Články k osobnosti

Jan Veselý

  basketbalista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Veselý »
 

Tihle chtějí odstřel Xavera? Tak se na ně podívejme... Vede to člověk, který se do Rady ČT nedostal. Já je znám... Jana Dědečková odkrývá, co laik nevidí

 
ROZHOVOR Jana Dědečková, mediální analytička a členka Rady České televize z dob, kdy v ČT probíhala „spacáková revoluce“, se vyjádřila k podnětu na odvolání radního ČT Xavera Veselého. Iniciativa přišla z Českého národního výboru Mezinárodního tiskového institutu (CZ IPI). Pokud tato „slovutná organizace“ nehodnotila a nevolala k odpovědnosti kolegu Veselého Zdeňka Šarapatku, měla by nyní mlčet, míní Dědečková. S poznámkou o dvojím metru přidává, že jde jen o „další formální a nátlakovou organizaci aktivistů za lepší zítřky“. Doplňuje též, co si myslí o výzvě, aby Evropská komise postupovala důrazněji v boji proti šíření dezinformací. Dle analytičky se nyní bojuje zejména o svobodu projevu a snahu potlačovat nepohodlné názory.
17.06.2020 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Veselý (175 článků) , Jan Veselý (175 článků)

,,To vystřihneme, co na to Hrušínský..." Ondřej Hejma vyděsil Xavera a naštve Jiřího Mádla

 
Po dlouhé karanténě se Luboš Xaver Veselý a komentátor Ondřej Hejma opět sešli ve studiu u dalšího dílu Podtrženo sečteno. A Hejma se při hodnocení zpátky nedržel. Prohlásil, že se ukázalo, že showbyznys nikdo nepotřebuje. „To jste neměl řikat, tohleto, to musíme vystřihnout,“ reagoval Xaver a ptal se, co na to řekne Jan Hrušínský. Řeč šla o Pavlu Novotném a Hejma varoval profesora Fialu, ať ODS nedopadne jako Iveta Bartošová. U Aleny Schillerové komentátor mínil, že praktiky CNN Prima je naučila Nora Fridrichová v "mučírně na Kavčích horách". A Mikuláš Minář u Soukupa? „Mladej Klaus se mu tam prošel po zádech pětkrát,“ tvrdil moderátor.
18.05.2020 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (480 článků) , Iveta Bartošová (6811 článků) , Nora Fridrichová (312 článků) , Ondřej Hejma (158 článků) , Ondřej Soukup (314 článků) , Luboš Veselý (477 článků) , Jiří Veselý (191 článků) , Jan Veselý (175 článků) , Ondřej Veselý (109 článků) , Jiří Fiala (163 článků) , Jan Fiala (111 článků) , Jan Fiala (111 článků) , Ondřej Veselý (109 článků) , Jiří Fiala (163 článků) , Jan Soukup (27 článků) , Jan Veselý (175 článků) , Jiří Veselý (191 článků) , Jiří Veselý (191 článků) , Jan Soukup (6 článků)

Bez Hamáčka a Prymuly by nastal kolaps, říká místopředseda ČSSD. Babiši, Klausi ml. a Okamuro, nečtěte

 
ROZHOVOR „Je zjevné, že pokud by vláda stála pouze na lidech z hnutí ANO, a nemohla spoléhat na osobnosti jako Hamáček, Prymula, Maláčová, Petříček, Toman či Zaorálek, nastal by totální kolaps,“ říká místopředseda ČSSD Ondřej Veselý, a dodává: „ANO je zkrátka hnutím pro slunné dny, ale krizi řešit neumí.“ Vyjádřil se k nedávným slovům prezidenta Zemana i k rozvolňování vládních opatření. Svůj názor řekl také na uzavřené hranice a k situaci kolem pendlerů. Nešetřil Václava Klause ml. a poměrně ostře se pak v souvislosti s EU opřel do Tomia Okamury. Nevynechal ani Čínu. Přečtěte si také, co řekl ohledně vyjádření Jana Hrušínského.
21.04.2020 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9929 článků) , Ondřej Veselý (109 článků) , Ondřej Veselý (109 článků) , Jan Veselý (175 článků) , Jan Hamáček (1885 článků) , Jan Veselý (175 článků) , Jan Zeman (405 článků)

Brutální vystoupení Xavera. Dlouho se držel, ale pak: Hrušínský je blb! Prasárna. Byl pro mě lhář, teď už je póvl

 
Ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský na počátku týdne prohlásil, že premiér Andrej Babiš (ANO) se snaží při boji s koronavirem zlikvidovat i jeho divadlo. Moderátor Luboš Xaver Veselý k tomu poznamenal, že Hrušínský je „blb“. A řekl toho ještě mnohem víc. Označil Hrušínského za „póvl“.
14.03.2020 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18722 článků) , Luboš Veselý (477 článků) , Jan Veselý (175 článků) , Jan Veselý (175 článků)

Na*raný Jan Hrušínský: Zákaz akcí nad 100 lidí? Likvidace mého divadla Burešem!

 
Chvíli potom, co Česko obletěla zpráva, že od večera jsou zakázány kulturní i jiné akce nad 100 lidí se na Facebooku ozval principál Jan Hrušínský. Andrej Babiš mu tak prý likviduje Divadlo Na Jezerce. A ptá se, zda dostane kompenzaci, protože náklady divadla jedou dál. A moderátor Xaver Veselý už si rýpnul.
10.03.2020 11:36 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18722 článků) , Jan Veselý (175 článků) , Jan Veselý (175 článků) , Jan Bureš (436 článků)

Veleba: ČT jako KSČ těsně před Listopadem. Xavere, s těmi lidmi mám zkušenost

 
ROZHOVOR „Obávám se, že Česká televize je na tom s podporou veřejnosti podobně, jako byl minulý režim před svým pádem, před listopadem 89,“ říká někdejší senátor a bývalý prezident Agrární komory Jan Veleba ohledně toho, jak by podle něj dopadla případná nová „spacáková revoluce“. V této souvislosti posílá jasný vzkaz herečce Aně Geislerové. Vyjádřil se k volbě nových členů do Rady ČT, ostře se opřel do Senátu a nešetřil ani ředitele ČT Petra Dvořáka či moderátorku Noru Fridrichovou. Naopak pochválil kardinálu Duku, kterého označil za moudrého muže. Promluvil také o ocenění Zlatý citron, které nově dostal moderátor Luboš Xaver Veselý, a prozradil, za co toto „ocenění“ získal před lety i on sám.
09.02.2020 18:56 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (640 článků) , Nora Fridrichová (312 článků) , Petr Dvořák (635 článků) , Luboš Veselý (477 článků) , Jan Veselý (175 článků) , Jan Dvořák (101 článků) , Honza Dvořák (101 článků) , Jan Veselý (175 článků)

„Všimla si už paní Fridrichová, že je Zeman prezident?“ Irena Ryšánková „vypleskla“ reportérku ČT. A jde dál. Xaver, Rada ČT, poplatky

 
ROZHOVOR „Třaskavá směs frustrovaného odporu a diletantismu.“ Mediální a politická analytička Irena Ryšánková komentuje zájem o členství v Radě ČT a ČRo. Podotýká, že ČT reaguje na kritiku „hystericky a agresivně“. „Vzpomeňme, co se odehrávalo po analýze Jana Křečka pro RRTV, z níž vyplynulo, že Česká televize je nakloněna TOP 09. Nazvala bych akci České televize pokusem ‚vyřídit si to s ním pěkně po bolševicku‘.“ A Xaver Veselý? „Kdo nejde s námi, jde proti nám. To je, bohužel, opět jedna z ukázek nedemokratického smýšlení. Nepatříš k nám? Pak tě tedy nenávidíme a budeme se snažit tě zničit. Delegitimizovat. Takto začíná diktatura. Jeden dostane citron, druhý žlutou hvězdu. A u Žida nenakupujeme,“ varuje Ryšánková.
28.01.2020 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Veselý (175 článků) , Jan Veselý (175 článků) , Jan Zeman (405 článků)

Jana Černochová o válce mezi USA a Íránem: Pocítili bychom to i my

 
Noční raketové útoky na dvě americké základny v Iráku byly podle předsedy sněmovního zahraničního výboru Ondřeje Veselého (ČSSD) očekávanou reakcí, šéfka branného výboru Jana Černochová (ODS) je považuje za nezodpovědnou eskalaci konfliktu. Oba politici zdůrazňují, že by se konflikt měl nadále řešit diplomatickou cestou. Po tom, aby násilí na Blízkém východě neeskalovalo, volají i další politici, které ČTK oslovila.
08.01.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Veselý (109 článků) , Ondřej Veselý (109 článků) , Jana Černochová (484 článků) , Jan Veselý (175 článků) , Jan Veselý (175 článků)

Xaver o ČT s Janou Bobošíkovou. Přinesli tabulku, která rozčílí SPD

 
Česká televize a její hospodaření je téma, které moderátora Luboše Xavera Veselého v poslední době velice zaujalo. A to do té míry, že si nyní v XTV vyměnil křeslo a zasedl sám jako host, kterého zpovídala Jana Bobošíková. Kritice byl podroben jak server HlídacíPes.org, tak samotná ČT a další média. Například Forum24: „Tam se lež používá jako běžný výrobní prostředek,“ tvrdil moderátor. A své schytal i principál Jan Hrušínský. Já jsem si donedávna myslel, že Jan Hrušínský je normální chlap. Nyní si myslím, že je to kašpar, šašek a užitečný idiot,“ mínil Xaver Veselý. Zazněla i zajímavá čísla.
11.11.2019 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (635 článků) , Luboš Veselý (477 článků) , Jan Veselý (175 článků) , Jan Veselý (175 článků)

Gajdůšková (ČSSD): Zvýšení příspěvku na zaměstnávání osob se zdravotním postižením

 
Projev na 35. schůzi Poslanecké sněmovny ČR dne 8. 11. k návrhu poslanců Aleny Gajdůškové, Jana Chvojky, Ondřeje Veselého, Hany Aulické Jírovcové, Heleny Válkové, Lukáše Koláříka, Romana Onderky, Víta Kaňkovského, Petra Pávka, Lenky Dražilové a dalších na vydání zákona, kterým se mění zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů
09.11.2019 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Veselý (109 článků) , Alena Gajdůšková (239 článků) , Ondřej Veselý (109 článků) , Jan Veselý (175 článků) , Ondřej Roman (26 článků) , Jan Veselý (175 článků)

Gajdůšková (ČSSD): Zvýšení příspěvku na zaměstnávání osob se zdravotním postižením

 
Projev na 35. schůzi Poslanecké sněmovny ČR dne 8. 11. k návrhu poslanců Aleny Gajdůškové, Jana Chvojky, Ondřeje Veselého, Hany Aulické Jírovcové, Heleny Válkové, Lukáše Koláříka, Romana Onderky, Víta Kaňkovského, Petra Pávka, Lenky Dražilové a dalších na vydání zákona, kterým se mění zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů
08.11.2019 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Veselý (109 článků) , Alena Gajdůšková (239 článků) , Ondřej Veselý (109 článků) , Jan Veselý (175 článků) , Ondřej Roman (26 článků) , Jan Veselý (175 článků)

My v ČT, že lžeme? Fridrichová zrubala Xavera. ČT by měla začít soudy! S Okamurou i s dalšími

 
Kromě Marka Wollnera přednášela na univerzitě v poslední době i další známá tvář ČT Nora Fridrichová. Jednalo se o Univerzitu Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Otírala se například o Tomia Okamuru. Prý by se s ním a s dalšími pomlouvači měla ČT soudit. „To, že na novináře útočí politik, není jeho špatná vizitka, mně by mnohem víc vadilo, kdyby mě politik drbal za ušima,“ tvrdila. A došlo i na Xavera Veselého. Tak, jak vede rozhovory, prý novinář jednat nemá. „Já bych ráda, aby dneska, když politik jde na rozhovor s novinářem, tak aby tam prožil perné chvilky, a ne aby se spolu dojímali, jak to má pan premiér těžké a jak to dělá, že je tak sakra dobrý,“ řekla.
31.10.2019 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Nora Fridrichová (312 článků) , Jan Veselý (175 článků) , Jan Marek (394 článků) , Jan Veselý (175 článků)

Silné vyjádření! Redaktor Britských listů v souvislosti s teroristickým útokem v Česku zmínil PL

 
Státní zástupce žádá pro seniora Jaromíra Baldu, který pokácel dva stromy na koleje a způsobil nehody vlaků, čtyřleté vězení. Středočeskému krajskému soudu navrhl uložení trestu pod zákonnou sazbou za teroristický útok, protože přihlédl k mužově zmenšené příčetnosti. Obhájce obžalovaného se domáhá toho, aby jeho klient dostal pouze podmíněný trest, a to za obecné ohrožení. Soud Baldu ponechal ve vazbě, rozsudek vynese v pondělí. O celé věci se rozepsal také Daniel Veselý na serveru Britské listy, které provozuje Jan Čulík.
10.01.2019 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Veselý (175 článků) , Jan Veselý (175 článků)

Čučkaři? Jana Černochová přinesla důvod, proč Zemanovi vadí BIS. Jde o Rusa a je to vážné

 
Moderátor Luboš Xaver Veselý v internetové televizi XTV přivítal poslankyni Janu Černochovou (ODS). Dáma znovu předvedla, že se nebojí nahlas říkat, co si myslí, i když ví, že si tím pravděpodobně nemalou část veřejnosti rozhněvá, mírně řečeno. Tentokrát se kriticky vyjádřila např. na adresu prezidenta Miloše Zemana a výrazně se zastala Bezpečnostní informační služby.
14.12.2018 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23963 článků) , Jana Černochová (484 článků) , Luboš Veselý (477 článků) , Jan Veselý (175 článků) , Jan Veselý (175 článků)

Jan Kubáček radí ČSSD, co dělat, aby jí to fungovalo jako Babišovi

 
Moderátor Luboš Xaver Veselý v internetové televizi XTV.cz přivítal politologa Jana Kubáčka. Dozvěděl se od něj, že Andrej Babiš ve skončených komunálních volbách tvrdě narazil, čímž ovšem vytvořil prostor k růstu dalších osobností v hnutí ANO. Pokud jde o ČSSD, musí změnit dvě věci, pokud nechce zemřít. A Kalousek...
12.10.2018 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18722 článků) , Luboš Veselý (477 článků) , Jan Veselý (175 článků) , Jan Veselý (175 článků)

Jana Uriel Kratochvílová: Moje moč voní po kytičkách, dá se použít jako voňavka!

 
Nejextravagantnější česká zpěvačka Jana Kratochvílová (65), která si přezdívá Uriel, by měla zvážit úpravu svého uměleckého jména na Urina. Umělkyně, proslavená hity Stín kapradiny, Milování za svítání či Dlouhá bílá žhnoucí kometa totiž v talk show Luboše Xavera Veselého otevřela velmi pikantní téma!
10.07.2018 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Kratochvílová (105 článků) , Luboš Veselý (477 článků) , Jan Veselý (175 článků) , Jan Veselý (175 článků)

Od Jana Čulíka: Přiznám se, že jsem Donalda Trumpa hrubě podcenil

 
Prezident Spojených států a vůdce KLDR mají svou historicky první schůzku za sebou. Donald Trump a Kim Čong-un podepsali dohodu, ve které se Washington zavazuje poskytnout Pchjongjangu bezpečnostní záruky výměnou za demontáž severokorejského jaderného arzenálu. Publicista Daniel Veselý se tak ve svém článku pro Britské listy rozepsal o tom, že setkání dlouho znepřátelených zemí nakonec dopadlo nad jeho očekávání.
12.06.2018 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5058 článků) , Jan Veselý (175 článků) , Kim Kim (1600 článků) , Jan Veselý (175 článků)

Čech chce přejít celou Velkou Británii! Pro nemocné děti ujde přes tisíc kilometrů

 
Skoro 1300 kilometrů napříč celou Velkou Británií plánuje během pouhých 45 dnů urazit Čech Jan Veselý. Na cestu se chce vydat, aby pomohl nemocným dětem. Pokud se vše podaří, jeho další výzvou bude přejít celou Evropu.
18.05.2018 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Veselý (175 článků) , Jan Veselý (175 článků) , Jan Čech (234 článků)

Čunek nám škodí, naříká pražský lidovec

 
Moderátor internetové televize XTV.cz Luboš Xaver Veselý přivítal ve vysílání pražského radního pro kulturu Jan Wolfa (KDU-ČSL). Ten hned na úvod oznámil, že lidovci by se neměli hrnout do příští vlády a zkritizoval svého stranického kolegu zlínského hejtmana Jiřího Čunka. To, jak Čunek vystupuje, prý Pražanům není po chuti a lidovcům v Praze to škodí. Vedle Čunka se Wolf pustil také do pražské primátorky za hnutí ANO Adriany Krnáčové, se kterou sedí v koalici.
02.04.2018 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (798 článků) , Adriana Krnáčová (776 článků) , Luboš Veselý (477 článků) , Jiří Veselý (191 článků) , Jan Veselý (175 článků) , Jan Veselý (175 článků) , Jiří Veselý (191 článků) , Jiří Veselý (191 článků)

Mladý komunistický funkcionář: Demokracii neohrožuje Ondráček, ale Jana Nečasová. Kradli tu, ani pauzu na oběd nedrželi. Lidé pochopí, že jsme na jejich straně

 
Komunista Filip Zachariáš v rozhovoru s moderátorem televize XTV.cz Lubošem Xaverem Veselým poznamenal, že v současné době najdeme v Česku levicovou stranu, a to KSČM. Komunisté prý nabízejí program, který by prospěl významné části naší společnosti. Média se ale místo programu věnují minulosti komunistů. Lidé by se přitom mnohem víc měli zajímat o to, co tu předváděla pravice v 90. letech, kdy se tu podle Zachariáše kradlo tolik, že se ani obědová pauza nedržela. Nakonec udeřil na ČT.
21.03.2018 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Filip (81 článků) , Luboš Veselý (477 článků) , Jan Veselý (175 článků) , Jan Veselý (175 článků) , Jan Filip (74 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »