Články k osobnosti

Jan Navrátil

  světová osobnost v oblasti kardiochirurgie

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Navrátil »
 

Soud poslal v kauze ROP Severozápad podnikatele Ježka do vazby

 
Ústecký okresní soud poslal v noci na dnešek do vazby někdejšího vlivného člena ODS, podnikatele Daniela Ježka. ČTK to řekl soudce Martin Majchrák. Vazbu zdůvodnil obavou z toho, že by Ježek mohl ovlivňovat svědky v dotační kauze ROP Severozápad. Ježek je v případu obviněn spolu s dalšími 23 lidmi. Většinu ostatních obviněných, mezi kterými je řada politiků z Ústeckého a Karlovarského kraje, policie po výsleších propustila. Mezi nimi i bývalou ústeckou hejtmanku za ČSSD Janu Vaňhovou či šéfa ČSSD v Karlovarském kraji Petra Navrátila.
15.12.2016 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Navrátil (7 článků) , Dan Martin (128 článků) , Daniel Martin (129 článků) , Martin Ježek (8 článků) , Jan Navrátil (7 článků) , Daniel Martin (66 článků)

Komentář: V ČSSD konečně vyřešili korupci. Už se jich prostě netýká

 
Policie zadržela a stíhá 24 lidí, které viní z rozkrádání dotací EU ve prospěch „organizované zločinecké skupiny“, což není jako dělat kapsáře na Národní. Mezi obviněnými jsou kromě obvyklých podezřelých z ODS, třeba bývalého senátora a chomutovského primátora Alexandra Nováka, i velké šajby ČSSD: současný starosta Chebu a šéf krajské ČSSD v Karlovarském kraji Petr Navrátil nebo ještě donedávna ústecká hejtmanka a náměstkyně Jana Vaňhová.
15.12.2016 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Novák (180 článků) , Petr Novák (185 článků) , Jan Navrátil (7 článků) , Jan Novák (177 článků) , Jan Novák (180 článků) , Petr Novák (185 článků) , Petr Novák (179 článků) , Petr Novák (179 článků) , Petr Novák (179 článků) , Petr Novák (179 článků) , Jan Navrátil (7 článků)

Razie na severu Čech. Obvinění exhejtmanky, čtyři roky známá fakta a výpověď spolupracujícího recidivisty

 
Kriminalisté Národní centrály proti organizovanému zločinu  obvinili  24 lidí kvůli rozkrádání evropských dotací v Ústeckém a Karlovarském kraji. Vůbec poprvé jsou mezi obviněnými i vysoce postavení regionální politici – namátkou bývalá hejtmanka Jana Vaňhová, její náměstek Arno Fišera nebo starosta Chebu Petr Navrátil. Co čtyřiadvacet obviněných spojuje? Má jít o hodnotitele projektů, jejich politické krytí a "spojky" na příjemce dotací.
14.12.2016 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1102 článků) , Jan Navrátil (7 článků) , Jan Čech (222 článků) , Jan Navrátil (7 článků)

Ředitelka úřadu ROP Severozápad je stíhaná, zůstane ale ve funkci

 
Obviněná ředitelka úřadu ROP Severozápad Jana Havlicová zůstane ve funkci. Rozhodl o tom výbor regionální rady, řekl novinářům jeho předseda Petr Navrátil (ČSSD). Havlicová čelí společně s dalšími čtyřmi lidmi stíhání z porušování povinností při správě cizího majetku. Úřad se připojí k trestnímu řízení a bude u soudu vymáhat škodu.
17.03.2014 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Navrátil (7 článků) , Jan Navrátil (7 článků)

Agáta ještě nemá dost: Svatební šaty obleče i potřetí!

 
Podruhé si řekli »ano«, na církevní sňatek tentokrát pozvali koho mohli. A penzion v Číčovicích u Prahy, kde v pátek večer svatební raut Agáty a Jakuba Prachařových, probíhal, opouštěli hosté většinou ještě před půlnocí. Ovšem posvatební veselí uzavírali nakonec tři lidé: Jana Dopitová, teta Agátina Kryšpína, nevěstin otec Jiří Hanych a otčím Marek Navrátil, který Agátu vychoval.
26.05.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dopita (27 článků) , Jiří Marek (353 článků) , Jiří Navrátil (22 článků) , Jan Marek (358 článků) , Jan Navrátil (7 článků) , Jiří Marek (353 článků) , Jan Navrátil (7 článků)

Řidič pronásledoval ženu oplzlými textovkami, zpřísnili mu trest

 
Brněnský odvolací soud ve čtvrtek mírně zpřísnil trest řidiči Janu Navrátilovi, který v srpnu vyfasoval u znojemského soudu čtyřměsíční podmínku. Pětkrát trestaný muž se dopustil nebezpečného pronásledování se sexuálním podtextem.
01.12.2011 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Navrátil (7 článků) , Jan Navrátil (7 článků)

Olomouc vyhrála v Brně, které nebodovalo počtvrté v řadě

 
Fotbalisté Olomouce zvítězili v sobotním utkání 25. kola Gambrinus ligy na trávníku Brna 2:1 díky dvěma trefám Jana Navrátila.
17.04.2010 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Navrátil (7 článků) , Jan Navrátil (7 článků)
« Předchozí 1 Další »