Články k osobnosti

Jan Zeman

  lékař

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Zeman »
 

Za kritiku Hutkovy písně, v níž volal smrt na Zemana, přišel trest. Vladimír Just pranýřuje Schneidera a Hamplovou

 
Divadelní a mediální kritik Vladimír Just se tentokrát zaměřil na to, jak o kauze písně Jaroslava Hutky, v níž písničkář zpívá o smrti prezidenta republiky, informují právě Babišova média. Konkrétně se zaměřil na Lidové noviny, a kritikou některých, kteří zde své texty publikují, opravdu nešetřil. „Od Jana Schneidera jsem nic lepšího než kýbl odporných, zákeřných splašek nečekal. A Jana Zwyrtek Hamplová, to je ještě horší, jedna perla za druhou,“ napsal na svém blogu na severu Aktuálně.cz Just.
10.08.2018 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (336 článků)

Komentář: Kauza H-System vrací úder politikům. Ať klienty odškodní i Zeman

 
Zkrachovalý H-System a jeho kauza se do politiky vrací jak bumerang. Naposled jednal s podvedenými klienty z družstva Maják ministr spravedlnosti za ANO Jan Kněžínek a dohodli se, že se dohodnou příště. Ministr ale odmítá plošné státní odškodnění všech klientů H-Systemu. A má pravdu, přestože je samozřejmě celý H-System jedna velká nespravedlnost.
10.08.2018 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (336 článků)

Kalousek: Zeman vyhrál, protože Rusové zmanipulovali volby

 
Miroslav Kalousek zase perlil. Na svém twitteru se opřel do Babiše, Ruska nebo Klause mladšího. A promluvil o „znárodnění studen“. Za jeho slova ho zkritizovali například Petr Honzejk z Hospodářských novin a novinář Jan Moláček.
09.08.2018 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6510 článků) , Petr Zeman (290 článků) , Jan Zeman (336 článků)

Tohle se Jaroslavu Hutkovi líbit nebude. Dvě dohry písně o smrti Zemana

 
Komentáře Jana Schneidera z Lidových novin si všiml server NeviditelnýPes.cz. Schneider ve svém textu píše o písni Jaroslava Hutky Miloš a Zubatá, v níž se zpěvák de facto vysmívá prezidentu Miloši Zemanovi.
08.08.2018 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Hutka (64 článků) , Miloš Zeman (21251 článků) , Jan Zeman (336 článků)

Muž od Bakaly líčí scénku z tramvaje: Mladá žena v hidžábu, půvab a čistota. A muž v tílku, reprezentant voličů Zemana. Zuby, nehty, paty radši nevidět. Jejich ženy, čím tlustší, tím...

 
O hidžábu versus nátělníku se na serveru ego! rozepsal Jan Bartáček. Popisuje scénu z tramvaje, kdy šedesátiletý muž v nátělníku táhne vnučku na jiné místo, aby nebyla v blízkosti ženy v hidžábu.
31.07.2018 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (336 článků)

Muž od Bakaly líčí scénku z tramvaje: Mladá žena v hidžábu, půvab a čistota. A muž v tílku, reprezentat voličů Zemana. Zuby, nehty, paty radši nevidět. Jejich ženy, čím tlustší, tím...

 
O hidžábu versus nátělníku se na serveru ego! rozepsal Jan Bartáček. Popisuje scénu z tramvaje, kdy šedesátiletý muž v nátělníku táhne vnučku na jiné místo, aby nebyla v blízkosti ženy v hidžábu.
31.07.2018 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (336 článků)

Muž od Bakaly líčí scénku z tramvaje: Mladá žena v hidžbáhu, půvab a čistota. A muž v tílku, reprezentat voličů Zemana. Zuby, nehty, paty radši nevidět. Jejich ženy, čím tlustší, tím...

 
O hidžábu versus nátělníku se na serveru ego! rozepsal Jan Bartáček. Popisuje scénu z tramvaje, kdy šedesátiletý muž v nátělníku táhne vnučku na jiné místo, aby nebyla v blízkosti ženy v hidžábu.
31.07.2018 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (336 článků)

Do Zemana se navezli experti: Do H-Systemu nemá co mluvit a šéf soudu mu není podřízený

 
Pokouší se prezident Zeman ovlivnit nezávislost a nestrannost českých soudů kvůli rozsudku v kauze H-System? Obavy má v souvislosti s předvoláním předsedy Nejvyššího soudu Pavla Šámala na Hrad ústavní právník Jan Kysela. Soudci totiž nejsou Šámalovi nijak podřízeni. Podle Kysely se tak Zeman plete do věcí, které mu nepřísluší. Řekl to v rozhovoru pro Blesk Zprávy. Zemanův krok nepřímo označil za „mocenskou pohrůžku“. Naopak bývalý hradní právník Pavel Hasenkopf si myslí, že by se prezident selháním systému zaobírat měl.
26.07.2018 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (336 článků)

Jan Ziegler: Kauza H-Systému je smutná, zásahy Zemana ještě horší

 
Rozhodnutí Nejvyššího soudu v kauze H – Systém je správné, i když bolestivé. Nemohu totiž stavět domy na cizích pozemcích bez souhlasu vlastníka. Ovšem Zeman by měl mlčet, protože peníze podvedených končily i na kontě ČSSD.
25.07.2018 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (336 článků)

Trapný smrad Hrušínský. Na morální autoritu si můžete hrát, pokud na to máte. Principál mluvil o chabé inteligenci prezidenta Zemana, zde jsou reakce

 
Přednedávnem jsme psali, jak si herec Jan Hrušínský stěžuje, že od něj odešel sponzor, firma Mountfield, a že je ohrožena svoboda. František Matějka ze Strany nezávislosti České republiky má teď pro herce odezvu, která se mu líbit nebude. Zveřejnil na sociální síti Facebook krátké video zaměřené na toto téma.
25.07.2018 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (336 článků)

Ministrem spravedlnosti prý nebude Jeroným Tejc. Pověřen má být Jan Kněžínek

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) odeslal na Hrad rezignaci ministryně spravedlnosti Taťány Malé (ANO), prezidentu Miloši Zemanovi současně navrhl jejího nástupce, který nyní ve vládě není. Jeho jméno prozradit nechce. Novinářům to řekl po dnešním jednání vlády. Babiš požádal Zemana, aby se dotyčný mohl už dnes odpoledne na Hradě zúčastnit chystaného jmenování soudců. ČT později uvedla, že ministrem nebude někdejší politik ČSSD a současný ministerský náměstek Jeroným Tejc.
10.07.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13734 článků) , Jeroným Tejc (662 článků) , Jan Zeman (336 článků)

Jan Campbell: Mozaikový pohled na NATO summit

 
Nečetl jsem letní, předsummitový pozdrav prezidenta Trumpa několika vůdcům členských států NATO. Nevím, zda a jak bylo poselství z Washingtonu přijato na pražském hradě. Přesto cítím uspokojení z rozhodnutí prezidenta Zemana dát přednost projevu v PS ČR podporujícím vládu, a přiletět až k oficiálnímu zahájení summitu po poledni.
06.07.2018 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (336 článků)

Doktor Hnízdil: Pacientu Zemanovi už psychiatr nepomůže. Bez EU se Česko položí

 
ROZHOVOR Sledování politické reprezentace škodí zdraví. Je o tom přesvědčen jeden z průkopníků české komplexní a psychosomatické medicíny Jan Hnízdil. Obrovskou úlevou pro něj byla dvoutýdenní plavba po moři bez zpráv o tom, co předvádějí naši politici, takže na lodi ani jednou nezvracel, zatímco doma se mu při sledování politické scény dělá nevolno. Podle jeho názoru premiér Andrej Babiš svádí boj o vlastní svobodu a musí položit právní stát dřív, než právní stát položí jeho. V souvislosti s nedávným happeningem na Pražském hradě tvrdí, že Miloši Zemanovi psychiatrie už dávno nemá co nabídnout. Pokud by si mohl vybrat prezidenta a premiéra, dal by bez váhání přednost někdejšímu německému prezidentovi Gauckovi a Angele Merkelové.
25.06.2018 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13734 článků) , Angela Merkelová (2255 článků) , Jan Zeman (336 článků)

Konec rázné Šlechtové i „holobrádka“ Pelikána: Svérázové upadli v nemilost, míní experti

 
Patřili do týmu, na který Andrej Babiš sázel. Že v nové vládě nebude Robert Pelikán, bylo patrné delší dobu. Ortel nad Karlou Šlechtovou padl v pátek, obranu už dál nepovede. Oba ministři byli přitom do jisté míry svérázové a solitéři, upozorňuje politolog Jan Kubáček, zároveň si ale dokázali vybudovat jistou osobní pozici, získat popularitu, upozornit na sebe. U Šlechtové byla však tato snaha někdy až komická, míní další z odborníků Josef Mlejnek. A hledá příčiny, proč se jí nezastal ani prezident Zeman.
23.06.2018 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13734 článků) , Robert Pelikán (428 článků) , Josef Zeman (72 článků) , Jan Zeman (336 článků)

Hitparáda profláklých tváří. V čem Miroslava Němcová drhne? Politologové rozebírají demonstrace proti Zemanovi a Babišovi

 
POLITOLOGOVÉ Demonstrace proti mocenskému bloku Andreji Babišovi a Miloši Zemanovi v řadě měst i protesty při návštěvách vlády v regionech dokazují, že obavy z nástupu autoritářské vlády Andreje Babiše spojené s komunisty ve společnosti neoslabují. A podle politologů se dá očekávat, že po klidnějším prázdninovém létě budou na podzim, vzhledem ke komunálním a senátním volbám, ještě gradovat. „Přibude jich začátkem září, protože celá řada happeningů, protestů a demonstrací se bude vztahovat k podzimním volbám. Už nyní se na nich začínají prezentovat politici z pravostředového světa,“ poukázal na účast některých opozičních politiků na jedné z největších demonstrací, která se uskutečnila minulý týden v Praze, politolog Jan Kubáček.
11.06.2018 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13734 článků) , Miroslava Němcová (1405 článků) , Jan Zeman (336 článků)

Okamura, jeho kamarádi, moje zkušenost s ním. Zblajznul to. Co udělal Zeman. Končící Veleba si vylil srdce u Bakaly

 
Někdejší předseda Strany práv občanů Zemanovci senátor Jan Veleba se chystá odejít z nejvyšších pater politiky. Svůj senátorský mandát už nebude obhajovat. Snad i proto se rozhodl poskytnout rozhovor serveru Aktuálně.cz, v němž zhodnotil některé své politické kroky. Tvrdě se vymezil především proti Tomio Okamurovi (SPD). Okamura je podle Veleby nečestný člověk, který nedrží slovo a rád si vymýšlí. A to není všechno ...
05.06.2018 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2096 článků) , Jan Zeman (336 článků)

Lžete! Podvádíte! Kalouskovi zamázli možnost nadávat Zemanovi, tak začal nadávat Sněmovně

 
Poslanci svedli ve Sněmovně boj o Novičok. Debatu o tom, zda se v Česku Novičok vyráběl, jak to tvrdil prezident Zeman, či nevyráběl, jak to zaznělo z tajných služeb, měli vést hned zkraje květnové sněmovní schůze. Jenže většina poslanců ANO, KSČM a SPD smetla tento bod ze stolu. Miroslav Kalousek (TOP 09) a Jan Bartošek (KDU-ČSL) zuřili.
22.05.2018 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6510 článků) , Jan Zeman (336 článků)

Bloger Ziegler: Zeman nahrává Rusku vědomě. Sověti v roce 1945 také unášeli lidi do gulagů a kradli

 
ROZHOVOR „Vážím si hrdinství obyčejných vojáků Rudé armády, kteří umírali v boji proti nacismu. Jenomže s nimi přišly také oddíly tajné policie SMĚRŠ, které z Československa unesly tisíce československých občanů do Sovětského svazu, kteří skončili v gulazích,“ upozorňuje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz českobudějovický bloger Jan Ziegler. Ke srovnání komunistů a nacistů uvádí: „Tyto totality jsou jistě srovnatelné v metodách – vláda jedné strany, žádná tolerance opozice, vraždění názorových odpůrců i celých skupin obyvatelstva, v případě nacistů z rasových, u komunistů z třídních důvodů.“
11.05.2018 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (336 článků)

Ti mladší a vzdělanější, co nečtou Blesk, nevolí Zemana. Jan Ruml natočil VIDEO s Piráty, kteří ho pak vykopli

 
Posedlost České pirátské strany transparentností obnáší mimo jiné i to, že strana dává veřejnosti nahlédnout do útrob svého fungování. Díky tomu se může každý seznámit s tím, jak probíhalo „grilování“ senátního kandidáta Jana Rumla. Už samotný žánr je pozoruhodný a progresivní pirátští aktivisté spolu s veteránem politického středu jej navíc naplnili fascinujícím obsahem. Dodejme, že Rumlova kandidatura byla po natočené debatě raději stažena.
09.05.2018 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (336 článků)

Šokovanou kamarádku Nagyové Zeman dohnal k slzám. Vitásková zvažuje vlastní stranu

 
Společně se objevily třeba na narozeninové oslavě exprezidenta Václava Klause. Janu Nečasovou (dříve Nagyovou) a Alenu Vitáskovou pojí přátelství. A nyní i spekulace ohledně letošních státních vyznamenání. Zatímco návrhy zmiňující Nečasovou patrně skončí u ledu, Vitáskové by metál uniknout neměl. Někdejší šéfka Energetického regulačního úřadu (ERÚ) nyní přiblížila i své osobní plány. Přemítá o tom, zda založit vlastní politickou stranu.
25.04.2018 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9177 článků) , Jana Nagyová (1549 článků) , Jan Zeman (336 článků) , Jana Nagyová (1542 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »