Články k osobnosti

Jan Zelenka

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Zelenka »
 

Zelenkovo dílo zazní ve Stavovském divadle

 
Národní divadlo si koncertem z perspektivy 21. století připomene dvě stě sedmdesát let od úmrtí jednoho z nejvýraznějších skladatelů své doby Jana Dismase Zelenky.
19.11.2015 19:56 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zelenka (9 článků) , Jan Zelenka (9 článků) , Jan Zelenka (9 článků)

Adam Viktora: Zelenkovu skladbu poznáte hned

 
Zelenka festival Praha věnovaný dílu Jana Dismase Zelenky (1679-1745), který je považován za jednoho z nejvýznamnějších barokních skladatelů, proběhne v Rytířském sále Velkopřevorského paláce a v kostele Panny Marie pod řetězem v Praze od 13. do 16. října. Vypráví o něm Adam Viktora, varhaník, dirigent a vedoucí souboru Ensemble Inégal, který festival organizuje.
13.10.2015 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Adam Viktora (3 články) , Jan Zelenka (9 článků) , Jan Zelenka (9 článků) , Jan Zelenka (9 článků)

FOTO Zeman odhalil bustu francouzského exprezidenta Mitterranda

 
V zahradách pod Pražským hradem je od dnešního dne busta bývalého francouzského prezidenta Françoise Mitterranda. Jejím autorem je český sochař žijící ve Francii Jan Zelenka. Bustu nechala vytvořit Jazzová sekce. Mitterrand se jako první západoevropská hlava státu sešel v roce 1988 s československými disidenty.
13.07.2015 17:27 |

podobné články

Osobnosti: François Mitterrand (18 článků) , Jan Zelenka (9 článků) , Jan Zelenka (9 článků) , Jan Zelenka (9 článků)

Budete v šoku: Takhle vypadal známý český profesionální gay Jan Zelenka v dětství! Z malého historika se stal držitel obřího černého dilda!

 
Asi byste nevěřili, co vyrostlo z malého, do historie zabraného chytrolína, který se před deseti lety zapsal jako dětská hvězdička pořadu Nehasit! Hořím!. Česká televize tehdy narazila na pražského klučinu Honzíka, který toho věděl hodně o historii, uměl si dávat kontexty z minulosti do souvislostí a byl představen jako nadprůměrně inteligentní dítě.
22.03.2014 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zelenka (9 článků) , Jan Zelenka (9 článků) , Jan Zelenka (9 článků)

Ohřejte se v lednových mrazech: Velmi teplý rozhovor Štěpána "Stávka dýdžejů" a profesionálního homoteroristy Zelenky!

 
Jan Zelenka je profesionální gay, který se rozhodl stůj co stůj dávat na odiv svou homosexualitu a ještě u toho třeba i moderovat nebo poukazovat na různé vtipné skutečnosti a Štěpán Olívie Turek je člen skupiny The Jitrnice Zdarma a upozornil na sebe před devíti lety písní Stávka dýdžejů.
28.01.2014 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zelenka (9 článků) , Jan Zelenka (9 článků) , Jan Zelenka (9 článků)

Známé televizní tváře popisují okolnosti rychlého odvolání Drtinové

 
Za odvoláním jedné z nejvýraznějších moderátorek České televize Daniely Drtinové z prestižního pořadu Události, komentáře jsou s největší pravděpodobností politické tlaky, shodují se někdejší známí televizní moderátoři Zuzana Bubílková a Antonín Zelenka. Zdůvodnění vedení České televize, že jde vlastně o kariérní postup, protože Drtinová dostala nabídku, aby se stala výhradní moderátorkou pořadu Interview na stanici ČT 24 a ten by nesl její jméno, označili za úsměvné. Svůj názor ParlamentnímListům.cz ale sdělily i další známé mediální tváře Jana Bobošíková a Eva Jurinová.
11.08.2013 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (160 článků) , Eva Jurinová (85 článků) , Antonín Zelenka (7 článků) , Jana Bobošíková (628 článků) , Daniela Drtinová (345 článků) , Jan Zelenka (9 článků) , Jan Zelenka (9 článků) , Jan Zelenka (9 článků)

Holky, pozor: Nejslavnější gay na YouTube si brousí zuby na Stylese i Biebera. Tuhle úchylnou zpověď musíte vidět!

 
Předpokládáme, že o Janu Zelenkovi jste už slyšeli. Na YouTube je za velkou hvězdu. Jeho úchylná videa mají neuvěřitelnou sledovanost i přesto, že se každému, kdo si jeho výtvor pustí, musí otevírat kudla v kapse.
13.06.2013 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zelenka (9 článků) , Jan Zelenka (9 článků) , Jan Zelenka (9 článků)

SANEP: Ve Speciálu OVM z Ústecka nejvíce zaujala hejtmanka Vaňhová

 
Ve Speciálu Otázek Václava Moravce (OVM), který se 27. září vysílal z Ústeckého kraje, diváky nejvíce zaujala současná hejtmanka Jana Vaňhová z ČSSD (20,2 procent). Dále diváci hlasovali pro Oldřicha Bubeníčka z KSČM (16,1 procent) a pro Jiřího Zelenku ze strany Severočeši.cz (15,4 procent). Ukázal to průzkum společnosti SANEP.
01.10.2012 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zelenka (26 článků) , Jan Zelenka (9 článků) , Jan Zelenka (9 článků) , Jan Zelenka (9 článků)

Zástupce DSSS se pustil do Romů. Jste pohrobci nacistů, setřela ho kandidátka TOPky

 
V Otázkách Václava Moravce Speciál se sešli kandidáti na hejtmana Oldřich Bubeníček (KSČM), Karola Haasová (TOP09 a Star.), Petr Kotáb (DSSS), Vladislav Raška (ODS), Jana Vaňhová (ČSSD) a Jiří Zelenka (Severočeši.cz). Kraj, ve kterém vedou komunisté, sužuje vysoká nezaměstnanost a problem s kriminalitou, což nahrává do karet právě DSSS.
27.09.2012 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zelenka (26 článků) , Petr Zelenka (123 článků) , Jan Vladislav (15 článků) , Petr Václav (852 článků) , Jan Zelenka (9 článků) , Jiří Raška (30 článků) , Jan Zelenka (9 článků) , Jan Zelenka (9 článků)
« Předchozí 1 Další »