Články k osobnosti

Jan Novotný

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Novotný »
 

„Vystřílet Čechy.“ Víme, co čeká Pavla Novotného. Jde i o prezidenta

 
Novotného slova o vraždění, vyhánění a shazování z útesu příslušníků českého národa nezůstávají bez odezvy. Kromě podnikatele a komunálního politika Jana Čížka na starostu z ODS podal trestní oznámení i advokát Radek Suchý. Kromě hanobení národa se dle něho Novotný mohl dopustit i navádění k trestnému činu a podněcování k nenávisti. Upozorňuje, že Novotný má vysokou sledovanost, fotili se s ním i prezidentští kandidáti Pavel a Nerudová a vzhledem ke své minulosti by si měl být vědom toho, co říká. Advokát v oznámení, které předal ParlamentnímListům.cz, varuje, že Novotného slova by mohla vést k novému Jaromíru Baldovi.
21.03.2023 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1253 článků) , Jan Neruda (44 článků) , Jan Novotný (102 článků) , Jan Novotný (102 článků) , Jan Suchý (16 článků) , Radek Novotný (43 článků) , Radek Novotný (43 článků)

„Vyhnat v noci z baráku, zabít dítě a ženu, podříznout, to by Češi potřebovali...“ Tohle už Novotný přehnal, i otrlému právníkovi došla slova

 
Nikoli peprné výrazy řeporyjského starosty Pavla Novotného, ale obsah jeho živého vysílání na sociálních sítích vedl podnikatele Jana Čížka k podání trestního oznámení pro podezření ze spáchání trestného činu hanobení národa. „Už jen výzvy k tomu, aby někdo vytahoval někoho z domu, zabíjel děti nebo něco zapálil, jsou podle mě způsobilé naplnit skutkovou podstatu trestného činu,“ říká pro ParlamentníListy.cz právník Tomáš Nielsen. „Činí-li tak tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem, může být potrestán odnětím svobody až na tři léta,“ dodává advokát Radek Suchý.
09.03.2023 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1253 článků) , Jan Novotný (102 článků) , Jan Novotný (102 článků) , Jan Suchý (16 článků) , Tomáš Novotný (92 článků) , Tomáš Novotný (92 článků) , Tomáš Novotný (88 článků) , Radek Novotný (43 článků) , Radek Novotný (43 článků)

Ivan Vyskočil: Předák ODS se holedbal, jak s nějakým dědkem praští o zem. A Babiše vyzývali k omluvě?! Čumím!

 
„Jak ti zapřisáhlí a halasní ‚antikomunisté‘ se náhle až hystericky radovali. Ač Petr Pavel nebyl můj kandidát, tak musím říct, že tu lepkavou přízeň Evy Holubové mu snad ani nepřeju,“ vrací se k volbě prezidenta herec Ivan Vyskočil. Podivil se nad postojem Jana Hrušínského a vzkaz poslal Michaelu Kocábovi. Rozebral také často avizovanou slušnost. Nevynechal Řeporyjce Pavla Novotného, Džamilu Stehlíkovou nebo primáře Straku. „Dobře, vyhráli jste, budiž vám přáno, ale nevím, proč je nutné stále pokračovat v kampani Antibabiš?“ ptá se Babišových odpůrců.
05.02.2023 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (378 článků) , Eva Holubová (408 článků) , Ivan Vyskočil (377 článků) , Džamila Stehlíková (183 článků) , Pavel Novotný (1253 článků) , Petr Pavel (2037 článků) , Michal Novotný (92 článků) , Jan Novotný (102 článků) , Jan Novotný (102 článků) , Michal Novotný (89 článků) , Michal Straka (9 článků)

„Rozstřihněte občanku a pas. Hned! Ať vás Pavel nepovolá do války.“ Toto se šíří. Z vládní strany

 
Přestože ministryně obrany Jana Černochová (ODS) volala po konci vyvolávání strachu u občanů před druhým kolem prezidentských voleb a vyzvala, aby se lidé přestali „strašit“ válkou a mobilizací, podobně laděné zprávy se před vyvrcholením boje o Hrad neustále opakují. A to z táborů obou kandidátů. Tvrzení o „povolání do války“ v případě zvolení generála Petra Pavla prezidentem začal šířit už i řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS) a „radil“, co by dle něj lidé měli udělat, aby je Pavel „nemohl povolat do války“. Od svých příznivců dostal vyhubováno.
21.01.2023 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1253 článků) , Jana Černochová (809 článků) , Petr Pavel (2037 článků) , Jan Novotný (102 článků) , Jan Novotný (102 článků)

Pavel Novotný: Kdo přivede na Rajchla dítě, ať mu ho vezme sociálka. Budete koukat, co chystám! Putina pověsit za koule a odřezávat kůži

 
Ano, lidi, kteří se při proslovech řečníků z Václaváku neotočili a nešli pryč, rozehnat vodními děly, sdělil ParlamentnímListům.cz starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS), který v dnešních komunálních volbách obhajuje mandát. I dále se vymezil proti demonstracím na Václavském náměstí. „Ahoj, ty jsi sem přivedl na Rajchla dítě? Tak to si odvezeme a dáme ho dvěma buzerantům z Prahy,“ uvedl doslova. Kritizoval též lídra pražského hnutí Praha sobě Jana Čižinského.
23.09.2022 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1253 článků) , Jan Novotný (102 článků) , Jan Novotný (102 článků)

Pavel Novotný: Kdo přivede na Rajchla dítě, ať mu ho vezme sociálka. Budete koukat, co chystám! Putina pověsit za koule a odřezávat kůži

 
Ano, lidi, kteří se při proslovech řečníků z Václaváku neotočili a nešli pryč, rozehnat vodními děly, sdělil ParlamentnímListům.cz starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS), který v dnešních komunálních volbách obhajuje mandát. I dále se vymezil proti demonstracím na Václavském náměstí. „Ahoj, ty jsi sem přivedl na Rajchla dítě? Tak to si odvezeme a dáme ho dvěma buzerantům z Prahy,“ uvedl doslova. Kritizoval též lídra pražského hnutí Praha sobě Jana Čižinského.
23.09.2022 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1253 článků) , Jan Novotný (102 článků) , Jan Novotný (102 článků)

„Děláš to pro děti, cikáne.“ Hejt na Godlu za SPD na sebe nenechal dlouho čekat

 
Jaroslav Foldyna na Facebooku ohlásil, že v Ústí nad Labem „kul pikle“ se známou tváří z velice populárního seriálu Most!, hercem Zdeňkem Godlou. Nyní už je jasné, proč se oba muži sešli. Působení herce romského původu na akci SPD následně komentoval starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný. „Jako napadá mě jen, že splácí dluhy a bere všechno, kde mu slíbí peníze,“ poznamenal pak k angažmá herce reportér Info.cz Honza Palička. A naznačil něco horšího.
01.06.2022 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1253 článků) , Jaroslav Foldyna (744 článků) , Jan Novotný (102 článků) , Jan Novotný (102 článků)

Pavel Novotný volá po světové válce. Přidávají se další

 
Starosta Řeporyj Pavel Novotný (ODS) volá po otevřené válce proti Rusku. Dění na Ukrajině a zejména utrpení civilistů je podle něj daleko za červenou linií a světové velmoci už se do války musí vložit. K rozhodnější reakci Novotný vyzývá také ministryni obrany Janu Černochovou (ODS). „Evropa by nenechala v Evropě zabíjet děti. Určitě ne. Že ne, Jano Černochová?“ ptá se Novotný.
05.04.2022 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1253 článků) , Jana Černochová (809 článků) , Jan Novotný (102 článků) , Jan Novotný (102 článků)

Rusko se musí rozpadnout. Zničit úplně. Padlo to natvrdo

 
Rusko se musí rozpadnout! Rusko musí být potrestáno! Rusko musí být zničeno! Na sociálních sítích lidé reagují na ruská zvěrstva, která vyplouvají na světlo poté, co okupanti vyslaní Kremlem odchází či jsou vytlačováni z měst jako je Buča, Irpin či Hostomel. A starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný z ODS, ani odborník na krizovou komunikaci Jan Jetmar si nebrali servítky.
04.04.2022 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1253 článků) , Jan Novotný (102 článků) , Jan Novotný (102 článků) , Jan Novotný (45 článků)

„Duhový“ Pavel Novotný. Pověsil. A bojí se, aby nezůstal v ODS sám

 
2. srpna je dnem Připomínky romského holokaustu. Aby uctil památku všech těchto obětí, starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný vyvěsil na své radnici romskou vlajku. Vyvěsil tam také duhovou vlajku LGBT+ komunity. A vyjádřil naději, že se podobně zachovají i starostové dalších městských částí, např. starostka Prahy 2 Jana Černochová, která by tak mohla upoutat pozornost řady lidí a podle Novotného by mohla ukázat, že ODS není až tak zkostnatělá.
02.08.2021 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1253 článků) , Jana Černochová (809 článků) , Jan Novotný (102 článků) , Jan Novotný (102 článků)

Kolik politickým neziskovkám? Nic! Odvody do EU? Snížit! A další... Nekompromisní návrh SPD, kde ušetřit velké peníze

 
ROZHOVOR „Náš stát hospodaří neefektivně a draze,“ říká poslanec za SPD Jan Hrnčíř a dodává. „Za posledních šest let se zvýšil počet státních zaměstnanců o 60 tisíc osob, což zvýšilo nároky na státní rozpočet o 50 miliard korun ročně.“ V souvislosti s daňovou reformou podotýká.: „Jsem přesvědčen, že lidé utratí peníze lépe nežli stát.“ Mluví také o tom, co by se stalo, pokud by prošel návrh na zrušení superhrubé mzdy z „pera ČSSD“. V rámci úspor pak připomíná návrh SPD na omezení peněz pro politické neziskovky, snížení odvodů do rozpočtu EU nebo stáhnutí vojáků z Afghánistánu. V souvislosti s Pavlem Novotným pak padla slova „zfetovaný primitiv“.
30.11.2020 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1253 článků) , Jan Novotný (102 článků) , Jan Novotný (102 článků) , Pavel Hrnčíř (5 článků) , Jan Novotný (45 článků) , Jan Nic (30 článků)

Spiknutí proti Fridrichové. U Xavera zbořili ČT i divadlo Hrušínského

 
Komentátorem událostí minulého týdne byl tentokrát šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl a s Xaverem se bavil nad tím, že v karanténě je celý tým 168 hodin. Plesl nadhodil, že se tak odhalilo spiknutí Číny. A Xaver si přisadil, že tedy ČT na záskok půjčí Janu Bobošíkovou. A pak popřáli týmu pevné zdraví. Plesl také komentoval předsedu ODS Petra Fialu, který se nerozumně zapletl s „politickou mrtvolou“ Kalouskem. A také bylo zmíněno jméno Novotný...
30.11.2020 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (390 článků) , Petr Fiala (5093 článků) , Jana Bobošíková (902 článků) , Jan Fiala (419 článků) , Jan Novotný (102 článků) , Jan Fiala (419 článků) , Jan Novotný (102 článků) , Jaroslav Fiala (152 článků)

V Ústí nad Labem pochytali migranty z Afghánistánu: Schovávali se v kamionu se dřevem

 
Strážníci městské policie objevili v neděli v nákladním prostoru kamionu v ústecké části Předlice osm migrantů pocházejících z Afghánistánu. Případ si převzala státní policie, uprchlíky ve věku od 15 do 20 let zadržela, stejně jako řidiče kamionu, v němž se ukrývali. V tiskové zprávě to dnes uvedl ředitel ústecké městské policie Jan Novotný.
16.11.2020 11:41 |

podobné články

Osobnosti: Jan Novotný (102 článků) , Jan Novotný (102 článků) , Jan Novotný (45 článků)

Jan Campbell: Lekce z Náhorního Karabachu

 
Obdržel jsem otázky na téma titulku příspěvku ve spojení s odpovědí exvelvyslance Jaromíra Novotného v PL (29. 10.) a prezidenta Putina během zasedání investičního fóra VTB Capital (29 - 30. 10. 2020) od čtenářů a známých, kteří vědí, že jsem působil v Arménii začátkem 80. letech minulého století, poté brzy po hrůzostrašném zemětřesení 7. prosince 1988 s epicentrem nedaleko města Spitak, a později jako Senior konzultant Světové banky.
01.11.2020 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Novotný (102 článků) , Jan Novotný (102 článků) , Jan Novotný (45 článků)

Jan Novotný: Covidová neinformovanost

 
V době možností sdílení informací všemi možnými prostředky, během již více než půlročního trvání celosvětové pandemie, paradoxně nemá běžný občan potřebné informace k tomu, aby se mohl proti viru efektivně bránit. Snad jen stále opakované pravidlo 3R, roušky, ruce, rozestupy.
12.10.2020 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Novotný (102 článků) , Jan Novotný (102 článků) , Jan Novotný (45 článků)

„11 cikánů pryč.“ Bohumín: Článek, ze kterého se zvednul kufr. A hnusné video

 
Moravskoslezský kraj se rozhodl pomoci pozůstalým po obětech požáru panelového domu v Bohumíně a lidem, kteří se v ohnivém infernu zranili. Kontroverzní server Vlastenecké noviny však strašlivé neštěstí zneužil k vytvoření zprávy, kterou pravděpodobně řeší policie. Ozývají se i politici z ODS Jana Černochová a starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný. Server PL.cz varuje čtenáře před drastickým videem v článku.
09.08.2020 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1253 článků) , Jana Černochová (809 článků) , Jan Novotný (102 článků) , Jan Novotný (102 článků)

Jakeši, díky! napsala KSČM. A hokynářka od Mináře jede. A Pavel Novotný. Radši nečíst

 
Po úmrtí bývalého generálního tajemníka ÚV KSČ Miloše Jakeše sdílela KSČM na svém facebooku vzpomínku na něj spojenou s koláží. Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. „Dobří lidé odchází a svině zůstávají. A ještě ty kecy, co si k tomuto napsali! Ti se absolutně v ničem nezměnili! Je to svoloč,“ myslí si aktivistka z Milionu chvilek Jana Filipová. „Komunisté jsou nepoučitelní a reforma u nich neproběhla. Andrej Babiš, doufám, že to sleduješ. Co ty na to?“ tázal se Jiří Pospíšil. „Jste ubožáci. Nic než ubožáci. Už abyste si šli lehnout všichni,“ naštval se starosta Řeporyjí.
15.07.2020 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25794 článků) , Jiří Pospíšil (2195 článků) , Jiří Pospíšil (2195 článků) , Pavel Novotný (1253 článků) , Miloš Jakeš (141 článků) , Jiří Novotný (239 článků) , Jan Novotný (102 článků) , Jiří Novotný (65 článků) , Jan Novotný (102 článků) , Jiří Novotný (239 článků) , Jan Nic (30 článků)

„Rusáci a Číňani jsou ko*oti?“ Hnědé proudy. Zemana kritizují, ale u Novotného mlčí. Předseda Změny a bývalý primátor má velké obavy z fyzického násilí

 
ROZHOVOR „Dnes je módní ukazovat na Rusko svaly, když máme v zádech NATO. Za mě je to stejně směšné, jako když jsme kdysi se Sovětským svazem v zádech napínali svaly směrem k Americe. Jsou to jen takové malé naschvály od lidí, kteří si tím asi potřebují dokázat svoje hrdinství,“ domnívá se bývalý liberecký primátor a předseda hnutí Změna Jan Korytář. „Nemyslím si, že by pan Novotný byl moderní politik. Jeho vyjadřování někdy připomíná spíše stoku a jeho sebestřednost nemá konkurenci. Bohužel, nemalá část lidí ho v jeho chování podporuje. Já mám z lidí jako pan Novotný spíše obavy, nikdy nevíte, kdy se verbální násilí změní ve fyzické,“ vysvětluje.
18.05.2020 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Novotný (102 článků) , Jan Novotný (102 článků) , Jan Zeman (528 článků) , Jan Novotný (45 článků)

„Rusáci a Číňani jsou ko*oti?“ Hnědé proudy. Zemana kritizují, ale u Novotného mlčí. Předseda Změny a bývalý promátor má velké obavy z fyzického násilí

 
ROZHOVOR „Dnes je módní ukazovat na Rusko svaly, když máme v zádech NATO. Za mě je to stejně směšné, jako když jsme kdysi se Sovětským svazem v zádech napínali svaly směrem k Americe. Jsou to jen takové malé naschvály od lidí, kteří si tím asi potřebují dokázat svoje hrdinství,“ domnívá se bývalý liberecký primátor a předseda hnutí Změna Jan Korytář. „Nemyslím si, že by pan Novotný byl moderní politik. Jeho vyjadřování někdy připomíná spíše stoku a jeho sebestřednost nemá konkurenci. Bohužel, nemalá část lidí ho v jeho chování podporuje. Já mám z lidí jako pan Novotný spíše obavy, nikdy nevíte, kdy se verbální násilí změní ve fyzické,“ vysvětluje.
18.05.2020 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Novotný (102 článků) , Jan Novotný (102 článků) , Jan Zeman (528 článků) , Jan Novotný (45 článků)

Jana Černochová pro PL: Vděk patří všem, kteří nás osvobodili! Padlo i leccos o ricinu

 
ROZHOVOR Kauza ruského agenta s ricinem hýbe Českem. O vyjádření jsme požádali poslankyni a starostku Prahy 2 Janu Černochovou (ODS), která je členkou sněmovního bezpečnostního výboru. Jak hodnotí absenci konkrétních informací o případu ve veřejném prostoru? A co říká na práci médií, tím spíše, když celou kauzu začal novinář? Řeč přišla i na 75. výročí porážky nacistů. Koneckonců, stranický kolega Černochové Pavel Novotný před několika dny postavil pomník vlasovcům. Jsou zásluhy na osvobození Československa politickým tématem?
14.05.2020 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1253 článků) , Jana Černochová (809 článků) , Jan Novotný (102 článků) , Jan Novotný (102 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »