Články k osobnosti

Jan Novotný

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Novotný »
 

Jakeši, díky! napsala KSČM. A hokynářka od Mináře jede. A Pavel Novotný. Radši nečíst

 
Po úmrtí bývalého generálního tajemníka ÚV KSČ Miloše Jakeše sdílela KSČM na svém facebooku vzpomínku na něj spojenou s koláží. Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. „Dobří lidé odchází a svině zůstávají. A ještě ty kecy, co si k tomuto napsali! Ti se absolutně v ničem nezměnili! Je to svoloč,“ myslí si aktivistka z Milionu chvilek Jana Filipová. „Komunisté jsou nepoučitelní a reforma u nich neproběhla. Andrej Babiš, doufám, že to sleduješ. Co ty na to?“ tázal se Jiří Pospíšil. „Jste ubožáci. Nic než ubožáci. Už abyste si šli lehnout všichni,“ naštval se starosta Řeporyjí.
15.07.2020 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18783 článků) , Jiří Pospíšil (2076 článků) , Jiří Pospíšil (2076 článků) , Pavel Novotný (967 článků) , Miloš Jakeš (126 článků) , Jiří Novotný (214 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Jiří Novotný (40 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Jiří Novotný (214 článků) , Jan Nic (9 článků)

„Rusáci a Číňani jsou ko*oti?“ Hnědé proudy. Zemana kritizují, ale u Novotného mlčí. Předseda Změny a bývalý primátor má velké obavy z fyzického násilí

 
ROZHOVOR „Dnes je módní ukazovat na Rusko svaly, když máme v zádech NATO. Za mě je to stejně směšné, jako když jsme kdysi se Sovětským svazem v zádech napínali svaly směrem k Americe. Jsou to jen takové malé naschvály od lidí, kteří si tím asi potřebují dokázat svoje hrdinství,“ domnívá se bývalý liberecký primátor a předseda hnutí Změna Jan Korytář. „Nemyslím si, že by pan Novotný byl moderní politik. Jeho vyjadřování někdy připomíná spíše stoku a jeho sebestřednost nemá konkurenci. Bohužel, nemalá část lidí ho v jeho chování podporuje. Já mám z lidí jako pan Novotný spíše obavy, nikdy nevíte, kdy se verbální násilí změní ve fyzické,“ vysvětluje.
18.05.2020 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Novotný (86 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Jan Zeman (405 článků) , Jan Novotný (40 článků)

„Rusáci a Číňani jsou ko*oti?“ Hnědé proudy. Zemana kritizují, ale u Novotného mlčí. Předseda Změny a bývalý promátor má velké obavy z fyzického násilí

 
ROZHOVOR „Dnes je módní ukazovat na Rusko svaly, když máme v zádech NATO. Za mě je to stejně směšné, jako když jsme kdysi se Sovětským svazem v zádech napínali svaly směrem k Americe. Jsou to jen takové malé naschvály od lidí, kteří si tím asi potřebují dokázat svoje hrdinství,“ domnívá se bývalý liberecký primátor a předseda hnutí Změna Jan Korytář. „Nemyslím si, že by pan Novotný byl moderní politik. Jeho vyjadřování někdy připomíná spíše stoku a jeho sebestřednost nemá konkurenci. Bohužel, nemalá část lidí ho v jeho chování podporuje. Já mám z lidí jako pan Novotný spíše obavy, nikdy nevíte, kdy se verbální násilí změní ve fyzické,“ vysvětluje.
18.05.2020 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Novotný (86 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Jan Zeman (405 článků) , Jan Novotný (40 článků)

Jana Černochová pro PL: Vděk patří všem, kteří nás osvobodili! Padlo i leccos o ricinu

 
ROZHOVOR Kauza ruského agenta s ricinem hýbe Českem. O vyjádření jsme požádali poslankyni a starostku Prahy 2 Janu Černochovou (ODS), která je členkou sněmovního bezpečnostního výboru. Jak hodnotí absenci konkrétních informací o případu ve veřejném prostoru? A co říká na práci médií, tím spíše, když celou kauzu začal novinář? Řeč přišla i na 75. výročí porážky nacistů. Koneckonců, stranický kolega Černochové Pavel Novotný před několika dny postavil pomník vlasovcům. Jsou zásluhy na osvobození Československa politickým tématem?
14.05.2020 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (967 článků) , Jana Černochová (484 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Jan Novotný (86 článků)

To muselo přijít: Jan Hrušínský k show Novotný-Foldyna. Pošlete Jaromíru Soukupovi

 
Po včerejším extempore na TV Barrandov, které upoutalo pozornost mnohých, se dnes vyjádřil i herec a principál Divadla Na Jezerce, Jan Hrušínský. "Demokratičtí politici, nevolil jsem vás proto, abyste chodili do dezinformačních televizí," vzkazuje a dodává, že tím tato média legitimizují. A Jindřich Šídlo si notoval s komentátorem Robertem Zárubou, že Koněva by mohl znovu zpodobnit expert na "čůráčí hlavy".
07.05.2020 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Robert Záruba (163 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Jan Soukup (27 článků) , Jindřich Novotný (6 článků) , Jan Novotný (40 článků) , Jan Soukup (6 článků)

Na tom úřadě je k h*vnu. Novotný zve Maláčovou do obřadní síně. Hádejte proč

 
Ministryně Jana Maláčová i v těchto dnech ukazuje, že je užitečná. Připravila program s názvem „Antivirus“ a raduje se, že v obchodech budou roušky. Ale podle starosty pražských Řeporyjí Pavla Novotného (ODS) je na úřadě „k hovnu“. A mohla by stříhat roušky.
18.03.2020 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (967 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Jan Novotný (86 článků)

Jan Hrušínský se omluvil za své výbuchy vzteku. Přesto něco chystá...

 
Jan Hrušínský, kterého nedávno za jeho slova o premiéru Babišovi zkritizoval i starosta Řeporyjí Pavel Novotný, se na Facebooku za svou „přehnanou starost o divadlo“ omluvil. „Vážnost situace si pochopitelně uvědomuji, jen jsem nešťastný, protože nevím, zda dlouhodobě dokážu uživit lidi, kterým dávám práci, a za které tak nesu odpovědnost,“ sdělil. Sdělil i to, že chystá něco s Karlem Čapkem. Zveřejnil i jeho slova o chřipce. Je tam paralela k současné situaci?
12.03.2020 19:11 |

podobné články

Osobnosti: Karel Čapek (210 článků) , Pavel Novotný (967 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Pavel Čapek (53 článků) , Jan Novotný (40 článků)

Už nemohu mlčet! Nový vývoj kolem Jana Hrušínského: Zase nebude rád. Dokonce i TOP 09...

 
Statusy Jana Hrušínského, který si stěžoval na uzavření divadel, vyvolaly posměch i lítost. Pavel Novotný principála Divadla Na Jezerce přirovnal k Petru Cibulkovi a Alexandra Mynářová pro změnu zase šířila jeho teorii. Jaroslav Plesl zase Hrušínskému věštil kariéru na Twitteru a Facebooku. A poslankyně TOP09 Helena Langšádlová se ho snažila přesvědčit po dobrém.
12.03.2020 09:51 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (307 článků) , Pavel Novotný (967 článků) , Helena Langšádlová (262 článků) , Pavel Nový (437 článků) , Petr Novotný (377 článků) , Pavel Nový (312 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Jára Nový (143 článků) , Petr Pavel (650 článků)

Extrémní starosta pod palbou: Novotný bude vykládat o šílených vychovatelkách? Sám má flastr za těžké ublížení na zdraví z nedbalosti

 
Nadační fond nezávislé žurnalistiky se rozhodl kritickým okem zhodnotit práci novinářů. Jan Miessler z FSV UK si vzal na paškál video z Řeporyjí, na kterém jsou zachyceny tři ženy, jak převádějí skupinu dětí přes železniční přejezd ve chvíli, kdy jsou spuštěny závory a světelná signalizace všechny upozorňovala, že na přejezd nemají vstupovat. Počínání tří žen věnoval pozornost i starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS), který celý případ rozmázl, jak se říká. Jenže podle Miesslera bylo všechno jinak.
09.03.2020 17:41 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (967 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Jan Novotný (40 článků)

Zemanovi se nedivím, že nechce do ČT. Kalouskův „hajzl“ a Novotného chování. Vadim Petrov řekl své i k mládeži

 
Moderátorka Jana Bobošíková přivítala v pořadu JB Talk internetové televize XTV člena Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Vadima Petrova. Okomentoval slova Miroslava Kalouska o „ha*zlu“ po zvolení Stanislava Křečka ombudsmanem, sdělil, co si myslí o spolku Milion chvilek pro demokracii a o českém mediálním trhu obecně. Nova Petra Kellnera, média Zdeňka Bakaly nebo Forum24 Pavla Šafra si prý nemají hrát na to, že jsou nezávislá. Ale ať na trhu klidně působí.
16.02.2020 16:56 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (302 článků) , Vadim Petrov (81 článků) , Miroslav Kalousek (7068 článků) , Stanislav Křeček (488 článků) , Jana Bobošíková (638 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Pavel Novotný (967 článků) , Miroslav Novotný (60 článků) , Jan Zeman (405 článků) , Miroslav Novotný (37 článků)

Základna? Budeme terč a užiteční idioti pro USA, varuje poslanec Hrnčíř. A Pavel Novotný ať raději nečte

 
ROZHOVOR „Ze zkušenosti víme, že Američané nepotřebují spojence, jen užitečné idioty. Nevidím žádný rozumný důvod, proč bychom ze sebe měli zbytečně dělat terč,“ říká poslanec Jan Hrnčíř (SPD) ke slovům Alexandra Vondry, která padla na kongresu ODS ohledně základny americké armády na letišti u Ostravy. Nevynechal ani řeporyjského starostu, použil výraz „šašek“. Vyjádřil se i k otázce přijetí či nepřijetí údajně dětských uprchlíků. Nešetřil Milion chvilek a vysvětlil i postoj SPD k politickým neziskovkám.
28.01.2020 18:26 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1218 článků) , Pavel Novotný (967 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Pavel Hrnčíř (3 články) , Jan Novotný (40 článků) , Jan Vondra (3 články)

Kurva. Kdo jste vy? Znásilním kongres. Novotný kandiduje na zástupce Fialy, tohle ODS ještě nezažila

 
Zmatky na kongresu ODS při volbě prvního místopředsedy měly velmi nečekané vyústění. Když ve druhé volbě, vyhlášené po neúspěchu Alexandry Udženije, byli navrženi Zbyněk Stanjura, Marie Kubíková a Alexandr Vondra, a Jana Černochová se jako moderátorka zeptala, zda je ještě nějaký kandidát, vybuchla v pražském O2 Universu bomba. A tou byla nominace Pavla Novotného. Starosta Řeporyjí Pavel Novotný se rozhodl kandidovat na post 1. místopředsedy ODS. Nakonec neuspěl a prvním místopředsedou ODS se stal Zbyněk Stanjura, ale Novotného projev natolik připomínal bombu, že vám ho server ParlamentníListy.cz předkládá ke zhodnocení celý.
18.01.2020 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1218 článků) , Pavel Novotný (967 článků) , Jana Černochová (484 článků) , Zbyněk Stanjura (281 článků) , Jan Fiala (111 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Jan Fiala (111 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Zbyněk Novotný (5 článků) , Maria Alexandra (5 článků)

Po Kalouskovi s Fialou i Čižinský. Pavel Novotný má další zářez. A ostrá hádka, vytáhli i jeho holý zadek

 
Starosta Prahy 7 Jan Čižinský (Praha sobě) se na svém facebookovém profilu pochlubil fotografií se svým starostenským kolegou Pavlem Novotným (ODS) z pražské městské části Řeporyje. Podle jeho slov se návštěva velmi vydařila.
18.01.2020 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (967 článků) , Jan Fiala (111 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Jan Fiala (111 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Pavel Fiala (134 článků) , Jan Novotný (40 článků) , Jan Kalousek (7 článků)

„Prasopes“ a prvok Novotný nedopadne dobře. Tomáš Vyoral si hlasitě říká o čelné místo na řeporyjském seznamu

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Prý to bude zábava, až se budou Petr Fiala, Jan Čižinský a Ivan Bartoš prát o post premiéra. Tak reaguje komentátor Tomáš Vyoral na odvážný tah starosty Prahy 7. Všímá si také kritiky, která se opět snesla na hlavu legendárního hokejisty Jaromíra Jágra, tentokrát od umělce Davida Kollera. „Na rozdíl od Kollera a jemu podobných jsem u Jaromíra Jágra v posledních letech nezaznamenal žádné lísání,“ říká Vyoral a upozorňuje na to, že hudebník měl dříve inkasovat prostředky i od Petra Kellnera. Pozornost vzbudil také výrok Tomáše Halíka o Miloši Zemanovi. „Nevidí, nebo vidět nechce, že společnost možná více než Zeman štve a rozděluje právě on a jemu podobní lepší lidé,“ říká o držiteli prestižní Templetonovy ceny Vyoral.
21.12.2019 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2754 článků) , David Koller (325 článků) , Petr Kellner (302 článků) , Petr Fiala (1662 článků) , Tomáš Halík (559 článků) , Tomáš Vyoral (76 článků) , Jan Fiala (111 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Jan Fiala (111 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Jan Zeman (405 článků) , Jan Novotný (40 článků) , Ivan Ivan (1496 článků)

„Prasopes“ a prvok Novotný nedopadne dobře. Tomáš Vyoral si hlasitě říká o čelné místo na řeporyjském seznamu

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Prý to bude zábava, až se budou Petr Fiala, Jan Čižinský a Ivan Bartoš prát o post premiéra. Tak reaguje komentátor Tomáš Vyoral na odvážný tah starosty Prahy 7. Všímá si také kritiky, která se opět snesla na hlavu legendárního hokejisty Jaromíra Jágra, tentokrát od umělce Davida Kollera. „Na rozdíl od Kollera a jemu podobných jsem u Jaromíra Jágra v posledních letech nezaznamenal žádné lísání,“ říká Vyoral a upozorňuje na to, že hudebník měl dříve inkasovat prostředky i od Petra Kellnera. Pozornost vzbudil také výrok Tomáše Halíka o Miloši Zemanovi. „Nevidí, nebo vidět nechce, že společnost možná více než Zeman štve a rozděluje právě on a jemu podobní lepší lidé,“ říká o držiteli prestižní Templetonovy ceny Vyoral.
20.12.2019 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2754 článků) , David Koller (325 článků) , Petr Kellner (302 článků) , Petr Fiala (1662 článků) , Tomáš Halík (559 článků) , Tomáš Vyoral (76 článků) , Jan Fiala (111 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Jan Fiala (111 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Jan Zeman (405 článků) , Jan Novotný (40 článků) , Ivan Ivan (1496 článků)

Debata Rozhlasu: Čau, lidi?! To mě jako voliče uráží, zlobila se herečka Plodková. Šídlo vysvětloval, jak chápat jednání starosty Novotného

 
Novinář Jindřich Šídlo, herečka Jana Plodková, politoložka Anna Shavit, socioložka Markéta Sedláčková a politolog Bořivoj Hnízdo byli hosty moderátora Michaela Rozsypala ve veřejné debatě Českého rozhlasu Plus.
12.12.2019 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Sedláčková (7 článků) , Jana Plodková (180 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Jindřich Novotný (6 článků)

Šokující forma, bytelný obsah. Novotného za výstup v ruské televizi pochválil i expert

 
Forma je sice pro někoho nestravitelná, ale co do obsahu má starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný ve vyjadřování směrem k Rusku a k pomníku vlasovcům pravdu. To si myslí politolog z Univerzity Karlovy Jan Šír. Doplnil, že jeho vyjadřování v TV Rossija 1 bylo legitimní a nic jiného si ruská státní televize ani nezasloužila.
04.12.2019 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (967 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Jan Novotný (40 článků)

Pan Novotný je jeden z nejtrapnějších vtipů svého otce. Petříček nechápe hodně věcí. Jan Keller dodává i šílené historky s europoslanci

 
ROZHOVOR „Z dotyčného pána mám dojem, že je jedním z nejtrapnějších vtipů svého otce.“ Delší komentář si umělecký výstup starosty Řeporyjí Pavla Novotného v ruské státní televizi nezaslouží. I to říká profesor Jan Keller v souvislosti se záměrem Novotného stavět nový památník. Známý sociolog a bývalý europoslanec také reaguje na ohrožení proruskými aktivisty a vlivem Číny. „Nepochybuji o tom, že ovládnutí Česka patří k prioritám Čínské lidové republiky. Číňané prý dokonce vyhrožovali, že si nás najdou na mapě.“ A teroristický útok v Londýně? „Nedivil bych se, kdyby Evropský parlament podal na některém ze svých příštích jednání návrh na zákaz nošení klů kytovců. Osobně znám několik europoslanců, kteří by byli mentálně schopni takový návrh vypracovat.“
03.12.2019 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (967 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Jan Novotný (40 článků)

Vysíláme z Blesku: Pavel Novotný „bořil“ ruskou show, utnuli ho. Co na to politolog?

 
Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) udržel svoji útočnou rétoriku proti Rusku i jako host tamní státní televize. Po několika minutách nadávek a obviňování ze lží ho Rusové z diskusního pořadu odpojili. Je jeho chování promyšlenou taktikou? Má se čeho bát? Nejen o tom bude v Epicentru Blesku hovořit politolog z Univerzity Karlovy a odborník na země bývalého SSSR Jan Šír. Vysíláme od 15:00.
03.12.2019 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (967 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Jan Novotný (86 článků) , Jan Novotný (40 článků)

Vydavatel českých novin v Austrálii: Nelíbí se, že píšu proti komunistům a muslimům. Jsem prý zpátečnický

 
Do svého pravidelného pořadu Na prahu změn si tentokrát bývalý policejní prezident a předseda Asociace nezávislých médií Stanislav Novotný pozval Vratislava Ricarda Evžena Mariu Jana Křtitele Bejšáka Colorado Mansfelda, vydavatele a šéfredaktora krajanských novin v Austrálii.
01.07.2019 12:12 |

podobné články

Osobnosti: Jan Novotný (86 článků) , Jan Novotný (86 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »