Články k osobnosti

Jan Pokorný

  moderátor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Pokorný »
 

Rozvracíte republiku, do basy na 12 let! Brutální Samková a trestní oznámení na Český rozhlas a Janka Kroupu. Detaily zde

 
Jaké jsou zákonné limity ochrany svých anonymních zdrojů novináři? Právě o to běží v kauze advokátky Kláry Samkové a Janka Kroupy. Klára Samková na investigativního novináře podává trestní oznámení a také na Kroupova šéfa z Českého rozhlasu Jana Pokorného a na Český rozhlas vůbec. Obvinění nejsou malá. Za „rozvracení republiky“, ze kterého Samková Kroupu a ředitele zpravodajství viní, je trestní sazba 8 až 12 let. Janka Kroupu viní Samková ze systematické manipulace veřejným míněním skrz nepodložené kauzy v médiích. „Veřejné mínění je řadu let přesvědčováno, že zásadním problémem naší země jsou její špatní, zkorumpovaní, líní a hloupí politici. Nikoliv. Problémem České republiky jsou osoby, které vystupují jako novináři a vytvářejí obraz politiků dle svého vlastního rozhodnutí,“ píše o investigativním novináři.
23.01.2019 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (141 článků) , Janek Kroupa (135 článků)

Peklo na D1: Filmaři Honza a Honza tu strávili 13,5 hodiny! „Hodně aut zhaslo, čekáme na vlky...“

 
„Začíná tu být tma, hodně aut zhaslo. Čekáme na vlky.“ Tuhle lehce humornou zprávu posílali mobilem domů ve středu po 23. hodině pražští filmaři Jan Pokorný (40) a Jan Jaroš (31) ze 71. kilometru dálnice D1. Stejně jako tisíce dalších řidičů uvízli v koloně na cestě do Olomouce, kde měli druhý den ráno natáčet dětskou sportovní akci.
14.12.2018 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (141 článků)

Získali jsme záznam jednání nejvyšších činitelů Rozhlasu. Řešili nevídanou cenzuru premiéra Babiše, jemuž vystřihli věty z rozhovoru. Výsledek je opravdu překvapivý

 
Andrej Babiš poskytl minulý týden Radiožurnálu rozhovor, ve kterém mimo jiné kritizoval redaktora Českého rozhlasu Janka Kroupu. Poté, co byl rozhovor odvysílán, se nestačil divit, že tuto větu z jeho rozhovoru editoři vystřihli. Ve středu proběhla Rada Českého rozhlasu, kde se věc se zmizelou větou probírala. Ředitel zpravodajství Jan Pokorný ovšem došel k závěru, že se vlastně nic nestalo.
30.11.2018 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků) , Jan Pokorný (141 článků) , Janek Kroupa (135 článků)

Pane prezidente, co to je zm*d? Zeman už hlouběji klesnout nemůže, nešetří Češi kritikou

 
Bojovali proti "ekonomickým z**dům", proto dostanou státní vyznamenání. Tak včera Miloš Zeman (74) mluvil v pořadu Hovory z Lán s Janem Pokorným. Už v roce 2014 Radiožurnálu pořádně zavařil již legendárním výrokem "k*nda sem, k*nda tam". Extrémní vulgarita prezidenta je pro většinu Čechů neúnosná.
16.10.2018 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (141 článků) , Miloš Zeman (22562 článků)

Vulgarity z Lán mají pokračování: Vyznamenám ty, kteří bojovali proti ekonomickým z**dům, řekl Zeman

 
Že se prezident Miloš Zeman nebojí používat sprostá slova už posluchači Českého rozhlasu dobře vědí. Když v listopadu 2014 poprvé předvedl svou extrémně vulgární mluvu v pořadu Hovory z Lán s novinářem Janem Pokorným, pobouřil tím velkou část české veřejnosti. Tentokrát použil vulgarismy ve spojení se jmény lidí, které hodlá vyznamenat při ceremoniálu 28. října.
15.10.2018 19:01 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (141 článků) , Miloš Zeman (22562 článků)

„Zm*di.“ Prezident Zeman ve veřejnoprávním rozhlasu hodně přitvrdil. Patřilo to Bakalovi a dalším

 
Moderátor Jan Pokorný přivítal v pondělních Dvaceti minutách Radiožurnálu speciálního hosta. V Lánech hovořil s prezidentem Zemanem. Miloš Zeman se vyjádřil k výsledkům senátních voleb i k celé řadě dalších věcí s razancí sobě vlastní. Mimo jiné v tomto rozhovoru použil slovo „zmrd“, když se snažil popsat, jak vnímá Zdeňka Bakalu nebo Viktora Koženého.
15.10.2018 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Kožený (101 článků) , Jan Pokorný (141 článků) , Miloš Zeman (22562 článků)

„Zm*di.“ Prezident Zeman ve veřejnoprávním rozhlasu vypustil drsné slovo. Patřilo Bakalovi a dalším

 
Moderátor Jan Pokorný přivítal v pondělních Dvaceti minutách Radiožurnálu speciálního hosta. V Lánech hovořil s prezidentem Zemanem. Miloš Zeman se vyjádřil k výsledkům senátních voleb i k celé řadě dalších věcí s razancí sobě vlastní. Mimo jiné v tomto rozhovoru použil slovo „zmrd“, když se snažil popsat, jak vnímá Zdeňka Bakalu nebo Viktora Koženého.
15.10.2018 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Kožený (101 článků) , Jan Pokorný (141 článků) , Miloš Zeman (22562 článků)

Mnoho lidí na mě má číslo. Já mám taky číslo na mnoho lidí... Duel Fischera a Tylové provázela legrace z Babiše

 
Komunální volby jsou za námi, ale část českých občanů ještě čeká druhé kolo senátních voleb. Na Praze 12 proti sobě bojují neúspěšný prezidentský kandidát Pavel Fischer stojící na počátku tohoto roku proti Miloši Zemanovi a Eva Tylová bojující jako nestraník za Piráty. Proč by měli voliči dát hlas právě vám, zeptal se moderátor Jan Pokorný svých hostů v Českém rozhlase. A ti odpověděli...
09.10.2018 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (141 článků) , Pavel Fischer (123 článků)

Pražský senátorský „duel“. Hilšer chce vyvracet mýty o bruselském diktátu, Michálek pokračovat v boji s korupcí

 
Hosty pondělních Dvaceti minut Radiožurnálu byli senátor za Piráty Libor Michálek a neúspěšný prezidentský kandidát Marek Hilšer, který by Michálka na jeho postu rád nahradil. Jejich slovní duel moderoval Jan Pokorný. Ve skutečnosti o duel vlastně nešlo, pánové si ve studiu spíše notovali. Hilšer prohlásil, že by v Senátu rád lidem předložil objektivní obraz EU a vyvrátil mýty o „bruselském diktátu“.
08.10.2018 18:51 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (141 článků) , Marek Hilšer (118 článků)

Policajti se schovávají u metra, nechytají lumpy! Jeden z kandidátů na pražského primátora se v rozhlasové debatě neudržel

 
Moderátor Jan Pokorný přivítal ve studiu Českého rozhlasu poslední čtyřku pražských volebních lídrů, kteří si přejí na postu primátorky nahradit Adrianu Krnáčovou (ANO). Ve studiu proti sobě usedli čtyři lídři. Byl mezi nimi i Zdeněk Krampera ze Sdružení pro republiku - Republikánská strana Československa Miroslava Sládka, který se hned na úvod pořádně obul do pražských policistů. Prý se rádi schovávají u metra místo toho, aby chytali lumpy.
04.10.2018 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (141 článků) , Miroslav Sládek (139 článků) , Adriana Krnáčová (757 článků) , Miroslav Pokorný (19 článků) , Miroslav Pokorný (19 článků)

Senátor Kubera si v předvolební debatě stěžoval na nepřizpůsobivé, kteří vytlačili běžné občany z koupaliště. A začala mela

 
Český rozhlas pořádá před komunálními volbami sérii debat regionálních volebních lídrů. Tentokrát moderátor Jan Pokorný zpovídal politiky ze severočeských Teplic. Tamní dlouholetý primátor Jaroslav Kubera z ODS zase jednou rozehrál mediální koncert. Podívejte se sami, jak „tvrdil muziku“.
27.09.2018 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (722 článků) , Jan Pokorný (141 článků)

Advokát Pokorný dorazil před sněmovní komisi. Takto promluvil o OKD

 
Právník Radek Pokorný strávil dnes před sněmovní vyšetřovací komisí k privatizaci černouhelné společnosti OKD necelou půlhodinu. V odpovědích na dotazy se odkazoval podle předsedy komise Lukáše Černohorského (Piráti) na advokátní tajemství. Před Pokorným komise vyslechla bývalého zaměstnance Fondu národního majetku (FNM) Jana Juchelku, píše ČTK.
26.07.2018 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (141 článků)

Špidla mluvil před komisí k vyšetřování privatizace OKD. Nechce říct o čem

 
Bývalý premiér a později eurokomisař Vladimír Špidla (ČSSD) vypovídal ve čtvrtek před sněmovní vyšetřovací komisí k privatizaci těžební společnosti OKD zhruba dvě hodiny. Otázky se podle něho týkaly doby, kdy působil ve vládě. Tehdy se prodej menšinového státního podílu v OKD připravoval. Před novináři ale Špidla příliš sdílný nebyl.
26.07.2018 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (141 článků)

Expremiér Špidla vypovídal kvůli OKD dvě hodiny. Přijít má i Sobotka

 
Bývalý premiér a později eurokomisař Vladimír Špidla (ČSSD) vypovídal dnes před sněmovní vyšetřovací komisí k privatizaci těžební společnosti OKD zhruba dvě hodiny. Otázky se podle něho týkaly doby, kdy působil ve vládě. Tehdy se prodej menšinového státního podílu v OKD připravoval. Před novináři ale Špidla příliš sdílný nebyl.
26.07.2018 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Špidla (296 článků) , Jan Hájek (179 článků) , Jan Pokorný (141 článků) , Jan Hájek (177 článků)

V jihlavské zoo pokřtí mláďata tygrů sumaterských

 
Kmotrem dvou mláďat tygřice Činty se stane písničkář a hudebník Jan Pokorný neboli Pokáč.
16.06.2018 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (141 článků)

Dcera farmáře „indiána“ Honzy (†53): Co se stalo, než se oběsil? Promluvila o případu s koněm a falešném inzerátu

 
Pohřbila milovaného tátu! Šestadvacetiletá dcera „Indiána“ Jana Pokorného (†53) Tereza před smutečním obřadem o jeho smrti promluvila pro Blesk. Pokud se potvrdí, že spáchal sebevraždu, jednal podle ní ve zkratu vyvolaném pomluvami a útoky lidí na něj i jeho blízké.
11.02.2018 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (141 článků)

Poslední rozloučení s farmářem Indiánem (†53): Smutek? Na ten nebylo na pohřbu místo!

 
Koncem ledna se oběsil a po dvou týdnech konečně našel klid. Jan Pokorný (†53) alias Indián z reality show Farmář hledá ženu spáchal sebevraždu nečekaně. Nikdo netušil, že se delší dobu necítil psychicky v pohodě. Na pohřeb v pardubickém krematoriu dorazila rodina i nejbližší přátelé.
10.02.2018 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (141 článků)

Poslední rozloučení s Indiánem (†53) z Farmáře: Jako ze Spalovače mrtvol!

 
Poslední sbohem dali pozůstalí a přátelé Janu Pokornému (†53) alias Indiánovi z reality show Farmář hledá ženu, který před 17 dny spáchal sebevraždu. Uspořádali mu nevšední obřad v pardubickém krematoriu, známém z filmu Spalovač mrtvol.
10.02.2018 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (141 článků)

Veselý pohřeb Indiána z Farmář hledá ženu: Zásahová jednotka a sláma v botách

 
Před patnácti dny přišla zpráva o jeho smrti. Jan Pokorný (†53), známý jako Indián z reality show Farmář hledá ženu, spáchal sebevraždu. Až nyní, po dvou týdnech, najde klid. Jeho rodina, přátelé a spousta žen se s ním v pátek v poledne naposledy rozloučili v pardubickém krematoriu.
10.02.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (141 článků)

Sebevražda Indiána Honzy (†53) z Farmáře: Dojemný vzkaz rodiny na parte!

 
Zažil slávu díky pořadu Farmář hledá ženu, pak ale zmizel ze světel reflektorů a začaly ho dohánět problémy a dluhy. Nakonec se Jan Pokorný (†53) alias Indián rozhodl dobrovolně odejít z tohoto světa a oběsil se. Zůstala po něm ale truchlící rodina, která nyní prozradila, kdy a jak se s ním naposledy rozloučí.
02.02.2018 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (141 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »