Články k osobnosti

Jan Zahradil

  europoslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Zahradil »
 

Merkelová vítězí. A Češi budou za hlupáky, uvedl exministr ODS

 
Angela Merkelová dokázala čtyřikrát po sobě vyhrát volby a kancléřkou nejbohatší země Evropy už je 15 let. To je něco, o čem mohou všichni čeští politici jen snít. Žádný z nich se na postu premiéra neudržel tak dlouho. Ještě před pár měsíci se ale zdálo, že Merkelové dochází dech. Jenže koronavirus to změnil. Teď bude Merkelová hrát roli v rozdělování peněz. Podle exministra životního prostředí za ODS teď Česko doplatí na to, jak se vůči EU chová Andrej Babiš (ANO). Europoslanec Jan Zahradil však nabídl trochu jiný pohled.
08.07.2020 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18751 článků) , Angela Merkelová (2590 článků) , Jan Zahradil (598 článků)

Emil Hácha, náš nejslušnější prezident? Poslanec nemohl mlčet a sdělil fakta

 
Europoslanec Jan Zahradil (ODS) se na svém facebookovém profilu zamyslel nad tím, jak se na Facebooku rozjela podle něj podivná vlna rehabilitace prezidenta Emila Háchy. V sobotu totiž uplynulo 75 let od jeho úmrtí.
29.06.2020 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Emil Hácha (46 článků) , Jan Zahradil (598 článků)

,,Nefňukej. Do Afriky půjde!" V ODS už došlo na vážný krok

 
Pavel Novotný si odebral Jana Zahradila z přátel. Na Facebooku. „Nefňukej, Jendo. Sám si za to můžeš!!!“ napsal. Prý přestřelil. Nebude kandidátem na prezidenta ani ministrem zahraničí. „Bude velvyslanec v Kongu. Možná. Pokud políbí prsten,“ vysvětlil Novotný. Prý se velmi zlobí. Řadový člen, jako je Zahradil, si to prý nesmí dovolit k naději strany, jakou Novotný dle svých slov je.
23.06.2020 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (965 článků) , Jan Zahradil (598 článků)

Kolem průzkumu ČT to vře. Padl návrh, na Kavčích horách se líbit nebude. A slib od nového radního

 
V červnovém průzkumu agentur Median a STEM/MARK se osm z deseti dotázaných lidí vyslovilo pro pokračování ve financování České televize (ČT) a Českého rozhlasu (ČRo) formou koncesionářských poplatků. Průzkum však vyvolává otázky, kterých zřejmě vedení ČT docílit nechtělo. „Jestliže osm z deseti dotázaných chce platit, a dokonce více, pak nemá proč se ČT bát přejít na plně placenou službu,“ pronesl europoslanec za ODS Jan Zahradil a do věci se vložil i nově zvolený radní ČT Pavel Matocha. „Ročně si (ředitel ČT Petr) Dvořák vykrývá několik set milionů korun,“ popisoval a naznačil, že se brzo bude průzkum řešit na jednání Rady ČT.
19.06.2020 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zahradil (598 článků) , Pavel Dvořák (127 článků) , Pavel Dvořák (127 článků)

Ne, od toho je pornoherec. Havel a Klaus? Zahradil ostře do ODS

 
Plánovaná cesta šéfa Senátu Miloše Vystrčila z ODS nastolila otázku: Má se ODS hlásit k odkazu Václava Havla a k "hodnotám listopadu 1989". Podle Martina Fendrycha z Aktuálně.cz jednoznačně ano. Ale europoslanec Jan Zahradil připomenul, že Václav Klaus založil ODS jako protipól nepolitické politiky. Ale dostal vynadáno, že se do Havla pořád trefuje a že Klaus se "zbláznil do Východu".
11.06.2020 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5699 článků) , Václav Klaus (9935 článků) , Jan Zahradil (598 článků) , Al Martino (133 článků) , Martin Havel (152 článků) , Miloš Havel (23 článků)

„Jako Hřib!“ Vystrčilova cesta na Tchaj-wan budí emoce. I v řadách ODS. Fiala nebude rád

 
ANKETA Cesta předsedy Senátu na Tchaj-wan. Jedno z nejdiskutovanějších témat posledních dní. Co si o tom myslí čeští poslanci? Jaké dopady to bude mít? Na dotazy redakce reagoval jak Vojtěch Filip, tak i Karel Schwarzenberg či Vystrčilův stranický kolega Jan Zahradil.
10.06.2020 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3912 článků) , Vojtěch Filip (1363 článků) , Jan Zahradil (598 článků) , Karel Schwarzenberg (640 článků)

Jen kritika Trumpa?! Jan Zahradil kritizuje, jaké zprávy předkládají média o nepokojích v USA. A odhaluje jinou verzi

 
Poslanec Evropského parlamentu Jan Zahradil (ODS) na facebooku vyjádřil silné znepokojení nad tím, jak média informují o masových nepokojích, které v USA vyvolala smrt černocha George Floyda při zatýkání bělošským policistou. Vadí mu, že v podstatě zaznívá jen kritika Donalda Trumpa za jeho tvrdý postoj k protestujícím.
06.06.2020 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5068 článků) , Jan Zahradil (598 článků) , George George (691 článků) , Jen George (2 články)

Skoč do h*jzlu a spláchni se! Kundra v nesnázích. Blamáž s ricinem už jede i v zahraničí

 
Předseda vlády Andrej Babiš (ANO) vnesl světlo do kauzy ricin. Tento nebezpečný jed měl podle médií do republiky přivézt pověřený ředitel Ruského střediska vědy a kultury v Praze Andrej Viktorovič Končakov. Údajně proto, aby pohrozil či ohrozil trojici pražských politiků – Ondřeje Koláře (TOP 09), Zdeňka Hřiba (Piráti) a Pavla Novotného (ODS). Premiér Andrej Babiš oznámil, že kauza ricin byla vymyšlená, ale nikoli českou stranou. Celou věc si prý vymysleli na ruském velvyslanectví, a to kvůli vnitřním sporům na ambasádě. Europoslanec za ODS Jan Zahradil to nazval slovem blamáž. A vyjádřil se k tomu nejen on.
05.06.2020 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18751 článků) , Pavel Novotný (965 článků) , Jan Zahradil (598 článků) , Ondřej Novotný (112 článků)

Bitka. Kolajovi se postavil Zahradil. „Bonz“ do Bruselu? Tak lehké to nebude

 
„Nesu dobré zprávy,“ napsal na svém twitterovém účtu europoslanec Marcel Kolaja (Piráti). Týkaly se dle jeho slov toho, že na základě jeho podnětu se bude příslušný výbor europarlamentu dále zabývat situací kolem voleb do Rady ČT. Na jeho slova pak zareagoval europoslanec za ODS Jan Zahradil a následně opět i Kolaja.
01.06.2020 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zahradil (598 článků)

Zahradil o Pavlu Novotném, Orbánovi a úspěchu Babiše. To zas bude křiku

 
Europoslanec Jan Zahradil v interview pro Info.cz s Michalem Půrem prozradil mnohé. Například to, že se Novotného snažil vyprovokovat. Ale intriky proti němu prý neprovozuje, jestli si ho strana dá na kandidátku podle něho záleží na těch, kdo budou dělat kampaň. Označil se za národovce, ale trochu jiného, než je Viktor Orbán. A vysvětlil, kde bere Andrej Babiš tolik hlasů.
28.05.2020 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18751 článků) , Jan Zahradil (598 článků) , Michal Novotný (64 článků) , Michal Novotný (61 článků)

Tak jo, tak pojď! Útok na Jana Zahradila. Ne na internetu, ale opravdu. Proběhla tato scéna

 
Europoslanec Jan Zahradil (ODS) se podělil o příhodu 'z natáčení'. Od jednoho z voličů si vyslechl, že by si na europoslance mohl tak akorát plivnout. Jenže Zahradil si to nenechal líbit a mladého muže provokoval, ať přejde od slov k činům. A takhle to dopadlo...
28.05.2020 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zahradil (598 článků)

Takový binec! Petříček a Schwarzenberg naštvali Zemana. A dusno je i nadále. Něco se prý musí stát

 
Ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD) a bývalí ministři zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) a Karel Schwarzenberg (TOP 09) se v sobotním textu pro deník Právo postavili proti plánu Izraele anektovat osady na Západním břehu Jordánu. Následně přišla velmi důrazná odpověď z Pražského hradu, vyjádřil se však také europoslanec za ODS Jan Zahradil či právník Tomáš Tyl. "Takový bordel v české zahraniční politice nepamatuji," poznamenal například Zahradil.
25.05.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3912 článků) , Lubomír Zaorálek (2624 článků) , Jan Zahradil (598 článků) , Karel Schwarzenberg (640 článků)

„Bezvýznamní idi*ti!“ Mezi Dominikem Haškem a Janem Zahradilem to bouchlo

 
Někdejší slavný hokejový brankář a možný kandidát na prezidenta v roce 2028 Dominik Hašek vyzval na Twitteru europoslance Jana Zahradila k přestupu do jiné politické strany. Reagoval tak na jeho příspěvek, v němž Zahradil poukázal na devět let starou kauzu, kdy tehdejší ministr financí Kalousek označil dva europoslance, Iva Strejčka a Hynka Fajmona (oba ODS), za „bezvýznamné idioty“.
23.05.2020 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (405 článků) , Hynek Fajmon (52 článků) , Jan Zahradil (598 článků)

Už ani to nefunguje! pobavil Zahradil o EU. Ale Petr Fiala, to je jiná. Sledujte

 
Po dlouhé odstávce v mnoha podnicích a institucích hrozí jistá míra rizika od bakterie legionelly, která se zdržuje v teplé stojaté vodě. Právě s touto bakterií měl potíže europarlament v Bruselu. A tak se europoslanci v kancelářích teplou vodou už neosprchují. Již skoro tři roky, jak informoval europoslanec Jan Zahradil.
19.05.2020 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1662 článků) , Jan Zahradil (598 článků)

Greta už je expertka na koronavirus? Zahradil žasne. A vložil se do toho Pavel Novotný, po svém

 
Od Grety Thunbergové k Orbánovi a Číně. Americká CNN si mladou aktivistku pozvala do pořadu o koronaviru. To neušlo Janu Zahradilovi a pak se diskuze rozjela. I na Pavla Novotného došlo.
14.05.2020 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (965 článků) , Jan Zahradil (598 článků)

Učinit přítrž lidem jako je Kundra! Zahradil ke ,,špionovi s kufrem". Vážné souvislosti

 
ROZHOVOR „Jak se reportér jedné konkrétní TV dostal k onomu jménu diplomata, když nikde v médiích publikováno nebylo. Jaké byly jeho informační zdroje? Jak je možné, že novinář ví to, co se poslanci bezpečnostního výboru dozvědí až na uzavřeném zasedání?“ ptá se europoslanec ODS Jan Zahradil v kauze agent s ricinem. Ve sporu s Pavlem Novotným nechce prát špinavé prádlo ODS na veřejnosti, ale už řešil situaci na stranickém fóru. Čeká, že to voliči ocení. A že by Pavel Novotný mohl být Dominikem Ferim ODS? Podle Zahradila se spíš podobá Václavu Klausovi mladšímu.
13.05.2020 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9935 článků) , Pavel Novotný (965 článků) , Jan Zahradil (598 článků) , Dominik Feri (100 článků)

Pavel Novotný přišel k rozumu? Nečekané prohlášení. Nejen k válce v ODS

 
Koho potřebuje ODS více, europoslance Jana Zahradila, nebo starostu Pavla Novotného? Tuto otázku položil komentátor Petr Honzejk. A Pavel Novotný už prosí, aby lidé hlasovali pro Zahradila. „Oni se mě bojí, protože mám dva zápisy v rejstříku a mohl bych někoho přeskočit. A tohle fakt ten obraz nezmění. Potřebuju, aby se mě přestali bát a začali mi naslouchat. Chci, aby mě celá strana měla ráda a všichni mi přáli a podporovali mě! Takhle se to ale nestane,“ prosil komentátora a další, zatímco Zahradil se radoval, že vyhrát Honzejkovu anketu je pro Novotného nejlepší vysvědčení. A přišel i výsměch Petru Fialovi.
13.05.2020 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1662 článků) , Pavel Novotný (965 článků) , Jan Zahradil (598 článků) , Pavel Fiala (134 článků)

„Pavel Novotný je jako Klaus ml.” Zahradil podnikl akci. Silně i o Kundrovi a spol.

 
ROZHOVOR "Jak se reportér jedné konkrétní TV dostal k onomu jménu diplomata, když nikde v médiích publikováno nebylo. Jaké byly jeho informační zdroje? Jak je možné, že novinář ví to, co se poslanci bezpečnostního výboru dozvědí až na uzavřeném zasedání?" ptá se europoslanec ODS Jan Zahradil v kauze agent s ricinem. Ve sporu s Pavlem Novotným nechce prát špinavé prádlo ODS na veřejnosti, ale už řešil situaci na stranickém foru. Čeká, že to voliči ocení. A že by Pavel Novotný mohl být Dominikem Ferim ODS? Podle Zahradila se spíš podobá Václavu Klausi mladšímu.
13.05.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9935 článků) , Pavel Novotný (965 článků) , Jan Zahradil (598 článků) , Dominik Feri (100 článků)

Pavel Novotný: 8 let jsem nedostal pěstí. Divný. Jednou za rok musím dostat! Byl jsem psychiatricky zkoumán

 
Pavel Novotný po hádce s Janem Zahradilem zavítal do Prostoru X a i když prý instrukce z ODS byly spor nehrotit, starosta z Řeporyjí se jimi neřídil. O Janu Zahradilovi řekl, že je zastánce SPD křídla v ODS, Barbora Kořanová z ANO je prý husa a Vojtěch Filip, předseda KSČM, blb a bolševická svině. Řešilo se i ohrožení agentem s ricinem. Ten je dle Novotného na 100 % v Česku, Kundra prý ví, co píše. Ale starosta už je na výhrůžky zvyklý. „Já jsem permanentně přesvědčenej vo tom, že já jednou za rok musím dostat přes držku, na ulici pěstí. Prostě musim! A furt jsem nedostal. Už 8 let. Což je divný, takže mi v tom průměru chybí asi pětkrát přes držku,“ řekl.
12.05.2020 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (965 článků) , Vojtěch Filip (1363 článků) , Jan Zahradil (598 článků)

Válka mezi Německem a Bruselem: Vážný rozkol. O peníze nás všech

 
Většina světa věnuje pozornost koronaviru a počtu lidí, které čínský virus postihl, sledují kolik jich usmrtil a kolik lidí se z nemoci covid-19 vyléčilo. Europoslanec Jan Zahradil však upozornil, že ve stínu koronavirové pandemie se odehrává největší ústavní krize v dějinách EU. Německý ústavní soud se totiž dostal do sporu s Evropskou centrální bankou a Evropská komise Německu pohrozila, že ho může hnát před svůj soud.
12.05.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zahradil (598 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »