Články k osobnosti

Jan Wagner

  Herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Wagner »
 

Daniela Drtinová to pořádně schytala. Nejen za rozhovor s Václavem Cílkem o uprchlících

 
Historik a pedagog David František Wagner zhodnotil někdejší hvězdu ČT Danielu Drtinovou, která dnes působí v internetové televizi DVTV.cz. Dáma by si za rámeček slova pedagoga věru nedala. Podivuje se nad tím, jak vedla Drtinová rozhovor s novinářským kmetem Janem Petránkem nebo Benjaminem Kurasem či geologem Václavem Cílkem. Zve si zkrátka „alternativní hosty“ a těm nedokáže řádně oponovat, což je trestuhodné.
09.06.2016 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Drtinová (347 článků) , David Wagner (4 články) , Jan Wagner (3 články) , David Wagner (3 články) , David Benjamin (1 článek)

Agresivní Rudé brigády ze Žižkova. S hrdinnou Klinikou je to prý trochu jinak. A Jana Černochová přidává praktickou zkušenost

 
Pan Karel Wagner se na blogu iDnes.cz zamýšlí nad tím, jak to vlastně bylo s komunitním centrem Klinika. V objektu v majetku státu přebývali narkomani squatteři a dnes tam sídlí komunitní centrum, ale to se vlastně nikomu za nic nezodpovídá. A to je problém. Své k tomu řekla také poslankyně Jana Čenochová (ODS). Ta jen nevěřícně kroutí hlavou nad tím, jak se v České republice ustupuje levicovým radikálům, kteří odmítají ctít zákon.
14.02.2016 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (484 článků) , Jan Wagner (3 články)

Odborník varuje před Nantlem. Nedávejte ho na ministra, spílá

 
Pozor na Jířího Nantla, potažmo i Karolínu Peake. Tak burcuje šéfredaktor internetového portálu Česká škola Jan Wagner. Podle něj je dosavadní náměstek pro legislativu na resortu školství Nantl věrným souputníkem exministra školství Josefa Dobeše. Je to podle něj člověk nevypočitatelný a tak je třeba důrazně odmítnout jakékoli úvahy o jeho instalaci do ministerské funkce.
18.04.2012 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Wagner (3 články) , Karolína Peake (1613 článků)
« Předchozí 1 Další »