Články k osobnosti

Jan Vondráček

  herec, dabér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Vondráček »
 

Svobodní mají nového místopředsedu

 
Svobodní v uplynulém týdnu ve vnitrostranických volbách rozhodovali, kdo se stane čtvrtým místopředsedou strany. Ve volbách uspěl s výsledkem 80,52% hlasů kandidát MUDr. Miroslav Havrda, který tak doplnil současné předsednictvo – místopředsedy Aloise Sečkára, Jana Dočekala, předsedu Libora Vondráčka a dalšího místopředsedu Luboše Záloma.
23.02.2021 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vondráček (27 článků)

Motorkářka z Ulice chystá svatbu. Přivdá se do rodiny známého českého herce

 
Představitelka motorkářky, kovářky a pracovnice na erotické lince Alice v nováckém seriálu Ulice Eva Hacurová se loni na Vánoce zasnoubila se synem českého herce a letitého člena Divadla v Dlouhé Jana Vondráčka Kryštofem. Svatbu by snoubenci chtěli stihnout letos.
03.02.2021 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vondráček (27 článků) , Kryštof Vondráček (2 články) , Eva Hacurová (4 články)

Jan Blatný končí? Ve hře o jeho ministerský post je Babiš i Prymula

 
Jan Blatný (za ANO) má podle informací pořadu Otázky Václava Moravce České televize (ČT) do 14 dnů odejít z pozice ministra zdravotnictví. Ve hře podle ČT je, že by resort převzal premiér Andrej Babiš (ANO) a výkonným ministrem byl současný poradce předsedy vlády a bývalý šéf ministerstva Roman Prymula. Babiš na dotaz ČTK uvedl, že na spekulace pořadu nehodlá reagovat. Serveru Seznam zprávy posléze sdělil, že o výměně ministra neuvažuje. Prymula ČTK napsal, že o tom nic neví a že osloven nebyl. Předseda Sněmovny Radek Vondráček (ANO) v pořadu uvedl, že nemá indicie, že by se personální změna měla uskutečnit.
31.01.2021 14:26 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22202 článků) , Jan Vondráček (27 článků)

Konec ministra Blatného? Babiš odmítá spekulace o jeho odchodu komentovat

 
Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) má podle informací České televize do 14 dnů odejít z funkce. Ve hře podle televize je, že by resort převzal premiér Andrej Babiš (ANO) a výkonným ministrem by byl bývalý šéf resortu Roman Prymula. Babiš následně pro ČTK uvedl, že na tyto spekulace nehodlá reagovat. Spekulovat o tom nechtěl ani Šéf poslanecké Sněmovny Radek Vondráček.
31.01.2021 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22202 článků) , Jan Vondráček (27 článků)

Konec Blatného? Jen „drby“, tvrdí Vondráček. Babiš se navezl do moderátora Moravce

 
Skončí ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO)? O tom, že se to má stát do 14 dnů, informoval v neděli Václav Moravec ve svých Otázkách na ČT. Podle předsedy Poslanecké sněmovny Radka Vondráčka (ANO) se nic takového na klubu ANO neřešilo a Blatného označil za důsledného bojovníka proti viru. Nad variantou, že by se vedení resortu ujal sám Andrej Babiš (ANO) se svým poradcem, exministrem Romanem Prymulou v zádech, kroutil hlavou Pirát Jakub Michálek. Vedle toho se řešilo i setrvání Milana Hniličky (ANO) v čele Národní sportovní agentury.
31.01.2021 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Milan Hnilička (101 článků) , Petr Benda (222 článků) , Jan Vondráček (27 článků) , Jan Benda (49 článků)

Nouzový stav v ČR až do 20. prosince? Vondráček: Sněmovna by mohla hlasovat ve čtvrtek

 
Předseda Sněmovny Vondráček (ANO) očekává, že vládní žádostí o prodloužení nouzového stavu se bude Sněmovna zabývat ve čtvrtek od ranních hodin. Řekl to v nedělních Otázkách Václava Moravce v České televizi. Vláda se má návrhem na prodloužení nouzového stavu kvůli pandemii koronaviru zabývat v pondělí. Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) řekl ve čtvrtek, že navrhne prodloužit nouzový stav o 30 dní, tedy do 20. prosince. Bez toho skončí v pátek 20. listopadu.
15.11.2020 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vondráček (27 článků)

Nové knihy: Hugo, Jamesová a Grylls

 
Ve várce nových knih tohoto týdne najdeme ideální publikaci na prázdniny, totiž příručku do přírody plnou praktických rad. Nabídka dále obsahuje historický román z doby husitské, slovník nespisovné češtiny, zabývající se rozličnými slangy, a detektivní audioknihu s komisařem Adamem Dalglieshem, který čte herec a dabér Jan Vondráček.
17.07.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vondráček (27 článků) , Hugo Hugo (15 článků) , Hugo Hugo (15 článků)

Zrušená dovolená, obavy z lyží v Itálii. Kdo z českých politiků mění kvůli koronaviru plány?

 
Češi mají kvůli koronaviru jisté obavy z cestování. Nyní jich jsou tisíce na lyžích v Alpách, kde však výskyt nemoci potvrzen nebyl, alespoň prozatím. Výlet na lyže do italských Alp s rodinou zrušil šéf Sněmovny Radek Vondráček (ANO), víkend v Dolomitech stornoval z obav před hrozící karanténou poslanec STAN Petr Gazdík. A třeba šéf KDU-ČSL Marian Jurečka dal s dětmi raději přednost Jeseníkům, na lyže do Itálie by nyní nejel. V anketě Blesk Zpráv reagovali ministři, lídři stran či europoslanci na dotaz, zda koronavirus a obavy z něj nějak narušily jejich pracovní či soukromé cesty, nebo dokonce plánování dovolené. Tu zimní má za sebou již premiér Andrej Babiš (ANO), který byl začátkem února s rodinou v Alpách ve Francii. Stejně jako ministryně Jana Maláčová (ČSSD) varuje před zbytečnou panikou.
27.02.2020 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22202 článků) , Petr Gazdík (1026 článků) , Petr Gazdík (1015 článků) , Marian Jurečka (779 článků) , Jan Vondráček (27 článků)

Na 300tisícový „rodičák“ dosáhne více rodin? Maláčová slibuje boj u Babiše

 
Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) bude apelovat na poslance sociální demokracie i premiéra Andreje Babiše (ANO), aby ve Sněmovně podpořili senátní verzi růstu rodičovského příspěvku. Maláčová to řekla novinářům před pondělním jednáním vlády. Místopředseda hnutí ANO a předseda Sněmovny Radek Vondráček v neděli řekl, že nepředpokládá, že by koaliční poslanci hlasovali pro senátní návrh. Pokud by tak ČSSD učinila, nebylo by to podle něj v souladu s koaliční smlouvou.
16.12.2019 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22202 článků) , Jan Vondráček (27 článků)

Osobně uctí Palacha šéf kanadské Dolní sněmovny, věnci Babiš a Zeman

 
Památku studenta Jana Palacha, který se před půl stoletím upálil na protest proti okupaci Československa, uctí vedle českých politiků v pátek 18. ledna předseda Dolní sněmovny kanadského Parlamentu Geoff Regan. Spolu se svým českým protějškem Romanem Vondráčkem (ANO) tak učiní na Karlově univerzitě, píše ČTK.
13.01.2019 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vondráček (27 článků) , Jan Zeman (446 článků)

Martan (SPO): Petice pro zelené lesy Šumavy byla odevzdána do Poslanecké sněmovny

 
Do rukou předsedy Poslanecké sněmovny Radka Vondráčka a za přítomnosti poslance Jana Zahradníka byla 19. prosince 2018 předána "Petice za zákon pro zelené lesy Šumavy". Její iniciátor Petr Martan předal 10 701 podpisů občanů.
21.12.2018 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vondráček (145 článků) , Radek Petr (228 článků) , Jan Vondráček (27 článků)

Proč už se neprotestuje proti Temelínu? A mohla být dnes Vídeň německá? Tohle jste možná nevěděli o nás a o Rakousku

 
REPORTÁŽ Nová mladá krev v rakouské nejvyšší politice je vidět i na oživení vztahů s naší republikou a jiném pohledu na naše novodobé dějiny. Věci ještě nedávno nevídané, i ve vztahu k T. G. Masarykovi, jsou nyní běžné. Dlouholetý odborník na Rakousko, který zde působil i jako velvyslanec, nyní poradce pro zahraniční otázky předsedy Poslanecké sněmovny Radka Vondráčka Jan Sechter seznámil přítomné na akci Nadace železné opony s bývalým chladným postojem našeho souseda, který byl zapříčiněný mimo jiné i přidáním se naší republiky ještě před vstupem do EU k sankcím vyprovokovaným Francií. Společně s Milanem Syručkem seznámil s nepříliš ventilovanými skutečnostmi, jak jsme Rakousku v minulosti pomáhali.
27.10.2018 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vondráček (27 článků)

Vondráček dělal v Rusku osudu, míní Piráti. Možná se bude obhajovat ve sněmovně

 
Zahraniční cestou předsedy sněmovny Radka Vondráčka (ANO) do Ruska by se mohlo zabývat plénum sněmovny. Zařazení bodu na program úterní schůze navrhne místopředseda zahraničního výboru za opoziční Piráty Jan Lipavský. Vondráček v Rusku jednal i s předsedy obou parlamentních komor Vjačeslavem Volodinem a Valentinou Matvijenkovou, ti jsou na sankčním seznamu EU a USA. Jako problematickou vnímá Vondráčkovu cestu i další místopředseda výboru Jaroslav Bžoch z hnutí ANO.
18.10.2018 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vondráček (27 článků)

„Já budu rozhodovat, já budu vobsazovat ty místa, já to budu řídit!" České dráhy se snaží ovládat Faltýnkův muž se špičatými botami. Máme svědectví

 
O Janu Štrofovi, pozoruhodné postavě pražské politiky, která se nově našla pod křídly Jaroslava Faltýnka a Radka Vondráčka, jsme psali několikrát. A to nejen v souvislosti s jeho minulostí, ale také právě zmíněnou současností. Asi i tyto materiály "vyprovokovaly" naše zdroje k tomu, aby popsaly Štrofovo jednání na Českých drahách. Právě v této státní firmě je Štrof od července letošního roku člen dozorčí rady.
14.09.2018 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Faltýnek (52 článků) , Jan Vondráček (27 článků)

„Velký problém předsedy Sněmovny Vondráčka a člověk s šílenou pověstí z ČSSD" bude dozorovat České dráhy

 
Dozorčí rada Českých drah zažila v pátek velké změny. Na zasedání řídícího výboru byl odvolán současný předseda spolu s dalšími čtyřmi členy. V nově jmenované dozorčí radě figuruje například i neblaze proslulé jméno Jana Štrofa, o kterém jsme již dříve informovali. Štrof se přitom problematikou dopravy, případně Českých drah doposud nezabýval.
13.07.2018 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vondráček (27 článků)

Velký problém předsedy Sněmovny Vondráčka? Šéf jeho kanceláře byl v Praze známá firma

 
Podnikatel Jan Štrof dříve působil v barvách sociálních demokratů na Praze 9. Nyní svůj politický comeback zkouší v barvách ANO a s trochou nadsázky o něm lze hovořit jako o „pravé ruce“ nového předsedy Poslanecké sněmovny Radka Vondráčka. Zatímco v minulém volebním období dělal Štrof Vondráčkovi poslaneckého asistenta, po letošních volbách vystoupal strmě vzhůru a stal se přímo ředitelem jeho kanceláře. Jak ParlamentnímListům.cz Štrof sám přiznal, právě rozhovor s Vondráčkem představoval klíčový impuls pro jeho vstup do politického hnutí Andreje Babiše. Podle jednoho ze zdrojů ParlamentníchListů.cz by si oba zmiňovaní pánové mohli být blízcí. A Jan Štrof je osobností vskutku protřelou, která má již leccos za sebou jak v politice, tak v byznysu. Mediálních kauz, ve kterých bylo Štrofovo jméno zmiňováno, je hned několik. ParlamentníListy.cz si na ně posvítily.
05.12.2017 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22202 článků) , Jan Vondráček (27 článků)

Trocha zmatku, zlá slova na Okamurova muže, ale hotovo: Kotena, který má rád Rusko, podpořil i mladý Klaus

 
Hned ráno nastal neobvyklý zmatek v Poslanecké sněmovně při potvrzování předsedů odborných výborů. Místopředseda lidovců Jan Bartošek totiž navrhl, aby se o šéfovi bezpečnostního výboru hlasovalo zvlášť a o všech ostatních předsedech výborů dohromady. Ale jelikož poslanci v tu chvíli ani na dvakrát neodhlasovali společný blok předsedů, přestože šéf Sněmovny Radek Vondráček (ANO) upozorňoval, že nehlasují v tu chvíli o bezpečnostním výboru, padl návrh hlasovat o každém předsedovi zvlášť. Všechno přitom způsobila nominace a volba Radka Kotena (SPD) do čela zmiňovaného bezpečnostního výboru.
30.11.2017 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vondráček (27 článků)

Jan Vondráček z Exnera: Proč nemluví o manželce?

 
Pro kapitána Exnera jsou ti dva vcelku zásadní. Vyšetřovatelé Vlček s Beránkem nejenže pomáhají případy vyřešit, legendární Exner takové kolegy potřebuje i z toho důvodu, aby na obrazovce nenudil a měl mu kdo nahrávat. Dialogy jsou svižnější a charaktery obou poručíků pobaví mnohdy víc než škrobený hlavní hrdina. Michal Dlouhý má v poslední adaptaci Erbenových detektivek skvělé kumpány. Neotesaného Beránka věříte Davidu Novotnému beze zbytku a erudovaného Vlčka skvěle vystihl Jan Vondráček (51)...
15.10.2017 12:20 |

podobné články

Osobnosti: David Novotný (93 článků) , Michal Dlouhý (159 článků) , Jan Vondráček (27 článků) , David Novotný (93 článků) , David Novotný (92 článků)

Jan Vondráček z Exnere: Proč nemluví o manželce?

 
Pro kapitána Exnera jsou ti dva vcelku zásadní. Vyšetřovatelé Vlček s Beránkem nejenže pomáhají případy vyřešit, legendární Exner takové kolegy potřebuje i z toho důvodu, aby na obrazovce nenudil a měl mu kdo nahrávat. Dialogy jsou svižnější a charaktery obou poručíků pobaví mnohdy víc než škrobený hlavní hrdina. Michal Dlouhý má v poslední adaptaci Erbenových detektivek skvělé kumpány. Neotesaného Beránka věříte Davidu Novotnému beze zbytku a erudovaného Vlčka skvěle vystihl Jan Vondráček (51)...
15.10.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: David Novotný (93 článků) , Michal Dlouhý (159 článků) , Jan Vondráček (27 článků) , David Novotný (93 článků) , David Novotný (92 článků)

Ve Varech vznikal vánoční film o různých podobách lásky. Představí se v Domě ČT

 
Režisér Vít Karas a herci Jan Vondráček či Vítězslav Jandák dnes spolu s dalšími tvůrci představí nový vánoční film České televize Přání k mání. V Domě České televize v 15:00 prozradí i to, na jakých místech v Karlových Varech snímek vznikal.
08.07.2017 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (415 článků) , Jan Vondráček (27 článků) , Vít Karas (13 článků)
« Předchozí 1 2 Další »