Články k osobnosti

Jan Skopeček

  herec, dramatik

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Skopeček »
 

Fiala prohodil Válka dveřmi, smál se Havlíček. Připomněli mu, co dělal Babiš Vojtěchovi

 
Místopředseda Poslanecké sněmovny Karel Havlíček (ANO) kritizuje premiéra Petra Fialu (ODS), který dohodl s lékaři navýšení platů v příštím roce, ačkoliv ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) tuto možnost dlouho odmítal. „Premiér prohodil ministra Válka dveřmi, obešel ho,“ tvrdí Havlíček. Místopředsedové sněmovny Jan Skopeček (ODS) i Věra Kovářová (STAN) mu připomněli, že expremiér Andrej Babiš také zasahoval do zdravotnictví a na tiskových konferencích dokonce ztrapňoval svého ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha.
08.12.2023 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26070 článků) , Petr Fiala (5969 článků) , Jan Skopeček (426 článků) , Vojtěch Adam (1791 článků) , Karel Fiala (264 článků) , Karel Fiala (162 článků)

Stát podle Skopečka musí najít mechanismus, jak kompenzovat růst cen energie

 
Stát musí najít mechanismus, jak při nárůstu cen energií nad únosnou hranici zajistit, aby podniky neztratily konkurenceschopnost a domácnosti se nedostaly do tíživé sociální situace. V diskusním pořadu Partie Terezie Tománkové televize CNN Prima News to dnes řekl místopředseda Poslanecké sněmovny Jan Skopeček (ODS).
03.12.2023 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Skopeček (426 článků)

ODS: Středočeští poslanci s Markem Bendou diskutovali se studenty o významu sametové revoluce

 
Středočeští poslanci Jan Skopeček, Vojtěch Munzar, Petr Bendl a Jiří Havránek s Markem Bendou během poslaneckého dne v regionech v pondělí 20. listopadu navázali na další ze série výjezdů ODS blíž k Vám, tentokrát po krásách středních Čech.
22.11.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Skopeček (426 článků) , Marek Benda (669 článků) , Petr Bendl (520 článků) , Marek Čech (111 článků) , Jiří Marek (479 článků) , Jiří Marek (479 článků) , Vojta Marek (21 článků)

„Fiala má jednat v Bruselu. Místo toho hladí hrochy v Africe!“ Havlíček totálně vypěnil

 
Hrozící zdražování energií a video premiéra Petra Fialy na nákupech v Německu, které v české společnosti vyvolalo vlnu kritiky, byla v nedělní Partii témata místopředsedy Sněmovny Jana Skopečka z ODS a Karla Havlíčka z hnutí ANO. Ten se opřel do premiéra Petra Fialy, že místo aby řešil v Bruselu drahé energie, „hladí hrochy v Africe“. Kritizoval jej také za to, že srovnávacími nákupy cen potravin v Německu a Česku zesměšnil Česko.
12.11.2023 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5969 článků) , Jan Skopeček (426 článků) , Karel Fiala (264 článků)

Starostové chtějí ještě více peněz na rozdávání. Skopeček z ODS se neudržel

 
Ekonomický expert ODS, místopředseda Sněmovny Jan Skopeček, poslal druhé největší vládní straně Starostů a nezávislým (STAN): Toto byste si měli pořádně rozmyslet a neohrožovat vládu…
15.09.2023 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Skopeček (426 článků)

Karel Havlíček se navezl do Petra Fialy: Mluví jako kovaný komunista, řekl a přirovnal ho k Jakešovi

 
Premiér a předseda ODS Petr Fiala podle místopředsedy Sněmovny a opozičního hnutí ANO Karla Havlíčka se vyjádřil jako "kovaný komunista", když ve čtvrtek vyzval potravinářské firmy s rekordními zisky ke snížení cen produktů. Místopředseda Sněmovny Jan Skopeček (ODS) se proti Havlíčkovu osočení svého stranického šéfa ohradil. Podle něj byla premiérova výzva logická. Uvedli to dnes v pořadu Partie Terezie Tománkové.
01.09.2023 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5969 článků) , Jan Skopeček (426 článků) , Karel Fiala (264 článků) , Karel Fiala (162 článků)

Snižte si zisk... Fialova výzva zvedla ze židle Havlíčka: Jako Jakeš o Zagorové!

 
Místopředsedové Sněmovny Jan Skopeček (ODS) a Karel Havlíček (ANO) se v Partii CNN Prima News střetli nad konsolidačním balíčkem a jeho změnami. Řeč byla i o cenách energií. Někdejší ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček také zkritizoval premiéra Petra Fialu (ODS) za jeho výzvu ke snížení zisku potravinářů.
27.08.2023 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5969 článků) , Jan Skopeček (426 článků) , Karel Fiala (264 článků) , Karel Fiala (162 článků)

Skopeček z ODS si řekl voličům o vysvědčení vládě. Už u evropských voleb

 
Vládním stranám mizí voliči. O tom, co vše může za klesající preference vládních stran, diskutovali v nedělní Partii na CNN Prima News místopředseda Sněmovny Jan Skopeček z ODS a předseda poslaneckého klubu SPD Radim Fiala, jenž podotkl, že všechny vládní strany kromě Pirátů „jdou dolů“, neboť neoslovují své voliče a dostatečně nekomunikují. „Lidé jsou otráveni pohledem na vládu,“ řekl místopředseda SPD. Ale Skopeček ho mírnil, ať z výsledku průzkumu nedělá nic mimořádného, a že mnohé se do konce volebního období ještě změní.
23.07.2023 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Skopeček (426 článků) , Radim Fiala (430 článků) , Radim Fiala (430 článků)

Proti Istanbulské úmluvě. Ve Sněmovně se sbírá odpor

 
Ideologický text Istanbulské úmluvy nepotřebujeme. To jsou slova místopředsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu Jana Skopečka (ODS), který ve středu vystoupil spolu s dalšími poslanci po jednání u kulatého stolu, jehož se zúčastnili zákonodárci napříč spektrem. Samozřejmě že zaznělo také jednoznačné odmítnutí násilí na ženách.
20.07.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Skopeček (426 článků)

Skopeček z ODS vzkazuje důchodcům: Proti průměru se máte lépe, než za Babiše

 
Sněmovna dala šanci zpomalení řádných valorizací penzí a zpřísnění podmínek pro předčasné důchody. Nad tématem se v nedělní Partii střetli místopředsedové Sněmovny Jan Skopeček z ODS a Karel Havlíček z hnutí ANO. Podle Skopečka se dnes mají penzisté lépe než za Babiše. „Máte tu drzost dělat ze sebe mravokárce,“ rozčiloval se Havlíček na zástupce vládní koalice. Oba pánové se vzácně shodli, že teď to není důchodová reforma, ale výrazné parametrické úpravy důchodového systému. Tématem byl i deficit státního rozpočtu.
11.06.2023 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Skopeček (426 článků)

Skopeček (ODS): Lidé v regionech oceňují redukci národních dotací

 
Jan Skopeček, místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR ve středu navázal na sérii akcí, pořádaných u příležitosti konání unikátního projektu #Vysocinajenejvic, během kterého přijíždějí nejen osobnosti veřejné sféry k neformálním setkáním do různých míst Vysočiny.
08.06.2023 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Skopeček (426 článků)

„A to máme pít vodu z kaluží?“ Skopeček čelil odborům i Jílkové, odrážel Vrabelem a dezinformátory

 
Vy jdete jen po chudých a po střední třídě! Že žijeme v tržním prostředí? Vy jste pěkný lhář. Proč zdražujete nealkoholické nápoje? To máme pít vodu z kaluží? Ve čtvrtečním pořadu ČT Máte slovo bylo chvílemi opravdu horko. Ekonomický expert ODS Jan Skopeček odrážel útok za útokem. Čelil nejen Josefu Středulovi.
19.05.2023 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Skopeček (426 článků)

„A to máme pít vodu z kaluží?“ Skopeček z ODS se posmíval odborům a nakonec i Jílkové

 
Vy jdete jen po chudých a po střední třídě! Že žijeme v tržním prostředí? Vy jste pěkný lhář. Proč zdražujete nealkoholické nápoje? To máme pít vodu z kaluží? Ve čtvrtečním pořadu ČT Máte slovo bylo chvílemi opravdu horko. Ekonomický expert ODS Jan Skopeček odrážel útok za útokem. Čelil nejen Josefu Středulovi.
19.05.2023 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Skopeček (426 článků)

Stanjura přesvědčoval straníky: Slib jsme neporušili, celkově se daně nezvýší

 
Ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS) chápe, že zvýšení daní se nelíbí nikomu, koho se dotkne. „Není to překvapivé, ale my prostě nemůžeme vyhovět všem,“ řekl. Konsolidační balíček považuje za protiinflační. Snížení DPH u potravin by mohlo vést ke snížení jejich cen, musí se však vyvíjet tlak na obchodníky. Kvůli pivu vláda nepadne. ODS podle ministra splnila slib, že nezvýší celkovou daňovou zátěž občanů. Místopředseda Sněmovny Jan Skopeček (ODS) na sobotní ideové konferenci zvýšení daní označil za „krvavý kompromis“. ODS za to ponese politické následky.
13.05.2023 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Skopeček (426 článků) , Zbyněk Stanjura (525 článků)

Matěj Gregor žasne. Ministr neschopnější, než si myslel. To jsou čísla!

 
Schodek rozpočtu bude možná 400–500 miliard korun, možná i více. To jsou slova Matěje Gregora na youtubovém kanále Spolek Odchod, kde velmi výrazně podrobil kritice vládu Petra Fialy (ODS). Řeč byla také o Janu Skopečkovi a superhrubé mzdě.
10.05.2023 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5969 článků) , Jan Skopeček (426 článků)

„Není vám to trapné?“, „Ne!“ Schillerová a Skopeček prali v přímém přenosu „špinavé prádlo“

 
V první hodině Partie se utkali exministryně financí Alena Schillerová (ANO) a ekonomický expert ODS Jan Skopeček. A ve studiu bylo místy pořádné horko. Schillerová hned na úvod vytáhla vtip o premiérovi Petru Fialovi a zasazovala vládě pětikoalice ránu za ranou. Když Skopeček přecházel do tvrdých protiútoků, Schillerová se zlobila. „To vám není hanba?“ „Vy jste jako ODS z privatizačního fondu pokradli 300 miliard!“
07.05.2023 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5969 článků) , Jan Skopeček (426 článků)

Kalousek: Bez eura v EU jen šoupeme nohama

 
Česko slaví 19 let od vstupu do EU. Miroslav Kalousek (TOP 09) za to poděkoval mimo jiné i Václavu Klausovi. A nejen jemu. V diskusi s ekonomickým expertem ODS Janem Skopečkem se zasazoval o přijetí eura a vysvětloval, proč je to pro Česko důležité. Abychom jen nestáli za dveřmi a nešoupali nohama. Senátor Zdeněk Hraba žádal, aby se Česko v EU chovalo sebevědomě. A přišel s výzvou.
01.05.2023 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (11038 článků) , Jan Skopeček (426 článků) , Miroslav Kalousek (7820 článků)

Skopeček (ODS): Není na místě jakkoliv se bavit o zvyšování daní

 
Kde najít úspory ve státním rozpočtu se mezi sebou ptali fundovaní aktéři aktuální konference pod záštitou místopředsedy Poslanecké sněmovny Jana Skopečka v dolní komoře Parlamentu ČR. Organizátor semináře „Kde hledat úspory ve státním rozpočtu“ k jednomu stolu sezval významné odborníky z řad bankovních institucí, Národní rozpočtové rady, akademické sféry i politiky.
28.04.2023 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Skopeček (426 článků)

Fiala nebude jásat. V živém přenosu se do sebe pustili dva koaliční poslanci. Důvod zásadní

 
Ve druhé hodině Partie na CNN Prima News se střetli poslanci Jan Skopeček (ODS), Josef Bernard (STAN), Martin Kolovratník (ANO) a Radek Koten (SPD). Ač pochází Skopeček s Bernardem z jedné koalice, hádali se o to, kolik peněz půjde dostat do rozpočtu. „Vy jste rozvrátili rozpočet,“ vmetl Bernard Skopečkovi. Kolovratník se smál. „Já jsem zvědav, co z toho vyjde, když vy se v koalici hádáte,“ kroutil hlavou. Pak nastoupil Koten a navrhl plán, jak uzdravit české státní finance. „Zdaňte Google, zdaňte Facebook a peníze budou,“ pravil. Prý by také přestal posílat zbraně na Ukrajinu.
26.03.2023 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Skopeček (426 článků)

Hospodářská komora: České podniky zamíří na obchodní jednání na Filipínách

 
Dvě podnikatelská fóra s filipínskými podniky, dvoustranná jednání firem a rozhovory se zástupci místních úřadů a samospráv organizuje Hospodářská komora České republiky ve dnech 12. až 18. února v hlavním městě Filipínské republiky Manile a v dalších městech tohoto ostrovního státu v jihovýchodní Asii. Podnikatelskou delegaci vede viceprezident Hospodářské komory Michal Štefl. Tuzemské podniky přímo na Filipínách podpoří místopředseda Poslanecké sněmovny Jan Skopeček, kterého podnikatelská delegace do této země doprovodí na jeho oficiální návštěvu s Hospodářským výborem Poslanecké sněmovny.
11.02.2023 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Skopeček (426 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »