Články k osobnosti

Jan Smutný

  poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Smutný »
 

Kellnerova TV Nova? Smutný den, píše Jakub Janda. A expertova temná očekávání...

 
Dnes se slaví svátek výročí vzniku samostatného Československa. Nicméně, Jakubu Jandovi z Evropských hodnot ho zkazil Petr Kellner a jeho rozhodnutí koupit CME, tedy i TV Nova. „Smutný den pro suverenitu České republiky,“ nechal se slyšet ředitel lobbistického spolku. A nebyl sám. Podle dalších se tak Kellner zařadil mezi další miliardáře, kteří si pořídili média. A podle analytika Jana Potůčka je zde možnost, že se za obsah Novy začne platit.
28.10.2019 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (266 článků) , Jakub Janda (517 článků) , Jan Smutný (16 článků)

Režisér Václav Vorlíček: Smutný vzkaz Brejchové do LDN!

 
Už dvaačtyřicet měsíců Jana Brejchová pobývá kvůli degenerativnímu onemocnění mozku v léčebně dlouhodobě nemocných v pražském Motole. Oslaví tam i své zítřejší 79. narozeniny. Režiséři největší českou filmovou hvězdu, za kterou je herečka právem označována, zbožňovali. Výjimkou není ani Václav Vorlíček ( 88), který ji obsadil do nezapomenutelné role královny v legendárním seriálu Arabela. Ve velkém rozhovoru pro sobotní Aha! na ni moc rád zavzpomínal.
19.01.2019 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Brejchová (278 článků) , Václav Vorlíček (140 článků) , Václav Brejcha (4 články) , Jan Smutný (16 článků)

Koncert podpořil vznik nových svatovítských varhan

 
V pražském Rudolfinu se v sobotu večer konal adventní benefiční koncert České mše vánoční Jakuba Jana Ryby, jehož výtěžek půjde do sbírky na nové varhany pro katedrálu sv. Víta. Pořádaly ho advokátní kancelář Císař, Češka, Smutný a nadační fond Bohemian Heritage Fund.
16.12.2018 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Ryba (31 článků) , Jan Smutný (16 článků) , Jan Císař (5 článků)

Korunní princ klanu Kočků se vyznal z velké bolesti: Líto, je mi líto...

 
Smutný záběr na tři zapálené svíčky sdílel na Instagramu Václav Kočka nejmladší (25), který loni přebral pomyslné otěže vedení Matějské pouti. Na Dušičky tak uctil památku svého otce Václava (†40), bratrance Jana (†28) a syna Venouška (†6 dní).
02.11.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Smutný (16 článků)

4 nejlepší ženské romány

 
Vybrat romány, které by měly představovat vrchol literatury pro ženy, je práce nelehká a navíc nevděčná, protože vždycky půjde o subjektivní výběr a řada čtenářek to jistě vidí jinak. Dnešní téma tedy pojmu spíš jako mé nejoblíbenější ženské romány s nadějí, že se aspoň některé z vás trefím do vkusu. 1. Jana Eyrová Nebylo těžké vybrat tu pro mě úplně nejoblíbenější, protože tuto knihu mám ráda už od dětství. Nádherný romantický příběh z viktoriánské Anglie od jedné ze sester spisovatelek Charlotte Bronte. Je v ní všechno: trápení, láska, tragédie a nakonec nezbytný happy end. Uprostřed yorkshirských slatin a vřesovišť se odehrává silný příběh statečné dívky a její velké lásky. 2. Pýcha a předsudek U románů  anglických klasických spisovatelek bych mohla zůstat dlouho, protože navzdory tomu, že to ve své době neměly úplně lehké,dokázaly napsat krásné romány vypovídajícví o duchu doby. To se povedlo i Jane Austinové v jejím nejznámějším románu o zámožné středostavovské společnosti a jejich maloměšťáckých představách o morálce. Láska hlavní hrdinky k Marcu Darcymu se vepsala do paměti čtenářkám už na 200 let a pokud jste si vzpomněla na jméno shodné s láskou Bridget Jones, není to náhoda. 3. Ptáci v trní Silný příběh zakázané lásky mezi farmářkou a katolickým knězem byl před časem i zfilmován a v hlavní roli exceloval Richard Chamberlain. Od prvních řádků vás román přenese do Austrálie v době před 2.světovou válkou a strhne vás s sebou do příběhu i dějinných událostí následujících let. Překvapí vás, jak s mohou dostat do vzájemných konfliktů různé podoby lásky: mateřská, milenecká, láska k vlasti i k Bohu. Smutný a dojemný příběh od Colleen McCullough, při kterém nezůstanou oči suché. 4. Jih proti severu Přesně podle názoru, že všechny velké příběhy už byly napsány v minulosti a vše ostatní je jen jejich variacemi, zůstávám u klasiky, tentokrát americké.... Čtěte více Příspěvek 4 nejlepší ženské romány pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
01.04.2018 01:05 |

podobné články

Osobnosti: Richard Chamberlain (4 články) , Bridget Jones (4 články) , Jane Jones (1 článek) , Jane Jones (1 článek) , Charlotte Jones (4 články) , Jan Smutný (16 článků)

Tragická smrt Čechů v Tatrách: Hanka (†47) s Honzou (†60) si zemřeli v náručí!

 
Smutný konec měl výlet dvou Čechů do Tater. Hanku z Prahy a Jana z Pardubic patrně v horách přepadlo špatné počasí a jen pár metrů od hlavní cesty umrzli. Až do konce se však objímali.
29.11.2017 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Smutný (16 článků)

Smutný osud pohádkové Arabely Jany Nagyové: Přišla o děti i práci!

 
Herečka Jana Nagyová (58), která se proslavila rolí princezny Arabely, momentálně žije v německém Düsseldorfu a vždy snila o velké rodině, což se jí také splnilo. Postupem času však o děti přišla. Nagyová tak doufá, že se aspoň dočká nějaké další role, zatím to však nevypadá vůbec dobře…
29.06.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1555 článků) , Jana Nagyová (1548 článků) , Jan Smutný (16 článků)

Stanjura (ODS): No to je blázinec. Smutný výsledek naší legislativní práce

 
Projev na 55. schůzi sněmovny 23. února 2017 k Návrhu poslanců Jana Volného, Jaroslava Faltýnka, Karla Šidla, Karla Fiedlera, Františka Laudáta, Adolfa Beznosky, Jaroslava Klašky, Milana Brázdila, Miloslavy Rutové a dalších na vydání zákona, kterým se mění zákon o zadávání veřejných zakázek:
23.02.2017 11:20 |

podobné články

Osobnosti: František Laudát (241 článků) , Jan Faltýnek (35 článků) , Jan Fiedler (5 článků) , Jan Smutný (16 článků)

Jan (†28) se ztratil cestou z oslavy narozenin: Tělo našli v žumpě

 
Smutný konec má pátrání po osmadvacetiletém Janovi, který se ztratil cestou z vlastní narozeninové oslavy. Mladíka přes týden hledala rodina, kamarádi i dobrovolníci. Tělo muže bylo objeveno v hluboké žumpě.
08.11.2016 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Smutný (16 článků)

Učitelka s předkusem ze Saxany Jana Drbohlavová (75): Smutný konec v domově důchodců

 
Jana Drbohlavová (75), jejíž nejslavnější rolí byla určitě učitelka Pešková v komedii Dívka na koštěti, točila naposledy v roce 2012 film Školní výlet. Už tehdy chodila o holi. Její stav se ale postupně hodně zhoršil. Slábla, ztrácela síly a hlavně náladu.
11.07.2016 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Drbohlavová (49 článků) , Jan Smutný (16 článků)

Smutný pohled na hereckou hvězdu: Jana Šulcová dočasně skončila na invalidním vozíku

 
Oblíbená herečka Jana Šulcová  (67) , která je coby představitelka role Kateřiny Horákové neodmyslitelně spjata s komedií století S tebou mě baví svět, nedávno podstoupila operaci kyčle a je v domácí rekonvalescenci.
10.09.2014 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Šulcová (188 článků) , Kateřina Horáková (8 článků) , Jana Horáková (38 článků) , Jan Smutný (16 článků)

Smutný (TOP 09): 400 milionů každý rok pro český sport

 
Senát schválil návrh poslance Jana Smutného, který přinese ročně českému sportu o čtyři sta milionů korun více. „Měli jsme v zásadě dva cíle, jednak zajistit větší podporu pro mládež a masový sport, jednak zprůhlednit penězotoky, které do sportu vedou. Získá-li náš návrh ještě podpis prezidenta, mohu říci, že máme splněno,“ okomentoval spolupředkladatel Jan Smutný novelu loterijního zákona.
21.06.2013 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Smutný (16 článků)

Smutný život drsňačky Jany z Farmy: O své dítě bojuje s expřítelem, který sedí

 
Soutěžící Jana Stránská, zdánlivě drsňačka, která nejde pro hrubé slovo daleko, je ve skutečnosti citlivou duší, která má velmi dramatický soukromý život. Kromě toho, že je matkou samoživitelkou a stabilně žije ve velké finanční nouzi, musí o svého čtyřletého syna bojovat.
08.07.2012 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Stránská (4 články) , Jan Smutný (16 článků)

Smutný příběh Jany (41), která porodila mrtvého chlapečka: Místo miminka pohřbili mě!

 
Mráz po zádech přechází z příběhu, který prožila máma dvou dětí Jana (41) z Táborska. S partnerem se rozhodli, že si pořídí ještě miminko. Vše se dařilo, ale v průběhu těhotenství přišly komplikace a Jana předčasně porodila mrtvého chlapečka.
22.06.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Smutný (16 článků)

Smutný osud Jany Preissové: Bolest a hádky v rodině!

 
Krutý osud pronásleduje v posledních letech legendární herečku Janu Preissovou (61). Nejen, že se schovává před světem a bojuje se svými psychickými problémy, ale před časem se na ní podepsaly i neshody v rodině. Rozvod syna Martina nesla velmi těžce...
27.08.2009 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Preissová (60 článků) , Jan Smutný (16 článků)

Smutný Jan Šťastný křtil knihu bez manželky i milenky!

 
Ve svých třiačtyřiceti letech Jan Šťastný pokřtil první knihu o sobě Chlap se sametovým hlasem. Autorka knihy, Mirka Besserová, v ní dokázala z plachého herce vytáhnout víc, než by sám chtěl. Mimo jiné i upřímné vyznání lásky k manželce Lence, která mu utekla s milencem. Ani ona, ani současná přítelkyně, herečka Barbora Petrová, však nedorazily.
13.05.2009 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Petrová (43 článků) , Jan Smutný (16 článků)
« Předchozí 1 Další »