Články k osobnosti

Jan Pokorný

  písničkář, hudební textař

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Pokorný »
 

V prosinci zásnuby, v únoru miminko: Pokáč se raduje ze syna s neobvyklým jménem!

 
Písničkář Pokáč (30), jehož skutečné jméno je Jan Pokorný, se k upřímnému údivu všech svých fanoušků stal ve čtvrtek 11. února otcem! Těhotenství snoubenky Elišky Klučinové (32), bývalé atletky, se jim podařilo utajit až do porodu a chlapeček dostal krásné, byť trošku neobvyklé jméno…
12.02.2021 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (154 článků) , Eliška Klučinová (19 článků) , Jan Pokorný (13 článků)

Další miminko v českém showbyznysu: Slavný písničkář a atletka mají Teodora

 
Český písničkář Pokáč, vlastním jménem Jan Pokorný (30), se pochlubil na sociálních sítích velkou novinkou. Stal se z něj tatínek! Synka mu porodila jeho snoubenka, atletka Eliška Klučinová. O těhotenství mlčel až do poslední chvíle. Tak teď už zbývá jen svatba!
12.02.2021 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (154 článků) , Eliška Klučinová (19 článků) , Jan Pokorný (13 článků)

Písničkář Pokáč a bývalá atletka mají syna. Dostal jméno Teodor

 
Písničkář Jan Pokorný (30) alias Pokáč je otcem. Jeho snoubenka Eliška Klučinová (32) porodila syna Teodora. Fanouškům to oznámili na sociálních sítích.
12.02.2021 08:31 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (154 článků) , Eliška Klučinová (19 článků) , Jan Pokorný (13 článků)

Písničkář Pokáč se bude ženit. Tak teda jo, odpověděla mu jeho atletka na žádost o ruku

 
Písničkář Pokáč, vlastním jménem Jan Pokorný, se zasnoubil s přítelkyní Eliškou. Fanouškům to oznámil snímkem, na kterém se jeho partnerce na levé ruce blyští krásný zásnubní prsten, a slovy: „...a ona řekla: tak teda jo.“
25.12.2020 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (154 článků) , Jan Pokorný (13 článků)

Jágrova reakce na mou písničku potěšila. Fanoušků ale nepřibylo, říká Pokáč

 
Zpívá od devatenácti, ale osm let na vystoupení skoro nikdo nechodil. Před třemi roky se to zlomilo. Teď má Jan Pokorný alias Pokáč tolik koncertů, že by mu slavní kolegové mohli závidět. Nedávno si řekl o ještě větší pozornost písničkou o Jágrovi, která na internetu pobavila miliony lidí. Včetně samotného hokejisty.
17.09.2020 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (154 článků) , Jan Pokorný (13 článků)

Schneiderová vyrazila na Fashion Week s pánským doprovodem: Schytal kritiku a výsměch

 
Jako řada slavných českých celebrit, tak i Jitka Schneiderová vyrazila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Na jednu z módních přehlídek ji doprovodil stylista Honza Pokorný, nad jehož outfitem některým zůstal rozum stát. Hanlivé komentáře si ovšem oblíbená herečka nenechala líbit.
08.09.2020 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Schneiderová (356 článků) , Jan Pokorný (154 článků) , Jan Pokorný (13 článků)

Písničkář Jan »Pokáč« Pokorný: Hrával jsem jen zvukařům

 
Dlouho to nevypadalo, že by byl Jan »Pokáč« Pokorný (30) hvězdou. Kluk zpívající s kytarou, žádný prvoplánový krasavec. Na koncerty mu nikdo nechodil, a tak hrál jen pro zábavu a pracoval jako ajťák. Vydržel a situace se obrátila. Dnes mají jeho songy na YouTube i přes osm milionů zhlédnutí a fanoušci je na koncertech zpívají s ním.
09.08.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (154 článků) , Jan Pokorný (13 článků)

Už je nás pět! hlásí Simona Krainová. Čivava dostala „božské" jméno!

 
Před měsícem si modelka Simona Krainová (47) se syny chovala na výletě po Vltavě šestnáctiletou čivavu stylisty Honzy Pokorného. A vida! Teď už se konečně mazlí se svou vlastní. Rodinka si pořídila fenku čivavy, která se honosí vskutku význačným jménem.
02.07.2020 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2144 článků) , Jan Pokorný (154 článků) , Jan Pokorný (13 článků)

Pokáč: Na své album písničku o koronaviru už asi nesložím

 
Pro rozhlasovou stanici připravuje Rychlovky, písně na aktuální téma. V únoru si zajel na pár koncertů do Austrálie, v květnu vydal duet s Annou Slováčkovou a následující sobotu a neděli bude mít sérii vystoupení na lodi plující na Vltavě v Praze. Poté písničkář Pokáč, vlastním jménem Jan Pokorný, vyrazí za svými českými fanoušky.
12.06.2020 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (154 článků) , Anna Slováčková (179 článků) , Jan Pokorný (13 článků)

Šijeme roušky, Babiš zatím sbírá body a fanoušky. Xindl X má novou píseň o premiérovi

 
Internet zaplňují písně o koronaviru. Například český zpěvák Xindl X, vlastním jménem Ondřej Ládek, napsal veselou píseň o neveselých věcech Roušky. Glosuje v ní nedostatek dezinfekce, testů na koronavirus a roušek. Písničkář Pokáč, celým jménem Jan Pokorný, zase v rýmech například radí, jak se koronaviru zcela vyhnout.
19.03.2020 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Ládek (80 článků) , Jan Pokorný (154 článků) , Jan Pokorný (13 článků)

Novinářka vlepila facku redaktorovi Sputniku. Do dění vstoupil Rozhlas a tamní boss Pokorný dostal taky. Ale libově. Mlask. Mlask. Pouze na PL

 
Dne 23. listopadu vyšel na irozhlas.cz článek, který informoval o incidentu, kdy redaktorka Deníku N Petra Procházková nejdříve vulgárně a poté i fyzicky napadla redaktora Sputniku Vladimíra Frantu. To, jak o situaci irozhlas.cz informoval, se ovšem nelíbilo radnímu ČRo Tomáši Kňourkovi. Ačkoliv ředitel zpravodajství Jan Pokorný a ani šéfredaktor Radek Kedroň v článku problém neviděli, Rada Českého rozhlasu jednoznačně odhlasovala porušení Kodexu Českého rozhlasu.
21.12.2019 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Petra Procházková (165 článků) , Jan Pokorný (154 článků) , Jan Pokorný (13 článků) , Radek Petr (224 článků) , Petr Rada (269 článků)

Žádné slitování. Ohrožuje důchodce. Můžem to zabalit. Babiš na debatě čapl mikrofon, už ho nepustil. Děly se věci

 
Dnes Český rozhlas uspořádal debatu Rozděleni svobodou, a sice na téma školství, bydlení a situace ohrožené třídy. Debata byla vzácná tím, že se v ní sešlo všech devět předsedů stran zvolených do Poslanecké sněmovny. A význačná tím, že premiér Andrej Babiš často ignoroval pokyny a otázky moderátora Jana Pokorného. „Není to jak u Moravce, můžem mluvit?“ ptal se sarkasticky. A Tomio Okamura se zase rozjel u sociálního bydlení. „Nepřizpůsobivé“ by vyhnal do holobytů. „Žádné slitování není namístě,“ mínil.
05.11.2019 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21420 článků) , Tomio Okamura (2494 článků) , Jan Pokorný (154 článků) , Jan Pokorný (13 článků)

Žádné slitování. Ohrožuje důchodce. Můžem to zabalit. Babiš na debatě čapl mikrofon, už ho nepustil. Děly se věci

 
Dnes Český rozhlas uspořádal debatu Rozděleni svobodou, na téma školství, bydlení a situace ohrožené třídy. Debata byla vzácná tím, že se v ní sešlo všech devět předsedů stran zvolených do Poslanecké sněmovny. A význačná tím, že premiér Andrej Babiš často ignoroval pokyny a otázky moderátora Jana Pokorného. „Není to jak u Moravce, můžem mluvit?“ ptal se sarkasticky. A Tomio Okamura se zase rozjel u sociálního bydlení. "Nepřizpůsobivé" by vyhnal do holobytů. „Žádné slitování není na místě,“ mínil.
04.11.2019 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21420 článků) , Tomio Okamura (2494 článků) , Jan Pokorný (154 článků) , Jan Pokorný (13 článků)
« Předchozí 1 Další »