Články k osobnosti

Jan Zahradil

  europoslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Zahradil »
 

„Odporné.“ Jan Hrušínský málem praskl kvůli ČT. Hon na Zahradila. Ale ten odpověděl

 
Europoslanec Jan Zahradil reagoval na výlev, který k aktuálnímu dění kolem Rady České televize, ale i k jeho osobě zveřejnil principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský. V něm Hrušínský vzpomenul na televizní krizi z let 2000 a 2001, načež též politoval nízkou důvěru v Evropskou unii, z čehož Zahradila viní. Zmínil i prezidenta Václava Havla, což se mu následně vymstilo. „Signatář Anticharty dovolávající se Havla,“ šel Zahradil na zteč. Vzpomenuto bylo i na herečku Aňu Geislerovou.
25.11.2020 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5887 článků) , Jan Zahradil (619 článků)

„Nacista“ Zahradil? Piráti, „zas*aný komunisti“. Novotný slovem „m*dat“ začal palbu. Co nepadlo včera, padlo dnes

 
Řeporyjský starosta Pavel Novotný tráví nedělní odpoledne v práci. Stihl při tom ještě zapnout kameru a odpovídat na dotazy fanoušků. A dozvěděli jsme se toho opravdu dost. Piráti jsou podle něj hovada, ale nevadí mu. Jan Zahradil je zase nácek. Novotný trávu kouří, ale jen po večerech. Jestli odejde z ODS závisí i na Vystrčilovi.
22.11.2020 17:31 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1050 článků) , Jan Zahradil (619 článků)

Nacista Zahradil? Piráti, „zas*aný komunisti“. Novotný slovem „m*dat“ začal palbu. Co nepadlo včera, padlo dnes

 
Řeporyjský starosta Pavel Novotný tráví nedělní odpoledne v práci. Stihl při tom ještě zapnout kameru a odpovídat na dotazy fanoušků. A dozvěděli jsme se toho opravdu dost. Piráti jsou podle něj hovada, ale nevadí mu. Jan Zahradil je zase nácek. Novotný trávu kouří, ale jen po večerech. Jestli odejde z ODS závisí i na Vystrčilovi.
22.11.2020 17:21 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1050 článků) , Jan Zahradil (619 článků)

Zahradil chytil Novotného pod krkem: Tohle je za hranou. S Fialou už počítat nemůže

 
Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) zase jednou nedržel svou pusu zavřenou a vzbudil značný rozruch. Na tom by nebylo nic až tak zvláštního, protože jedním ze základních úkolů politika je komunikovat se spoluobčany. Jenže Novotný opět sáhl k užití sprostých slov, kvůli čemuž čelí kritice i ve vlastní straně. Tentokrát promlouvá europoslanec Jan Zahradil (ODS). Nahlédněte.
21.11.2020 17:11 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1050 článků) , Jan Zahradil (619 článků) , Pavel Fiala (148 článků)

Boj za národní zájmy je toxický? Zahradil a Peksa v souboji. Zavřené hranice kvůli covidu? Prý zločin

 
Europoslanec Mikuláš Peksa (Piráti) má za to, že hájit v EU konkrétní národ je příliš „toxické“. V takovémto měření sil by kupříkladu Češi nemohli vyhrát nad Němci, protože Němců je asi osmkrát víc. Na EU je prý proto zapotřebí dívat se jinak a mít společné celoevropské zájmy, kam podle Peksy patří svobodný internet či boj proti změnám klimatu. Europoslanec Jan Zahradil (ODS) nabídl na EU zcela jiný pohled a dal najevo, že lidem jako Peksa chce čelit.
14.11.2020 15:36 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zahradil (619 článků)

Užívá Pavel Novotný drogy? Jan Zahradil naznačil. A v ODS je další ostrá válka

 
Je tu další ostrý spor v ODS. Přední muž ODS Pavel Novotný versus europoslanec za tutéž stranu Jan Zahradil. Tentokrát hádka začala kvůli americkým volbám. U toho však nezůstalo. Tématem byly hlavně drogy. Ostrých slov padlo mnoho a na povrch vyplavaly dost nehezké věci. Novotný to tak nenechá. Požene to vejš! A kdo na čem frčí?
06.11.2020 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1050 článků) , Jan Zahradil (619 článků)

Výbuch v ODS. Zahradil si „otevřel pusu“. Co dokázal Vystrčil? S Čínou to je jinak. Zeman se bude smát

 
Europoslanec Jan Zahradil (ODS) doufá, že cesta předsedy Senátu Miloše Vystrčila (ODS) bude brzy zapomenuta. Podle Zahradila šlo o zbytečnou provokaci Číny, která byla více než ekonomickou cestou spíše vymezující reakcí na pročínskou rétoriku prezidenta Miloše Zemana. „Je to celé čistě nástroj vnitropolitického boje dnešní parlamentní opozice s Hradem,“ má jasno Zahradil.
14.10.2020 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zahradil (619 článků) , Miloš Zeman (24629 článků)

Toto nepotěší Babiše. Eurokomisařka Jourová se definitivně rozešla s hnutím ANO, tvrdí politik znalý Bruselu

 
Europoslanec Jan Zahradil (ODS) prorokuje české eurokomisařce Věře Jourové (za ANO) další bohatou kariéru v politice na evropské i světové úrovni. Jourová se podle něj již definitivně myšlenkově rozešla s hnutím ANO a buduje si pozici uvnitř evropských politických špiček. „Čeká ji velká kariéra, je dostatečně politicky korektní, kritizuje Maďarsko a Polsko, bojuje proti fake news, bezvýhradně uznává Green Deal,“ píše Zahradil.
17.09.2020 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zahradil (619 článků)

Vystrčil si počte: Zahradil mluvil k Číně. Anglicky a úplně jinak

 
Český europoslanec, místopředseda Výboru pro mezinárodní obchod Evropského parlamentu (EP) a předseda EU-China Friendship Group v EP Jan Zahradil pro čínský státní zpravodajský server Xinhua zhodnotil probíhající mezinárodní veletrh obchodu se službami v Pekingu (CIFTIS) jakožto „pozitivní signál“ pro svět. Dle Zahradila to vypadá, že se Čína dostává z krize a právě její růst by mohl mít díky vzájemné spolupráci taktéž dobrý vliv na Evropu.
07.09.2020 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zahradil (619 článků) , China China (24 článků)

Jan Zahradil k Bělorusku: Lukašenko přetrhl strunu. Ale od Ruska je nikdo neodstřihne

 
Europoslanec Jan Zahradil (ODS) se v pořadu Prostor Ondřeje Tesárka vyjádřil mimo jiné k aktuální situaci v Bělorusku a k prezidentovi Alexandru Lukašenkovi. Ten podle něho napínal s trunu, až ji přetrhl. Ale že by se EU angažovala? V tom je europoslanec skeptický.
28.08.2020 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zahradil (619 článků) , Alexandr Lukašenko (141 článků)

Kauza „sloup“ a dopis od kardinála, to už bylo jak ze Švejka, bavil se Jan Zahradil. Bělorusko ať zůstane nárazníkem mezi EU a Ruskem

 
ROZHOVOR „Při pohledu na tuhle tahanici jsem se neubránil jisté škodolibosti. Bylo to trochu jako z dobrého vojáka Švejka,“ říká odpůrce obnovy mariánského sloupu, europoslanec Jan Zahradil (ODS). Pro ParlamentníListy.cz vysvětlil, proč strhnutí sloupu v roce 1918 nebylo jen akcí lůzy a opilců. Rozebral i návštěvu ministra zahraničí USA v České republice, která je podle něj následkem potíží Donalda Trumpa přesvědčit západní Evropu, aby ho následovala v tvrdém přístupu vůči Číně.
23.08.2020 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5482 článků) , Jan Zahradil (619 článků)

Kdo je tu konzervativec? Štavnatá hádka Kalouska se Zahradilem kvůli sloupu

 
Europoslanec Jan Zahradil ODS a Miroslav Kalousek o sobě říkají, že jsou pravicovými konzervativně smýšlejícími politiky. Dalo by se tady čekat, že se v řadě věcí shodnou. Jenže to tak není. Pořádně se do sebe pustili kvůli obnovenému Mariánskému sloupu na Staroměstském náměstí.
14.08.2020 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7228 článků) , Jan Zahradil (619 článků)

Zahradil: USA chtějí, abychom byli tvrdí na Čínu. EU je měkká. Bude to jako za Iráku, stará a nová Evropa

 
Europoslanec za ODS Jan Zahradil pochválil rozhovor Lidových novin se svým kolegou z Evropského parlamentu Alexandrem Vondrou (ODS). Ten mimo jiné hovořil o tom, proč americký šéf diplomacie jede právě teď do Evropy. „Dnes už je jasné, že EU vůči Číně nepůjde ve šlépějích USA, ale bude o poznání měkčí. Takže Pompeo jen opakuje taktiku, co za Bushe dělal Rumsfeld ohledně Iráku: old Europe vs new Europe,“ poznamenal k tomu Zahradil.
12.08.2020 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1253 článků) , Jan Zahradil (619 článků)

Zatímco v kinech běží film Havel, Zahradil vypustil úvahu: Co kdyby se stal místo něho prezidentem Dubček...

 
Poslanec Evropského parlamentu Jan Zahradil (ODS) se na facebooku zamýšlí, jak by se vyvíjely události, pakliže by se Václav Havel nestal v roce 1989 prvním prezidentem České republiky. Veřejnost zároveň žádá o náměty, jaký vývoj si představují v případě, že by se místo Havla stal hlavou státu Alexander Dubček.
06.08.2020 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5887 článků) , Jan Zahradil (619 článků) , Alexander Alexander (324 článků) , Alexander Alexander (59 článků) , Alexander Alexander (85 článků)

Vraždení Romů: Čaputová mluví, vy mlčíte, kárá Šídlo. Pak přišel Zahradil

 
Svět si v neděli připomněl oběti romského holocaustu. 2. srpen byl na památku stovek tisíc Romů povražděných za druhé světové války vyhlášen Památným dnem romského holocaustu. Slovenští politici si připomínali romské oběti na veřejných akcích, český prezident Miloš Zeman se na veřejnosti neobjevil a premiér Andrej Babiš odjel na dovolenou na Krétou. Komentátor serveru Seznam zprávy napsal, co si o tom myslí. V tu chvíli se ozval europoslanec Jan Zahradil (ODS)...
03.08.2020 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20035 článků) , Jan Zahradil (619 článků) , Miloš Zeman (24629 článků)

„Svazáku!“ Zahradil po dohodě v EU drtí Farského. Dluhy, co nepůjdou splatit?

 
Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie se pátý den summitu dohodli na parametrech fondu obnovy ekonomik a budoucího sedmiletého rozpočtu. Podle premiéra Andreje Babiše (ANO) je výsledek summitu pro Česko dobrý. Ne všichni však mají takový názor... Europoslanec za ODS Jan Zahradil se v reakci velmi zostra pustil do poslance STAN Jana Farského, kdy se podle svých slov nemůže tomuto výronu ryzího eurosvazáctví ani zasmát.
21.07.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20035 článků) , Jan Zahradil (619 článků) , Jan Farský (184 článků)

Tam byla EU bohyně! Odešla z TOPky i Milionu chvilek. Xaverovi odhalila vše

 
Byla v TOP 09, ale pak se s nimi rozešla. „Pro ně byla Evropská unie prostě bohyní,“ uvedla současná členka ODS Andrea Novotná důvod odchodu. Stanjura s Fialou jsou podle ní „měkcí“ a nejsou to „chlapi s koulema“. A k měkkému křídlu ODS řadí i Miroslavu Němcovou. Sama se identifikuje s Janem Zahradilem. Pavel Novotný by podle ní rozzářil Sněmovnu a Milion chvilek si myslí, že mluvit s lidmi je populismus a tak přesvědčuje přesvědčené. „My jsme tady měli totalitu, my jsme tu měli komunismus, oni ne, oni nevědí, co to je, tak je to pro ně samozřejmě strašně atraktivní, když vidí to rovnostářství,“ prohlásila o západní Evropě.
21.07.2020 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1050 článků) , Miroslava Němcová (1595 článků) , Jan Zahradil (619 článků) , Andrea Němcová (22 článků) , Pavel Fiala (148 článků) , Andrea Sama (8 článků) , Sam Sam (303 článků)

,,Macronovi hoří kostel a on peskuje Kurze." Silná slova o summitu EU

 
Vyjednávání sedmadvaceti lídrů EU o pomoci členským státům EU se zadrhlo. Maďarský premiér Viktor Orbán tvrdí, že ho jeho nizozemský kolega Mark Rutte nenávidí. Francouzský prezident Emmanuel Macron naštvaně bouchá do stolu a premiér Andrej Babiš (ANO) si pochvaluje, že dokázal vyjednat pro Česko vůbec nejvíc peněz navíc. Teď vstupuje na scénu europoslanec Jan Zahradil, který je odhodlán uvést věci na pravou míru. Nahlédněte.
20.07.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20035 článků) , Jan Zahradil (619 článků) , Emmanuel Macron (473 článků) , Emmanuel Mark (2 články)

Dominik Hašek vyzval Jana Zahradila k akci. Pavel Novotný se za kolegu z ODS omlouvá

 
Slavný hokejový brankář, známý kritik vlády premiéra Andreje Babiše a možný kandidát na prezidenta v roce 2028 Dominik Hašek, vyzývá ODS a jejího europoslance Jana Zahradila, aby jednali ve věci Hongkongu, Tibetu a Ujgurů. Reaguje tak na europoslancův pohled na to, jak by mohla celá věc v řešení těchto otázek dopadnout. Nepočítá totiž s tím, že by se proti Číně spojila „celá euroatlantická civilizace“. Řeporyjský starosta Pavel Novotný se již za svého spolustraníka stačil omluvit. A tím to neskončilo, omlouvání pokračuje.
17.07.2020 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (419 článků) , Andrej Babiš (20035 článků) , Pavel Novotný (1050 článků) , Jan Zahradil (619 článků)

Ale ale. Sranda z Jindřicha Šídla. Vážně míněná, měl by něco dělat

 
Česká internetová jednička Seznam.cz uzavřela dohodu s čínskou společností Huawei. Její telefony tak do budoucna budou přicházet na český trh s předinstalovanými aplikacemi Seznamu. Nahradí Google. Píše o tom server E15.cz a hned si toho všímá například europoslanec Jan Zahradil (ODS) nebo komentátor Petr Paulczyňski. Jejich komentáře si dělají legraci z komentátora Seznamu Jindřicha Šídla a jeho pořadu Šťastné pondělí.
16.07.2020 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zahradil (619 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »