Články k osobnosti

Jan Mrázek

  herec, zpěvák, člen skupiny banjo band

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Mrázek »
 

Josef Provazník: Pravdoláska definitivně splynula s Babišem. Máme se na co těšit

 
Pravdoláskařský kruh se definitivně uzavřel. Začalo to zbratřením Halíka s kumpánem Mrázka a někdejším svazákem a komoušem Luďkem Sekyrou na "Sametovém dnu" v Oxfordu (za zády s K. Schwarzenbergem). Pokračovalo to přestupem disidenta a člena správní rady Knihovny Václava Havla Jana Macháčka do Babišonovin.
07.04.2017 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4917 článků) , Jan Mrázek (7 článků)

Petr Mrázek: Jsi-li v Římě, chovej se jako Říman

 
Nevím, jak se správně nazývá způsob argumentace použitý Janem Kašperem v příspěvku do debaty o nošení náboženských symbolů v článku "Na milost a nemilost zaměstnavatelů" v Lidových novinách z 17. 3 2017.
19.03.2017 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Mrázek (101 článků) , Jan Mrázek (7 článků)

Praha vs. koncern Veolia: „Vodní smlouvy“ za miliardy neplatí, tvrdí radní

 
Smlouvy týkající se provozu vodohospodářských sítí v Praze jsou neplatné. Potvrdily to tři právní posudky, jak uvedla radní pro infrastrukturu Jana Plamínková (STAN/Trojkoalice). Praha bude jednat o úpravě údajně nevýhodných smluv tak, aby mohla mimo jiné čerpat evropské dotace na obnovu sítí. Firma Pražské vodovody a kanalizace (PVK), která vodovody v metropoli provozuje, pochybnosti o platnosti smluv odmítá. Mluvčí Tomáš Mrázek zopakoval, že firma je ochotna jednat.
27.10.2015 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Mrázek (7 článků)

Jaroslav Kmenta po čase: Názor na Babiše neměním. Mrázkovi se detektivové věnovali víc. A Gross...

 
Andrej Babiš se zarazil, když jsem mu řekl, že je kmotr. Bývalý investigativní novinář MF Dnes bude od půlky září publikovat v novém měsíčníku Reportér. Kmenta Babišovi řekl, že jeho propojování byznysu s politikou nese všechny znaky kmotrovství. Jednu z klíčových postav české investigativní žurnalistiky pro ParlamentníListy.cz exkluzivně vyzpovídal jeho letitý kolega a konkurent – šéfreportér týdeníku Euro Jan Hrbáček.
01.09.2014 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13753 článků) , Jaroslav Kmenta (111 článků) , Jaroslav Mrázek (22 článků) , Jan Mrázek (7 článků)

Tajná schůzka v luxusní restauraci odhalena! Bělobrádek, Mládek a magnát Sekyra: Co řešili?

 
V luxusní italské restauraci v pražské Pařížské ulici došlo včera k přísně utajované schůzce kandidáta na ministra průmyslu Jana Mládka (ČSSD) s Pavlem Bělobrádkem (KDU-ČSL) a patrně i s největším sponzorem lidovců, realitním magnátem Sekyrou, který je podle Andreje Babiše přítelem kmotra Mrázka! Řešil se náměstek na ministerstvu průmyslu.
15.01.2014 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13753 článků) , Pavel Bělobrádek (1515 článků) , Jan Mrázek (7 článků)

Děti zastřeleného podnikatele Mrázka přijdou o titul z Plzně

 
Monika a Michal Mrázkovi přijdou o magisterské tituly, které získali na Západočeské univerzitě v Plzni. Třetím rychlostudentem, kterému škola titul odebere, je Jan Harangozoo, člověk nechvalně proslulý z kauzy podvodných konkurzů kolem soudce Jiřího Berky.
28.05.2011 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Mrázek (7 článků)

Děti zastřeleného Mrázka přišly o diplom z plzeňských práv

 
O titul z plzeňských práv přišly podle všeho děti zavražděného kontroverzního podnikatele Františka Mrázka – Monika Mrázková a Michal Mrázek. Západočeská univerzita v těchto dnech zveřejnila tři anonymizovaná usnesení o zrušení magisterských diplomů, podle zjištění deníku Právo se týkají dvojice Mrázkových dětí, třetím je Jan Harangozzo, který figuruje v kauze podvodných konkurzů kolem soudce Jiřího Berky.
28.05.2011 08:25 |

podobné články

Osobnosti: František Mrázek (138 článků) , Jan Mrázek (7 článků)
« Předchozí 1 Další »