Články k osobnosti

Jan Zeman

  lékař

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Zeman »
 

Babiš si sice koupil média, ale snobská a nabubřelá Praha... Pavel Šafr vysvětluje převahu Babiše a Zemana

 
Šéfredaktor deníku Forum 24 Pavel Šafr byl hostem Britských listů, kde hovořil s Janem Čulíkem. Řešily se důvody oblíbenosti premiéra Andreje Babiše.
14.12.2018 20:16 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15465 článků) , Jan Zeman (356 článků)

Advokátka účtuje: Pracující drtíte, nepracující a jejich rodiny krmíte. Jiří Drahoš? Kdyby tenkrát, v té debatě se Zemanem...

 
CO NÁM DAL ROK 2018 Charakteristika našeho národa? „Lhostejný a líný myslet.“ I tak komentuje atmosféru ve společnosti známá advokátka Jana Zwyrtek Hamplová. Připouští, že bychom mohli mít lepšího prezidenta, ale doufá, že někoho, jako je Jiří Drahoš, nikdy nebude mít republika v čele. „Kdyby v televizní debatě pomohl vstát prezidentu Zemanovi z křesla, udělal by pro svou kampaň víc, než když útočil na to, že prezident je starý a nemocný,“ podotýká. Stará garda politiků je podle Hamplové tak zprofanovaná a zdegenerovaná, že pomůže jen vlna nových tváří, která je smete. „Navíc mám pocit, že tak, jak Gorbačov stál o to zbořit hranice mezi Východem a Západem, tak se dnes někomu sakra hodí, že by železná opona zase vznikla. Těch kšeftů, co by z toho mohlo být...,“ říká.
14.12.2018 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Drahoš (1113 článků) , Jiří Zeman (1163 článků) , Jan Zeman (356 článků)

Ministr Kněžínek: Platy nesoudcovského personálu v příštím roce vzrostou

 
Na dnešní tiskové konferenci se ministr spravedlnosti Jan Kněžínek, nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman, předseda Městského soudu v Praze Libor Vávra a předseda Krajského soudu v Praze Ljubomír Drápal věnovali tématu navyšování platů v justici.
10.12.2018 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (356 článků)

Že by to bylo kvůli tomu, že má BIS v hledáčku Nejedlého a Mynáře? Moravec v ČT přemýšlel nahlas nad Zemanem. Pak se strhla hádka mezi Stanjurou a Fialou z SPD

 
V Žižkovské věži u Václava Moravce se tuto neděli střetli předseda poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura, předseda poslaneckého klubu SPD Tomia Okamury Radim Fiala a ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD). Debatovali mimo jiné o zprávě BIS za rok 2017 a o útocích prezidenta republiky na tajnou službu své vlastní země. Fiala se prezidenta zastal; Saúdská Arábie je podle něj nebezpečnější než Čína a Rusko.
09.12.2018 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (272 článků) , Radim Fiala (272 článků) , Zbyněk Stanjura (247 článků) , Jan Fiala (98 článků) , Jan Fiala (98 článků) , Václav Moravec (478 článků) , Jan Zeman (356 článků)

Boj o křeslo šéfa KDU-ČSL. Výborného a Bartoška vyzve kritik Zemana Jurečka

 
První místopředseda lidovců a bývalý ministr zemědělství Marian Jurečka bude na březnovém sjezdu strany kandidovat na předsedu. Svůj úmysl oznámil v dopise, který poslal e-mailem všem členům KDU-ČSL, napsal dnes server Aktuálně.cz. Současný předseda lidovců Pavel Bělobrádek na sjezdu funkci obhajovat nebude. Kandidaturu na předsedu strany už oznámil místopředseda lidovců Jan Bartošek a poslanec Marek Výborný.
27.11.2018 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1564 článků) , Marian Jurečka (641 článků) , Jan Marek (356 článků) , Pavel Marek (232 článků) , Jan Marek (140 článků) , Pavel Marek (248 článků) , Marek Zeman (143 článků) , Jan Zeman (356 článků)

Pirát Lipavský: Ruská válečná agrese. Pozor na Zemana!

 
Poslanec Jan Lipavský (Piráti) má za to, že se Západ, tedy i Česká republika, musí postavit na stranu Ukrajiny a jasně tuto zemi podpořit, neboť agresivní počínání Ruské federace v Kerčském průlivu nelze tolerovat.
27.11.2018 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (356 článků)

Spisovatel před jednáním Sněmovny vzkazuje poslancům: Je na vás, zda necháte prezidenta pokračovat v jeho šílené hře

 
ROZHOVOR Premiér Andrej Babiš bude navzdory dění kolem svého syna a navzdory tomu, že se opozice pokusí jeho kabinetu vyslovit v pátek nedůvěru, vládnout dál. Bez důvěry či s ní, díky Miloši Zemanovi. Záleží na poslancích, zda nechají prezidenta, aby pokračoval ve své šílené hře s nimi. Spisovatel Jan Žáček k tomu uvádí, že hlavní postavou demokratické opozice je předseda ODS Petr Fiala, který by měl být v demokratické zemi pověřen sestavením vlády a dovedením země k předčasným volbám. Tak rozhodli voliči v minulých volbách. Pokud by k tomuto scénáři nedošlo, musíme se jen zamyslet, zda jsme demokratická země, nebo ne.
23.11.2018 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15465 článků) , Petr Fiala (1427 článků) , Jan Fiala (98 článků) , Jan Fiala (98 článků) , Jan Zeman (356 článků)

Vybavenost letovisek na Krymu je žalostná! Jan Cemper k show Babiše na TV Nova a k oslavám 17. listopadu

 
ROZHOVOR Aktivista, publicista a spolupořadatel letošních vzpomínkových akcí k 17. listopadu Jan Cemper se pro ParlamentníListy.cz vyjádřil ke kauze premiéra Andreje Babiše. „Vyhazovat jejich květiny bylo špatné,“ řekl na adresu incidentu na Národní třídě, kde aktivista Otakar Van Gemund vyhodil květiny od Babiše, Zemana a Okamury do odpadkového koše. „Rozlišoval bych, jestli byl někdo řadovým členem KSČ, aparátčíkem, nebo donášel StB,“ uvedl na adresu rozdílného přijetí Andreje Babiše a Milana Štěcha veřejností při zmiňovaných oslavách.
19.11.2018 14:01 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15465 článků) , Jan Zeman (356 článků)

Čtyři Češi dostali v Bavorsku medaili. Za boj proti kriminálníkům ocenili i Bradáčovou

 
Bavorsko v pátek ocenilo čtyři představitele české justice a policie za spolupráci v boji proti přeshraniční kriminalitě. Medaili si tak odnesli mj. Lenka Bradáčová a Pavel Zeman. Ceremoniálu se účastnil i ministr spravedlnosti Jan Kněžínek (za ANO).
09.11.2018 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (356 článků)

U Jaromíra Soukupa se sešli hosté, kteří měli co říct ke kauze Kramný. A bylo to ohromující

 
Petr Kramný. Zabil svou ženu a dceru? Kauzu si jako téma zvolil Jaromír Soukup pro svůj pořad, do kterého zve „osobnosti, kterým se v médiích nedává prostor“, Jaromír Soukup LIVE. Do pořadu pozval Václava Peričeviče, druhého místopředsedu spolku Šalamoun, který se kauze věnoval, Miroslava Špadrnu, prvního místopředsedu stejného spolku, Johna Boka, disidenta, předsedu a zakladatele tohoto spolku, který se na PL vyjadřoval k Miloši Zemanovi. Dále přišli bývalý místopředseda Nejvyššího soudu JUDr. Pavel Kučera, Radek Matlach, znalec v oboru soudního lékařství, a novinář Jan Kopal.
08.11.2018 16:41 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír John (6 článků) , Radek John (2466 článků) , Petr Zeman (307 článků) , Radek Petr (197 článků) , Pavel Soukup (138 článků) , Václav Kučera (4 články) , Petr Václav (788 článků) , Petr John (19 článků) , Jan Soukup (14 článků) , Jan Zeman (356 článků) , Petr Kučera (34 článků) , Petr Kučera (34 článků) , Petr Pavel (509 článků) , Jan Kučera (26 článků)

Ohromující slova o Jiřině Bohdalové. Co si prý vytrpěla kvůli Zemanovi...

 
Herec a ředitel pražského divadla Na Jezerce Jan Hrušínský poskytl rozhovor serveru Aktuálně.cz. Hrušínský je znám svým velmi ostrým postojem vůči současným představitelům Česka, především tedy proti prezidentu Miloši Zemanovi. Věří však, že se ze současného zmaru dostaneme.
05.11.2018 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (878 článků) , Jan Zeman (356 článků)

Zeman vyvolal 28. říjnem ještě tři tyto zuřivé ohlasy. Všechny stojí za to

 
Zemanova vyznamenání budou zřejmě ještě chvíli čeřit českou mediální scénu. Někteří, jako například Jindřich Šídlo, si komentáře odbyli už na sociálních sítích, jiní si počkali na vyjádření v médiích. Mezi nimi i kulturní kritička Jana Machalická, Petr Bittner, sloupkař Deníku Referendum a samozvaný „politický filosof“, a také stomatolog a bývalý politik Miroslav Macek.
30.10.2018 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zeman (307 článků) , Jan Zeman (356 článků)

Principál Hrušínský svátečně zúčtoval s částí národa, která má ráda Zemana

 
Principál Divadla Na Jezerce Hrušínský si k oslavám vzniku Československa nemohl odpustit komentář. Pojem čecháček se zřejmě již omrzel, takže Jan Hrušínský adoptoval staronového protagonistu pro českou malost: Čehonu. Popsal, jak se Čehona choval ve všech režimech dvacátého století a vždycky měnil myšlení podle toho, jak vítr vanul a jak se mění i teď, za což prý dostane medaili. “Čehonovi z čista jasna začali vadit muslimové. Uprchlíci ze Sýrie, i malí sirotci, kterých se do Čech prý valí stovky milionů. Říkal to prezident, tak je to pravda. V Parlamentních listech psali, že uprchlíci jsou nečistí,” přirovnal prezidentova a naše slova k nacistické propagandě Hrušínský na Facebooku.
23.10.2018 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čech (221 článků) , Jan Zeman (356 článků)

Jan Hrušínský sepsal příspěvek ke sto letům republiky: Čehona hajloval, dojil, a teď dostane od Zemana medaili

 
Herec Jan Hrušínský se ve svém komentáři pro Forum24.cz vyjádřil ke stému výročí od vzniku Československa. „Čehona dostane medaili,“ uvádí Hrušínský.
20.10.2018 11:06 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (356 článků)

Principál Hrušínský vzkazuje národu: Vy se smějete, ale jste prakticky zničeni. Pohovořil o inženýru Zemanovi, pouštějícím si v Lánech porno

 
Herec Jan Hrušínský, principál Divadla Na Jezerce, v komentáři pro server Neovlivní.cz zhodnotil nedávno skončené léto. Stalo se toho v něm hodně, ale jen málo z toho bylo veselé. Konstatoval, „že jsme prakticky zničeni".
05.10.2018 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (356 článků)

Starostka ze sudetského pohraničí: S každým sousedem se musí vycházet dobře. Křivdy byly v minulosti na obou stranách, udělejme tlustou čáru

 
ROZHOVOR „Nevadilo by mi mluvit i německy,“ říká starostka Hrobčic na Teplicku, tedy ze sudetského pohraničí, kam se navracejí Němci, aby českým obyvatelům byli přáteli i mecenáši. „Asi byste měla být starostkou, když děláte ‚takové věci‘,“ řekli jí kdysi ti, kdo na ni koukali udiveně. Jana Syslová poslechla a obec v regionu, zasaženém důlní činností, vedla již dvě období. V rozhovoru mluví o prezidentu Zemanovi, zámku pro důchodce a vrací se i ke kauze bývalého uprchlického tábora Červený Újezd, kde se údajně týrali lidé.
28.09.2018 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (356 článků)

Miroslav Poche prý dal Zemanovi s Babišem do ruky finální argument, proč nebude jmenován ministrem

 
Evropský parlament odsouhlasil možnost uvalení sankcí proti Maďarsku. Mezi českými europoslanci, kteří zvedli ruku pro „potrestání“ Maďarska, byl jako jediný ze zástupců ČSSD i Miroslav Poche, který prý stále očekává, že bude jmenován ministrem zahraničí. Spolu s tím tak vyvstávají otázky, jestli by se kvůli svému stanovisku neměl s ministerským postem spíše rozloučit. „Pro Zemana a Babiše může být Pocheho hlasování finální argument, proč Pocheho ministrem zahraničí nejmenovat,“ uvedl ve svém komentáři na serveru Zdroj.cz politický komentátor Jan Palička.
13.09.2018 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Poche (160 článků) , Jan Zeman (356 článků)

Jan Ziegler: Demonstrace v Chemnitzu aneb dvojí metr pokrytců

 
Upřímně řečeno, dokáži pochopit lidi, kteří v Saské Kamenici protestují proti vraždě svého krajana. Jenomže ti samí, co brání tamní demonstranty, tak upírají právo nesouhlasu vůči Zemanovi, Okamurovi atd.
04.09.2018 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (356 článků)

Úřad, který šel po Zemanovi, si teď posvítí na senátní kandidáty

 
Jen 41 subjektů ze 70, které postavily kandidáta v říjnových senátních volbách, zveřejnilo bezchybně svůj volební účet. ČTK to dnes řekl Jan Outlý z Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí.
28.08.2018 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (356 článků)

Jan Hrušínský dostal na divadlo 1,5 milionu. A hned uspořádal akci! Pro koho, a kdo tam byl? Zde VIDEO

 
V pražském Divadle Na Jezerce je pořád živo. Šéf divadla Jan Hrušínský se nijak netají tím, že nemá v lásce prezidenta Zemana a předsedu vlády Andreje Babiše (ANO). To mu však nebránilo přijmout dotace od hlavního města Prahy, které vede Adriana Krnáčová jako primátorka za hnutí ANO. Aby ukázal, co si o dnešní politické scéně myslí, umožnil profesoru Jiřímu Drahošovi v divadle zahájit senátní kampaň.
27.08.2018 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15465 článků) , Adriana Krnáčová (756 článků) , Jiří Drahoš (1113 článků) , Jiří Zeman (1163 článků) , Jan Zeman (356 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »