Články k osobnosti

Jan Vladislav

  spisovatel a překladatel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Vladislav »
 

Sekce dohledu II ČNB má od ledna 2017 nového náměstka ředitele a nové vedení dvou odborů

 
Bankovní rada České národní banky na svém jednání dne 8. prosince 2016 rozhodla s účinností od 1. ledna 2017 o zařazení Ing. Jana Sušického, Ph.D., ACCA, na vedoucí místo náměstka ředitele sekce dohledu II, Ing. Vladislava Jetenského, CIA, FCCA, na vedoucí místo ředitele odboru dohledu systémově méně významných institucí finančního trhu sekce dohledu II a Ing. Markéty Svatošové, MSc., na vedoucí místo ředitelky odboru ochrany spotřebitele sekce dohledu II.
13.12.2016 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vladislav (14 článků)

Černochová je nejoblíbenější starostka. Kdo je to ta Rázková, co je Wenzl, ptají se Pražané

 
Výzkum agentury Phoenix research on-line měřil od 30. 6. do 31. 7. 2016 na vzorku víc jak tisícovky respondentů oblibu a znalost starostů městských částí v Praze 1 až 15. Vítězkou v popularitě se stala Jana Černochová (ODS) z Prahy 2, druhým v pořadí pak Oldřich Lomecký (TOP 09), starosta Prahy 1 a pomyslný bronz si ve starostenském klání odnáší Vladislava Hujová, starostka Prahy 3 z TOP 09.
02.08.2016 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (421 článků) , Oldřich Lomecký (91 článků) , Jan Vladislav (14 článků)

Český lékař v Anglii pyká za to, že varoval před islamizací Británie. Neuvěříte, co všechno proti němu spunktoval Jan Čulík

 
ROZHOVOR Nečekaný následek mělo pro českého lékaře Vladislava Rogozova, který už více než deset let pracuje ve fakultní nemocnici v anglickém Sheffieldu, to, že v lednovém rozhovoru pro ParlamentníListy.cz otevřeně hovořil o hrozbě islamizace Británie. Po jeho zveřejnění dostalo ředitelství nemocnice písemné udání, které upozorňovalo na text rozhovoru a na texty jeho blogů, z nichž prý vyplývá, že je rasista a pravicový extremista. Kvůli udavači z Česka tak už několik měsíců nemůže vykonávat svou práci.
20.05.2016 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vladislav (14 článků)

Český lékař v Anglii pyká za to, že varoval před islamizací Británie. Neuvěříte, co všechno proti němu zpunktoval Jan Čulík

 
ROZHOVOR Nečekaný následek mělo pro českého lékaře Vladislava Rogozova, který už více než deset let pracuje ve fakultní nemocnici v anglickém Sheffieldu, to, že v lednovém rozhovoru pro ParlamentníListy.cz otevřeně hovořil o hrozbě islamizace Británie. Po jeho zveřejnění dostalo ředitelství nemocnice písemné udání, které upozorňovalo na text rozhovoru a na texty jeho blogů, z nichž prý vyplývá, že je rasista a pravicový extrémista. Kvůli udavači z Česka tak už několik měsíců nemůže vykonávat svou práci.
20.05.2016 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vladislav (14 článků)

Zahraniční kanceláře agentury CzechTrade v Istanbulu a v Casablance mají nové ředitele

 
Novým ředitelem zahraniční kanceláře agentury CzechTrade v Istanbulu se stal Vladislav Polách. Zastoupení v Casablance nově vede Jan Kobliha.
24.03.2016 09:41 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vladislav (14 článků)

Fuj, ty prase lokajský, napsal Štěpán Kotrba Janu Čulíkovi. Důvod stojí za to

 
Český lékař Vladislav Rogozov, pracující v sheffieldské nemocnici, je vyšetřován kvůli svým údajně islamofobním výrokům směřovaným na dresu svých muslimských kolegů. Udal jej šéfredaktor internetového serveru Blisty.cz Jan Čulík. O celém případu informuje britský deník The Star.
08.03.2016 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vladislav (14 článků)

Nadace Jana a Medy Mládkových zve na výstavu geometrické abstrakce

 
Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových představí od 21. dubna do 6. července rozsáhlou průřezovou výstavu Vladislava Mirvalda, významného průkopníka geometrické abstrakce na pomezí op-artu.
16.04.2015 13:06 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vladislav (14 článků)

Zástupce DSSS se pustil do Romů. Jste pohrobci nacistů, setřela ho kandidátka TOPky

 
V Otázkách Václava Moravce Speciál se sešli kandidáti na hejtmana Oldřich Bubeníček (KSČM), Karola Haasová (TOP09 a Star.), Petr Kotáb (DSSS), Vladislav Raška (ODS), Jana Vaňhová (ČSSD) a Jiří Zelenka (Severočeši.cz). Kraj, ve kterém vedou komunisté, sužuje vysoká nezaměstnanost a problem s kriminalitou, což nahrává do karet právě DSSS.
27.09.2012 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zelenka (22 článků) , Petr Zelenka (101 článků) , Jan Vladislav (14 článků) , Petr Václav (753 článků) , Jan Zelenka (9 článků) , Jiří Raška (30 článků) , Jan Zelenka (9 článků) , Jan Zelenka (9 článků)

Paroubek: Když Kubice mluví o politické nezávislosti policistů, zvedá se mi žaludek

 
Pokud se náměstek policejního prezidenta Vladislav Husák sešel s politiky a sděloval jim informace z vyšetřování, měl by odejít. Jsem však ohromen drzostí ministra vnitra Jana Kubiceho, který žádá „striktní apolitičnost policistů" a vyzývá proto k rezignaci Husáka.
01.12.2011 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kubice (680 článků) , Jan Vladislav (14 článků)

Kubice s Lessym na nože: Policejní náměstek se pozdravil s "kmotry"

 
AKTUALIZOVÁNO O tom, že vztahy mezi ministrem vnitra Janem Kubicem a policejním prezidentem Petrem Lessym nejsou v pořádku, svědčí netradiční krok, k němuž se Kubice ve středu odhodlal. V dopise požádal Lessyho o vysvětlení, proč se jeho náměstek Vladislav Husák sešel v centru Prahy s tzv. pražskými kmotry.
30.11.2011 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Lessy (875 článků) , Jan Kubice (680 článků) , Jan Vladislav (14 článků) , Petr Lessy (799 článků)

Kubice chce vysvětlit schůzku Husáka s politiky a lobbisty

 
Ministr vnitra Jan Kubice požádal policejního prezidenta Petra Lessyho o stanovisko k pondělní schůzce jeho náměstka Vladislava Husáka s politiky a lobbisty. ČTK to řekl mluvčí ministerstva Pavel Novák.
30.11.2011 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novák (125 článků) , Lessy (875 článků) , Jan Kubice (680 článků) , Petr Lessy (799 článků) , Jan Vladislav (14 článků)

Pražští kmotři se sešli v Obecním domě! Kubice zuří

 
Za nepřijatelné považuje ministr vnitra Jan Kubice chování náměstka policejního prezidenta Vladislava Husáka, který se v pondělí v pražském Obecním domě sešel se špičkami pražské ODS a kontroverzními podnikateli. Ministr vnitra to uvedl ve středu na dotaz Mediafaxu.
30.11.2011 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kubice (680 článků) , Jan Vladislav (14 článků)

Nechystám personální zemětřesení, říká nový šéf cizinecké policie

 
Majer nahradil v pozici šéfa cizinecké policie bývalého policejního prezidenta Vladislava Husáka, jenž byl v minulosti přistižen, jak po dálnici ujíždí dvousetkilometrovou rychlostí. Nový šéf ubezpečuje zaměstnance, že nechystá personální bouře, ale to při svém nástupu do funkce tvrdil i ministr vnitra Jan Kubice, který pak nemalé personální změny provedl.
04.07.2011 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kubice (680 článků) , Jan Vladislav (14 článků)

Premiér jednal o plánované stávce s ministrem vnitra a zástupci policie

 
Premiér Petr Nečas se dnes v odpoledních hodinách sešel na poradě s ministrem vnitra Janem Kubice, náměstkem policejního prezidenta pro uniformované složky Vladislavem Husákem, šéfem pořádkové policie Tomášem Václavíkem, šéfem ochranné služby Františkem Snopkem a dalšími zástupci policie.
11.06.2011 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9276 článků) , Jan Kubice (680 článků) , Jan Vladislav (14 článků) , František Husák (7 článků) , Jan Snopek (2 články)
« Předchozí 1 Další »