdu hluboké výstřihy i rozparky. Které to byly? 
06.09.2022 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jákl (253 článků) , Jan Žižka (160 článků)

Dává mi smysl podporovat manžela, ne být vidět, říká Romana Jákl Vítová

 
Romana Jákl Vítová, bývalá modelka a moderátorka, patřila kdysi k nejznámějším tvářím televizních obrazovek. Ve společnosti ji už nějaký čas nepotkáváme, ale nyní ji můžeme vidět v roli středověké vesničanky Terezy v historickém velkofilmu jejího manžela Petra Jákla s názvem Jan Žižka.
06.09.2022 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jákl (253 článků) , Jan Žižka (160 článků)

Ben Cristovao o roli v Janu Žižkovi: Do tehdejšího etnika zapadám, v maskérně jsem ale trpěl, říká

 
Když režisér Petr Jákl oznámil, že do svého historického velkofilmu Jan Žižka obsadil Bena Cristovaa, řada lidí si stěžovala, že herec tmavé pleti nemá ve středověkém snímku z území Čech co dělat. Sám populární zpěvák však pro eXtra.cz uvedl, že s podobnými komentáři si hlavu neláme. "Byl jsem namaskovaný do etnika, které tady v té době reálně bylo," řekl herec, který zároveň prozradil, že rolí hrdlořeza v historickém filmu si splnil sen. A co dalšího o natáčení prozradil?
06.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jákl (253 článků) , Jan Žižka (160 článků) , Ben Cristovao (554 článků)

Slavné páry na premiéře Žižky: Roman Šebrle poprvé na veřejnosti ukázal novou partnerku

 
Dnes proběhla slavnostní premiéra filmu Jan Žižka. Na akci se sešlo hodně českých celebrit a redakce eXtra.cz byla u toho. Na veřejnosti se ukázaly slavné páry českého showbyznysu, jako například Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem, režisér filmu Petr Jákl s manželkou nebo třeba zápasník Lukáš Krpálek s krásnou Evou. Poprvé na veřejnosti se také ukázal sportovec Roman Šebrle se svou novou přítelkyní.
05.09.2022 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (445 článků) , Petr Jákl (253 článků) , Agáta Hanychová (3617 článků) , Jan Žižka (160 článků) , Lukáš Krpálek (107 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »