Články k osobnosti

Ján Zeman

  režisér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ján Zeman »
 

Zeman nese morální odpovědnost za vraždu Kuciaka, řekl možný budoucí prezident Hašek. Došlo i na Kalouska a Čaputovou, pikantní přiznání

 
„Miloš Zeman má morální zodpovědnost za vraždu slovenského žurnalisty Jána Kuciaka,“ pravil v rozhovoru pro Eurozprávy.cz bývalý hokejový brankář Dominik Hašek. Zemana zkritizoval za jeho „aroganci“ i za schůzi poradního týmu v rouškách u jídla v Lánech: „Když jsem tu fotku uviděl, tak jsem si říkal, že si pan Zeman opravdu z nás dělá srandu, že jsme pro něj jakýsi póvl, který mu je naprosto ukradený.“ Naopak inspirativní je pro Haška slovenská prezidentka Zuzana Čaputová. Vysvětlil, jak to vidí se svou kandidaturou na Hrad. Sympatie má prý i od poslance Miroslava Kalouska (TOP 09).
13.05.2020 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (394 článků) , Miroslav Kalousek (6974 článků) , Ján Zeman (6 článků) , Zuzana Čaputova (21 článků)

Ján Čarnogurský pro PL: Zeman má nějaký vyhraněný názor a liberální opozice zase jiný. To má být ubývání demokracie?! A Greta? Je jako Lochnesska

 
ROZHOVOR Někdejší premiér SR, ministr vnitra a ministr spravedlnosti Ján Čarnogurský v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz komentuje současnou českou politiku, především případ Andreje Babiše, tvrdě se vymezuje jak proti umístění základny NATO na Slovensku, tak proti provádění interrupcí. Názor na současnou slovenskou prezidentku nezměnil – oceňuje pouze její garderobu. Dále se věnuje zahraničním problémům, konkrétně Sýrii, která podle něj Američany zajímá pouze kvůli ropě. Samotné USA za vlády Donalda Trumpa podle něj odhalily především hloubku své vlastní krize.
21.12.2019 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18444 článků) , Donald Trump (4984 článků) , Ján Zeman (6 článků)

Novináři jako terč. Česká média nechtějí opakovat Kuciakův příběh, o pomoc žádají i stát

 
Letošní vražda slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky připomněla také médiím v Česku, že se můžou stát terčem nejen verbálních, ale i fyzických útoků. Zatímco prezident Zeman nebo šéf SPD Okamura celý rok dál útočili na novináře, případně vtipkovali rovnou o jejich " vyhubení ", organizace sdružující česká média mezitím se státem začaly bezpečnost novinářů aktivně řešit, píše Vojtěch Berger na webu Hlídací pes. 
20.11.2018 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Ján Zeman (6 článků)

Stydím se za svého prezidenta. Generál Pavel se neudržel na veřejné akci. A tím to ještě neskončilo

 
V Praze se předávaly ceny Hanno R. Ellenbogenové. Dostávají je lidé, kteří veřejnosti svým počínáním velmi prospěli. Letos cenu obdržel in memoriam zavražděný slovenský novinář Ján Kuciak. Cenu převzali jeho rodiče. Na předání ceny vystoupil také bývalý vysoký vojenský představitel NATO generál Petr Pavel, který se tvrdě pustil do prezidenta Zemana.
31.08.2018 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (637 článků) , Ján Zeman (6 článků)

Tabery spojil prezidenta Zemana s vraždou novináře a terorismem: Každý soudný člověk to vidí. Jeho nenávist jde až za hrob

 
K vraždě slovenského investigativního novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně Martiny Kušnírové se na serveru Respekt.cz vrátil jeho šéfredaktor Erik Tabery.
04.03.2018 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Ján Zeman (6 článků)

Tabery připsal prezidentu Zemanovi vraždu novináře a terorismus: Každý soudný člověk to vidí. Jeho nenávist jde až za hrob

 
K vraždě slovenského investigativního novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně Martiny Kušnírové se na serveru Respekt.cz vrátil jeho šéfredaktor Erik Tabery.
04.03.2018 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Ján Zeman (6 článků)
« Předchozí 1 Další »