Jan Vetešník

Veslař

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Vetešník »

Čeští skifaři jsou o krok blíže titulům, Synek i Knapková zvládli čtvrtfinále MS s přehledem

O krok blíže titulu jsou čeští skifaři Ondřej Synek i Miroslava Knapková. Na mistrovství světa v Amsterodamu ve čtvrtfinálových výstupech se Synek umístil na prvním místě, Knapková obsadila pozici třetí. Úspěšná byla ve středu česká reprezentace i ve dvojskifu lehkých vah - v semifinále budou závodit Ondřej Vetešník a Jan Vetešník.
27.08.2014 20:55 |

Osobnosti: Ondřej Synek (140 článků) , Miroslava Knapková (50 článků) , Jan Vetešník (4 články) , Ondřej Vetešník (4 články)

Čtyřka lehkých vah odjíždí s 11. místem

Čtyřka bez kormidelníka lehkých vah Miroslav Vraštil, Jiří Kopáč, Ondřej Vetešník a Jan Vetešník obsadila v B-finále olympijské regaty v Eton Dorney páté místo. V celkovém pořadí disciplíny jsou svěřenci trenéra Rudolfa Kopřivy jedenáctí.
02.08.2012 12:45 |

Osobnosti: Jan Vetešník (4 články) , Ondřej Vetešník (4 články) , Miroslav Kopřiva (25 článků)

Synek a dvojskif sester Antošových postoupil do finále MS i na olympijské hry

Skifař Ondřej Synek a dvojskif sester Jitky a Lenky Antošových postoupili do finále mistrovství světa ve veslování na jezeře Bled a zajistili si zároveň účast na olympijských hrách. Do Londýna se kvalifikovala i čtyřka bez kormidelníka lehkých vah Miroslav Vraštil, Jiří Kopáč, Ondřej Vetešník a Jan Vetešník.
02.09.2011 16:00 |

Osobnosti: Ondřej Synek (140 článků) , Jan Vetešník (4 články) , Ondřej Vetešník (4 články)

MS veslařů: Česká osma na olympiádu nepostoupila

David Jirka a Petr Vitásek na mužském dvojskifu ani čtyřka bez kormidelníka lehkých vah ve složení Miroslav Vraštil, Jiří Kopáč a bratři Ondřej a Jan Vetešníkovi nepostoupili na mistrovství světa veslařů ve Slovinsku do finále. Nedařilo se ani české osmiveslici.
01.09.2011 12:45 |

Osobnosti: Petr Vitásek (8 článků) , David Jirka (3 články) , Jan Vetešník (4 články) , Ondřej Vetešník (4 články)